"

Panel Radyatör

" araması için 1317 sonuç listeleniyor

Panel Radyatör

Panel Radyatör Tipleri ve Modelleri

Modern teknolojinin getirdiği yeniliklere bağlı olarak ısıtma sistemlerinde farklı yöntemler kullanılmaya başlandı. Kış aylarında kapalı mekanlarda kullanılan ısıtma sistemlerinde elektrik ve doğalgaz kullanılır. Doğalgaz ve elektrikle ısıtılan sıcak su, özel tasarlanan tesisat için dolaşarak ortamın sıcak olmasını sağlar. Bu tesisat sisteminde kullanılan radyatör paneller önemli parçalardan biridir. Panel radyatör modelleri sac malzemelerden üretilir. Düz forma sahip ürünlerin arka kısımları kanatlı veya düz yüzey tasarımına sahip olabilir. Modellerin üst kısımlarında ise baskı oluşturmayacak ısıyı iyi iletecek tasarım detaylarına yer verilir. Panel radyatör çeşitlerini okul, ev, mağaza ve ofis gibi farklı her alanda kullanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ürünlerde kullanılan standart tasarım detayları sayesinde kombi ve kat kaloriferi sistemiyle kolayca kullanabilirsiniz. Model özelliklerine göre elemanların uzunlukları farklılık gösterir. Panel radyatör ölçüleri ve modellerini inceleyerek kullanacağınız alanın genişliğine göre seçim yapabilirsiniz. Salon, mağaza ve ofis gibi geniş alanlarda etkili bir ısıtma deneyimi için uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin uzunluğu 90 cm’den 300 cm’ye kadar farklılık gösterir. Geniş ve uzun modelleri ofis, mağaza ve restoranlarda kullanabilirsiniz. Ortamın genişliğine göre yerleştirilecek radyatör sayısını ayarlayabilirsiniz. Koridor ve küçük odalarda kullanım için 90 cm’lik küçük panelleri tercih edebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürünleri ölçüleri model tasarımlarına göre çeşitli alternatifler sunar. Ayrıca, bazı ürünlerin yapısı kalın ve ince olarak değişir. Dekorasyonu bozmamak için ince yapılı panelleri duvarlara monte edebilirsiniz. Alanı kısıtlamayan bu tasarımları boy boya kaplayabilirsiniz. Her dekorasyona uygun alternatifler sunan markaların tasarımlarını klasik ve spor dekorasyon tarzlarında kullanabilirsiniz. Salon, ofis ve mağaza gibi alanlarda aynalı panel tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Ortama derinlik ve aydınlık katan ayna tasarımı aynı zamanda ısıtma sağlar. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen ürünlerin yapımında sac, alüminyum ve döküm karışımlı malzemeler kullanılır. Etkili bir şekilde ısıyı ileten yapıya sahip ürünlerle ortamı verimli bir şekilde ısıtabilirsiniz. Peteklere takılan askılık ve suluk gibi aparatları kullanarak ürünlerden maksimum fayda elde edebilirsiniz. Yüzlerce farklı satıcının ürünleri bir arada inceleme fırsatı sunan Trendyol’u kullanarak petek modelleri ve petek aparatlarına ulaşabilirsiniz. Her ihtiyacı karşılayan yüzlerce seçenek arasından filtreleme yaparak tek tıkla beğendiniz panel ve radyatör aksesuarlarını listeleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek radyatör paneli çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Panel Radyatör Tipleri ve Modelleri

