İlgili Kategoriler
Marka
Cinsiyet
Koku Türü
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

LC Waikiki Parfüm

" araması için 203 sonuç listeleniyor

Cezbedici Kokularıyla LC Waikiki Parfüm Çeşitleri Trendyol'da!

Koku olgusu, insanlar tarafından binlerce yıldır dikkat çekici bir unsur olarak görülür. Güzel bir kokuya sahip olan insanlar toplum içerisinde daima pozitif karşılanır ve zaman içerisinde parfüm endüstrisinin de gelişmesi ile birlikte güzel koku temizlik, güzellik hatta zenginlik olgusu olarak ön plana çıkmaya başlar. Yıllar içerisinde ilerleyen teknoloji ve endüstriyel gelişmeler ile birlikte üreticileri farklı tarzda aromalar üretmeyi başarır. Aromalı yağlar ve aromatik karışımların çeşitli kimyasal maddeler ile uygun ölçülerde karıştırılması sonucu insan vücudunun veya bulunulan ortamların güzel kokmasını sağlayan farklı aromalar elde edilir. Tarihi 4000 yıl öncesine kadar dayanan ürün, damıtma ve ekstraksiyon teknikleri ile üretilmeye başlar. Böylelikle güzel kokan LCW portakal çiçeği parfüm bitkilerin özü çıkartılıp, üretilmeye başlanır. Kozmetik alanında oldukça büyük paya sahip olan ürünün ise yerli ve yabancı birçok farklı üretici tarafından üretimi yapılır. Ayrıca tedarik zinciri ve lojistik alanındaki ilerlemeler sayesinde de parfüme ulaşmanız eskisi kadar zor değil ve dünyanın neresinde olursanız olun temin edilmesi kolay ürünlerin arasına girer. Genç nüfusun artması, kadınların mükemmel görünme tutkusu ve erkek nüfusunun kişisel bakımına büyük oranda dikkat etmesi ile beraber endüstrideki ilerleme çok hızlı olur. Pembe renginin hafif bir tonunda tasarlanan şişesi ile kadın müşterilere özel farklı alternatifler sunar. Özellikle son yıllarda yerli şirketlerin bu alanda yapılan çeşitli atılımlar arasında ise Farklı birçok aromayı müşteriler ile buluşturan marka, hazır giyim sektöründen sonra bu alandaki başarılı çalışmaları ile ağırlığını bu alanda da koymaya başlar. Hem spor hem de egzotik kokuları başarılı bir şekilde üretmeyi başaran marka bu alanda yapılan devrim niteliğindeki derin çalışmalar ile birlikte LC Waikiki parfüm kullananlar tarafından tam not almayı başarır. Müşteriye sunduğu farklı aromalara sahip ürünler ile herkesin beğenisini toplayan marka, bu alandaki ilerleyişine kararlı bir şekilde devam eder. Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran ürünlerin kullanımı ise müşterilerin oldukça hassas olduğu noktaların başında gelir. Böylelikle tarzınızı yansıtan eşsiz aromalara sahip olabilirsiniz.

