"

Daikin

" araması için 136 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Daikin

Daikin

Dünyanın en ünlü klima ve kombi markaları arasında yer alan Daikin, ısıtma soğutma sistemlerine uyguladığı gelişmiş Japon teknolojisi ile göz dolduruyor. Dünyanın pek çok ülkesi ile birlikte Türkiye’de de üretim yapan marka, işlevsel ve ekonomik çözümleri ile göz dolduruyor. Inverter klima modellerinden gelişmiş hava temizleyici ürünlere, güçlü kombi sistemlerin elektrikli ev aletlerine seçkin bir ürün yelpazesi bulunan Daikin Türkiye, yüksek enerji verimliliği ile ekonomik ve çevre dostu bir çizgide bulunuyor. Yenilikçi Japon teknolojisinin bireysel klimalardan ticari klimalar, özel hava temizleyicilerden kombilere tümü ürünlerine uygulayan marka, yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olarak iki farklı seçenek sunuyor. Özel bir teknolojiye sahip Altherma ısı pompaları ise dış ortamdaki ısıyı çekerek, soğutma ve ısıtma işlevi ile sıcak su sağlıyor.

Daikin ısıtma yorum sayfalarında işlevsel çözümleri ve üstün performanslı kullanımı ile öne çıkıyor. Markanın ürünlerine Trendyol aracılığıyla oldukça avantajlı koşullarla ulaşılabiliyor. Klimalar, kombiler, hava temizleyiciler ve bu modellere ait aksesuarlar Trendyol güvencesi ve oldukça ekonomik fiyatlarla kolayca satın alınabiliyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları sayesinde yüksek kaliteyi uygun fiyata satın almak mümkün olabiliyor. Özel indirim avantajları markanın ürünlerini herkes için erişilebilir hale getiriyor.

İklimlendirmede Üstün Japon Teknolojisi

Geçmişi 1924 yılına uzanan ve Japonya'da 1924 yılında Akira Yamada tarafından kurulan şirket, ilk yıllarda kimya sektöründe faaliyet gösteriyor. Flor üretimi yapan şirket, zaman içinde soğutma sektörüne adım atıyor ve yenilikçi ürünlerle kısa sürede adından söz ettiriyor. Marka 1950’li yıllardan bu yana ısıtma, soğutma ve havalandırma kategorilerindeki özel ürünleri ile büyük ilgi görüyor. Çevreci yapısı, kalite ve verimliliğe önem veren yaklaşımı ile öne çıkan marka, Japonya merkezli AR-GE çalışmaları ile yüksek teknolojiler geliştiriyor. İklimlendirme alanında pek çok buluş ve yenilikte imzası bulunan marka, 1950’li yıllarda ilk ilk paket tipi klimayı ve ısı pompasını geliştirerek önemli bir atılım yapıyor. 1960’larda dünyanın ilk multi split klima sistemi de markanın mühendisleri tarafından geliştiriliyor ve piyasaya sürülüyor. 1982'de VRV tipi klima sistemini bulan ve iklimlendirme alanında sayısız yenilikte imzası bulunan marka, halen dünyanın pek çok bölgesinde faaliyet gösteriyor. Türkiye’de her dönem ürünleri bulunan marka, 1978 yılından bu yana distribütörleri aracılığıyla pazarda yerini alıyor. 2011'de Airfel'i bünyesine katarak burada da güçlü bir üretim ve pazar payına ulaşıyor. Her türlü ihtiyaca uygun klima ve kombi modelleri ile geniş bir ürün skalası sunan Daikin Türkiye’nin ürünleri, her bütçeye uygun çözümler içeriyor. Sakarya’nın Hendek ilçesindeki büyük üretim tesisleri ile sadece Türkiye’de değil tüm bölge ülkelerin yönelik üretim yapılıyor.

