placeholder
"

Deborah Maskara

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Deborah Maskara Çeşitleri ile Kalıcı Etkiler

Deborah, İtalyan kozmetik ve makyaj malzemeleri üreten bir firmadır. Ürünleri ile dünya genelinde milyonlarca kadının dikkatini çeken marka özellikle maskaraları ile adından söz ettirmektedir. Ürünleri arasında rujdan ojeye, fondötenden göz kalemlerine çok sayıda ürün bulunduran marka geniş rüün yelpazesi ile kadınlar tarafından ilgi duyulan markalar arasında yer almaktadır. Ürün fiyatlandırması konusunda da erişilebilir fiyatlardan satış yapan marka indirim ve kampanyaları ile de çok sayıda yeni müşteriye sahip olmaktadır.

Deborah Maskara

Deborah Maskara

Deborah maskara modelleri içerisinde barındırdığı etken madde ve cilt sağlığı konusunda farklı özellikler gösterirken aynı zamanda kullanıcıların tercihlerine göre de değişiklik gösteren ürünlere sahiptir. Deborah Milano maskara model ve çeşitleri ile kadınların ilgisini çekerken siyah, kahverengi gibi temel renklere ek olarak çok sayıda renk seçeneği ile de ilgi görmektedir. Kirpiklere uygulanan maskaralara ek olarak deborah kaş maskara modelleri de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kaşları çok seyrek ve ince olan kadınlar tarafından tercih edilen kaş maskarası daha siyah ve dikkat çeken göz makyajlarında kadınlar tarafından tercih edilen kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Deborah maskara kullananlar tarafından kalitesi ve kalıcılığı ile yüksek puan ve olumlu yorumlar alan kozmetik şirketidir. Maskaraların renkleri ve kulanım alanlarına göre değişkenlik gösteren ürünlerine ek olarak kalıcılığı da kullananlar tarafından olumlu yorumları ile dikkat çekmektedir. Deborah kahverengi maskara kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan renkler arasında yer alırken farklı seriler farklı özellikleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. İtalyan markası olması nedeniyle başta Avrupa olmak üzere Amerika, Uzak Doğu ve Afrika kıtalarında varlığını sürdürmektedir. Türkiye’de çok sayıda mağazası bulunan Deborah aynı zamanda anlaşmalı mağazaları ile de kadınlara hizmet etmektedir. Göz makyajı denildiği zaman akla ilk gelen makyaj malzemelerinden bir tanesi olan maskara fırça özelliklerinden maskaranın rengine, etken maddesinden şişe büyüklüğüne kadar çok sayıda etken ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kirpik sağlığını desteklediği gibi aynı zamanda şekillendirme ve renklendirme konusunda da başarılı olan marka standart ürünlere ek olarak özel üretim maskaralara da sahiptir. Marka ücretlendirme konusunda erişilebilir fiyatlardan alıcı bulabilir. Özellikle göz makyaj malzemelerinde kalitesini dünyaya kabul ettiren Deborah markası fiyatları ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Ürünlerin serileri, renkleri, kaliteleri ve etken maddeleri değişkenlik gösterirken şekil verdiği kadar sağlıklı da olan maskara modelleri de bulunabilir. Maskaralar etkileri ve renkleri fiyatları doğrudan etkilerken standart maskalar uygun fiyatlardan alıcı bulabilir.

