Chima

Chima

Çağdaş çizgilerdeki tasarımlarıyla yenilikçi bir moda stili oluşturan Chima giyim, bluzdan eteğe, elbiseden trençkota kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Chima elbise ve giysi modellerinin yanı sıra aksesuar çeşitliliği açısından da yüz güldüren bir noktada bulunuyor. İster günlük giyim ister çalışma hayatının kıyafetleri isterse de davet ve yemek kıyafetleri olsun, her kategoride kusursuz şıklıkta ve yüksek kalitede ürünler sunan marka, özellikle yüksek kalitedeki kumaşlarıyla öne çıkıyor. Kesim ve dikiş kalitesiyle oldukça beğeni toplayan marka, özgün modelleri ve farklı kombinler yapmaya imkan veren ürünleriyle herkesin kendi moda stilini yaratmasına olanak tanıyor.

Ankara’da 2000 yılında kurulan yerli bir marka olan Chima Tekstil, her yaş grubu için özel tasarım modelleri ve farklı vücut tiplerine uygun ürünleri ile öne çıkıyor. Çalışma hayatı ve günlük hayatta bir adım öne çıkmak isteyen modern kadınlar için özel bir moda stili sunan markanın, yüksek öz güvenli ve bakımlı kadınların ağırlıkta olduğu bir müşteri profili bulunuyor. Kendi ürünlerini tasarlayan ve üreten markanın çalışma hayatındaki kadınlara sunduğu seçenekler arasında konforlu ve rahat ürünler başı çekiyor. Ev ortamındaki günlük kıyafetlerdeki rahatlık ile iş hayatındaki giysilerdeki şıklığı bir araya getiren Chima tekstil modelleri, özel tasarımları ve yüksek malzeme kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşıyor. Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek kalite standartları ile en yenilikçi giyim stillerini buluşturan marka, şıklığa ve zarafete öncelik veren marka anlayışını sürdürüyor.

Markanın kıyafet koleksiyonlarında günlük yaşamda tercih edilen şık ve rahat modeller kadar iş yaşamı ve davetler için kullanılabilecek pek çok ürün de bulunuyor. Oldukça geniş ürün gamı ile farklı zevk ve beğenilere hitap eden ve çağdaş giyim stilinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren marka, yüksek kaliteli malzemeden tasarlanan kusursuz kıyafetleri herkes için erişilebilir bir fiyat düzeyiyle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Chima, sektörün öncü markalarından biri olarak en son moda ürünleri oldukça cazip satın alma koşullarıyla kullanıcılara sunuyor. Chima indirimli ürünler Trendyol’da oldukça elverişli koşullar ile alınabilirken Chima outlet çeşitleri çok daha cazip fırsatlar sunabiliyor. Chima indirimleri yılın belirli dönemlerinde ve mevsim geçişlerinde daha uygun satın alma koşulları sağlayabiliyor.

Yenilikçi ve Modern Giysi Modelleri

Kadın giyim ve aksesuarlar üzerine yoğunlaşan Chima ürünleri arasında her zevk ve beğeniye uygun, özel tasarım modeller yer alıyor. Çalışma hayatının kendine has dinamizmini yansıtan Chima ceket, gömlek ve diğer giysiler, çağdaş çizgideki stilleri ve yenilikçi tasarım anlayışları ile beğeni topluyor. Her ortamda şıklığa önem veren, stili ile fark yaratan kadınların tercihi olan Chima yeni sezon ürünleriyle bu çizgisini sürdürüyor. Chima takım modelleri başta olmak üzere bluz, elbise, gömlek, ceket, penye, hırka, yelek, pantolon, etek ve kaban modelleri bulunan markanın aksesuar bölümü de geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Kadınların günlük hayatta da, çalışma hayatı içinde de vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan elbiseler, markanın da öncelik verdiği ürünler arasında yer alıyor. Chima elbise modelleri, beyaz gömlekler ya da stiletto ayakkabılar ile kombilendiğinde kusursuz bir şıklık oluşturuyor. Markanın elbise çeşitleri arasında bol ve önden düğmeli modeller olabildiği gibi, yoğun çiçek desenleri ile kendini gösteren klasik tasarımlar da bulunabiliyor. Markanın elbise modelleri günlük kullanım için kusursuz olmaları yanında iş hayatının değişik ortamları, iş yemekleri, davetler ve pek çok organizasyon için de tercih edilebilir ürünler içeriyor. Geleneksel çizgileri oldukça çağdaş yorumlarla yeniden ele alan marka, Avrupai ve zarif elbise çeşitleri ile dört mevsim kadınların tercih listelerinde ön sıralarda bulunuyor.