Üretimden satışa, servis hizmetlerinden aksesuarlara her aşamada etkili bir hizmet felsefesine sahip olan marka, gelişmiş testlerle denetlenen yüksek standartlı bir üretim gerçekleştiriyor. Enerji verimliliği başta olmak üzere çevre konusunda özel bir bilince sahip olan marka bu konuda uluslararası ve ulusal yönetmeliklere uygun olarak üretim yapıyor.

Yenilikçi Klima Teknolojileri ve Özellikleri

Daikin klima kategorisinde geliştirdiği ürünlerle her dönem başarıyla adından söz ettiriyor. Oldukça sessiz çalışan, ortamlardaki havayı temizleme özelliği bulunan klima modelleri, estetik açıdan da göz alıcı bir şıklık sunuyor. Kullanım alanına ve tercihe göre düşük kapasiteli modellerden başlayarak farklı kapasite ve özelliklere sahip pek çok model sunan marka, küçük ev ve odalar için de ideal çözümler sağlıyor. Bu klima seçenekleri aynı zamanda düşük enerji sarfiyatları ile oldukça ekonomik ve çevre dostu bir özellik gösteriyor. Daha yüksek kapasiteli ve gelişmiş modeller ise hızlı etkileri ve anında istenen sıcaklığa gelme özellikleri ile öne çıkıyor. Markanın değişik kapasitelerde pek çok farklı klima modeli özel tasarımları ve ekstra özellikleri ile seçim yapmak için geniş bir ürün gamı oluşturuyor.

İnovatif özellikler taşıyan, modern tasarımları ile göz alıcı bir şıklık sunan klima modelleri, yüksek teknolojileri, üstün verimlilik düzeyleri ile kusursuz bir iklimlendirme sağlıyor. Sensira serisinde yer alan ürünler konforlu kullanımları ile öne çıkarken, yüksek enerji tasarrufu özellikleri ile her bütçeye hitap edebiliyor. Shrica Eco serisi klimalar ise A++ enerji verimliliği ile Avrupa enerji standartlarının üst sıralarında yerini alıyor. Shira Plus serisi klimalar ise sahip oldukları inverter motor teknolojisi ile yüzde 50 tasarrufu sağlamaları yanında dengeli soğutma, yumuşak başlangıç gibi özellikler sunuyor. Dünyanın en önemli tasarım ödüllerine sahip olan Emura serisi klima seçnekleri de üstün performans özellikleriyle birlikte eşsiz tasarımlarıyla göz dolduruyor. Japonların dünyaca ünlü geleneksel yelpazesi Ogi’den esinlenen klima modeli ise şekli ve işlevi ile büyük beğeni topluyor.

Farklı serilerdeki özel klima modelleri evler, ofisler ve diğer mekanlar için mükemmel çözümler sunuyor. Dört mevsim istenen hava koşullarını sağlayan ve konforlu yaşam alanları oluşturan klimalar, soğutma ve ısıtmanın yanı sıra hava temizleme ve filtreleme işlevleri ile de tercih ediliyor. Salon tipi klimalar ofislerde çalışma verimliliğine ve performansına olumlu katkılar yaparken, pratik kullanım özellikleri önemli bir avantaj sağlıyor. Oldukça işlevsel uzaktan kumandaların yanı sıra akıllı teknolojiler de klimaların daha verimli çalışmasını kolaylaştırıyor. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar ile rahatlıkla kontrol edilebilen klima modelleri, daha eve gelmeden açılabiliyor, uzak bağlantı ile ortam ısısı önceden ayarlanabiliyor. Markanın klima modelleri çağdaş çizgilerdeki estetik tasarımları ve şık görünümleri ile ev dekorasyonları içinde yerini alıyor.

