İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Kalıp
Materyal
Desen
Yaka Tipi
Cinsiyet
Ortam
Boy
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Defacto Erkek Sweatshirt

" araması için 469 sonuç listeleniyor

Defacto Erkek Sweatshirt Modelleri ile Modaya Ayak Uydur

Gündelik hayatın içinde üst giyimin en sevilen parçalarından birisi olan DeFacto erkek sweatshirt modelleri geniş bir aralıkta müşterilerin karşısında yer almaktadır. Her müşterinin zevkine ve beğenisine göre erişilmesi adında DeFacto sweatshirt ürünlerinde geniş bir model seçeneği sunmaktadır.

DeFacto Erkek Sweatshirt

DeFacto Erkek Sweatshirt

Markanın bünyesinde yer alan ürünlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Her alana özel olarak sweatshirt üretimi yapan DeFacto, bu kapsamda müşterilerine kolay bir alışveriş olanağı tanımaktadır. DeFacto erkek kapşonlu sweatshirt bahar aylarının vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Erkek müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları çerçevesinde üretimlerine devam eden markanın gamında birden fazla çeşit bulunmaktadır. DeFacto erkek fermuarlı sweatshirt rahat giyimi sayesinde oldukça kullanışlı bir ürün olarak kullanıcıların karşısında yer almaktadır. spor giyiminde erkek kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen sweatshirt ürünlerinde bu alana yönelik modellerde bulunmaktadır. Kısa kollu sweatshirt erkek DeFacto adı altında birden fazla tasarımda ve renk seçeneğinde yer almaktadır. Erkek müşterilere özel olarak üretilen bu giyim ürünlerinin fiyatlandırılması tasarım, renk, baskı, kalite gibi unsurlara bağlı olarak değişim yaşanmaktadır.

DeFacto Erkek Sweatshirt Renk Seçenekleri

DeFacto Erkek Sweatshirt Renk Seçenekleri

Erkek sweatshirt ürünleri spor giyimin sevilen parçaları arasındadır. Rahatlığın ve konforun sağlanmasına olanak tanıyan DeFacto erkek bisiklet yaka sweatshirt modelleri yaşamın her alanında tercih edilmektedir. Gece yatakta uyurken ya da ev içerisinde rahat bir şekilde takılırken rahatlığın sağlanmasına yardımcı olan DeFacto erkek sweatshirt modellerinde yer alan renkler geniş bir skalaya sahiptir. DeFacto erkek beyaz sweatshirt modelleri sevilerek tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Her kullanıcının zevkine uygun renk seçeneğinin yer aldığı sweatshirt ürünlerinde DeFacto erkek sweatshirt siyah renk olan modellerin her kombine uyum sağlamasından dolayı çok satılanlar listesinde yer almaktadır. DeFacto erkek sweatshirt beyaz renkli olan modelleri aynı zamanda farklı baskılar ile zenginleştirilmektedir. Soğuk mevsimlerde ayrı bir yere sahip olan erkek sweatshirt ürünlerinde kullanılan renk seçenekleri ve üzerlerinde yer alan renkli baskılar çoğu kişinin dikkatini çekmektedir. Sade giyimin arasında yer alan DeFacto erkek sweatshirt gri modeller, gü içerisinde kullanılmaya uygun tasarımlar arasında yer almaktadır. Sade giyimin yanı sıra daha renkli ürünler de yer almaktadır. DeFacto erkek sweatshirt turuncu renge sahip olan ürünler, kullanıcıların en beğendiği modeller arasında bulunmaktadır.

DeFacto Erkek Sweatshirt Modelleri

DeFacto Erkek Sweatshirt Modelleri

Son zamanların sevilen üst giyim ürünleri arasında yer alan erkek sweatshirt ürünlerinde kullanılan materyaller ve baskılar kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Baskılarda yer alan renkli görseller, çoğu kullanıcının ilgisini çekecek tasarımlara sahiptir. Bu dikkat çeken tasarımları göz önünde bulunduran DeFacto, ürünlerinde en sevilen baskılara yer vermektedir. DeFacto erkek sweatshirt NBA tasarımına sahip baskıların yer aldığı ürünler, basketbol tutkunlarının beğenerek tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün, basketbol oynarken tarz görünmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır. DeFacto erkek baskılı sweatshirt modelleri geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bununla beraber farklı tasarımlara sahip olan ürünler, kullanım alanlarına göre de ayrılmaktadır. Polo yaka sweatshirt erkek DeFacto ürünlerinde yer alan yaka tasarımı ilgi çekicidir. DeFacto erkek şal yaka sweatshirt ürünleri de yaka detayı açısından ilgi çeken bir başka ürün olarak kullanıcıların karşısında yer almaktadır. Sıcak tutan yapısı ile DeFacto erkek polar sweatshirt ürünleri soğuk günlerin kurtarıcısı arasındadır. Bununla beraber kış mevsimlerinde tercih edilen DeFacto erkek uzun kollu sweatshirt ürünleri de geniş bir yelpazede kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.