İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Garanti Süresi
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Özellik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Cvs Vantilatör Modelleri ile Ferahlığı Hisset

İnsan sürekli hareket halinde olan bir canlıdır. Dolayısı ile yaz aylarında bu hareket hali terlemeye sebep olur. Bu yüzden terlemenin önüne geçmek ve daha rahat hareket edebilmek için sıcak havanın yoğunluğunu azaltacak birtakım ürünlere ihtiyaç duyulur. Vantilatörlerde bunlardan biridir. Vantilatör bulunduğu ortamdaki sıcak havayı sirkülasyon sağlayarak serinletici hava ile bastırarak daha ferah ve serin bir ortam sunar. Bu özelliği ile de evlerde sık sık tercih edilen bir üründür. Cvs vantilatör modelleri evinizde, çalışma masanızda istediğiniz yerde rahatça ve kolay bir şekilde konumlandırarak serin bir yaşam alanı kendinize yaratabilirsiniz. Mini fan vantilatör, zaman ayarlı yuvarlak ayaklı vantilatör, sanayi tipi su püskürtmeli vantilatör, mini sabit vantilatör, masa üstü vantilatör ve mini hareketli vantilatör olmak üzere farklı kullanım alanları, hareket kabiliyetine, boyutlarına ve tasarımlarına sahip seçenekleri bulunuyor. İhtiyacınıza göre, kullanım tercihinize ve alanın büyüklüğüne bağlı Cvs vantilatör modelini seçerek sıcak hava savurucusunu kullanarak kendi konfor alanınızı oluşturabilirsiniz. Cvs ayaklı vantilatör modelini odalarınızda rahatça kullanabilirsiniz. Bulunduğu ortamı yoğun sıcak havadan arındırarak rahat bir şekilde hareket ederek, dinlenebilirsiniz. Cvs masaüstü vantilatör modelleri de çalışma masalarında üstünde ya da yakınında bulundurarak kullanabiliyor ve daha serin bir ortamda daha verimli bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Cvs vantilatör farklı tasarımları ile evinizi, çalışma alanınızı sizler için ferah, serin ve keyifli bir alana dönüştürmenize yardımcı olur.

Cvs Vantilatör Modelleri

Cvs Vantilatör Modelleri

Vantilatör yaz aylarında insanların evlerinde serinlemek için sıklıkla tercih ettikleri etkili bir serinletici araçtır. Cvs vantilatörde serinletici olarak tercih edilen; etkili, sıcak hava savurucusudur. Çoğunlukla Cvs dn 91003 vantilatör modeli yani ayaklı sabit bir serinletici olarak bilinse de aslında birçok farklı modeli bulunur. Böylece istediğiniz alanda farklı boyut ve tasarımları ile kullanabiliyor. Bu alanlar odalar olduğu gibi çalışma masasının üstleri de verimli bir çalışma için yaz aylarında vazgeçilmez tercih alanlarından biri olmuştur. Ofislerde, evinizde fark etmeksizin Cvs dn 5862 vantilatör modelleri masa üstleri için uygun bir tasarımdadır. Bu modeller mini boyutları ile fazla alan kaplamadan rahatlıkla kullanıma uygun bir tasarıma sahiptir. Sabit başlıkları tek bir yöne soğuk hava üfleyen modellerinin haricinde hareketli başlıklara sahip olan modelleri de mevcuttur. Bu hareketli başlık özelliği ile sağa ve sola otomatik salınım yaparak soğuk hava verir. Cvs dn 91008 masa üstü vantilatör de bir diğer modelidir. 3 adet kademe sayısı vardır, 45 watt gücünde çalışır. Zaman ayarı bulunur, pervane çapı 12 inçtir. Evin odaları için ise daha hacimli, etkili bir serinletici daha çok tercih edilmektedir. Hem pervane çapı hem de gücü masa üstü vantilatörler ya da mini vantilatörlere oranla daha yüksek olduğundan bulunduğu ortamı kısa sürede ve yoğun bir şekilde sıcak havadan arındırarak ferah bir ortam sunar. Cvs dn 91005 3in1 18 sanayi tipi ayaklı vantilatör sahip olduğu özellikler ile evinizi istenilen derecede soğutma yaparak daha serin bir ortam sunar. Sessiz çalışma özelliği ile ayriyeten bir ses kirliliğine neden olmaz, metal pervaneye sahiptir. Manuel olarak kontrol edilir, 3 adet hız kademe sayısı mevcut ve motor gücü 90 watt. Pervane çapı ise 18 inçtir.

