İlgili Kategoriler
Soğutma Kapasitesi
Isıtma Kapasitesi
Enerji Sınıfı - Isıtma
Enerji Sınıfı - Soğutma
Renk
Enerji Sınıf Aralığı
Fiyat
Tip
Wi-Fi Özelliği
Özel Filtreler
Kurulum Gerekli mi?
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Daikin Klima

" araması için 137 sonuç listeleniyor

Daikin Klima

Yaşam Alanlarında Daikin Klima Etkisi

Yaşam Alanlarında Daikin Klima Etkisi

Daikin özellik olarak çoğunlukla mekân iklimlendirme üzerine çalışan bir markadır. Dünyanın en geniş hacimli klima üreticisidir. Yıllar önce insanlar evlerini serinlik sağlayacak şekilde tasarlardı. 19. Yüzyıldaki insanlar serinlemek için buzların önüne vantilatör yerleştirmeye başlamışlardı. Nasıl ki Willis H. Carrier 1902 de klimayı cihazını keşfetmesi ile mevcut sisteme göre dolaşımda olan hava, bir fan aracılığı sayesinde makinenin içine çekiliyor aynı zamanda da dışarı veriliyor bu şekilde ısıtılıyor ya da soğutuluyor. Daikin Klima ürünleri fiyat olarak diğer markaların klimalarına göre biraz daha fazla olsa da kesinlikle kalite, hizmet ve konfor anlamında buna oldukça değer. Daikin klima teknolojileri sürekli kendini yenileme odaklı üretim sağlamaktadır. Bu sebeple diğer markalar Daikin klimanın teknolojisine yetişememektedir. Özellikle Daikin 12000 btu klima en eski modellerinden biri olmasına rağmen sınıfındaki klima modellerinden çok daha kalitelidir. Daikin vrv sistemini ilk bulan ve kullanan şirkettir. İsim hakkı da bu şirkete aittir. Daikin inverter klima çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Ve bu klimalar % 70 oranında diğer markaların klimalarına göre daha az elektrik tüketme avantajına sahiptir. 1982 de vrf klima sistemlerinde, 1950 li tarihlerinde dünyanın ilk ısı pompası ve paket tipi klima, 1960’larda ilk multi split klima sistemi gibi sürekli kendini yenileme amacı içerisindedir. Bu bağlamda Daikin Multi Klima çeşitleri sürekli kendini yenilemektedir. Doğadan ilham alan tasarımlarıyla birçok ödüle layık görülmüştür. Klimanız yoksa ve almayı düşünüyorsanız bir beyaz eşya firmasından değil klima firmasından almanızı tavsiye ederim. İnanılmaz derecede ekonomik olduğunu elektrik faturasına yansıyan rakamdan anlayacaksınız. Ayrıca teknik servis ihtiyacınız sadece filtre değişimi için olacaktır. Kurumsal firmaların birçoğunun bu markayı tercih etmelerinin sebebi ekonomik olmasıdır. Ev ve iş yerlerinde şık tasarımlarıyla göz doldurmaktadır Daikin 24000 btu Klima. Bununla birlikte hava temizleme ürünleri olarak da hizmet vermektedir. İhtiyaca yönelik olarak tercih edilebilecek olan hava temizleme ürünleri de oldukça başarılıdır. Hayat kalitenizi bir adım öne geçirecektir. Daikin klimalardan en iyi verimi almanız için evin doğru yerine monte edilmesi gerekir. Bu ayrıntı çok önemlidir. Şayet iki katlı bir evde doğru yere monte edilen klima iki katı birden tam soğutup ya da tam ısıtabilmektedir.