Klimanın Avantajları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modern hayatın vazgeçilmez cihazları arasına giren klimaların kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. İklimsel nedenler, yeni mimari anlayışlar ve konfor arayışları nedeniyle başvurulan yenilikçi iklimlendirme teknolojileri, daha konforlu yaşam alanları oluşturuyor. Evler ve ofisler için önemli bir ihtiyaç haline gelen klimalar, hem istenen hava sıcaklığını sağlaması, hem de filtreler yoluyla temiz bir hava oluşturmasıyla öne çıkıyor. Ortam hava kalitesini istenen düzeyde tutarak yaşam kalitesini ve çalışma verimini artıran klima modelleri, geceleri de stabil oda ısısı ile daha nitelikli bir uyku olanağı tanıyor.

Daikin markası kapalı mekanların büyüklüğüne ve kullanım tercihlerine göre farklı klima seçenekleri sunuyor. Daha düşük kapasiteli olarak tasarlanan modeller küçük ev ve ofisler için ideal çözümleri oldukça pratik biçimde hayata geçiriyor. Klima alırken ortam büyüklüğü ile cihazın kapasitesinin uyumlu olması büyük önem taşıyor. Kullanılacak alanın metrekaresi yanında binanın tavan yüksekliği, pencere sayısı ve büyüklüğü de önem taşıyor. Küçük ortamlar için yüksek kapasiteli klimalar uygun olmazken, büyük alanlar için düşük kapasiteli modeller yeterli verim sağlayamayabiliyor. Düşük enerji sarfiyatı ile üstün performans gösteren modeller, oldukça düşük gürültü seviyeleri ile rahat bir kullanım sağlıyor. Klima modeli seçerken enerji sarfiyat düzeyine ve farklı kullanım ayarlarındaki gürültü seviyelerine dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Uyku modu gibi özel ayarlar da cihazların enerji sarfiyatını büyük ölçüde düşürebiliyor ve ortam koşullarına bağlı olarak %80’e varan tasarruf oranlarına ulaşılabiliyor. Markanın hava temizleme özelliğine sahip olan klima modelleri, güçlü filtreleri ile ortam havasını daha sağlıklı hale getiriyor. Dışarıdan temiz hava alarak sürekli olarak ortam havasını yenileyen modeller de büyük beğeni topluyor.

Yeni nesil klimalar tek tip tasarımlara sahip olmadığı için yeni bir cihaz alırken ev ve ofislerin genel tasarımı ile uyumlu bir çizgide olması öneriliyor. Renk, tasarım ve biçim açısından estetik görünen klimalar ortamlarda etkileyici bir şıklık katabiliyor. Klima seçerken uzaktan erişim olanağı sağlayan akıllı teknolojilere sahip olmaması da önemli bir veri oluşturuyor. Markanın farklı özellikler sunan klima modelleri, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. İstenen özelliklere ve ayrılan bütçeye bağlı olarak işlevsel bir model rahatlıkla tercih edilebiliyor. Trendyol aracılığıyla farklı modellerin özelliklerini incelemek, sağladığı avantajları görmek ve çok özel Daikin kampanya fırsatlarından yararlanmak mümkün oluyor.