Kapalı mekanların konforlu bir şekilde ısıtılmasını sağlayan doğalgaz ve kat kaloriferi sistemlerinde çeşitli ürünler kullanılır. Birbiri ile uyumlu çalışan ürünlerin kullanım alanları ve görevleri farklıdır. Sistemin önemli parçalarından biri olan petekler, sıcak suyla ısınarak ortama ısı yayar. Odaların genişliğine göre bir veya birden fazla yerleştirilen peteklerin ölçüleri markalara ve modellere göre değişiklik gösterir. Ayrıca, ürünlerin üretildiği malzemeler arasında sac, döküm ve alüminyum malzemeler kullanılır. Isıyı etkili bir şekilde ileten bu malzemeler verimli bir şekilde ısıtma sağlar. Panel radyatör çeşitleri markaların tasarımlarına göre her zevke hitap eden seçenekler sunar. Tek renkli, desenli ve ayna görünümlü tasarımlar sıklıkla salon, ofis girişi ve antre gibi alanların dekorasyonu için kullanılır. Klasik, modern ve spor dekorasyon tarzlarına uygun modeller sunan markalar, ortamın havası bozmadan ısıtma imkanı sağlar. Yükseklik ve uzunluk bakımından farklı alternatifler sunan markalar kaliteli ve dayanıklı tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini toplar. Ayna görünümlü petek tasarımları şık ve zarif tasarımlarıyla farklı ortamlara uyum sağlar. Antre, koridor, salon ve ofis gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürünler aynı zamanda ortamın dekorasyonuna şık bir hava katar. Dekoratif ve kullanışlı bir eşya olan aynalı paneller ince yapısıyla ortamı daraltmaz. Ferah ve aydınlık bir atmosfer oluşturan peteklerin ölçülerini ortamın genişliğine göre ayarlayabilirsiniz. Zengin model çeşitliliği sunan markaların seçenekleri arasından zevkinize ve dekorasyon tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Renkli panel radyatör modelleri arasında beyaz, siyah ve gri seçenekler sıklıkla tercih edilir. Mat görünümlü renklere sahip tasarımlar ortamda şık bir görüntü oluşturmaya yardımcı olur. Modeller kendine has yüzey malzemesi ve görünümleriyle her ortama uyum sağlar. Mobilyalarınızın ve ortamın dekorasyonuna göre peteklerin renklerini ve görünümlerini seçebilirsiniz. Mat görünümlü gri ürünleri spor ve klasik dekorasyon stillerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca, sıradışı tarzlar oluşturmak için tablo görünümlü cam yüzeyli parçaları tercih edebilirsiniz. Her zevke ve ihtiyaca göre seçenekler sunan üretici markalar, küçük ve büyük ölçülere sahip petek çeşitleriyle ön plana çıkar. Dekoratif tasarımlara sahip ürünler aynı zamanda kaliteli malzeme özellikleri sayesinde ortamın etkili bir ısıtılmasını sağlar. Dekorasyon stilinize ve zevkinize göre renkli, ayna ve tablo görünümlü paneller arasından seçim yapabilirsiniz. Yüksek ve uzun modelleri oda büyüklüğüne değerlendirerek yerleştirebilirsiniz. Yüzlerce farklı satıcıyı bir araya toplayan online alışveriş platformu Trendyol’u kullanarak ihtiyacınıza uygun petek modellerini görebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınız olabilecek radyatör vanası, musluk ve askılık gibi aparatlara platform üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Panel Radyatör Markaları