Beğenilen LC Waikiki Parfüm Modelleri

Beğenilen LC Waikiki Parfüm Modelleri

Parfüm kullanımındaki önemli detaylar göz önüne alındığında, birkaç nokta ön plana çıkar. Özellikle LC Waikiki parfüm yorumları incelendiğinde, müşterilerin de değindiği önemli noktalar bulunur. İlk olarak ürün çeşitlerinin kendi kokusunu iyi bir şekilde yansıtabilmesi için uygulanacağı yerin temiz olması gerekir. Çünkü aromanın iyi ve kalıcı şekilde etki göstermesi için temiz bir bölgeye sıkılması gerekir. Bu sebeple banyodan sonra kullanılan ürünün aroması oldukça kalıcı olur. Banyo sonrasında ciltte yer alan gözenekler açıldığı için aromanın cilde nüfuz etmesi mümkün hale gelir. Temiz bir bölge kadar parfümün sıkıldığı yer de önemlidir. Kullanılan üründen iyi sonucu almanız için insan vücudu üzerinde nabzın hissedildiği bölgeler tercih edilir. Boyun, bilekler ve göğüs arası gibi bölgeler nabzın hissedildiği sıcak ve nemli alanlar olduğu için ürünün uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Kullanım açısından iyi sonucu almanız için ürün seçimlerinde cilt tipine de dikkat edilir. Cildin sahip olduğu yapı da parfümlerin kalıcı olmasında önemli rol oynar. Özellikle yağlı cilde sahip olan kişilerin teninde uzun süre boyunca kalır. Kuru ciltlerde ise tam tersine süre bakımından az biçimde kalıcı olur. Bu sebeple kuru cilde sahip olanların fazla miktarda kullanması gerekir. Parfüm seçimi yaparken, ürünün aroması beğenip beğenmemeniz değil, ten üzerinde nasıl koktuğu önemlidir. Parfümler sahip olduğu asıl aromayı, ten üzerine sıkıldıktan sonra verirler ve satın almadan önce kokunun denenmesi kesinlikle önerilir. Sadece kadınlar için üretilen çeşitler ile sınırlı kalmayarak, LC Waikiki erkek parfüm konusunda da sektörün çok ilerisinde çalışmalara imza atar. Sadece klasik aromalara bağlı kalmayarak aroma serisini genişleten marka, tropikal ve egzotik aromalar da model üretimi gerçekleşir. Aynı zamanda doğallıktan vazgeçmeyen müşteriler için de uygun seçenekleri serisinde barındırır. Üretimini markanın kendisinin yaptığı aromalar serisinde sofistike ve klasik aromaları şık şişeler içerisinde piyasaya sürülür. Her yaş aralığı için üretilen farklı aromalar ile müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen markaların başında gelir. Uzun süren AR-GE çalışmalarının ardından LC Waikiki oda parfümü kokuları diğer birçok markanın önüne geçerek, bu alandaki kalitesini kanıtlamayı başarır. Çok farklı aromalar müşteri ile buluşan seri her zevkten kişiye, özel alternatifler sunar. Sadece pahalı veya çok kaliteli bir ürün satın almanız güzel bir aromaya sahip olunacağı anlamına gelmez. Ürün kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Ürünlerin kaliteli olması kadar tene uyumu ve kullanılan bölgenin temiz olması gibi noktalara dikkat edilmelidir. Kadınlar için üretilen pembe şişe tasarımların yanında, marka erkek müşterileri de bulunur ve erkek müşterilere özel LC Waikiki cobalt çeşit üretilir. Odunsu bir aroma tipine sahip olan bu çeşit mandalina, greyfurt ve deniz aromalarını sunar.

Herkese Uygun LC Waikiki Parfüm

Herkese Uygun LC Waikiki Parfüm

Parfümler sadece kişilerin günlük kullanımları için değil özel günlerde de uygun hediye tercihleri arasında yer alır. Uzun süredir bu ürünler yıl dönümü, doğum günü gibi özel zamanların vazgeçilmezi arasında bulunur. Özel günlerinizi unutulmaz kılan bu hediye ile çiçeksi aromalardan odunsu yapılara kadar birçok kokuyu seçenekler arasında bulabilirsiniz. Çok farklı alternatifin yer aldığı ve farklı notaları barındıran LC Waikiki ürünleri, kişisel enerjinizi yansıtmanız için iyi yardımcınızdan birisi olur. Müşterilerden gelen LC Waikiki parfüm tavsiyeleri göz önünde bulundurulduğunda farklı zevklere hitap eden çiçeksi aromalardan baharat içeren seçeneklere kadar birçok alternatif ön plana çıkar. Son dönemlerde tercih edilen modellerin başında ise LCW tropikal çeşit gelir. Özellikle casual tonları kendisine yakıştıranlar için tropikal model iyi seçenekler arasındadır. Kışkırtıcı bir aromadan yana tercihini kullanmayı isteyenler için tropik meyvelerin kendine has aromaları içerisinde barındıran bu model, koku deneyimleyenleri ile büyülemeyi başarır. Tropikal bitkilerin sahip olduğu ferahlatıcı ve vurucu aromayı hissederek, tropikal bir adada olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendine has renkli kutusu ve şık şişe dizaynı ile göz doldurur. Özellikle kadın müşteriler tarafından tercih edilen bir diğer model ise LC Waikiki pembe çeşit olarak ön plana çıkar. LC Waikiki parfüm kadın ve erkek modelleri ile ön plana çıkar. Özel bir tasarıma sahip olan pembe şişelerde farklı çiçeksi yapıların yer aldığı ürünler üst, alt ve orta notaları ile bir adım öne çıkar. Günlük giyim kombinlerini çok özel detaylar ile tamamlayan kadınların, aslında görünmeyen ancak son derece önemli aksesuarlarından bir tanesi olan yapılar sevilerek tercih edilir. Kadın müşteriler için özel tasarlanan bu model, müşterilerin karakterini yansıtmasındaki oldukça belirgin araçlardan bir tanesidir. Farklı notalardaki çiçeksi yapılara sahip olan ürünler LC Waikiki parfüm indirim fırsatları geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için kadınların kendilerine uygun aromayı bulmaları önemli rol oynar. LC Waikiki markası altında, cildinize uygun ideal kokuyu bulmanız için farklı alternatifler bulunur. Spor aromalar arasında yer alan bu ürün enerji veren taze kokusu ile sunulur.