Daikin Klima Yorumları

Daikin Klima Yorumları

Günümüz teknolojisinin bize sunmuş olduğu rahatlıklarından biri olan klima hem serinleme hem de ısınma ihtiyaçlarını karşılaması açısından vazgeçilmezler arasına girmiştir. Kullanım konusunda oldukça rahat olan ve bir o kadar da konforlu kullanım olanakları sunmaktadır. Eski zamanlarda her evde bulunan soba gibi değildir. Ayrıca soba gibi pisliği de yoktur. Aslında Daikin klimanın rahatlığı sobayla kıyas bile edilemez. Daikin Klima Kullanıcı Yorumları arasında kalitesiyle kendisine hayran kalındığı söylenmektedir. Kullanıcılar tarafından montaja gelen çalışanların verdikleri hizmetten çok memnun kaldıkları bilinmektedir. En az enerjiyi harcaması 7/24 soğutan ve ısıtan bu cihazın yıllar içinde hiç arızalanmadan hizmete devam etmesi kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Son derece mükemmel bu ürüne sahip olanları üzmeyecek bir markadır Daikin. Yılın bazı dönemlerinde Daikin Klima Kampanya yaparak kullanıcılarına ve kullanmak isteyenlere birçok fırsat olanağı sunmaktadır. Ayrıca Daikin Salon Tipi Klima büyük boyutundan dolayı geniş mekânlar için tercih edilmektedir. Klimanızın temizliğine dikkat etmediğiniz takdirde hastalanmanıza sebep olabilir. Bu sebeple klima kullanırken dikkatli olmanız hastalanma ihtimalinizi ortadan kaldırır. Bu doğrultuda klimaların hastalık yapıcı özelliği olmadığı gerçeği ortaya çıkar. Klima sebebiyle rahatsızlanan kişilerin kullanma hatası dolayısı ile rahatsız olduklarını kolayca dile getirebiliriz. Daikin 9000 btu Klima ister ısıtma ister soğutma olsun fazla ise nemi atan az ise tamamlayan temiz havayı içeri veren son derece mükemmel bir iklimlendirme cihazıdır. Daikin Kaset Tipi Klima çeşitliliği ile ofis, mağaza ve restoran gibi mekânlar da çokça tercih edilmektedir. Bu mekânlarda kalabalık insan grupları bulunduğu için havayı ferahlatma ve muazzam temiz hava sağlama özelliği bulunmaktadır. Klima markaları içerisinde en önde yer alan Daikin dünya çapında kendini kanıtlamış bir markadır. Daikin Klima Sıcak Modu ideal sıcaklık ve uyumlu nem düzeyini sağlamasıyla bilinmektedir. Özel günlerde değer verdiğiniz kişileri memnun edecek interaktif hediye seçeneklerinden biri olma özelliğine sahiptir. Gelişen teknolojisine sahip Daikin klimalar ile dört mevsim konfor kişilere ya da kullanıcılara sunmaktadır. Daikin klima alıp ta pişman olan kişi neredeyse hiç yoktur. Yine ofis, restoran, sinema ve alışveriş merkezleri gibi geniş mekânlar için aranan ürünlerden biridir Daikin Tavan Tipi Klima. Kendisini teknoloji anlamında sürekli yenilemesiyle birçok yeniliğin öncüsü olmuştur. Mekânın da nem oranını ayarlayabilen dünyanın ilk klimasını üretmiştir. Kullanıcıları tarafından memnuniyetin üst safhada olduğu tek markadır. Otomatik dikey üfleme özelliği ile homojen ortam sıcaklığı sağlayan Daikin Daylux Klima çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.

