İlgili Kategoriler
Yaş
Fiyat
Renk
Tekerlek Sayısı
Çocuk Cinsiyeti
Taşıma Kapasitesi
Cinsiyet
Model
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Scooter

" araması için 1357 sonuç listeleniyor

Çocuk Scooter Modelleri ile Çocuklara Keyifli Dakikalar

Manuel ya da motorlu tasarımları ile kumanda edilebilen çocuk scooter çeşitleri, kız ve erkek çocuklar için özel temalarla dizayn edilmiştir. Renkli ve lisanslı baskı çeşitleriyle sayısız modele sahip olan çocuk boy scooterlarda çocukların yaş aralığına göre ayarlanabilen tasarımlar tercih edilmiştir. Küçük yaştaki çocukların kullanabilmeleri adına güvenlikli tasarlanan çocuk scooter 3 tekerlekli modellerde, denge kaybı riski ortadan kaldırılarak güvenli ve keyifli sürüşler elde edilmektedir. Bisiklete kıyasla daha kolay bir şekilde kullanılabilen 3 tekerlekli çocuk scooter modelleri ile çocukların scooter kullanmayı öğrenme süreleri kısaltılmıştır. Küçük yaştaki çocuklar için başlangıç seviyesinde tasarlanan 3 tekerlekli modellerde, ön panelde 1 tekerlek ve arka panelde 2 büyük tekerlek tercih edilmektedir.

Çocuklara Özel Scooter Tasarımları

Çocuklara Özel Scooter Tasarımları

Çocuklarınız için daha emniyetli ve kolay sürüş imkânı sunan scooter çeşitleri tercih etmek isterseniz, 4 tekerlekli tasarımları inceleyebilirsiniz. Bisiklet kadar hızlı gitmemesi ve çocukların denge kurma becerilerini geliştirmeleri açısından oldukça faydalı olan çocuk scooter çeşitleri 3 yaş itibariyle kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Elektrikli ve manuel kullanım özellikleriyle tasarlanan scooter çeşitleri arasında seçim yapmak için tasarımların genel niteliklerini incelemeniz yeterli olacaktır. Farklı renk ve model seçeneklerinin yanı sıra, scooter tasarımlarında elektrikli özellikler de ön plana çıkmaktadır. Şarjlı olarak kullanılan ve modele göre uzaktan kumanda edilebilen tasarımlarla çocuklarınızın her an kontrol altında kalmalarını sağlayabilirsiniz. Park ve bahçe gibi düz zeminlerde rahatlıkla kullanılabilen çocuk boy scooter çeşitleri, aradığınız yaş aralığı için kendine özgü özellikleri içerisinde barındıracaktır. Farklı yaş aralıklarında kullanmaya devam edebilmeniz adına, direksiyon kısmındaki pedalın boyu uzatılabilir ya da kısaltılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Aradığınız kriterlere sahip olan ideal scooter modelleri arasında seçim yapmak için filtre bölümünden istediğiniz özellikleri belirlemeniz yeterli olacaktır. Ayakta kullanılabilen ve tek ayakla yerden güç alarak kontrol edilen klasik scooter tasarımlarının yanı sıra, elektrikli tasarımlarıyla kendiliğinden hareket edebilen çocuk scooter oturaklı modelleriyle çeşitlilik sağlamaktadır. Oturaklı modeller sayesinde 3 yaş ve üzeri çocukların yorulmalarına gerek kalmadan, kontrolü kendiniz sağlayarak çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Farklı yaş aralıklarına yönelik çeşitli özelliklere sahip olan scooter tasarımlarında istediğiniz renk ve lisanslı desen gibi olanaklar tercihinize sunulmaktadır. İncelediğiniz elektrikli ve normal scooter modellerini gözden geçirdikten sonra seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleriyle Elektrikli Çocuk Scooter Çeşitleri