Panel Radyatör Markaları

Konforlu ve pratik bir şekilde ısıtma sağlayan doğalgaz ve kat kaloriferi sistemlerine uygun çeşitli petek tasarımları sunulur. Isıtma sistemin en göz önünde bulunan bu parçaları farklı ortamların dekorasyonuna hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Ölçüleri ve görünümleri açısından farklı gruplara ayrılan peteklerin içinde tek veya iki panel bulunur. Modellerin görünümleri panel sayısına göre farklılık gösterir. Tek panelli tasarımlarda ürünlerin bir yüzeyi açıktır. Tasarımda kullanılan konvektör teknolojisi ürünlerin model teknolojisine göre değişebilir. Ürün yüzeyinde bulunan çıkıntıları oluşturan konvektör paneli bazı modellerde bulunmaz. Ayrıca, ısıtma ekipmanlarının üst kısmı açık ve yuvarlak formda olabilir. Bazı tasarımlarda ise üst kısım ızgaralı bir kapakçığa sahiptir. Üst kısmı kullanarak cihazların içini görebilir ve temizleyebilirsiniz. Panel radyatör markaları sundukları modern tasarımlarla farklı ihtiyaçları karşılar. Çeşitli ölçülere ve görünümlere sahip cihazları kapalı tüm yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Markalar, sunduğu modern teknoloji ve şık tasarımlarla kapalı mekanların dekoratif biçimde ısıtılmasına yardımcı olur. Özellikle, petek bulundurmak istemeyenler için tablo ve ayna görünüme sahip cihazlar beklentileri karşılar. Büyük ve küçük ölçülere sahip cihazları, ortamın genişliğine göre yerleştirebilirsiniz. Panel radyatör askı aparatı, peteklerin duvara yerleştirilmesi için kullanılır. Duvara montajı yapılan metal parçalara asılan petekler zeminden belirli bir yükseklikte bulunur. Temizlik veya değişim sırasında cihazları, duvardan kolayca indirebilirsiniz. Tüm modellere uygun farklı ölçülere sahip askılıkları dayanıklı yapısıyla konforlu bir kullanım sağlar. Kullanıma ve zamana bağlı olarak ısıtma ekipmanların çeşitli parçalarından yıpranmalar görülebilir. Petek markası ve modeliyle uyumlu yedek parçaları kullanarak yenileme ve değiştirme işlemleri yapabilirsiniz. Panel radyatör üst ızgarası çeşitleri farklı peteklere uygun uzunluklara sahiptir. Tek hamleyle cihazların üzerine takabileceğiniz üst ızgara parçası sac ve alüminyum malzemelerden üretilir. Genellikle beyaz renkte olan parçalar, markasına göre gri ve siyah renk seçenekleri sunar. Petek rengi ve ölçüsüne uygun parçaları tercih ederek uyumlu bir görünüm oluşturabilirsiniz. Trendyol’u kullanarak yüzlerce petek ve panel radyatör üst kapak parçalarını bir arada inceleyebilirsiniz. Kaliteli markaları uygun fiyatlarla sunan online alışveriş platformu Trendyol’da filtreleme özelliklerinden yararlanarak ihtiyacınız olan parçalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

Havlupan Modelleri

Havlupan Modelleri

Banyo ve mutfak gibi alanlarda kullanılan havlupan çeşitleri, zengin renk ve model çeşitliliğine sahiptir. Büyük ve küçük ölçülere sahip parçalar aynı zamanda dekoratif bir görünümde tasarlanır. Duvara montajı yapılan ürünler, ince yapısı sayesinde alan tasarrufu sağlar. Genellikle yüksekliği uzun olan modeller banyo gibi alanların ısıtılması için yeterli olur. Özel ve minimal tasarımı sayesinde kullanışlı olan havlupan modelleri; beyaz, siyah, krom ve antrasit renk seçenekleri sunar. Banyonuzun dekorasyonuna ve fayans renklerine göre havlupanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Koyu renklerin hakim olduğu dekorasyonlarda şık ve hareketli bir görünüm oluşturmak için krom kaplamalı modelleri tercih edebilirsiniz. Havlu ve bornoz asabileceğiniz havlupan tasarımlarının ölçüleri her ihtiyacı karşılayan seçenekler sunar. Uzun modellerin yanı sıra raf şeklinde olan dekoratif havlupanlarda sıklıkla kullanılır. Banyo genişliğine ve ısıtma kapasitesine göre havlupanları yerleştirebilirsiniz. Havlupan petek çeşitlerinin hacmi küçük olduğu için kolayca temizlenir ve alanı verimli kullanmanıza yardımcı olur. Dekoratif yapısı sayesinde göze hitap eden ürünlere havlu ve bornoz asabilirsiniz. Markalar sunduğu renkli ve dekoratif havlupan tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre havlupan ölçüsü belirleyebilirsiniz. Duvarı zeminden tavana kaplayan modeller geniş banyolar için ideal bir kullanım sağlar. Hem duvardaki boş görüntü hareketlendirir hem de geniş yapısıyla etkili bir ısınma sağlar. Beyaz, gri ve krom renk seçeneklerine sahip havlupan çeşitleri dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanımda beklentileri karşılar. Şık ve zarif tasarımlar sunan markaların seçenekleri arasından bütçenize ve dekorasyon zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz. Havlupan fiyatları belirlenirken farklı kriterler göz önünde bulundurulur. Üretici marka ve malzeme özellikleri fiyatları belirleyen en belirgin faktörler arasında yer alır. Ayrıca, ölçüler ve tasarım detayları fiyatlandırmada etkili rol oynar. Yüzlerce farklı havlupan modelini incelemek için Trendyol’u kullanabilirsiniz. Tek tıkla havlupan çeşitlerinin özelliklerini ve görsellerini görebilirsiniz.