Daikin Klima Kumandası

Daikin Klima Kumandası

Artık hemen hemen her türlü kapalı ortamlarda, evlerde ve iş yerlerinde, ısınma ve serinleme imkanı sağlayan klimalar iklimlendirme özelliğine sahip makinalardır. Zamanla üretici şirketler tarafından geliştirilmiştir ve günümüzde sinema salonlarında ayrıca alışveriş merkezleri gibi insan topluluklarının bulunduğu yerlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Daha da ilerleyen zamanlarda mucitleri tarafından geliştirilerek evlerimizde de rahatlıkla kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde maliyetlerinin düşük olması nedeniyle neredeyse her evde artık klima mevcuttur. 1902’de başlayan klimanın icadı gelişen teknolojinin de etkisi ile oldukça gelişmiş özelliklere ve çok farklı modellere sahiptir. Önceden sadece açma ve kapama özelliği bulunan klimalar,geliştikçe çok konforlu bir hal almıştır. Daikin klima kumandası klima kullanıcılarının klimanın tüm fonksiyonlarından faydalanabilmeleri için rahatça anlaşılır bir şekilde tasarlanmıştır. Klimalar, hemen hemen evlerin her odasında bulunmaktadır. Işıklı ve modern tasarımları dikkat çekmektedir. Daikin Airfel Klima gerek enerji verimliliği, gerek dayanıklılık ve gerekse performans açısından tercih edilen bir markadır. Daikin Klima Ayarları sıcaklık ve soğukluk ayarlarının yanı sıra, nem oranı ayarları, kötü kokuları yok edici, sağlığa zarar veren bakteri ve mikropları yok etme özelliklerine de sahiptir. Daikin Portatif Klima hem konfor hem tasarruf avantajının yanı sıra taşınabilir özelliğiyle markanın tercih edilen modelleri arasına girmiştir. Çalıştığı sırada sessiz olması ve çevre dostu özelliği ile yatak odalarında kullanım için idealdir. Daha farklı bir marka alıp elektrik faturalarının yüküyle baş etmektense Daikin klima ile enerji tasarrufunun ne anlama geldiğini çok iyi anlayacaksınız. Daikin Klima Elektrik Tüketimi az olan klimalar arasında ilk sırayı almaktadır. Klimada dikkat edilmesi gereken konulardan biri, eve monte edildiği zaman hangi konumda olacağı yani evdeki doğru yere monte edilmesidir. Daikin Duvar Tipi Klima uygun olmayan bir detay üzerine monte edildiğinde sağlık üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Bu sebeple Daikin yetkili servis elemanları o kadar profesyonellerdir ki aklınıza takılan tüm soruları cevaplayıp, klimanızı uygun yere montajlayıp en iyi keşfi yapmış olacaklardır. Klimanızın ısıtma ve soğutma işlemlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmesini istiyorsanız yılda bir kez teknik servis bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Daikin Siyah Klima seçeneğinin yanı sıra antrasit, gri ve beyaz renk çeşitleri de mevcuttur.