Üstün Performanslı Kombi Modelleri

Markanın iddialı olduğu bir başka iklimlendirme kategorisi olan kombiler, yüksek performansları, tasarruflu yakıt kullanımları ile büyük beğeni topluyor. Daikin kombi modelleri, az yer kaplayan seçenekleri ve kolay kullanım özellikleri her türlü beğeniye hitap ediyor. Farklı kapasite düzeyleri sunan ev tipi kombi modellerinin yanı sıra paslanmaz çelik eşanjörlü kombi seçenekleri de üsten performans ve dayanıklılık sağlıyor. Tank model kombiler ise Japon teknolojisinin üstünlükleriyle dikkat çekiyor ve verimli kullanım seçenekleriyle öne çıkıyor. Markanın yoğuşmalı kombileri, enerji kaynağını daha verimli kullanarak az yakıt ile çok daha etkili sonuçlar sağlıyor. Frekans kontrollü pompa, full alev modülasyonu gibi özellikler taşıyan yoğuşmalı kombi modelleri, doğa dostu özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Dünyanın en az yer kaplayan kombi modellerini geliştiren marka, güvenli yanma teknolojilerinden frekans kontrollü pompalara gelişmiş teknolojiler kullanıyor. Düşük emisyon değerleri ile çevreyi koruyan, paslanmaz eşanjör teknolojisi ile uzun ömürlü modeller tasarlayan marka, modellere göre değişiklik gösteren enerji performanslarıyla da göz dolduruyor. Markanın özel olarak tasarladığı ana eşanjör ve paslanmaz çelik plakalı eşanjörler performansı artırıcı rol oynarken, tüm kombi modelleri kolay kullanımları ile kullanıcı dostu bir çizgi izliyor. Markanın ısı pompası üretimindeki lider konumu, yenilikçi kombi teknolojilerinde de kendini gösteriyor. Yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombi seçenekleri ile enerji kaynaklarından tam verim almayı kolaylaştıran kombiler, sessiz çalışma özellikleri ile de öne çıkıyor. Kombi modelleri ile maksimum konfor sağlayan ve daha düşük faturalar ile yüz güldüren marka, akıllı teknolojiler konusunda da iddialı ürünler sunuyor. Akıllı teknolojiler kullanılarak rahatlıkla programlama yapılabiliyor, kombilere istenilen her yerden ulaşmak, çalışma düzenini kontrol etmek mümkün hale geliyor.

Arıza saptama ve güvenlik sistemleri konusunda oldukça ileri özellikler sağlayan kombi modelleri arasında farklı enerji kaynaklarıyla uyumlu seçenekler de bulunuyor. Gelişmiş modelleri güneş enerjisi ile uyumlu biçimde çalışan marka, tercihe bağlı olarak dış hava sensörü ile entegre çalışma özelliği de sunuyor. Markanın kombi modelleri Daikin termostat ürünleriyle entegre olarak çalışıyor ve her iki ürün enerji sarfiyatını ciddi oranda düşürmeye yardımcı oluyor. Modülasyonlu programlanabilir Daikin termostat seçenekleri, oda sıcaklığını ve dış hava sıcaklığını göz önünde tutarak daha verimli bir çalışma performansı ortaya koyuyor. Kombi ile senkronize çalışan termostatlar, haftalık programlama, gece modu, ekonomik mod, tatil modu gibi özel çalışma programları da sağlıyor.

Hava Temizleyiciler ve Petek Modelleri

Daikin hava temizleyici cihazlar başta astım ve alerjik bireyler olmak üzere hassasiyet taşıyanlar için kusursuz hava kalitesi sağlıyor. Havadaki küçük toz zerrelerini ve zararlı partikülleri ayrıştıran ve uzaklaştıran hava temizleyiciler, hayvan tüyleri, polenler ve alerjenler ile birlikte kötü kokuyu da başarıyla yok ediyor. Daikin hava temizleyici ürünleri dünya standartlarındaki filtre sistemleri ve sessiz çalışma özellikleriyle göz dolduruyor. Altı aşamalı bir temizleme ve yok etme sistemi uygulayan hava temizleyiciler, titanyum apatit ve koku giderici katalist filtreler ile mükemmel sonuçlar sağlıyor. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan ürünler, hava akışı ve otomatik çalışma göstergeleri, kötü koku sensörü ve çocuk kilidi gibi özelliklerle pratik bir kullanım sağlıyor. Zamanlayıcı özelliği de bulunan hava temizleyicilerin istenen saatte kapanması sağlanabiliyor. Polen modu ile zararlı olabilecek polenleri havada yakalayan ve uzaklaştıran ürünler, turbo modu ile yüksek güçte çalışarak havayı hızlıca temizleyebiliyor. Bu özellik ortama yeni girildiğinde ya da hızlıca havanın temizlenmesine ihtiyaç duyulduğunda etkili bir çözüm oluşturuyor. Flash Streamer teknolojisi ve plazma iyonlaştırıcı gibi özelliklere sahip olan hava temizleyiciler, elektronik toz toplama filtresi sayesinde polenleri ve toz zerrelerini güçlü biçimde emiyor. Markanın geliştirdiği hava temizleyici modelleri, özel streamer teknolojisi sayesinde yüksek hızlı elektronlar üreterek çok daha etkili bir ayrışma yapıyor.