Panel Radyatör Fiyatları

Panel Radyatör Fiyatları

Isıtma sistemlerinde ortaya çıkan ısının etkili bir şekilde dağıtılmasını sağlayan kalın ve ince panel radyatör çeşitleri her ortama uyum sağlar. Panel modeller sunduğu yüksek performans ve şık görünümleriyle sıklıkla tercih edilir. Kolayca kurulan ürünler çeşitliliği sayesinde farklı ihtiyaçları karşılar. Genellikle sac ve alüminyum malzemelerin kullanıldığı petekler, ısıyı hızlı bir şekilde yayar. Verimli ve etkili bir ısınma sağlayan ürünleri işyeri, ev ve okul gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen panel radyatör tipleri görünüm açısından birbirinden ayrılır. Ayna ve tablo görünümlü parçalar daha çok dekoratif bir ısıtma sağlar. Klasik petek formundaki modeller ise renkli alternatiflere sahiptir. Ürünleri yerleştireceğiniz alanın tarzınıza göre dekoratif veya renkli petekleri tercih edebilirsiniz. Panel radyatör fiyat seçenekleri herkese hitap eden geniş bir yelpaze sunar. Markaların satış politikası, tasarım detayları ve malzeme özellikleri fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Ayrıca, petek ölçüleri ve konvektör özellikleri ürünlerin satış fiyatlarını etkiler. Konvektör özelliğine cihazların yaydığı ısı farklılık gösterebilir. Isı iletkenliği yüksek olan modellerin fiyatları standart ürünlere kıyasla farklılık gösterebilir. Klasik petek modellerinin fiyatları tablo ve ayna görünümlü parçalara kıyasla daha uygun fiyat alternatifleri sunar. Dekoratif petek ve havlupan fiyatlarında tasarım detayları ve malzeme özellikleri etkili rol oynar. Ayrıca, bazı modeller elektrikle çalışır. Bu ürünler taşınabilir özellikte olduğu için farklı alanlarda kullanılabilir Elektrikli ısıtıcı peteklerin fiyatları marka ve ısıtma özelliklerine göre belirlenir. Yüzlerce farklı ürün çeşidini bir arada sunan Trendyol’da sabit ve taşınabilir petek modellerini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı binlerce çeşit arasından panel radyatör parçaları ve boyalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Kullanım ve kurulum sırasında konfor sağlayacak petek suluğu ve askılık çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Panel Radyatör Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Panel Radyatör Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış aylarında kapalı mekanların ısıtılması için çeşitli yöntemler kullanılır. Kat kalorifer ve doğalgaz sistemlerinden kullanımın en yaygın olan parçalardan biri peteklerdir. Her odada kullanılan ürünlerin seçimi yaparken özenli davranarak maksimum verimi alabilirsiniz. Petek yerleştirilecek odaların metrekareleri ve güneş alma durumları ilk dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır. Güneş alan ve dar odalarda küçük yapılı tasarımları tercih edebilirsiniz. Oda metrekaresi genişliğine göre peteklerin ölçülerini artırabilirsiniz. Ayrıca, bazı durumlarda odanın ısıtılması için tek petek yeterli olmayabilir. Bu durumda radyatör sayısını artırabilirsiniz. Dekoratif ve renkli tasarımlar sunan markalar, her zevke ve ortama hitap eden alternatifler üretir. Antre, salon ve mağaza gibi alanlarda şık bir görünüm oluşturmak için ayna ve tablo görünümlü radyatörleri kullanabilirsiniz. Renkli ve mat görünümlü seçenekleri ise odaların dekorasyonunu tamamlamak için değerlendirebilirsiniz. Genellikle alüminyum ve sac malzemelerden üretilen radyatörler yüksek ısı iletkenliğine sahiptir. Üretimde kullanılan konvektör özelliğine göre modellerin ısıyı iletme ve tutma değerleri farklılık gösterir. Enerji tasarrufu sağlamak ve verimli bir ısınma deneyimi için yüksek sıcak iletkenliğine sahip seçenekleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun ekipmanları seçerek hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Kullandığınız modellere uygun yedek parçalara kolay ulaşabilmeniz sizlere konforlu bir deneyim sunar. Panel radyatör vanası, suluk ve asma aparatları montaj ve kurulum sırasında ihtiyacınız olan parçalar arasında yer alır. Trendyol’u kullanarak çeşitli yedek parça ve kurulum ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. Benzer ürünleri daha önce satın alan kişiler tarafından eklenen yorumları inceleyerek beğendiğiniz radyatör ve parçaları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Trendyol’da Panel Radyatör

