"

Deri Ceket

" araması için 27128 sonuç listeleniyor

Tarzınıza Uygun Deri Ceket Modelleri ve Fiyatları

Ceket, her mevsim kullandığımız ve birçok farklı çeşidi bulunan bir kıyafettir. Deri ceket ise sonbahar ve kış aylarında en sık giyilen dış giyim ürünlerinden biridir. Hem sıcak tuttuğu hem de güzel göründüğü için kurtarıcı bir parçadır. Deri ceket ile günü kurtarırken tek tip görünmenize gerek kalmaz. Erkek ve kadın deri ceket modelleri arasında oldukça fazla seçenek bulunur. Hatta çocuklar ve bebekler tarafından da giyilebilecek modeller mevcuttur.

Siyah renk, deride sıklıkla kullanılır. Ancak erkek siyah deri ceket ve kadın siyah deri ceket modellerinin haricinde birçok farklı seçenek mevcuttur. Bu ürünler arasında üretim materyali, kalıp, renk ve stil açısından farklılık gösteren modeller bulunur. Bu kıyafetlerden bir tanesini tercih ederek hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde konforlu bir biçimde vakit geçirebilirsiniz.

Söz konusu ceketleri baharda ince tişörtlerle kış aylarında ise kazaklarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadınlar bu ceketleri ayrıca elbise ve eteklerle; erkekler ise gömlekler ile kombinleyebilir. Deri, kotlar ile birlikte en çok giyilen ceket türlerinden bir tanesidir. Tüm deri ceket modellerini hem blue jeanlerle hem de renkli jean çeşitleriyle kullanabilirsiniz. Söz konusu ürünler hem botlar ve postallar hem de spor ve topuklu ayakkabılar ile kombinlenebilir.

Deri ceket fiyatlarını etkileyen birçok farklı unsur vardır. Ancak herkesin bütçesinde uygun bir seçenek bulması da oldukça kolaydır. Bu nedenle siz de bu ürünlerden bir tanesini seçerek hayalinizdeki şıklığa kavuşabilirsiniz.

Sonbahar ve Kış Aylarının Vazgeçilmez Deri Ceket Modelleri Hangileridir?

Sonbahar ve Kış Aylarının Vazgeçilmez Deri Ceket Modelleri Hangileridir?

Deri ceket modelleri kalıbına, materyaline, tasarımına göre çeşitlenir. Bir ceketten beklenen ilk özellik sıcak tutmasıdır. Deri kumaşın ne kadar sıcak tuttuğu ise herkes tarafından bilinir. Ancak sıcak tutma görevini tam anlamıyla yerine getirmesi için tercih edilen ürünün hakiki deri olması gerekir. Gerçek deri ceket modelleri hem erkeklerin hem de kadınların beğenisini kazanır. Bu ürünler, ince bir yapıya sahip olduğu için ağırlık yapmadan ısıtır. Bu nedenle erkek ince deri ceket modelleri, çoğunlukla hakiki deridir.

Oldukça sıcak tutan bir diğer model ise içi kürklü deri ceket olarak nitelendirilebilir. Bu ürünlerin dışında deri, içinde ise pamuklu ve bazen de peluş kumaş bulunur. Bu nedenle peluş deri ceket olarak da bilinirler. Bu modeller, peluşun yumuşak ve kalın dokusu sayesinde hem konforlu bir deneyim sunar hem de soğuk havayı geçirmez. Bu ürünlerin çoğunlukla yakası ve manşetleri de kürklüdür. Bu özelliği sayesinde içi kürklü ceketler son derece şık görünür. Ayrıca hem düğmeli hem de fermuarlı seçenekleri bulunur. Erkekler, kadınlar ve çocuklar tarafından gönül rahatlığı ile giyilebilir.

Motorcu deri ceket modelleri özellikle erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Biker deri ceket olarak da geçen bu model, kadınlar tarafından da bir hayli beğenilir. Çoğunlukla kısa olan bu ürünler, bedene tam oturur. Böylece çok daha fit görünmenizi sağlar. Gerçekten motor kullanıyorsanız aracınıza binerken bu modeli tercih edebileceğiniz gibi motosiklet montu seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Ceketin üzerindeki ufak detaylar da tasarıma dair farklılıkları algılamaya yardımcı olur. Örneğin kemerli deri ceket modelleri, sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çoğunlukla ceketin en altında yer alan kemer detayı, orta kalınlıktadır ve kıyafete mükemmel bir hava katar. Bazı ürünlerde kemer yerine kuşak kullanıldığı da görülür. Bu ürünler birçok kişinin favorileri arasında yer alır. Öte yandan kadın deri kaban modelleri arasında pek çok yakası kürklü deri ceket bulunur.