Doğru Klima ile 4 Mevsim Konforu

Doğru Klima ile 4 Mevsim Konforu

Daikin Çift Üniteli Klima, yani çoklu split anlamına gelmektedir. Çoklu split klimalarda ise iç ünitelerinin büyük bir kısmı bir tek dış üniteye bağlıdır. Böylece hem alandan kazanmış olursunuz hem de görüntü kirliliği yaşamazsınız. Bütün gün klimanın çalıştığı ortamda bulunmak ve hatta klimanın çalıştığı ortamda uyumak hastalanmamıza sebep olacağı için dikkat etmek gerekmektedir. Kullanıcılar için farklı ve ihtiyaç beklentileri konusunda geniş ürün yelpazesi sunan Daikin Klima Özellikleri kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Sıcak ya da soğuk havanın kişiyi direk etkilemesini engellemek için uygun kanat pozisyonu ayarlanabilmektedir. Daikin Klima Yaz Modu bunaltıcı sıcak yaz aylarında gece siz uyurken vücudunuzun sıcaklık değişimine uyum sağlar, böylece rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamanıza olanak sunar. Farklı sıcaklık derecelerinin kullanılması konusu mümkün olan klimalar için ise, 23 derece sıcaklık kullanımı tam olarak doğru olacaktır. Hem yaz mevsimi için hem de kış mevsimi için bu sıcaklık sayesinde hasta olma ihtimaliniz olmayacaktır. Daikin Yer Tipi Klima tavan ve yere monte edilebilirliği üzerine birçok özelliğine sahiptir. Estetik görünümü ve güçlü üfleme olanaklarıyla bulunduğu ortamın havasını homojen hale getirmeyi başarır. Daikin Klima İşaretleri yıl boyunca rahat bir iklimde olmamızı sağlar. Soğuk modu, ısı pompası modu, nemli havayı ortadan kaldıran fonksiyonu, havalandırma, pervane hızı, sessiz modu, güçlü mod (klimanızın 20 dakika boyunca maksimum güçte çalışmasını sağlar), Daikin akıllı göz fonksiyonu etkinleştirildiğinde ortamdaki herhangi bir hareket olmadığında otomatik olarak tasarruf enerjisi etkinleşir. Günümüzde hemen hemen çoğu evde klimaların saat ayar konusunda doğrulukları tartışılmaktadır. Daikin Klima Saat Ayarı klimanızı ne zaman çalıştırmak istediğinizi belirleyeceğiniz bir özelliktir. Klimalarımızın filtreleri genel olarak düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Klimalarının ısı ayarlarını aşırı sıcak ya da aşırı soğuk ayara getirmemek gerekir. Çoğu kişiler böyle yaparak daha hızlı bir şekilde ortamı soğutacağını ya da ısıtacağını düşünseler de kesinlikle doğru değildir ve sağlıksızdır. Yüksek verimliliğe sahip Daikin Klima Çeşitleri arasında elektrik kesintilerinin ardından otomatik çalışmaya başlama özelliğine sahip olanları da vardır. Soğukluğu ve ya sıcaklığı otomatik olarak tasarruflu seviyeye getirir. Ve böylece çok soğuk ve çok sıcak ortamlar yaratmaz. Kontrollü iklimlendirme sağlar. İklimlendirmenin konforunu herkese sunmak isteyen Daikin Klima Modları çeşitli ileri teknolojiye sahip olma özelliği taşır. Havada bulunan parçacıklarla birlikte bakteri ve mikropları da toplarlar, bu sebeple Daikin Klima Bakım tarihlerinin aksatılmaması gerekir.

Daikin Klima Temizliği

Daikin Klima Temizliği

Bulunduğumuz ortamdaki havayı ısıtmaya ve soğutmaya yarayan teknolojik makinelerdir klimalar. Çalıştırılsalar da çalıştırılmasalar da ortamdaki hava ile doğrudan ilişkidedirler. Daikin günümüze kadar fazlasıyla teknolojik yeniliğe imza atmıştır. 1924 yılında Japonya da hayatımıza girmeye başlamış olan dünyanın en iyi ve tek klima markası olmuştur. Daikin Klima Temizleme için sistemlerin bakımı da çok önemlidir. Daikin Klima a+++ enerji sınıfı ile yaklaşık % 40 daha yüksek verimliliğe sahiptir. Aşırı nem ve aşırı sıcaklıktan biraz daha az rahatsız edicidir. Nem oranı büyük ölçüde arttıkça vücut sıcaklık karşısında tepkisi yavaşlar. Doğru klima seçimi, kişilerin hayatlarına daha sağlıklı ve zengin bir yaşam alanı sunabilmektedir. Kapalı mekânlarda ise havayı ısıtmak ya da soğutmakla kalmaz, ortamdaki nemi de toplayabilmektedir. Aşırı nem ya da aşırı sıcaktan daha rahatsız edici olabilmektedir. Nem seviyesi arttıkça vücut dengemizin sıcaklık karşısında tepkisi yavaşlar. Özel olarak, oturduğumuz konutlarda ya da iş yerlerinde klimaların bakımı oldukça önemlidir. Daikin Klima Isıtma Ayarı ile soğuk kış aylarında sıcaklığın Daikin Klima soğutma ayarı ile de serinliğin konforunu sonuna kadar yaşarsınız. Doğru klima seçmiş olsanız bile, düzgün ve temiz bir kullanım gerçekleştirseniz de; klimanızın uzun yıllar performansını koruyarak kullanmanız için Daikin Klima Filtre Temizleme işlemini yıl içinde periyodik olarak yapılması gerekir. Eğer periyodik bakımları yetkili servis tarafından ve zamanında yapılmaz ise filtrelerde oluşacak toz ve partiküller insan sağlığına zararlı olmasının yanı sıra enerji tüketimini de arttıracaktır buda aile bütçenize ek bir yük olacaktır. Daikin Klima yetkili servisleri klima temizliği ile ilgili her zaman size bu desteği sunmak için hazırdır. Bakımları zamanında ve Daikin Klima Filtre değişimi yapılan bir klima hem verimli çalışır hem de Daikin Klima Hava Temizleme Modu ile bulunduğunuz ortamdaki havanın kalitesini arttırır ve havanın içinde bulunan toz ve partiküllerden temizlenmesini sağlar hem de daha az enerji tüketimini sağlar. Teknolojik yeniliklerde öncü olan Daikin Klima geliştirmiş olduğu yeni nesil klimalarında kendi kendini temizleme modunu da geliştirmiştir. Bu modun olduğu Daikin Klimalar tercih edilerek klima bakım maliyetleri daha aşağıya çekerek aile bütçesine ekstra destek olabilirsiniz.