Daikin hava perdesi ürünleri satışı indirim fırsatlarıyla dikkat çekerken, oldukça işlevsel ürünler ile ortam ısının korunması sağlanabiliyor. Daikin hava perdesi ürünleri satışı indirim ve kampanyalarla önemli avantajlar sunuyor. Dünyanın sayılı panel radyatör üretim merkezlerinden biri olan Hendek’teki tesislerinde yılda 300 binden fazla kombi üreten marka, ürünlerini %100 güvenlik testlerinden geçiriyor, sızdırmazlık ve basınç testleriyle kusursuz modeller ortaya çıkarıyor. Daikin petek seçenekleri de kombi verimini artıran bir unsur olarak büyük beğeni topluyor. Üstün teknolojisi ve kataforez boya sistemi sayesinde yüksek kaliteli panel radyatör üretimi gerçekleştiren marka, uzun ömürlü kullanımları ile oldukça ekonomik çözümler sunuyor. Daikin petek modelleri yüksek malzeme kalitesi ve dayanıklı malzeme yapısı ile 12 yıl garantili olarak satışa sunuluyor.

Hermetik Şofbenler ve Cazip Fiyat Seçenekleri

Bünyesine kattığı Airfel markası ile hermetik şofben seçenekleri de sunan marka, güvenli ve sağlıklı biçimde sıcak su sağlıyor. Daikin şofben seçenekleri, aşırı ısınma durumunda devreye giren güvenlik sensörleri ile anında gaz akışını kesiyor. Hava akış denetimi, alev kontrolü, kesinti güvenliği sistemleri, yüksek basınç emniyeti gibi özellikler sunan Daikin şofben modelleri, LCD ekranı ve pratik ara yüzü ile oldukça kolay biçimde kullanılabiliyor. Şofben ekranında suyun sıcaklığı, sıcak ve soğuk su muslukları, fan durumu gibi bilgiler sembollerle anlaşılır biçimde gösterilirken, kompakt ve minimal tasarıma sahip şofben her türlü mekana kolayca uyum sağlıyor. Markanın başta kombi ve klima olmak üzere farklı ürün seçeneklerinin fiyatları kullanım özelliklerine, kullanılan teknolojilere ve güç kapasitelerine göre değişiyor. Kullanılacağı alanın büyüklüğüne uygun olarak seçilmesi gereken klima ve kombiler, her bütçeye uygun ekonomik seçenekler sunuyor. Yoğuşmalı ya da tam yoğuşmalı kombiler ile yüksek kapasiteler sunan modeller biraz daha farklı bir fiyat bandında yer alsa da, kullanılacağı alana uygun makul fiyatlı modeller rahatlıkla bulunabiliyor. Daikin ısıtma yorum ve görüş sayfalarında modellerin üstün performansları kadar uygun fiyat seçeneklerine de dikkat çekiliyor. Trendyol kombiler ve klimalar için oldukça makul satın alma koşulları sağlarken, bu ürünlerin özellikleri hakkında her türlü bilgiye erişilmesini de kolaylaştırıyor. Daikin şarjlı süpürge, farklı uzaktan kumanda modelleri, debriyaj seti gibi ürünler de Trendyol aracılığıyla rahatlıkla satın alınabiliyor.

Trendyol’un kullanıcılara özel avantajlar sunan alışveriş dünyasında markanın kombi, klima, hava temizleyici gibi ürünlerine cazip fırsatlarla rahatlıkla erişilebiliyor. Trendyol dönemsel Daikin kampanya ve özel indirim fırsatlarıyla yüksek kaliteyi uygun fiyatla satın almayı herkes için mümkün kılıyor.