placeholder
"

Defacto Parfüm

" araması için 83 sonuç listeleniyor

Defacto Parfüm

Eşsiz Kokuları ile Öne Çıkan Defacto Parfüm

Defacto parfüm çeşitleri dört mevsim güzel kokmanızı sağlayan, kalıcı içerik ve farklı esanslara sahip ürünlerdir. Defacto yaklaşık 17 yıldır kadın, erkek ve çocuk kategorisinde ürün grupları bulunan markalar arasındadır. Geniş ürün seçenekleri, kaliteli malzemeleri ve uygun fiyat içeriği sayesinde kısa süre içerisinde önemli markalardan biri haline gelmiştir. Özellikle son yıllarda Defacto parfüm çeşitleri çıkararak herkes tarafından beğeni ve ilgi gören kokular tasarlamıştır. Defacto kadın parfüm ve erkek parfüm çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. Parfüm güzel kokmamızı sağlayan, olası kötü kokuları bastıran farklı esans ve yağlar kullanılarak oluşturulan kokulardır. Parfüm seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kalıcılıktır. Sürekli yenilenme ihtiyacı duyulan parfümler uzun ömürlü bir kullanım sağlamayacaktır. Kalıcı parfüm seçiminde yalnızca bir kullanışta dahi gün boyu kokunun varlığını hissetmeniz mümkündür. Defacto parfüm yorumları kalıcı olduğu yönündedir. Defacto erkek parfüm modelleri arasında ilgi çeken ürünlerden biri Navy parfümüdür. Kokusu ile dört mevsim tercih edebileceğiniz kokulardan biridir. İçeriğinde limon, yeşil notalar, bergamot, karabiber, sandal ağacı, paçuli, sedir ağacı, amber ve misk esansları kullanılarak oluşturulmuştur. Hafif ve baharatlı bir kokuya sahip olan bu ürün, gündelik kullanım için ideal bir seçenek olacaktır. Defacto black parfüm erkek kategorisinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Üründe kullanılan sandal ağacı, bergamot ve misk koku esansları sayesinde baharatlı ve etkileyici bir kokudur. Kalıcı bir kokusu olan bu ürün azıcık bir kullanımda dahi gün boyu hissedilir. Gündelik ve özel hayatınız için eşsiz kokusu ile ideal bir seçim olacaktır. Defacto Adventurer parfüm erkeklerin kullandığı parfümlerden biridir. İçeriğinde bulunan limon, mandalina ve greyfurt esansları sayesinde oldukça taze bir kokusu vardır. Sandal ağacı, kehribar ve misk yağları kullanılan bu parfümde baharat kokuları da kendini hissettirecektir. Hafif bir kullanımı olan bu ürün oldukça kalıcıdır. Gün boyu kokusunu hissettirecek bu muhteşem kokuyu yaşamınızın her alanında kullanabilirsiniz. Erkek kategorisinde kış aylarında tercih edebileceğiniz kokulardan birisi ise Defacto Hulter parfüm çeşididir. Üst notası mandalina ve greyfurt olan bu parfüm narenciye esanslarını barındırır. Orta notada ise sandal ağacı, sedir ağacı, paçuli, biberiye, kehribar gibi baharatlı kokular bulunmaktadır. Kış aylarında üzerinizde yoğunluğunu gün boyu hissedebileceğiniz bu ürünü diğer mevsimlerde özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Gün Boyu Kalıcılık Sağlayan Defacto Parfüm Çeşitleri