Cvs Vantilatör Kurulumu

Cvs Vantilatör Kurulumu

Cvs dn 91005 vantilatör ayaklı bir modeldir. Kurulumu birkaç farklı bölümden oluşur. İlk olarak ayak montajı bölümünde stand ayak ve yükseklik borusunun montajının yapılması gerekir. Yükseklik ayar borusu ters çevrilir ve altında bulunan L demiri saat yönünün tersine (sol tarafa) çevirerek çıkartılır. Yükseklik borusu standa geçirilerek L demiri standın altından yükseklik borusuna takılara sıkıştırılır. Üçüncü adım olarak yükseklik ayar bileziği gevşetilir, daha sonra yükseklik ayar borusunu uzatarak bileziği sıkılır. Dördüncü adımda gövde ayak borusuna oturtularak, arkasında bulunan gövde sabitleme vidası yıldız tornavida kullanılarak saat yönüne doğru sıkılır. İkinci etapta gövde ve kafes montajı yapılmaktadır. İkinci etapta ilk adımda arka kafesin 3 adet deliğini motorun ön tarafında bulunan 3 adet çubuğa denk gelecek şekilde yerleştirilir. İkinci adımda arka kafes somonu motor milinin ucuna takılarak saat yönünde yavaşça sıkılır. Üçüncü adımda pervaneyi motor miline tam oturacak şekilde yerleştirilir. Dördüncü adım olarak pervane sabitleme somonunu saat yönünün tersine sıkıştırarak pervane sabitlenir. Beşinci adım kelepçe mandal aşağı gelecek şekilde arka kafesin üzerine yerleştirilir. Cvs vantilatör kurulumu ayaklı modelde bu şekilde tek bir yardımcı alet ile pratik bir şekilde yapılmaktadır. Cvs masaüstü vantilatör kurulumu; gövde ve kafes montajı yapılır. İlk olarak motor mili üzerinde bulunan pervane somonunu ve arka kafes somonunu çıkartılır. Daha sonra arka kafesin 3 adet deliğini motorun ön tarafında bulunan 3 adet çubuğa denk gelecek şekilde yerleştirilir. Üçüncü olarak arka kafes somonu motor milinin ucuna takılarak saat yönünde yavaşça sıkılır. Bu işlemden sonra pervane motor miline oturacak şekilde yerleştirilmesi gerekir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken pervanenin tam olarak yerleştirilmesidir. Aksi takdirde pervane boşlukta döner ve ürün zarar görür. Sonraki adımda pervane sabitleme somonunu saat yönünün tersine sıkıştırarak pervane sabitlenir. Ön kafes arka kafes üzerinde bulunan çembere yerleştirilip sabitleme vidası ile sıkıştırılır. Son adım olarak da tabanı dikkatlice yerleştirerek sabitleme vidası ile sıkılması gerekir.

Cvs Vantilatör Fiyatları

Cvs Vantilatör Fiyatları

Evler, insanlar için büyük konfor alanları olduğundan içinde rahat bir şekilde vakit geçirerek keyfini çıkarmak istenir. Soğuk havalarda sıcak bir ortam sıcak havalarda da daha serin ve ferah bir ortam oluşturmaya çalışırlar. Soğuk havalarda ısınmak için her ev farklı bir ısıtma sistemine sahiptir. Ancak yaz ayları için ne yazık ki ortamı serin bir hale getirmek için ek bir ürün takviyesi kullanmak gerekir. Bunlardan biri de vantilatörlerdir. Soğuk hava salınımı yaparak içerideki sıcak havayı savurup serin bunaltmayan ferah bir ortam oluşumu sağlar. Cvs vantilatörler çeşitleri de evinizde istediğiniz alanda farklı şekillerde kullanıma uygun modelleri ile yaz aylarında eşlik ediyor. Cvs vantilatör fiyatları da modellerine göre değişiklik göstermektedir. Masa üstü, mini ve ayaklı vantilatörlerin güç gibi temel özellikleri farklılık gösterdiğin fiyatlandırılması da buna göre yapılır. Cvs vantilatör yorumları kısmından ürün hakkında görüşlerini belirten müşterilerin değerlendirmelerini de inceleyerek aklınıza takılan farklı durumlara cevap bulabilirsiniz. Birçok kullanışlı model arasında Cvs vantilatör sanayi tipi 18'' dn 91005 ayaklı vantilatör modellerindendir. Geniş tabanı sayesinde dengede durarak herhangi bir düşme tehlikesine karşı da dayanıklı bir duruşa sahiptir. İstediğiniz odada istediğiniz köşeye kurarak hava akımının yönünü belirleyebiliyorsunuz. Cvs vantilatör birçok farklı kullanım alanlarına uyum sağlayan modelleriyle yazın sıcak, bazen bunaltıcı havasını savurarak daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olup, yazın iyi tarafının çıkarmanızı destek olur. Cvs vantilatör kurulumu da oldukça pratik bir şekilde tek bir yardımcı alet ile yapılır. Hem kurulumu hem çalışması açısından sizi memnun edecek bir üründür.