placeholder
"

Davidoff

" araması için 167 sonuç listeleniyor

Davidoff

Davidoff

Kahveden parfümlere, gözlüklerden deri ürünlerine seçkin bir ürün yelpazesi olan Davidoff, yüksek kaliteli ürünleriyle stil sahibi kullanıcılara hitap ediyor. Doğallığı, zarafeti ve özgün tasarımlarıyla öne çıkan marka, eşsiz kokularıyla kadınlar ve erkekler için seçkin örnekler sunuyor. Parfüm ve deodorant seçeneklerinde ferahlık ve çekicilik unsurlarını ön planda tutan marka, özel şişe tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Şişeleri için tercih ettiği mavi ağırlıklı tonlarla suyun doğallığını anımsatan marka, okyanustan esintiler taşıyan Cool Water serisi ile büyük beğeni topluyor. Davidoff parfüm çeşitleri ikonik şişe tasarımları ve özel koku seçenekleri ile dünyanın her yerinde popülerliğini gün geçtikçe artırıyor. Davidoff Türkiye’nin kadın, erkek ve unisex parfüm seçenekleri dışında güneş gözlüğü, kahve, yazı ürünleri ve deri aksesuarlar gibi özel tasarım ürünleri de bulunuyor. Seçkin kullanıcılara hitap eden özel tasarım puro saklama kapları ve puro kılıfları, yüksek kaliteli malzemeden ince işçilik ile üretiliyor. Yazı ürünleri grubunda yer alan isme özel kalemler de çok özel kullanıcılar için eşsiz seçenekler sunuyor.

Başta kadın ve erkek parfümleri olmak üzere markanın imzasını taşıyan ürünlere uygun satın alma seçenekleriyle erişilebiliyor. Trendyol’un zengin ürün yelpazesi içinde bulunan markaya ait ürünler arasında çekirdek ve çözünür kahve seçenekleri de özel bir yer tutuyor. Markanın saatlerden güneş gözlüklerine, kol düğmelerinden deri aksesuarlara uzanan zengin ürün gamında yer alan yüksek kaliteli ürünleri makul fiyat seçenekleri ile satın almak mümkün olabiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında Davidoff Türkiye ürünleri için oldukça uygun satın alma koşulları sunuluyor ve özel kampanyalarla yüksek kalitedeki ürünler makul fiyat seçenekleriyle satın alınabiliyor.

Seçkin Ürünlerin Köklü Markası

İsviçre merkezli olarak kurulan bir aile şirketi olan marka, kurucusu Zino Davidoff’un öngördüğü biçim seçkin kullanıcılar için çok özel tasarımlar geliştiriyor. Dünyaca ünlü bir puro ve aksesuarları firması olarak bilinen marka, yıllar içinde farklı kategorilerde tasarladığı seçkin ürünlerle ürün gamını genişletiyor. Yüksek kaliteli malzeme yapısını üstün bir işçilik ile buluşturarak, doğal, zarif ve seçkin ürünler ortaya çıkaran marka, başta deri ürünler, yazı araçları, parfümler, puro aksesuarları ve güneş gözlükleri olmak üzere farklı kategorilerde üst segment modeller üretiyor.

Zino Davidoff’un oluşturduğu yüksek felsefeyi marka ruhunun merkezine koyan ve bu özel yaşam felsefesini ince işçilik içeren ürünlerle buluşturan marka, hayattan zevk almayı önemseyen kullanıcıları hedefliyor. Çağdaş ve zarif kimliği ile öne çıkan marka, kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı geliştirdiği ürünlerle üstün kaliteli ham madde ve mükemmel bir işçiliğin buluşmasını ön plana alıyor. Markanın çok özel kokular içeren parfüm seçenekleri, okyanusun serin esintilerini eşsiz şişe tasarımlarıyla seçkin kullanıcıların dikkatine sunuyor. Markanın kaynağını Zino Davidoff’tan alan ürün yelpazesinde yer alan parfümler eşsiz koku seçenekleri ile duyusal bir yolculuğa çıkarıyor. Markanın dünyaca ünlü ikonik kokularını içeren deodorant ve duş jeli ürünleri de hem kokularıyla, hem eşsiz cilt temizleme özellikleriyle büyük beğeni topluyor.