Kadın kategorisinde Defacto pink parfüm içeriği de ilgi görmektedir. Üründe kullanılan meyve esansları tatlı bir koku içeriğine sahip olmasını sağlamıştır. Armut, elma, ananas, limon gibi meyve özleri bulunur. Bunun yanı sıra parfümde vanilya, karamel gibi oryantal kokular ve gül, karanfil, manolya gibi çiçeksi kokularda bulunmaktadır. Dört mevsim hafifliği ile gün boyu varlığını hissettirecek bu parfüm özel günleriniz için harika bir seçim olacaktır. Defacto Jade parfüm içeriği ile adeta büyüleyici bir güce sahiptir. Çiçeksi kokuları için yaz için mükemmel bir seçim olan bu üründe yasemin, violette, gül, beyaz amber, beyaz misk gibi kokular kullanılmıştır. Defacto Jade parfüm kullananlar ürünün çok uzun süre kalıcı olduğunu ve gün boyu hafif bir koku hissettirdiğini belirtmişlerdir. Çiçeksi kokuları çok seven kadınlar Defacto floral parfüm çeşidini de tercih edebilmektedir. İçeriğinde frezya, yasemin, gül, misk gibi çiçek esansları kullanılmıştır. Bunun yanı sıra sandal ağacı, sedir ağacı gibi baharat aromalı kokularda kullanılmıştır. Uzun süre kalıcılık sağlayan bu ürün, gündelik ve özel hayatınızda tercih edebileceğiniz bir parfümdür. Defacto kadın parfüm yorumları arasında öne çıkan Trendy Girl kokusu özel günlerinizde fark yaratmanız için güzel bir seçim olacaktır. Çiçeksi yoğun kokulardan oluşan bu ürün, uzun süre kalıcılığını hissettirir. İçeriğinde yazı hatırlatan gül, manolya, yasemin, frenk üzümü gibi tatlı kokular kullanılmıştır. Bunun yanı sıra bergamot ve iris esansı kullanılarak aromatik bir koku elde edilmiştir. Özellikle hafifliği ile yaz mevsiminin favorileri arasında olacak bu ürünü dört mevsim kullanabilirsiniz. Defacto excellent parfüm içeriğinde eşsiz şakayık çiçeği esansı kullanılmıştır. Bunun yanı sıra frezya, vadi, manolya, kehribar, sedir, zambak, gül gibi çiçek özleri de kullanılmıştır. Son derece hafif olan bu ürün yaz aylarının vazgeçilmez kokuları arasındadır. Defacto excellent parfüm kullananlar parfümün gün boyu kokusunu kaybetmediğini dile getirmişlerdir. Çiçeksi kokulardan hoşlanan kadınlar için Defacto perfect parfüm güzel bir seçim olacaktır. İçeriğinde yasemin, gül, manolya gibi çiçeksi koku esansları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra amber, vanilya gibi oryantal kokularda eklenmiştir. Uzun süre kalıcılık performansı bulunan ürün her mevsim tercih edilebilir. Özellikle sizin için özel bir günde bu kokuyu tercih ederek kokunuzla karşınızdaki kişileri büyüleyebilirsiniz.

Defacto Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Defacto kadın parfüm öneri ürünleri arasında Choice öne çıkan parfümlerdendir. İçeriğinde bergamot, kırmızı elma gibi egzotik meyve içerikleri kullanılmıştır. Bunun yanı sıra kokuya taptaze bir hava katan greyfurt özleri de bulunmaktadır. Alt notaları olan yasemin, gül ve osmantus çiçeksi kokuları hafifliği ile gün boyu hoş kokmanızı sağlar. Fazlasıyla kalıcı olan bu ürün gündelik kullanım için iyi bir seçim olacaktır. Defacto rose parfüm taze bir koku olan portakal içeriğine sahiptir. Bu içeriği ile kış günlerinin vazgeçilmezi olan üründe bergamot, gül, paçuli ve vanilya gibi oryantal ve çiçeksi kokularda kullanılmıştır. Kış aylarında yoğunluğu ile kendini fark ettirecek bu parfüm özel günlerde eşsiz bir seçim olacaktır. Defacto pearly gold parfüm şık tasarımı ile dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Gold kalp tasarımı bulunan bu ürün kokusu ile kadınların olmazsa olmaz parfümlerinden biri haline gelmiştir. Üründe yasemin, gül, zambak gibi çiçeksi kokular kullanılmıştır. Bunun yanı sıra amber, misk, vanilya gibi oryantal koku esansları da bulunmaktadır. Gün boyu hafif bir kalıcılık sağlayacak ürün özel günler ve gündelik hayatta kullanım için başarılı bir seçim olacaktır. Baharatlı kokulardan hoşlanan kadınlar Defacto fantastic parfüm çeşidini de tercih edebilir. İçeriğinde kullanılan sardunya, sandal ağacı, sedir ağacı ve kehribar yoğun baharatlı bir koku vermektedir. Bunun yanı sıra çiçeksi kokular olan yasemin, beyaz gül ve manolya koku esansları da bulunmaktadır. Her durumda kullanabileceğiniz bu ürün özellikle kış aylarında varlığını yoğun bir şekilde hissettirecek bir kokudur. Defacto cep parfüm ürünleri normal parfümlerin 30 ml küçük şekilde bulunan minyatürleridir. Küçük olması nedeniyle çantada, arabada, cepte rahatlıkla taşınabilir. Yanınızdan ayırmanıza gerek kalmayacak cep parfümler tazelemeniz gereken durumlar için oldukça avantajlı olacaktır. Defacto kaset parfüm seçenekleri ise kaset şeklinde olan 20 ml’lik ürünlerdir. Genellikle meyveli, çiçeksi ve erkekler için baharatlı kokuları bulunan ürünler küçük olmaları sayesinde rahatlıkla cepte ya da çantada taşınabilir. Kalıcı formda olmaları sayesinde sürekli yenileme ihtiyacı duymayan bu ürünler, gündelik kullanım için oldukça pratiktir. Defacto parfüm fiyatları seçeceğiniz ürüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Trendyol uygulaması üzerinden markanın parfümlerini aratarak, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.