İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Koku Türü
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Defacto Parfüm

" araması için 148 sonuç listeleniyor

En Sevilen Kokuları ile Defacto Parfüm Çeşitleri Trendyol'da!

Defacto parfüm çeşitleri dört mevsim güzel kokmanızı sağlayan, kalıcı içerik ve farklı esanslara sahip ürünlerdir. Marka yaklaşık 17 yıldır kadın, erkek ve çocuk kategorisinde ürün grupları bulunan markalar arasındadır. Geniş ürün seçenekleri, kaliteli malzemeleri ve uygun fiyat içeriği sayesinde kısa süre içerisinde önemli markalardan biri halindedir. Özellikle son yıllarda Defacto parfüm seçenekleri çıkararak herkes tarafından beğeni ve ilgi gören seçenekler tasarlanır. Markanın kadın ve erkek ürün çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. Bunlar güzel kokmamızı sağlayan, olası kötü kokuları bastıran farklı esans ve yağlar kullanılarak oluşturulan kokulardır. Ürün seçimlerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri kalıcılıktır. Sürekli yenilenme ihtiyacı duyulan seçenekler uzun ömürlü bir kullanım sağlamayabilir. Kalıcı bir seçimde yalnızca bir kullanışta dahi gün boyu kokunun varlığını hissetmeniz mümkündür. Defacto erkek, kadın parfüm modelleri arasında ilgi çeken ürünler çeşitlilik gösterir. Erkekler için hazırlananlardan biri Navy seçeneğidir. Kokusu ile dört mevsim tercih edebileceğiniz kokulardan biridir. İçeriğinde limon, yeşil notalar, bergamot, karabiber, sandal ağacı, paçuli, sedir ağacı, amber ve misk esansları kullanılarak oluşturulur. Hafif ve baharatlı bir havaya sahip olan bu ürün, gündelik kullanım için ideal bir seçenektir. Defacto Black erkek kategorisinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Üründe kullanılan sandal ağacı, bergamot ve misk esansları sayesinde baharatlı ve etkileyici bir koku oluşur. Kalıcı bir kokusu olan bu ürün azıcık bir kullanımda dahi gün boyu hissedilir. Defacto parfüm online alışveriş fırsatlarıyla gündelik ve özel hayatınız için eşsiz kokusu ile ideal bir seçim yapabilirsiniz. Adventurer seçeneği erkeklerin kullandığı parfümlerden biridir. İçeriğinde bulunan limon, mandalina ve greyfurt esansları sayesinde oldukça taze bir kokusu vardır. Sandal ağacı, kehribar ve misk yağları kullanılan bu parfümde baharat kokuları da kendini hissettirir. Hafif bir kullanımı olan bu ürün oldukça kalıcıdır. Defacto parfüm yorum ve değerlendirmeleri de tüm seçeneklerin oldukça kalıcı olduğu yönündedir.

Gün Boyu Kalıcılık Sağlayan Defacto Parfüm Çeşitleri

Gün Boyu Kalıcılık Sağlayan Defacto Parfüm Çeşitleri

Defacto parfüm tavsiye edilen seçenekleriyle dikkat çeker. Kadın kategorisinde Pink parfüm içeriği de büyük bir ilgi görür. Üründe kullanılan meyve esansları tatlı bir içeriğe sahip olmasını sağlar. Armut, elma, ananas, limon gibi meyve özleri bulunur. Bunun yanı sıra üründe vanilya, karamel gibi oryantal kokular ve gül, karanfil, manolya gibi çiçeksi notalar da bulunur. Dört mevsim hafifliği ile gün boyu varlığını hissettirecek bu ürün özel günleriniz için harika bir seçim olur. Defacto Jade ürün içeriği ile adeta büyüleyici bir güce sahiptir. Çiçeksi notalar için yaz için mükemmel bir seçim olan bu üründe yasemin, violette, gül, beyaz amber, beyaz misk gibi kokular kullanılır. Defacto parfüm kullananlar ürünün çok uzun süre kalıcı olduğunu ve gün boyu hafif bir koku hissettirdiğini belirtir. Çiçeksi esansları çok seven kadınlar Defacto Floral çeşidini de tercih edebilir. İçeriğinde frezya, yasemin, gül, misk gibi çiçek esansları kullanılır. Bunun yanı sıra sandal ağacı, sedir ağacı gibi baharat aromalı kokular da kullanılır. Uzun süre kalıcılık sağlayan bu seçenek, gündelik ve özel hayatınızda tercih edebileceğiniz bir üründür. Markanın kadın ürün yorumları arasında öne çıkan Trendy Girl yapısı ile özel günlerinizde fark yaratmanız için güzel bir seçimdir. Çiçeksi yoğun kokulardan oluşan bu seçenek, uzun süre kalıcılığını hissettirir. İçeriğinde yazı hatırlatan gül, manolya, yasemin, frenk üzümü gibi tatlı kokular kullanılır. Bunun yanı sıra bergamot ve iris esansı kullanılarak aromatik bir koku elde edilir. Özellikle hafifliği ile yaz mevsiminin favorileri arasında olacak bu ürünü dört mevsim kullanabilirsiniz. Defacto NBA parfüm çeşitleri tercih edilebilir. Ayrıca çoğu seçenek içeriğinde eşsiz şakayık çiçeği esansı kullanılır. Bunun yanı sıra frezya, vadi, manolya, kehribar, sedir, zambak, gül gibi çiçek özleri de mevcuttur. Son derece hafif olan bu seçenek yaz aylarının vazgeçilmez kokuları arasında yer alır. Defacto Excellent kullananlar ürünün gün boyu kokusunu kaybetmediğini dile getirir. Etkileyici kokulara sahip özellikleriyle Defacto parfüm satın alabilirsiniz.