Kurucusu Zino Davidoff’un dünyayı dolaştığı yıllar boyunca gözlemleri ve yaşama kültürü ile biriktirdiklerini eşsiz ürünlerine yansıtan marka, büyük bir macera ve estetik içeren bu yolculuklardan süzülen seçkin kültürü ürünlerinde sembolize ediyor. Özel yazı kalemleri, puro kutuları ve kılıfları, kol düğmeleri gibi seçkin ve kişiye özel eşyalar, iyi ve güzel yaşama zarafetinin ifadesi olarak öne çıkıyor. Yaşamdan alınan zevki ön plana çıkaran seçkin ürünlerini marka felsefesi haline getiren ve dünyanın dört bir yanındaki güzellikleri elit insanlarla paylaşmak üzere buluşturan marka, özenle işlenmiş deri aksesuarları ve saatleriyle de göz dolduruyor. Markanın kişiye özel ürünlerinin yanı sıra parfüm ve kahve gibi yaygın olarak tercih edilen ürün kategorileri de bulunuyor. Dünyanın pek çok ülkesinde ilgiyle takip edilen marka, özel kokuları ve eşsiz aromatik kahveleri ile büyük beğeni topluyor.

Kadın, Erkek ve Unisex Parfüm Çeşitleri

Köklü bir marka olarak koku alanında özel bir deneyimi bulunan marka, kadın ve erkekler için mükemmel parfüm seçenekleri sunuyor. Doğal ve ferah kokuları ile güçlü ve çekici bir etki bırakan marka, kaynağını okyanusun etkileyici aurasından Cool Water serisi parfümlerle büyük ilgi görüyor. Mavi ikonik parfüm şişesi ile akıllarda yer eden markanın kadınlara yönelik parfüm ürünlerinin içinde lavanta, kişniş, nane, portakal çiçeği gibi doğal kokular yer alırken; üst notada bulunan bu kokuları orta notada yasemin, sardunya, meşe yosunu, sandal ağacı tamamlıyor. Kadın parfümlerinin alt notasını ise misk, amber, sedir ağacı gibi yaygın ve bilinen kokular tamamlıyor. Markanın dünyaca ünlü Cool Water serisinde bulunan kadın parfümleri Intense ve Wave ise kadınların gücünü ortaya çıkaran etkileyici kokular sunuyor. Davidoff erkek ürünleri de erkeksi yapıları ve etkileyici koku seçenekleri ile öne çıkıyor. Çağdaş erkeğin güçlü imajını tamamlayan özel koku seçenekleri de Cool Water serisinin ferah ve okyanus esintili çizgisini sürdürüyor. Taze çiçekler ile odunsu aromaları maskülen tarzda birleştiren özel kokular, nane, lavanta, yasemin, sardunya, sandal ağacı gibi eşsiz kokuları klasikleşmiş kokular ile harmanlıyor.

Dünyanın beğenilen parfümleri arasında bulunan marka, Cool Water serisinin yanında The Game ya da Zino serileri ile de büyük beğeni topluyor. Bahar ve yaz aylarının sıcak günlerine ferah bir esinti ile damga vuran Cool Water serisi ile birlikte diğer parfümler de farklı kullanım amaçlarına yönelik çok seçkin seçenekler oluşturuyor. Her serisinde oldukça karakteristik kokular sunan marka, yetişkinlerin yanı sıra gençler için de kusursuz tercihler oluşturuyor. Markanın 50 ml, 100 ml ve farklı hacimlerdeki parfüm şişeleri ikonik tasarımları ve derin mavi tonlarıyla büyük ilgi görüyor.

Oldukça ince ölçülere ve titiz bir formüle sahip olan parfümlerin doğru kullanımı için bazı noktalara dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Parfüm sıkıldıktan sonra bu bölgeye herhangi bir sürtme işlemi yapılmaması, ürünün nemli ve temiz cilde uygulanması da önem taşıyor. Parfümün açık nabız noktalarına uygulanması da kolayca yayılmasını ve etkisini artırmasını kolaylaştırıyor. Kadınların gücünü ve iç güzelliğini açığa çıkaran kadın parfümleri ve çağdaş erkeğin maskülen yapısını ortaya koyan erkek parfümlerinin yanı sıra unisex ürünleri de büyük ilgi gören markanın gençlerin zevkine uygun parfüm seçenekleri de bulunuyor.

Markanın çok özel kokularını içeren deodorant seçenekleri de günlük kullanım için büyük ilgi görüyor. Davidoff kadın deodorant seçenekleri markanın ikonik parfümlerindeki kokuları deodorant ya da deostick olarak kullanma olanağı sağlıyor. Davidoff kadın deodorant çeşitleri yanında erkekler için de özel deodorant seçenekleri sunuyor. Markanın parfümlerinin yanı sıra kadınlara özel vücut losyonu seçenekleri de bulunuyor. Çok özel aromaları bulunan ve cilde mükemmel bir bakım uygulayan vücut losyonu ürünleri, nashi armudu çiçeğinden Japon meyvesine, tatlı şakayıktan yoğun floral karışımlara zengin kokular içeriyor.