Sağlıklı LC Waikiki Parfüm

Sağlıklı LC Waikiki Parfüm

Göz dolduran ve memnuniyeti garanti eden modellerden bir diğeri ise LC Waikiki urban çeşit olarak ön plana çıkar. Diğer seçeneklerin aksine oriental bir koku türüne sahiptir. Oriental dokuya sahip olan aromalar oldukça yoğun ve egzotik yapıya sahiptirler. Baharat, vanilya, tütün ve çeşitli tropik bitkilerin kombinasyonu sonucu elde edilir. Urban model alt notada meşe yosunu ve amber aromalarını barındırırken üst nota da ise tefarik ve mandalina yapısını barındırır. Müşterisine orta notada ise tarçın ve yasemin yapılarını sunar. Erkek müşteriler için üretilen bu LC Waikiki parfüm çeşidi turuncu renkten siyah renge doğru koyu tonlarda tasarlanan şişe dizaynı ile sadeliği şıklıkla buluşturur. Erkek müşteriler için üretilen özel tasarımlar arasında öne çıkan LC Waikiki parfüm online ürün çeşitleri, markaların birçok modeli ile tasarımlı şişede satışa sunulur. Erkek parfümlerinin popüler şekilde tercih edilen aroma türlerinden birisi olan odunsu tip yapıya sahiptir ve tüm notalarının büyük bir ahenk içinde olması ile tercih edilen modellerin başında gelir. Titanium model ürünler üst notada tropik bir ağaç olan sandal ağacı ile birlikte vanilya ve misk kokularını içerir. Sandal ağacının sahip olduğu hoş yapı uzun süre etkisi sürdürür ve diğer aromalara göre ayırt edilmesi kolay olanıdır. Alt notada ise lavanta, nane ve kakule aromalara sahiptir. Kakule bitkisi zencefil esansı içerir ve yapraklarının uç kısımlarında yer alan uçucu yağ muhafaza edilerek ürün yapımında sıklıkla kullanılır. Orta notada da çimen esanslı bir yapıya sahip olan bu model keskin bir dokuya sahip olan yapıların iyi bir şekilde harmanlanması ile elde edilir. Böylelikle Trendyol'dan kalıcı LC Waikiki parfüm satın alabilirsiniz.

LC Waikiki Parfüm Notaları

LC Waikiki Parfüm Notaları

Kadın kokularının vazgeçilmezleri arasında LC Waikiki crystallize çeşit gelir. Aroma türü olarak tüm kadınların popüler şekilde tercih ettiği çiçeksi bir içeriğe sahiptir. Yayılan tazelik ve ferahlık ile özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında crystallize yapılar sıklıkla tercih edilir. Mevcut notalar diğer birçok kokuya göre fazladır ve aroma harmonisinin iyi şekilde yakalandığı modellerin başında gelir. Crystallize çeşit koyu tonlarda tasarlanan şişesi ve elmas görünümlü dış görünümü açısından şıklığı ve zarafeti bir üst seviyeye çıkartan dizaynlardan birisidir. Alt notada vanilya, vetiver, misk ve paçuli gibi farklı tarzdaki yapıları içerirken orta notada ise yasemin ve turunçgilleri içerir. Kokunun sıkıldığı ilk anda yayılan üst notada ise susam, pembe biber, ananas ve sümbül kokusunun hissedilmesini sağlar. Ürünler, özel günlerde hediye seçiminde zorlanan müşterilerin tercih ettiği ilk modellerin arasında gelir. Sahip olduğu eşsiz koku ve şık tasarımı ile unutulmaz hediyeyi sevdiklerinize verenlerin başında gelebilirsiniz. Vazgeçilmeyen modellerden bir diğeri LCW çocuk parfüm de güvenle çocuklarınıza vermek isteyeceğiniz kokulardan bir tanesidir. Kız ve erkek çocuklar için farklı aroma çeşitleri vardır. Deniz ve turunçgil kokusunu aynı anda muhafaza eden bu model müşteriler tarafından her daim tercih edilen modellerin başında gelir. Özellikle bahar ve yaz aylarında etrafa yayılan ferah içerikteki yapı ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Üst notada farklı meyve ve deniz esanslarını içeren yapısıyla ilk sıkım esnasında hoş bir koku yayar. Üst notanın etkisi kaybetmesinden birkaç saat sonra orta notadaki ise süsen çiçeği, mandalina ve limon kokuları cildinizde kalır. Deniz esintilerini içererek sahip olduğu ferahlık ve tazelik duygusunu son derece yoğun hissetmenizi sağlar.