Trendyol’da Panel Radyatör

Taşınabilir ve sabit formda üretilen panel radyatörler, her alanda kullanılır. Sabit modeller kat kaloriferi ve doğal sistemleriyle uyumlu çalışarak her yerin etkili biçim ısıtılmasını sağlar. Taşınabilir elektrikli modeller ise kullanıldığı ortamı ısıtır. Marka ve model özelliklerine göre ürünleri ölçüleri ve ısıtma kapasiteleri farklılık gösterir. Tasarım açısından farklılık gösteren seçenekleri banyo, salon, yatak odası ve mutfak gibi evin farklı alanlarında kullanabilirsiniz. Odaların genişliğine göre farklı ısıtma kapasitesine sahip ürünleri tercih ederek konforlu bir şekilde ısınabilirsiniz. Mutfak ve banyoda havlupan çeşitleri kullanılır. Şık ve kullanışlı tasarımlara sahip havlupanlara bornoz ve havlu gibi eşyalarınızı asabilirsiniz. Zengin model çeşitliliğine sahip petek çeşitleri, bütçe dostu fiyatları ile ön plana çıkar. Markalara ve malzeme özelliklerine değişiklik gösteren radyatör ve havlupan modellerini incelemek için Trendyol’u kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuzla uyum parçaları filtreleme özelliklerinden yararlanarak tek tıkla bulabilirsiniz. Kullanıma bağlı olarak ihtiyacınız olabilecek radyatör suluğu, askılık ve kapaklara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Yüzlerce farklı satıcıyı bir araya toplayan online pazar yeri Trendyol’da bütçenize ve ihtiyacınıza uygun çeşitleri inceleyebilirsiniz. Panel radyatör boyası, askılık ve kapak gibi parçalarla peteklerinizin bakımını yapabilirsiniz. Yıpranan ve eskiyen kısımları boyayarak ve parçaları yenileyerek ürünlerin kullanım ömürlerini artırabilirsiniz. Trendyol’da bulunan ürün yorumlarını inceleyerek satın almayı planladığınız petek ve yedek parçaları hakkında fikir edinebilirsiniz. Tek tıkla görselleri ve açıklamaları inceleyerek modeller hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Yüzlerce farklı satıcının sunduğu fiyatları inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Petek ve radyatör vanası fiyatları için sıralama yaparak bütçenize uygun modelleri listeleyebilirsiniz.