Deborah Maskara Çeşitleri

Deborah Maskara Çeşitleri

Deborah markası özellikle maskara konusunda çok sayıda seri ve ürüne sahiptir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen çeşitlerden birisi olan Deborah 24 ore absolute volüme maskara modeli uzun süren kalıcılığa ek olarak kirpiklere hacim kazandırmaktadır. Maksimum hacim için fırçasının DH Complex ile hazırlanması nedeniyle daha büyük fırça kullanan ore absolute volüme her kirpiği yakalayarak birbirinden ayırır ve boyayarak hacim kazandırır. Markanın bir diğer modeli olan Deborah double effect mascara ise aplikatörlü olması ile dikkat çekmektedir. Kirpiklerin daha uzun ve hacimli görünmesine yardımcı olan double effect serisi derin siyah rengi ile de daha dikkat çekici gözlere neden olmaktadır. Deborah 5in1 maskara çeşidinde fırça dikkat çekmektedir. Kirpiklerinde maksimum kıvrım isteyen kullanıcılar için önerilen 5in1 maskara modeli göz kenarlarında bulunan ince ve kısa yapıda ki kirpikleri bile yakalayarak hacim kazandırmaktadır. Deborah love my lashes mascara kirpiklerinin sertleşmemesini isteyen kullanıcılar için tavsiye edilmektedir. Maskara gibi kirpiklerin üzerine boya sürüldüğü durumlarda eğer kirpikler yeterli havayı alamazsa dökülebilir. Love my lashes maskara modeli Hydra-Lashes DH Complex içeriği sayesinde kirpikleri gün boyu nemli tutarak kirpik sağlığını desteklemektedir. Aynı zamanda sağladığı hacim ile de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Deborah extraordinary maskara tıpkı 5in1 maskarada olduğu gibi daha uzun fırçası ile dikkat çekmektedir. Göz makyajına önem veren kadınlar için tavsiye edilen extraordinary maskara modeli konik biçimli fırçası ile daha kıvrımlı kirpiklerin elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Deborah my power volüme mascara kullananlar suya dayanıklı olması ile adından söz ettirmesine değinmektedir. Fiber kılları nedeniyle en kısa ve ince yapıda ki kirpiklerin bile şekil almasına yardımcı olan my power volüme maskara modeli özel formülü ile suya dayanıklıdır. İçerisinde bambu lifi ve yağları bulunan serinin aynı zamanda kirpiklere bakım yapmaktadır. Kirpiklerde yelpaze etkisi yaratması ile bilinen my power volüme maskara modeli kullanıcılarının kirpiklerinde hacim arttırması ve kirpikleri beslemesi ile tercih edilmektedir. Deborah extra black mascara göz makyajını siyah yapmak isteyen ve dikkati tamamı ile gözlerine toplamak isteyen kadınların tercihidir. İçerisinde ki boya miktarının yüksek olması nedeniyle kirpikleri kadınların kirpiklerinde daha siyah bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Deborah Milano dream look maskara kremsi yapısıyla kirpikleri tamamen kaplayarak hacim ve renk kazandırır. Kremsi yapısı nedeniyle topaklanmayı engelleyen dream look maskara ekstra hacim sağlarken aynı zamanda içerisinde bulunan argan yağı ile de kirpikleri besleyerek bakım yapmaktadır. Silikon fırça sayesinde boyayı kirpiğin her yerine düzenli olarak dağıtan maskara göz makyajına önem veren kadınların tercihidir. Deborah curves maskara içerisinde bulunan etken maddesi nedeniyle en düz ve kalın kirpiklerde bile ekstra hacim sağlamaktadır. Kıvrım verme konusunda markanın iddialı ürünlerinden birisi olan curves aynı zamanda yoğun pigmentleri sayesinde kirpik rengini değiştirmektedir. Formülü sayesinde saatlerce kıvrık kirpikler vadetmektedir. Deborah instant maxi volüme mascara içerisinde bulunan nar yağı sayesinde anında ekstra hacimli kirpikler sunmaktadır. Formülü ile gün boyu kıvrımlı kirpikler vadeden instant maci volüme maskara yumuşak elyaf kullanılarak üretilen aplikatörü ile kirpikleri dağıtarak eşit uygulama yapmaktadır. Deborah maskara yorum bilgileri kullanıcılar tarafından yüksek puanlama ve oy alan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler kullanıcıların istek, tercih ve tarzlarına uygun olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Deborah Maskara Fiyatları

Deborah Maskara Fiyatları

Deborah markası İtalya’da üretilmesine karşın Türkiye’de etkin olan makyaj malzemeleri arasında bulunmaktadır. Deborah maskara fiyat bilgileri çok farklı konularda değişiklik göstermektedir. Standart olarak kirpiklere hacim kazandırmak ve renk katmak için üretilen ürünler uygun fiyatlardan satışa sunulurken 5in1 gibi çok sayıda etkisi bulunan ürünler kendi aralarında farklı fiyatlardan alıcı bulabilir. Aynı zamanda ürünlerin içerisinde bulunan etken maddelerde fiyatların değişmesinde etken rol oynamaktadır. İçerisinde argan yağı bulunan maskara modelleri kirpikleri beslemeleri nedeniyle daha yüksek fiyatlardan alıcı bulabilirken kremsi yapıları ile kirpiklerde eşit dağılım ve topaklanma yapmayan modeller kendi aralarında farklı fiyatlara sahiptir. Standart ürünler uygun fiyatlardan alıcı bulabilirken DH Complex formülü ile üretim sağlanan ürünler yüksek fiyatlardan alıcı bulabilir. Öte yandan maskaranın fırçaları da değişken özellikleri ile fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Özelikle silikon yapıda olan fırçalar yapıları ile daha yüksek fiyatlardan alıcı bulabilirken aynı zamanda mikro fiber yapıda olan fırçalarda en ince ve kısa kirpikleri yakalayabilmeleri nedeniyle yüksek fiyatlardan alıcı bulabilir. Deborah markası Türkiye’de satışlarında erişilebilir fiyatlar ile üretim yapmakta ve kaliteyi uyguna satışa çıkarmaktadır.