Kaliteli LC Waikiki Parfüm Kullananlar

Kaliteli LC Waikiki Parfüm Kullananlar

Farklı içeriğe sahip olan parfümlerin tene sıkıldıktan sonra yaydığı aromalar farklılık gösterilir. Parfümün asıl yapısını belirleyen hususlar vücuttaki yağ birikimi ve ten rengine göre değişiklikler gösterilir. Cilt için sağlıklı ve uygun parfüm seçilmesi sırasında aromanın tene sıkıldıktan sonraki karışımından doğan kokuya bakılır. İlk denemede her zaman iyi sonuç alınamayabileceği için aynı koku tende birkaç kez denenmelidir. Böylelikle verimli sonuca ulaşılarak ürünün asıl kokusu ortaya çıkar. Son olarak ise asıl kokuyu anlamanız için ürün kullanımından sonra bir süre beklenerek, ürüne ait yapının cilde tam olarak nüfuz etmesi gerekir. Aynı derecede ferahlığa sahip olan ve erkek müşteriler için üretilen LC Waikiki unicorn parfüm de fark yaratan modellerin arasındadır. Diğer birçok model gibi 50 ml şişelerde müşteriyle buluşan bu koku ilk sıkıldığı anda üst notada mandalina, limon ve portakal gibi turunçgillerin kokusunu hissettirir. İlerleyen zaman içerisinde orta notada kişniş ve Hindistan cevizi kokularını muhafaza eden bu çeşitler, cildinize tamamen nüfuz ettikten sonra alt notada ise misk, amber ve sedir kokularını içerir. Eşi benzeri olmayan kokuları tarif etmeniz için kullanılan amber ile tarzınızı kolay bir şekilde yansıtarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca şişelerin aydınlık ve güneş gören yerlerin aksine karanlık ve güneş ışığından uzak alanlarda muhafaza edilmesi, ürünlerin kullanım ömrünü uzatan bir diğer etkendir. Nemli ortamlardan uzak tutarak söz konusu ürünlerin saklamanız mümkündür. Doğru şekilde muhafaza edilen tasarımlar, uzun süreler kullanmanıza olanak tanır. Böylelikle eşsiz kokunuzu etrafa rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Baharatlı, tatlı ve ferah kokular arasından seçiminizi mevsime göre de yapabilirsiniz. Böylelikle ağır ve hafif tonlara sahip olarak kokunuzu göstermeniz son derece kolaydır.

LC Waikiki Parfüm Fiyatları

LC Waikiki Parfüm Fiyatları

Farklı kokuların ve esansların uyumlu bir şekilde kombine edilmesi ile meydana gelen parfümler, günümüzde bir sosyal statü simgesi olarak görülür. Kaliteli ve iyi bir kokuya sahip kişiler, ilk etapta toplum içerisinde her zaman pozitif karşılanır. Büyük bir uyum içerisinde farklı kokuları içererek üretilen parfümleri, bir başka parfüm ile karıştırmanız uyumsuz ve hoş olmayan kokuların doğmasına sebep olabilir. Kalıcı ve kaliteli kokuya sahip olmanız için parfümleri tek başına kullanmanız her zaman iyi seçenek olarak görülür. LC Waikiki parfüm çeşitleri cilt ile uyumu test edilip, iyi koku alternatifine karar verildikten sonra parfümlerin muhafaza süreçlerine de dikkat edilmelidir. Parfümlerin muhafaza edildiği alanların başında banyolar popüler şekilde tercih edilir. Ancak banyolarda meydana gelen nemli ve sıcak hava ortamı, kokuların ömrünü kısaltır ve kısa sürede bozulmalarına sebep olur. Olması gereken muhafaza seçenekleri arasında kapağı kapalı olarak serin ve nemsiz ortamlar gelir. Bu sebepten dolayı banyoda açık bir alanda bırakılması yerine oda içerisinde bir çekmecede veya dolapta muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen koşullar altında ve doğru bir şekilde muhafaza edilen kokunun kalıcılığı yıllar boyunca sürer. Parfümlerin son kullanma tarihi ilk kullanımlarından itibaren başlar ve parfümün yapısını bozulmadığı kullanılmadığı halde bile bitmesine sebep olan büyük etken oksijen ile temas etmesidir. Ürünün ilk kullanımı ile birlikte şişesinin içerisindeki koku oksijen ile temas eder ve şişenin son kullanım tarihine doğru ilerleyişi başlar. Böylelikle doğrudan tene uygulamalar da yapabilirsiniz. Özellikle güneş ışığına maruz kalan koku hızlıca tükenir. Her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığı LC Waikiki ürün çeşitlerine ve LC Waikiki parfüm fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilir ve dilediğiniz an parfümünüze ulaşabilirsiniz.