Daikin Klima Modelleri, Özelikleri ve Fiyatları

Daikin Klima Modelleri, Özelikleri ve Fiyatları

Klima ısıtma, soğutma, havayı temizleme, hava sirkülasyonu yaptırma ve havanın nem miktarının belirli bir oranda tutmak gibi işlevleri üstlenmektedir. Evlerde duvar ve salon modelleri tercih edilirken iş yerlerinde tavan ve kaset tipi modeller tercih edilmektedir. Doğru özelliklerde ve ihtiyacımıza uygun klima seçimi çok önemlidir. Teknik özellikleri kullanılacak ortama göre doğru seçilmez ise bu durum klimanın işlevinin doğru bir şekilde yerine getirmemesine sebep olacaktır. Doğru ve güvenilir destek alabilmek için Daikin Klima indirim zamanlarında, yoğun satış ağı ve uzman personeli ile yanınızdadır. Birçok uzman ve kullanıcı bu açıdan Daikin Klima tavsiye etmektedir. Daikin Klimanın satış noktalarına giderek profesyonel satış destek personellerinden Daikin Klima teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir, klimanın takılacağı adrese keşif için gelecek deneyimli personelleri ile klimanın takılacağı bölgenin metre karesine uygun olan Daikin Klima ölçülerini öğrenebilir. Daikin Klima elektrik bağlantısı yapılacağı noktaya göre klimanızın nereye takılacağı konusunda kesin bilgiler alabilir ve sizin için kullanımı en uygun Daikin Klimayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz Daikin Klima modeli satın alma işleminden sonra sizin için en uygun olan zamanda adresinize gelecek yetkili servis elemanları ile daha önce keşifte belirlenen bölgeye takılacak ve tüm testleri yapılarak Daikin Klima çalışma modları teker teker sizlere gösterilecektir. Servis elemanları aynı zamanda sizlere klimanızı daha verimli nasıl kullanacağınız ve bakım konularında neler yapacağınızı anlatacaklardır. Eminiz ki sizlerde Daikin klimanın sunduğu konfordan ve satış noktalarındaki personelin, teknik servis personellerinin desteğinden memnun kaldıktan sonra sizler de Daikin Klima tavsiye edenler arasına katılacak ve bu ayrıcalıklardan yararlanmasını istediğiniz dostlarınıza Daikin klimadan bahsedeceğinize emin olabilirsiniz. Daikin klimalar evinizdeki konforu sadece iklimlendirmekle kalmaz son derece göz alıcı modelleri ile evinizde bir sanat eseri gibi duvarınızı süsler. Kullanıcılarının çeşitli ihtiyaç ve isteklerini karşılayan Daikin her geçen gün yeni modellerini piyasaya sürmektedir. Her bütçeye uygun olması da bu konfora erişebilmeniz için bir avantajdır. Başarılı çizgisi doğrultusunda çevreye ve sağlığa duyarlı olması da birçok kişinin tercih sebebi arasına giriyor.