"

Palmolive

" araması için 705 sonuç listeleniyor

Palmolive Ürün Çeşitleri ile Uzun Süreli Ferahlık Hissi

Palmolive, cilt yüzeyinin aydınlık ve nemli görünmesini sağlamaktadır. Ferahlatan ürünleri sayesinde cildi nazik bir şekilde temizlemektedir. Cilt için özel olarak duş jelleri geliştiren marka, konforlu bir duş vadetmektedir. Duş jellerinin şık ve havalı tasarımları banyo dolaplarını süslemektedir. Palmolive duş jeli uzun süre kalıcı ve etkileyici bir koku sağlamaktadır. Kullanıcılar, cilt yapılarına uygun olan ürünü tercih etmelidir. Marka, adını duyurduğu duş jellerine ek olarak farklı ürünler de üretmektedir. Palmolive sabun dermatolojik olarak test edilmiştir ve cilt dostu bir üründür. Sabunlar, farklı formlarda tüketiciler ile buluşabilir. Katı sabun, sıvı sabun, duş ve vücut jelleri gibi formlar banyoların vazgeçilmezi olmuştur. Sabunlarda bulunan yağ miktarına göre fiyat değişikliği bulunur. Organik bileşenler içeren ve bulunması zor bitkisel yağlardan oluşan sabunlar yüksek fiyat etiketlerinde olabilir. Halk dilinde kalıp sabun olarak yer alan katı sabunlar, alkali maddelerin yağ ile birleştirilmesinden elde edilir.

Palmolive Ürün Çeşitleri

Palmolive Ürün Çeşitleri

Isı sayesinde sabun haline gelen karışırım kalıplara aktarılır ve ardından sertleştirilir. Sabunların farklı pH seviyeleri bulunur. Sabunlarda kullanılan yağlara örnek olarak fındık yağı, zeytinyağı, hurma yağı gibi bitkisel yağlar verilebilir. Hayvansal yağlar da kullanılmaktadır. Yağ oranına göre ürünlerin nemlendirme etkisi artar. Sabunlar, kullanılacakları bölgelere göre farklı sertlik seviyesindedir. El sabunlarında agresif yüzey aktif maddeler yer alır. Bu sayede ciltte yer alan kir derinlemesine temizlenir. Şeffaf sabunlarda gliserin adlı bir madde bulunur. Bu madde, sabunu yumuşatır ve cilt üzerinde sert bir etki bırakır. Palmolive sabun, cilt dostu formülü ile oldukça sevilmektedir. Cildin konforlu bir şekilde temizlenmesini sağlayan ürün, hassas ciltler için mükemmel bir seçenektir. Özel olarak üretilen bu sabun sayesinde eller nazikçe temizlenerek, yumuşatılabilir. Farklı kokular ve içeriklerden oluşan bu ürünler cilt tiplerine göre çeşitlilik göstermektedir. Kuru cilt, hassas cilt ve yağlı cilt sahibi olan kişiler, cilt tiplerine uygun ürünü seçmelidir. İhtiyaç ve zevke göre geniş seçenek sunan Palmolive, kişisel bakım için de mükemmel bir tercihtir. Cildi soyucu özelliği sayesinde ölü hücrelerden arınmasını sağlayan Palmolive Aroma Sensations nazik bir temizlik isteyen hassas ciltli kullanıcıların tercih etmesi gereken bir üründür.