Detaylardaki kusursuz işçilik ile yüksek kumaş kalitesini özel tasarımlarda bir araya getiren marka, sadeliğin sağladığı şıklık kadar desenli kumaşları ve pastel tonlardaki tasarımlarıyla da göz alıcı bir güzellik sunuyor. Elbiseler fırfırlı kol gibi sportif çizgide olabileceği gibi, yarım kol gibi daha özgün tasarımlar da sunabiliyor. Elbise modelleri kemerler, çantalar ve diğer aksesuarlar ile kombinlenerek çok özel giyim stilleri oluşturma olanağı tanıyor. En az elbiseler kadar dikkat çekici ürünler sunan tulumlar, kendi stilini yaratmak isteyen kadınlar arasında popüler ürünler olarak öne çıkıyor. Kullanım rahatlığı ve konforu ile tercih edilen tulum çeşitleri, kullanılacağı mevsime göre kalın ya da ince kumaşlardan yapılabiliyor. Yaka boyları ve türleri, kemer tasarımları ile farklı stiller oluşturan tulumlarda paçaların yapısı da değişiklik gösterebiliyor. Dar paça tulumlar ile değişik tasarımlar yapılabildiği gibi, oldukça bol paçalar ile kusursuz bir şıklık sağlanabiliyor. Markanın tulum tasarımlarında koyu renklerin getirdiği şıklık ve zarafet sayesinde tulumlar çalışma hayatında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Pastel tonlarda tasarlanan tulumlar ise kullanıcılara çok daha modern bir hava katıyor ve farklı kullanım alanları için ideal seçenekler oluşturuyor.

Ceket ve pantolon seçenekleri ise daha ağırbaşlı bir görünüm ve mükemmel bir ofis şıklığı yaratabiliyor. Chima ürünleri arasında önemli bir yeri olan bluz modelleri, ideal ofis kombinlerinde yerini alabiliyor. Farklı ürünlerin yer aldığı özel ofis kombinleri, rahatlık, konfor, şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor. Chima takım alternatifleri sadece iş yaşamında göz alıcı bir estetik sağlamakla kalmıyor, iş yemekleri ve davetler başta olmak üzere özel ortamlar için de kusursuz bir tercih sunuyor. Markanın düğün, nişan, özel yemek gibi ortamlar için de değerlendirilebilen elbise ve takımları, modern tasarımları ve zarif görünümleri ile göz dolduruyor. Bluz çeşitleri ise hem sade hem gösterişli modelleri ile oldukça farklı stiller sunabiliyor. Çalışma hayatında ceket içinde yaygın olarak kullanılan bluz çeşitleri, ince ve parlak kumaşlardan üretilebiliyor. Tek renkli sade tasarımlar olabildiği gibi, çiçekli ya da puantiyeli pek çok desene sahip olabilen bluz çeşitleri, mükemmel yaka detayları ile özgün tasarımlar sunabiliyor. Bluzlarda omuz tasarımları da büyük önem taşıyor. Markanın bluz çeşitleri arasında omzu fırfırlı modeller olabildiği gibi, tercih edenler için omzu büzgülü, yarasa kol, pilili, garnili pek çok model de bulunabiliyor.

Sportif stildeki kıyafet tercihleri söz konusu olduğunda ise kot seçenekleri ilk tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Artık pek çok sektörde iş kıyafeti olarak da düşünülebilen, günlük kıyafet tercihlerinin ise ilk sırasında yer alan kotlar, özgün kesimleri ile rahat bir kullanım sağlıyor. Ütü istememesi, hemen her kombin ile uyumlu olması ile müthiş bir pratiklik sağlayan kot modelleri arasında pantolonlar başı çekse de jean elbiseler ve etekler de mükemmel seçenekler oluşturabiliyor. Klasik mavi renk dışında hemen her renk kot kumaşı bulunabiliyor. Beyaz, siyah ya da diğer renklerde üretilen jean pantolonlar, tercihe göre dar kesimli ürünler ya da oldukça bol pantolonlar olarak satın alınabiliyor.

Farklı Tercihlere Uygun Kıyafetler

Chima pantolon modelleri rahat kullanımları ve sağladıkları konfor ile öne çıkıyor. Tercihe göre dar paça, kısa paça, bol paça olabilen pantolonlar, pilise ya da kemer gibi detaylar içerebiliyor. Pantolon kumaşları tek renk kumaşlardan sade bir şıklık oluşturacak şekilde seçilebildiği gibi, çiçekli ya da motifli pantolon kumaşları da kullanılabiliyor. Chima pantolon ve ceketten oluşan takımlar uyumlu ve şık bir moda stili sağlayabiliyor. Bu takımlar ayrıca isteğe bağlı olarak bir bluz ya da gömlek ile birlikte kullanılabiliyor. Tasarım çizgileri, kumaş motifleri ve renklerine göre pantolon ceket takımları ile diğer giysi ve aksesuarlar arasında mükemmel kombinler oluşturulabiliyor.