Farklı Renk Seçenekleriyle Elektrikli Çocuk Scooter Çeşitleri

Kız ve erkek çocukların 3 yaşından itibaren rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde tasarlanan scooter modellerinde, uzun süre kullanım için ayarlanabilir kontrol paneli özelliği tercih edilmiştir. Çocuklarınızla akşam saatinde dışarı çıkmanız durumunda, karanlıkta önlerini net bir şekilde görebilmeleri ve karşıdan rahatça fark edilmeleri adına çocuk scooter ışıklı modeller geliştirilmiştir. Fenerli ve renkli görünümleri sayesinde, karanlık ortamlarda insanlar ve araçlar tarafından kolaylıkla algılanan scooter modelleriyle güvenlik ve kontrol üst seviyeye çıkarılmıştır. Gece ve gündüz rahatça kullanılabilen ışıkları sayesinde çocuklarınızın eğlencesi daha özel hale gelecektir. Pembe ve mavi gibi renk seçeneklerinin yanı sıra, yeşil ve sarı gibi birçok renkte tasarlanan scooter modelleriyle çocuklarınızın en sevdikleri özellikleri kendilerine özel scooterlarında kullanabilmelerini sağlayacaksınız. İstediğiniz renk ve özellikleri filtre bölümünde belirleyerek aradığınız kriterlere uyum sağlayan modelleri sayısız scooter arasından tercih edebilirsiniz. Ayakta kullanılabilen standart modellere ek olarak tasarlanan çocuk oturaklı scooter çeşitleri ile küçük yaştan itibaren çocukların güvenle scooter kullanmaları olanağı sağlanmıştır. Çocukların yorulmadan eğlenmeleri için tasarlanan oturaklı modellerde, tasarıma göre kontrol ve yönlendirme sizlerin eline verilmiştir. Kontrol panelleri için tercih edilen uzun tutma kolu, scooter sürüşünde istediğiniz yöne çevirmenizi ve itmenizi sağlamaktadır. Elektrikli modellerde tercih edilen oturma paneli, ayakta kullanıma kıyasla daha dengeli sürüş imkânı tanımaktadır. Klasik ayakta kullanılan ve tek ayakla itilerek sürülen scooter çeşitlerinin yanında, yorulmadan ve itmeden kullanılan akülü çocuk elektrikli scooter modelleri ile her ortamda rahat sürüş keyfi olanağı sunulmuştur. Elektrikli modeller için geliştirilen aküler sayesinde scooterlar kısa süreli şarjların ardından uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda özelliği bulunan elektrikli araçlar için istediğiniz renk ve tasarımları tercih edebilirsiniz. Uzun süre dayanan ve kısa zamanda şarj olan elektrikli aküsü sayesinde çocuklarınızın saatler boyunca kesintisiz eğlenceye devam etmelerini sağlayabilirsiniz. Küçük yaştan itibaren daha güvenli kullanım sunması ve öğrenme sürecinin hemen tamamlanması adına, çocuk scooter çeşitleri 4 tekerlekli modeller arasından en ideal tasarımları çocuklarınız için belirleyebilirsiniz. 4 tekerlek, 3 tekerlek ve 2 tekerlek gibi modellerde tercih edilen tekerleklerin özellikleri, seçtiğiniz scooter modeline göre değişiklik gösterecektir. Farklı niteliklere sahip olan birbirinden özel scooter çeşitleri arasında seçim yapmadan önce, ürünler için açıklama sayfasında sunulan bilgi ve özellikleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Renkli Tasarımlarla Trendyol Oturaklı Çocuk Scooter Modelleri

Renkli Tasarımlarla Trendyol Oturaklı Çocuk Scooter Modelleri

Birbirinden şık renk ve modellerle çocuklarınızın hayal dünyasını zenginleştirecek olan scooter çeşitleri, 3 yaş itibari ile kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Renkli ve desenli modelleriyle küçük yaştan itibaren güvenle kullanılabilir özelliklerde tasarlanan scooter tasarımlarında emniyet üst seviyeye çıkarılmıştır. Her yaş için farklı kriter ve özelliklere sahip olan scooter tasarımlarında, elektrikli ve manuel kullanım çeşitleri tercih edilerek çocukların scooter deneyimleri çok daha özel hale getirilmiştir. Çocukların yaşları büyüdükçe denge kabiliyetlerinin artması ve hızlı sürüşlere yatkın olmaları sebebiyle, çocuk scooter iki tekerlekli modeller özel olarak tasarlanmıştır. Daha hızlı kullanılabilen ve denge konusunda beceriyi oldukça geliştiren 2 tekerlekli modellerde, çocukların elektrikli ya da manuel bir sürüş gerçekleştirmeleri sağlanmıştır. Daha küçük yaştaki çocukların dengelerini sağlamları ve güvenliklerinin üst seviyeye çıkarılması adına 2 tekerlekli tasarımlarda büyük ve kalın tekerlekler tercih edilmektedir. Çocuk scooter çeşitleri 5 yaş için uygun şekilde hazırlanan 2 tekerlekli tasarımlar, kalın ve güvenli tekerlek sistemi sayesinde kontrolsüz hızlanmayı ve düşmeyi engelleyen sürüş imkanı sunmaktadır. Çocukların başlangıç aşamasında denge kurabilmeleri ve fazla hızlanmadan güvenli bir sürüş deneyimlemeleri adına, 3 ve 4 tekerlek seçenekleri de ideal özelliklere sahiplerdir. Çocuk scooter çeşitleri ve fiyatları, tercih ettiğiniz modele ve yaş aralığına göre değişiklik göstermektedir. Farklı renk ve modellerle pek çok özelliği içerisinde barındıran scooter modelleri arasında seçim yaparken kaç yaş için uygun olduğu detayına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. 3 yaş gibi minimum seviyeden başlayan modeller, ortalama 7 yaşa kadar rahatlıkla kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Çocuk scooter çeşitleri 8 yaş ve üzeri için tasarlandığında, tekerleklerin hız seviyesi ve manevra özellikleri daha gelişmiş niteliklere sahip olmaktadır. Daha gelişmiş özelliklere sahip olan ve büyük çocukların kullanımı için uygun şekilde tasarlanan çocuk scooter çeşitleri 10 yaş ve üzeri modellerinde, hız seviyesi artırılmış ve denge özellikleri yetişkinler için hazırlanan modellere yakınlaştırılmıştır. Erişkin çocukların rahatlıkla sürmeleri adına scooter kontrol paneli uzun şekilde tasarlanmıştır. Elektrikli ve düz tasarımlarda tercih edilen yaş aralığı, tasarımların genel özelliklerini baştan aşağı değiştirmektedir. Aradığınız kriterleri karşılayan özelliklere sahip scooter modellerini incelemek için ürün sayfasındaki profesyonel görsellere göz atabilirsiniz. Görsel bilgilere ek olarak açıklama bölümünde teknik özelliklerin tamamına yer verilmektedir. Aradığınız kriterlere uygun olan scooter tasarımını belirleyerek anında sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

