İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Boyut/Ebat
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Demirdöküm Panel Radyatör

" araması için 252 sonuç listeleniyor
Demirdöküm radyatör
Kargo Bedava

Demirdökümradyatör

1.980 TL
Sepete Git

Kaliteli Demirdöküm Panel Radyatör Modelleri Trendyol’da!

Panel radyatör denilen araçlar sıcak suyu ve buharı dışarı iletir. Sistem içerisinde geçer ve sıcağı uzun süre muhafaza eder. Demirdöküm panel radyatör farklı bir çalışma prensibine sahiptir. Marka bu sektörün öncülerinden bir tanesidir. Demirdöküm petek olarak da geçen bu ürünler geniş hacimli ve kullanışlıdır. Uzun ömürlü olmalarının yanı sıra müşteriye pratiklik de sağlar. Yüksek ısıl güce sahip bu ürünler uzatılabilir özelliğe sahiptir. Demirdöküm Plus Panel radyatör Türkiye’nin ilk 25 milimetre uzunluğundaki hatvesine sahiptir. Sektörde bulunan ısıtıcılar arasındaki yüksek ısıl güce sahip olan modellerden birisidir. Tasarımında zirkonyum kullanılarak üretim yapılır. Panel radyatör Demirdöküm modeller ürüne uzun ömrü sağlayan kataforez teknolojisi ile üretilir.

Müşterin Demirdöküm Panel Radyatör Yorumları

Müşterin Demirdöküm Panel Radyatör Yorumları

Bir ürün satın alırken müşterilerin yaptığı yorumlar oldukça faydalı olur. Trendyol üzerinden yapılan yorumların birçok seçeneği vardır. Görselli Demirdöküm panel radyatör yorumları ise her müşteri için oldukça yol göstericidir. Siz de ürünü satın almadan önce yorumlara göz atarak uygun seçimi yapabilirsiniz. Demirdöküm panel radyatör çeşitleri arasında yer alan ve zirkonyumdan üretilen ısıtıcı ürünü 400 ile 3000 milimetre arası uzunluğa sahiptir. Müşterinin bulunduğu yere göre ayarlanabilen uzunluğu 3 metreye kadar artabilir. Demirdöküm fix panel radyatör ISO standartlarına uygun üretime sahiptir. Evrensel geçerlilik kodu bulunan ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Elektrokimya sürecine uygun olarak kaplanan Demirdöküm kalorifer peteği korozyona karşı korunur. Türkiye’de ilk olarak bu modelde kullanılan boya sayesinde kalorifer benzeri beyaz eşyalar daha uzun ömre sahip olur. Kullanıldığı malzemeye kadar diğerlerine göre farklılaşan Demirdöküm panel Plus radyatör hem estetik görünüm hem de ısıl güç olarak kullanışlıdır. Kolay bir şekilde monte edilir, dökümden yapıldığı için oldukça sağlamdır.

Yüksek Isıl Güce Sahip Demirdöküm Panel Radyatör

Yüksek Isıl Güce Sahip Demirdöküm Panel Radyatör

Demirdöküm markasına ait bu ürün yeni teknolojilerin adapte edilmesi ile üretilir. Zirkonyum elementine sahip yapısı ile sağlamlığı sağlanmış olur. Demirdöküm panel radyatör özellikleri arasında yer alan yüksek ısıl güç müşterileri cezbeden özelliklerden bir tanesidir. Kolay montaj yapılabilmesinin yanı sıra ürün, yere montaja da imkan sağlar. Fiyat performans açısından oldukça tatmin edici bir ürün olan Demirdöküm panel radyatör ölçüleri müşterinin dilediği gibi seçebildiği uzunluklara sahiptir. 3 metreye kadar uzayabilen uzunluğu ile müşteriye seçenekler sunar. Markaya ait bu ürün 25 milimetreye sahip hatve sayesinde Türkiye’de bir ilk olma sıfatını elinde taşır. Çinko fosfat ve kataforez boya içeriği ile normale oranla 2-4 kat arasında daha uzun ömür gösterir. Kurulumun bir profesyonel eşliğine yapılması daha uygundur. Yere veya yerden yukarıya kolayca monte edilir. Demirdöküm dikey panel radyatör ürününü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Demirdöküm Panel Radyatör Fiyatları

Avantajlı Demirdöküm Panel Radyatör Fiyatları

Markaya ait bu ürün çok kolay ısınır ve doğru orantılı bir şekilde soğur. Bu yüzden ısıyı aniden yaymasına rağmen muhafaza eder. Kolay imal edilen Demirdöküm 500x1000 panel radyatör ölçüleri müşterilerin tercih ettiği ideal aralıktadır. Fakat müşterinin ihtiyacına göre 3000 milimetreye kadar çıkabilen uzunlukları bulunur. Her açıdan pratiklik sağladığı için çok fazla tercih edilir. Ürün hem estetik görünümü hem de yüksek ısıl gücü sayesinde bir adım öne çıkar. Uzun ömürlü olması da müşteriler tarafından tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Kutu içerisinden purjör anahtarı çıkmadığı için müşterinin temin etmesi gerekir. Demirdöküm ince panel radyatör ürününün yüksek verimle çalışabilmesi için içerisindeki havanın alınması gerekir. Havası alınan kalorifer peteği aynı verimle çalışmaya devam eder. Trendyol üzerinden kampanyalı Demirdöküm panel radyatör fiyatları ile ürünü satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.