Chima tulum modelleri ise tartışmasız rahatlık sağlayan modelleri ile dikkat çekiyor. Tek parça üretilen tulum modelleri konforu ve kaliteyi aynı anda sunabiliyor. Chima tulum çeşitlerinin sağladığı tek parçadan oluşan şıklık, hem çalışma saatleri hem de akşam davetleri için özgün bir tercih olabiliyor. Tulum çeşitlerinin canlı renklerinin tercih edildiği ya da çiçek desenleriyle tasarlanmış modelleri hafta sonu gezintileri için iyi bir tercih seçeneği sağlıyor. Chima yeni sezon çeşitleri sadece ofis şıklığı için değil, evde ve dışarıda vakit geçirirken giyilen günlük kıyafetler için de pek çok seçenek sunuyor. Chima gömlek, bluz, kazak, pantolon ve diğer yaygın modellerin tasarımları günlük giysi rahatlığı temel alınarak üretiliyor. Chima triko ürünleri ise kazaktan elbiselere oldukça geniş bir ürün gamı sunuyor. Etek ya da kazak gibi Chima triko ürünleriyle gündüz çalışma hayatının içinde, akşam ise aile yemekleri, davet ya da farklı etkinliklerde kusursuz bir estetik ile boy gösterilebiliyor.

Markanın soğuk kış günleri için yüksek kaliteli kalın kumaştan geliştirdiği Chima kaban çeşitleri, soğuğa karşı tam koruma sağlaması yanında farklı renk ve desen seçenekleri de sağlıyor. Kış aylarının soğuk günlerinde yüksek kumaş kalitesi ile oldukça sıcak tutan kaban modelleri, modern stildeki tasarımları ile göz dolduruyor. Pastel tonlardaki tasarımlar tek renkli ve sade tasarımlarıyla öne çıkabildiği gibi, canlı renkler ve ışıltılı desenler ile de şık kombinler oluşturulabiliyor. Kaban modellerinde daha şık ve sade modeller kadar, günlük kullanıma uygun oldukça sportif ürünler de tercih edilebiliyor. Tercihe göre pantolon, etek ya da elbiselerin üzerinde kullanılabilen kaban ve mont seçenekleri, cazip satın alma koşulları ile zarafet ve şıklığı her bütçeye uygun bir seviyeye getiriyor. Markanın ekose ya da kruvaze kaban modelleri olduğu gibi, bahar ayları için trençkot da güçlü bir alternatif sunabiliyor. Trençkotlar kullanılan kumaşa bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri ile tüketiciye ulaştırılabiliyor. Özellikle bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında bulunan trençkotlar mevsim dönüşümlerinde ideal seçenekler sunuyor. İri düğmeleri, özgün kemer tasarımları ve özel tonlardaki renkleri ile göz alıcı bir şıklık sunan trençkotlar, yüksek estetik ve şıklık arayan kadınların ilk tercihleri arasında bulunuyor. Chima gömlek çeşitleri, kaban ya da trençkotların şıklığı ile uyumlu seçenekler sunuyor. Marka, özel üretim hırka ve kazak modelleri ile soğuk kış aylarını canlı moda esintileri ile ısıtıyor. Hırka çeşitlerindeki geleneksel havanın yerine çağdaş çizgideki hırka tasarımlarını koyan markanın özellikle pastel renklerin ağır bastığı tasarımları oldukça şık bir moda stili sağlıyor. Kazak çeşitlerinde her zevk ve beğeniye uygun renk ve desen çeşitleri sunan marka, iplik ve dokuma kalitesi ile göz dolduruyor. Markanın kış kombinleri eldiven, atkı, bere gibi çok özel ürünlerle tamamlanabiliyor.

Zengin Aksesuar Çeşitleri

Markanın aksesuar kategorisinde şal, atkı, eldiven, şapka gibi kıyafetlerin vazgeçilmez bir parçası olan aksesuarlar ile birlikte cüzdan ve çanta gibi deri ağırlıklı ürünler de yer alıyor. Ayrıca bileklikten küpelere, kolyeden yüzüklere pek çok takı çeşidi de markanın güvencesi altında bulunabiliyor. Gözlük, anahtarlık ve parfüm gibi özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş ürünler de Chima aksesuar çeşitleri olarak öne çıkıyor. Zarafeti ve şıklığı ile dikkat çeken Chima aksesuar ürünleri, yeni moda trendlerine uygun ve minimal tasarımlar sunuyor.