Çocuklar Kaç Yaşında Scooter Sürebilir?

Minikler, hareketli aktivitelerde bulunarak günlük harcamaları gereken enerji miktarını karşılar. Çocukların eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesi için çeşitli oyuncaklar bulunur. Oyuncakların yanı sıra direkt olarak fiziksel aktivite için tasarlanan binekler de vardır. İki tekerlekli olarak tasarlanan scooterlar, çocukların keyifli zaman geçirmesi için uygun özelliklere sahiptir. İki tekerlek üzerine yerleştirilen bir tahta üzerinde araç hakimiyeti sağlanır. Ön cephede bulunan tutunma bölgesi, güvenli bir sürüş sağlar. Modeller, çocukların fiziksel gelişim özellikleri dikkate alınarak tasarlanır. Farklı yaş gruplarına hitap eden boyutları bulunur. Miniklerin scootera binecekleri için uygun olan yaş 3 olarak belirlenir. Fiziksel ve psikomotor gelişim özellikleri kıstas alındığında bu yaş grubundaki çocuklar hakimiyet sağlayabilir. 4 ve 5 yaş aralığında olan minikler rahat bir şekilde scooter kullanabilir. Rahat ve güvenli bir kullanım için çocuğun yaş aralığına uygun olarak tasarlanan modellerin tercih edilmesi gerekir.

3 Tekerlekli Scooter Kaç Yaş?

Çocuklar için tavsiye edilen scooter kullanım yaşı 3 olarak belirlenir. Ancak bu yaş grubundan minikler için uygun olarak tasarlanan ve güvenlikli özellikleriyle öne çıkan modeller de bulunur. 2 yaş grubuna hitap eden 3 tekerlekli scooter modelleri, güvenli bir şekilde çocukların eğlenmesini sağlar. Çocukların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak 3 ve 4 yaş grubu için de 3 tekerlekli olarak tasarlanan modeller tercih edilir. Direksiyon boyu ve çocuğun üzerine çıkacağı tahtanın ebatları da bu yaş grubuna özel olarak tasarlanır. Ön ve arka cephelerde yer alan 3 adet tekerlek, çocuğun rahat bir şekilde denge kurmasını sağlar. Güvenli bir kullanım için tekerlek sayısına dikkat etmek gerekir. Denge ve hakimiyet kabiliyeti bakımından çocuğun yaş grubuna uygun olan modelin tercih edilmesi, sürecin hem rahat hem de güvenli bir şekilde geçirilmesini sağlar. Miniklerin denge kabiliyetini artıran ve vücut kontrolünü sağlamalarına yardımcı olan bu aktivite, uygun scooterlar aracılığıyla güvenli bir şekilde tamamlanır.

Hangi Scooter Alınmalı Çocuk

Minikler için alınacak scooterların, onların yaş grubuna hitap etmesi gerekir. Çocukların içerisinde bulunduğu fiziksel gelişim dönemi, tercih yaparken dikkat edilmesi gereken önemli kıstaslar arasında yer alır. Direksiyon boyu, çocuğun hakimiyeti ve güvenli bir şekilde tutunması için onun hizasında yer almalıdır. Bu nedenle çocuğun yaş grubuna hitap eden scooterlar, onlar için iyi ve güvenli tercihler halindedir. Miniklerin hoşlandığı renkler de tercih yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Platformun genişliği, sürüş esnasında rahatlığı sağlar. 4 yaşından büyük çocuklar için her iki ayağını aynı anda yerleştirebilecekleri geniş platformlu modellerin tercih edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra scooter tasarlanırken tercih edilen malzemeler, kalite üzerinde etkili yere sahiptir. Güvenli ve uzun ömürlü kullanım için scooter malzemelerine dikkat etmek gerekir. Çocuğun gelişim özelliklerine ve kişisel zevklerine uygun scooterı alarak keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.