Palmolive Duş Jeli Çeşitleri

Palmolive Duş Jeli Çeşitleri

Farklı koku seçenekleri ile birçok kullanıcıya hitap eden marka, aromaları sayesinde eşsiz bir duş keyfi sunar. Vücudu temizlemekle kalmayıp sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilt sunan Palmolive, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Palmolive duş jeli kullananlar ürünlerin temiz içeriği sayesinde güvenle ve keyifle duş aldıklarını belirtmektedir. Gerekli testlerden geçen ürünler, her cilt tipine uyan yapıya sahiptir. Yağlı ciltlere uygun olarak tasarlanan ürünler sayesinde cildin yağlanmasının önüne geçilebilir. Cildin ihtiyacı olan nem sağlandığında sebum üretimi dengelenir ve aşırı yağlanma gerçekleşmez. Vücudun ihtiyacı olan nemi sağlayan duş jelleri, hassas formüllerden meydana gelir. Kuru ciltlere özel olarak üretilen nemlendirici etkili duş jelleri sayesinde cildin kuruyup çatlaması engellenir ve sağlıklı bir görünüm elde edilir. Marka, koku ve aroma seçeneğini oldukça geniş tutmaktadır. Çilek, vanilya, orkide gibi kokuların cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkisi bulunur. Palmolive çilekli duş jeli ile uzun süre kalıcı ve hoş çilek kokmak mümkündür. Palmolive duş jeli 750 ml, 500 ml, 250 ml gibi boyut seçenekleri mevcuttur. Hızlı ve pratik kullanım sağlayan ürünler sayesinde kullanıcıların hayatı kolaylaştırılmaktadır. Palmolive sıvı sabun ile cilt hassas bir şekilde temizlenir. Geniş koku seçeneğine sahip ürünler, bireylerin zevkine göre tercih edilebilir. Ciltte uzun süre kalıcı parfüm etkisi yaratan ürünler, etkili bir performans sergiler. Kadifemsi formül özelliği ile cilt pürüzsüz ve yumuşak olur. Güçlü antioksidan etkide olan ürünler cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Ürün seçimi yaparken cilt tipi dikkate alınmalıdır. Palmolive Hindistan cevizli duş jeli cildi yumuşatırken etkili bir Hindistan cevizi kokusu bırakır. Uzun süre kalıcı olan Hindistan cevizi kokusu, yumuşak ve rahatlatıcı bir kokuya sahiptir. Bu ürün, hafif kokusu ile en fazla tercih edilen kokular arasında yerini alır. Hindistan cevizi kokusu, hafif olması sebebiyle birçok koku ile birlikte kullanılarak ortaya hoş aromalar çıkarır. Hindistan cevizi ile jojoba yağı sık kullanılan bir karışım haline gelmiştir. Hindistan cevizinin peeling etkisi ve jojoba yağının rahatlatıcı, yumuşak içeriği sayesinde eşsiz bir duş keyfi sunulmaktadır. Özel içeriği ile cildi yağdan temizleyen ve kirden arındıran Palmolive micellar care yumuşacık bir cilde sahip olmak isteyen bireylerin ilk tercihi haline gelmiştir. Zengin içeriği sayesinde cildi temiz ve yumuşak bir hale getiren ürün, ciltteki yağları arındırır ve derinlemesine bir temizlik yapar. Micellar su, saf su ve nemlendirici içeriklerden oluşmaktadır. Bu madde, kire ve yağa karşı mıknatıs görevi görmektedir. Palmolive Micellar duş jelinin kokusu diğer duş jellerine kıyasla daha saf ve hafiftir. Bu duş jeli, cildin pH seviyesine uygun olarak üretilmektedir.

Palmolive Ürün Fiyatları

Palmolive Ürün Fiyatları

Palmolive ürünleri, içerikleri, ürünlerin boyutu, tercih edilme oranına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Palmolive duş jeli fiyat konusunda oldukça esnek davranmaktadır. Tercih edeceğiniz ürünün içeriğini detaylıca inceleyebilir ve sizin için uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Markaya ait olan ürünler arasında en çok tercih edilenlerden birisi de Palmolive çikolatalı duş jeli olmuştur. Çikolatalı duş jeli, cilt üzerinde kalıcı ve etkili bir koku bırakmaktadır. Marka, ürettiği bu koku ile farklılık oluşturmuş ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu ürün, çikolata seven kişiler tarafından çok beğenilmiştir. Palmolive duş jeli 250 ml boyutunun küçük olması sebebiyle özellikle seyahat edecek kişiler tarafından çok tercih edilir. Markanın ürettiği masaj peeling etkili duş jelleri, sıradan duş jellerine göre fiyat konusunda biraz daha farklıdır. Yüzde yüz doğal aloe vera içeren ürünler, zarif ve çekici kokusu sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez ürünü olmuştur. Doğal yağ ve bileşenlerden oluşan ürünler, keyifli bir duş sağlarken aynı zamanda peeling ve masaj etkisi ile rahatlatır. Palmolive 500 ml duş jeli en fazla tercih edilen boyut olarak dikkat çeker. Spa terapisi etkisi gösteren ürünler, aromalarına göre fiyatlarında farklılık göstermektedir. Kil ve gül yağı içeren ve spa terapisi sunan ürün, rahatlamak isteyen kullanıcıların ilk tercihi arasında bulunur. Duş jellerinin cilt yenileyici özelliği de bulunmaktadır. Palmolive erkek duş jeli fiyatları incelendiğinde duş jeli ve şampuan özelliği gösteren ürünlerin farklı olduğu görülmektedir. Vücut ve saç için uygun olan bu ürünler, saç yapısına uygun olmakla birlikte saça ve cilde gereken nemi sağlar. Saç derisine uygun olan pH özelliği sayesinde kepeklenme problemi oluşturmaz. Duş jellerini tek tek satın alabilir veya ikili, üçlü fırsat paketlerini tercih edebilirsiniz. Palmolive ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.