Özel Harman Öğütülmüş Kahve Seçenekleri

Davidoff kahve çeşitleri, dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerinin özel olarak harmanlanması ve kavrulması ile üretiliyor. Değişik seriler halinde farklı aromalar sunan kahve seçenekleri, güçlü aromaları ile büyük beğeni topluyor. Café Rich Aroma serisi kahvelerde yoğun lezzet sağlayan aromatik özelliklerin yanı sıra hafif asidik tat ve tok bir içim keyfi bulunuyor. Özenli bir seçime tabi tutulmuş kahve çekirdeklerini buluşturan özel seri kahveler arasında Espresso 57 de yer alıyor ve güçlü kokusu ile paketi açılır açılmaz kendini gösteriyor. Fine Aroma serisindeki kahve çekirdekleri ise yumuşak ve rahat içim özellikleri ile öne çıkıyor. Café Créme Elegant serisi ise Orta ve Güney Amerika ülkelerinin yüksek bölgelerinde yetişen yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini içeriyor. Dolgun bir lezzete sahip olan bu seri, çok özel harmanı ile kahve tiryakilerinin beğendiği lezzetler arasında geliyor. Markanın bir başka iddialı ürünü olan Café Créme Intense ise Arabica türü kahve çekirdekleri ile Indian Robusta türü çekirdeklerin harmanından oluşuyor. Bu kusursuz karışım yumuşak bir denge ile yoğun bir lezzeti buluşturuyor. Markanın kurucusu Zino Davidoff'un özel seçimleri arasında bulunan Premium Label Explorer’s Choice ise çok özel harmanı ile dikkat çekiyor ve seçkin lezzetler arayanların ilk tercihleri arasında yerini alıyor.

Davidoff kahve ürünleri arasında öğütülmüş çekirdek kahve çeşitlerinin dışında kapsül kahve ya da çözünür kahve gibi seçenekler de bulunuyor. Markanın oldukça pratik biçimde hazırlanan ve üstün lezzetlere kolayca erişme olanağı sağlayan bu ürünleri, özel koleksiyonlarla satışa sunuluyor. Prestige, Elegance veStyle adı verilen koleksiyonlarda yer alan ürünler kapsül kahve makinelerine yönelik özel ürün seçenekleri sunuyor. Markanın Türkiye, Yunanistan ve pek çok Orta Doğu ülkesinde yaygın olarak tercih edilen Türk kahvesi pişirme yöntemi için de özel bir ürünü bulunuyor. Oriental Style adını taşıyan bu çok özel kahve, geleneksel kahve alışkanlığını modernize ederek, kusursuz bir kahve lezzeti sunuyor. Büyük bir özenle seçilen Arabica kahve çekirdekleri özel yöntemlerle kavurduktan sonra çok ince biçimde çekiliyor ve Türk kahvesi yöntemiyle pişirmeye hazır hale geliyor.

Esin kaynağını değerli topaz taşından alan Limited Edition Topaz serisinde bulunan ürünleri ise Kolombiya menşeili Arabica kahve çekirdekleri kullanılarak üretiliyor. Bu ürünler gibi benzersiz lezzetler sunan özel pek çok kahve serisi bulunabiliyor. Profesyonel kullanım için de özel kahve seçenekleri bulunan marka, oteller, kafeler, restoranlar ve barlar için özel çözümler sunuyor.

Deri Aksesuarlar, Yazı Araçları ve Gözlük Modelleri

Dünyaca ünlü markanın deri ürünleri başta olmak üzere pek çok aksesuar seçeneği de bulunuyor. İsviçre yapımı özel saatleri markının otantik ve seçkin zevkini yansıtacak bir zarafet sunarken, kusursuz bir işçilik ve üstün tasarım gücü göze çarpıyor. Tercihe göre metal ya da gerçek deri kayış seçenekleri bulunan saat modelleri, farklı renk, tasarım ve özellikleriyle her zevke uygun seçenekler oluşturuyor. Yüksek kaliteli deriden üretilmiş, yüksek kaliteli cüzdanlar ve benzeri gerçek deri ürünler de markanın iddialı olduğu çeşitler arasında yer alıyor. Deri cüzdanlar ile birlikte özel kartlık tasarımları da çağdaş erkeğin stilini tamamlayan aksesuarlar olarak ilgi görüyor.

Markanın kişisel yazı araçları konusundaki şöhreti de dünyanın dört bir yanında aranan bir marka olmasını sağlıyor. Hassas bir işçilik ve zarif bir tasarım ile üretilen dolma kalem ve tükenmez kalem seçenekleri, kendine has bir stili olan kullanıcılara hitap ediyor. Crossroads, Essentials, Paris, Venice ve Zino koleksiyonlarında yer alan kalem modelleri, çok özel renk ve tasarım seçenekleriyle göz dolduruyor.