Chima çanta çeşitleri, günlük kıyafet kombinlerinin ayrılmaz bir parçası olarak markanın takımlarıyla ve diğer kıyafetleriyle tam uyumlu seçenekler oluşturuyor. Markanın özel tasarım çantaları, ister günlük giysi tercihleri isterse de çalışma hayatında tercih edilen moda tarzı olsun, tüm giyim stillerine uyum sağlıyor ve şık kombinler yapma imkanı veriyor. El çantası, omuz çantası gibi çeşitlerin yanı sıra sırt çantası ya da bel çantası gibi seçenekler de sunan marka, kişisel tercihe göre farklı boyut ve tasarımlar üretiyor. Fonkisyonel yapısıyla öne çıkan çanta çeşitleri, kullanılan malzeme yapısı ve dikiş kalitesi ile de dikkat çekiyor.

Oldukça uygun fiyatlarla farklı renk seçeneklerinde gözlük satın alma imkanı veren markanın aksesuarları arasında taçlar da özel bir yer tutuyor. Taç kullanmayı sevenler için farklı desen ve renklerde taç seçenekleri sunan marka, ayrıca kemer, şapka ve bereler konusunda da zengin çeşitler sağlıyor. Markanın kolye, yüzük, bileklik gibi takı çeşitleri özgün tasarımları ile göz dolduruyor. Takıların desteğiyle ışıltılı kombinler yapmak mümkün olurken saat çeşitleri hem işlevsel hem estetik bir aksesuar olarak bu kombinleri tamamlıyor. Şık ve dikkat çekici analog saat tasarımlarında ağırlıkla metal malzemeler kullanılıyor. Markanın günlük kullanım için tasarladığı fonksiyonel kadın cüzdan seçenekleri ise farklı stiller oluşturmaya imkan veriyor. Başta deri ve yapay deri olmak üzere farklı malzemelerden üretilen cüzdanlar, değişik renk seçenekleri ile tüm kombinlerde yerini alabiliyor. Aynı şekilde farklı motifler ve çağdaş desenlerle özel olarak tasarlanmış kemerler de modern tarzdaki kıyafetlerin vazgeçilmez aksesuarı olarak öne çıkıyor.

Eklem yüzüğü modelleriyle ışıltılı bir zarafet sunan markanın, kolye ve küpe çeşitleri şıklık ve zarafeti oldukça cazip fiyatlarla satın alabilme imkanı veriyor. Farklı figürlerin ve şekillerin yer aldığı, değişik renk seçenekleriyle göz dolduran kolyeler, özel taşları ve tasarımlarıyla şıklığın ve zarafetin adresi oluyor. Aromatik ve dikkat çekici kokularıyla kullananların vazgeçemediği parfüm çeşitlerinde de uygun fiyat, yüksek kalite çizgisini sürdüren marka, sofistike moda stillerini eşsiz kokularla özgün kokularla tamamlıyor. Markanın kadın giyim ve aksesuar ürünlerinin yanı sıra ev aksesuar ürünlerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Her Sezon Yenilikçi Tasarımlar

Chima yeni ürünler ve modeller ile her sezon kullanıcıların gardırobuna yenilikçi tasarımlar ile giriyor. Yükselen moda trendlerini takip eden ve yeni trendlerin öncüsü olan marka, modayı yakından takip etmek ve kendi sofistike stilini oluşturmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Yeni sezonların başlangıcından önce Chima outlet ürünleri ile oldukça yüksek indirimler sağlanabiliyor ve markanın yüksek kaliteli ürünleri daha uygun koşullarla satın alınabiliyor. Chima indirimleri sayesinde günlük kıyafetlerden iş kıyafetlerine, özel davetlerde giyilen abiye modellerden çanta, cüzdan gibi aksesuarlara dek sayısız ürün herkes için erişilebilir bir fiyat düzeyinde bulunabiliyor. Etek, ceket, pantolon, gözlük, çanta gibi Chima indirimli ürünler arasından seçim yapmak ve kullanılacak ortama uygun olarak kendi kombinini oluşturmak mümkün oluyor. Chima online olarak Trendyol’da ürünlere kolayca erişim fırsatı sağlıyor. Chima yeni ürünler ve artık klasikleşen modeller en uygun ödeme koşulları ve en cazip fırsatlarla satın alınabiliyor. Markanın tüm indirim ve kampanyalarının geçerli olduğu, kaçırılmayacak satın alma koşulları sunan Trendyol aracılığıyla kusursuz modellere ulaşmak, kolayca sipariş oluşturmak ve gardıroba eklenen mükemmel şıklıktaki ürünlerin keyfini çıkarmak mümkün olabiliyor.