Baş Döndüren Defacto Parfümler

Baş Döndüren Defacto Parfümler

Gün boyu kokusunu hissettirecek muhteşem kokuları yaşamınızın her alanında kullanabilirsiniz. Erkek kategorisinde kış aylarında tercih edebileceğiniz kokulardan birisi ise Defacto Hulter çeşididir. Üst notası mandalina ve greyfurt olan bu ürün narenciye esanslarını barındırır. Orta notada ise sandal ağacı, sedir ağacı, paçuli, biberiye, kehribar gibi baharatlı notalar bulunur. Kış aylarında üzerinizde yoğunluğunu gün boyu hissedebileceğiniz bu seçeneği diğer mevsimlerde özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çiçeksi notalardan hoşlanan kadınlar için Defacto pembe parfüm güzel bir seçim olur. İçeriğinde yasemin, gül, manolya gibi çiçeksi koku esansları bulunur. Bunun yanı sıra amber, vanilya gibi oryantal notalar da eklenir. Uzun süre kalıcılık performansı bulunan seçenek her mevsim tercih edilebilir. Baharatlı kokulardan hoşlanan kadınlar Defacto Fit parfüm çeşidini de tercih edebilir. İçeriğinde kullanılan sardunya, sandal ağacı, sedir ağacı ve kehribar yoğun baharatlı bir koku verir. Bunun yanı sıra çiçeksi notalar olan yasemin, beyaz gül ve manolya esansları da mevcuttur. Her durumda kullanabileceğiniz bu ürün özellikle kış aylarında varlığını yoğun bir şekilde hissettirecek bir kokudur. Genellikle meyveli, çiçeksi ve erkekler için baharatlı notaları bulunan seçenekler küçük olmaları sayesinde rahatlıkla cepte ya da çantada taşınabilir. Defacto parfüm indirim fırsatlarıyla ideal seçimler yapabilirsiniz. Kalıcı formda olmaları sayesinde sürekli yenileme ihtiyacı duyulmayan bu ürünler, gündelik kullanım için oldukça pratiktir. Özellikle sizin için özel bir günde Defacto parfüm seti çeşitlerini tercih ederek kokunuzla karşınızdaki kişileri büyüleyebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Defacto Parfüm Fiyatları

Bütçenize Uygun Defacto Parfüm Fiyatları

Defacto kadın parfüm öneri ürünleri arasında Choice öne çıkanlar arasında yer alır. İçeriğinde bergamot, kırmızı elma gibi egzotik meyve içerikleri kullanılır. Bunun yanı sıra kokuya taptaze bir hava katan greyfurt özleri de bulunur. Alt notaları olan yasemin, gül ve osmantus çiçeksi notaların hafifliği ile gün boyu hoş kokmanızı sağlar. Fazlasıyla kalıcı olan bu ürün gündelik kullanım için iyi bir seçim olur. Defacto mor parfüm taze bir koku olan portakal içeriğine sahiptir. Bu içeriği ile kış günlerinin vazgeçilmezi olan üründe bergamot, gül, paçuli ve vanilya gibi oryantal ve çiçeksi notalar da kullanılır. Kış aylarında yoğunluğu ile kendini fark ettirecek bu parfüm özel günlerde eşsiz bir seçimdir. Pearly Gold parfüm şık tasarımı ile dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Defacto kalpli parfüm tasarımı bulunan bu ürün kokusu ile kadınların olmazsa olmaz seçimlerinden biri halindedir. Üründe yasemin, gül, zambak gibi çiçeksi notalar kullanılır. Bunun yanı sıra amber, misk, vanilya gibi oryantal notalar da bulunur. Gün boyu hafif bir kalıcılık sağlayacak ürün özel günler ve gündelik hayatta kullanım için başarılı bir seçimdir. Defacto cep parfüm ürünleri normal üretimlerin 30 ml küçük şekilde bulunan minyatürleridir. Küçük olması nedeniyle çantada, arabada, cepte rahatlıkla taşınabilir. Yanınızdan ayırmanıza gerek kalmayacak cep modeller tazelemeniz gereken durumlar için oldukça avantajlıdır. Defacto kaset tasarım seçenekleri ise kaset şeklinde olan 20 ml’lik ürünlerdir. Defacto parfüm fiyatları seçeceğiniz ürüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Trendyol’dan markanın ürünlerini aratarak, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.