Davidoff erkek ürünleri arasında şıklığı ile göz dolduran kol düğmeleri de bulunuyor. Markanın çok özel aksesuar koleksiyonunda yer alan kol düğmesi ve bileklikler ise özellikle stil sahibi erkekler için kusursuz seçimler oluşturuyor. Gümüş, rodyum, altın gibi değerli madenlerden üretilen kol düğmeleri otantik tasarımları ve üstün estetik yapılarıyla etkileyici bir görünüm sağlıyor. Gümüş ve deri başta olmak üzere yüksek kaliteli farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan bileklikler de erkek modasının vazgeçilmez unsurları olarak öne çıkıyor. Markanın seçkin ürün yelpazesi içinde yer alan tütün aksesuarları arasında puro kılıfları ve kutuları da buluyor. Ayarlanabilir uzunluk seçenekleri sunan puro kılıfları üstün kalite gerçek deriden el işçiliği ile üretiliyor ve mükemmel sonuçlar veriyor. 60 puroya kadar saklama kapasitesi sunan puro kutuları ise yüksek kaliteli doğal ağaçlardan özel bir işçilik ile üretiliyor ve puroların doğru biçimde saklanmasını sağlıyor. Nem oranı başta olmak üzere puroların ihtiyaç duyduğu koşulları sağlayacak biçimde özel malzemelerden üretilen üst segment ürünler, optimum nem seviyesini başarıyla oluşturuyor. Meşe, sedir gibi nemi koruyan özel ağaçlardan üretilen bu kutular, puroların çok daha uzun süre tazeliğini ve kalitesini korumasını kolaylaştırıyor. Puro aksesuarları arasında çift bıçaklı kesici çeşitleri de yer alıyor ve maksimum hassasiyet ile puro kesimi yapmayı mümkün kılıyor. Ekstra ince yapısıyla kolayca taşınabilen ve kullanılabilen bu özel kesici, entegre yay sistemi sayesinde dengeli bıçak hareketleri oluşturuyor ve kusursuz bir kesim sağlıyor. Kullanılmadığı zamanlarda kilitlenen bıçak sistemi, gerçek deriden özel kılıfı ile güvenli biçimde saklanabiliyor.

Gözlük Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

Güneş gözlükleri ve optik çerçeve tasarımlarıyla kullanıcılara yeni bir bakış açısı sunmaya iddiasında olan marka, etkileyici ve göz alıcı modelleriyle dikkat çekiyor. Güneşli bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan güneş gözlükleri markanın popüler ürünleri arasında başı çekiyor. Davidoff gözlük seçenekleri güneş gözlükleri ile sınırlı kalmıyor, optik çerçeve tasarımları ile günlük kullanılan gözlükler için de seçkin tasarım örnekleri sunuluyor. Davidoff gözlük seçkin stilini doğru gözlük seçimi ile tamamlamak isteyenler için mükemmel alternatifler sağlıyor. Hem kadınlar, hem erkekler için özel gözlük tasarımları sunan marka, ağırlıkla metal ya da özel yüksek kaliteli plastik malzeme kullanılan tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Markanın başta parfüm, kahve, yazı araçları, gözlükler ve deri aksesuarlar olmak üzere seçkin ürünlerinin fiyatları, içeriklerine, üretimlerinde kullanılan malzemelere ve kullanılan el işçiliğinin düzeyine göre değişiyor. Puro kutuları ya da yazı araçları gibi kişisel stili belirleyen üst segment ürünleri biraz daha yüksek bir fiyat düzeyiyle kullanıcılara ulaşıyor. Kişiselleştirilebilir özellikler de sunan bu ürünler seçkin erkek stilinde özel bir konumda bulunuyor. Markanın dünyaca ünlü parfümleri ise yüksek kaliteleri ve üstün içerikleri göz önünde tutulduğunda oldukça makul bir fiyat düzeyiyle satın alınabiliyor. Dünyanın en seçkin kahve çekirdekleri kullanılarak özel olarak harmanlanmış kahve çeşitlerini de oldukça uygun koşullar ile satın almak mümkün oluyor. Kahve fiyatları üzerinde kullanılan çekirdeklerin kalitesi, harman ve kavrulma yöntemleri de etkili olabiliyor. Yüksek kalite deri kullanılan cüzdan ve kartlık modelleri ile değerli madenlerden üretilen kol düğmeleri de malzeme ve işçilik durumlarına uygun fiyat düzeyleriyle kullanıcılara ulaşıyor.

Dünyaca ünlü markanın pek çok popüler ürünü Trendyol aracılığıyla kolayca satın alınabiliyor. Trendyol’un zengin ürün yelpazesi içinde başta markanın eşsiz parfüm seçenekleri ve mükemmel öğütülmüş kahve çeşitleri olmak üzere bir çok ürün tüm detaylarıyla incelenebiliyor. Trendyol’un avantajlı satın alma koşulları ile bu ürünleri satın almak mümkün olurken, dönemsel indirimler ve çok özel kampanyalar sayesinde oldukça makul fiyat düzeyleri elde edilebiliyor.