Deri ceket modelleri, farklı tasarımları sayesinde tamamen farklı stillere hitap etmeyi başarır. Spor deri ceket modelleri, günlük hayatta tercih edilebilecek alternatifler olarak karşımıza çıkar. Özellikle kolları şeritli olan ürünler, spor görünümü destekler. Beyaz çizgili deri ceket modelleri ve kapüşonlu ceketler de sportif tarzı benimsemiş kişiler tarafından tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alır. Öte yandan hem sportif hem de ciddi bir görünüme sahip olan blazer deri ceket modelleri bulunur. Bu ürünleri işe giderken de giyebilirsiniz.

Deri ceketler çocuklar ve bebekler için de üretilir. Çocuk deri ceket modelleri, rengarenk tasarımlara sahip olduğu için her çocuğun zevkine hitap eder. Kız çocuk deri ceket çeşitleri arasında pembe deri ceketler öne çıkar. Erkek çocuk deri ceketler ise çoğunlukla siyah renge sahiptir. 11-12 yaş erkek deri ceket modelleri, yetişkinler için olan benzerleri ile yakın tasarım detaylarına sahiptir. Bebek deri ceket çeşitleri ise küçüklerin çok daha sevimli ve şık görünmesini sağlar.

Yağmurlu Havalarda Sizi Koruyacak Deri Ceketler Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Yağmurlu Havalarda Sizi Koruyacak Deri Ceketler Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Söz konusu ürünler, yağışın bol olduğu sonbahar ve kış aylarında sıklıkla tercih edilir. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Gerçek deri, her ne kadar sıcak tutsa da yağmurlu havalarda giymek için pek doğru bir tercih değildir. Çünkü bu ürünler ıslandığında ortaya bir koku çıkar. Üstelik cekette yer yer renk açılmaları da meydana gelebilir. Bu nedenle yağmurlu havalarda suni deri ceketlerin kullanılması daha yerinde bir karar olur.

Poliüretan malzeme kullanılarak üretilmiş deri ceket modelleri, yağmurlu havalarda giyilebilecek kıyafetler arasında yer alır. Çünkü söz konusu materyal, su geçirmez. Sağanak yağışın hâkim olduğu günlerde dahi sular ceketin üzerinde akıp gider. Bu sayede satın aldığınız ürün hızlıca kurur. Poliüretan deri ceket modelleri arasında hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilebilecek, her tarza uygun modeller yer alır. Böylece yağmurlu havalarda dahi stilinizi dışa vurmaya devam edebilirsiniz.

Yağmurlu havalarda giyilmesi önerilmeyen bir diğer kıyafet de süet deri cekettir. Bu ürünlerin üretim aşamasında kullanılan materyal, bilindiği üzere suya dayanıklı değildir. Aynı zamanda soğuk havayı da kolayca geçirir. Bu nedenle yağışla birlikte rüzgar da var ise süet ceket modellerinden yağmurlu havalarda kaçınmak gerekir. Süet malzemeden üretilmiş deri ceketler, oldukça şık ve zarif görünen parçalardır. Bu materyal kullanılarak üretilen ürünlerin deri cekete göre daha farklı renklere sahip olabilmesi, farklı kombinler oluşturmayı kolaylaştırır. Söz konusu modeli ılık ve yağışsız havalarda tercih edebilirsiniz.

Suni deriden üretilen modeller arasında metal detaylı, fermuarlı ve kemerli birçok farklı seçenek bulunur. Ayrıca kısa deri ceket çeşitlerinin üretim aşamasında da genellikle söz konusu malzeme kullanılır. Bu seçenekler arasından zevkinize en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Ancak soğuk ve yağışlı günlerde giymek için uzun deri ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, çoğunlukla kadın kategorisinde görünse de erkek uzun deri ceket modelleri de oldukça şıktır. Özellikle iddialı bir tarza sahip olan erkekler bu modeli sıklıkla tercih eder. Öte yandan kadın ceket modelleri arasında günlük kullanıma uygun ve daha sade seçenekler de mevcuttur. İş yerinde hem şık hem de konforlu hissetmek isteyen kişiler ise deri blazer ceket modellerini inceleyebilir.

Yağmurlu havalarda tercih edilebilecek bir diğer model ise kapüşonlu deri ceket olarak nitelendirilebilir. Bu ürünler, özellikle hafif yağmurların hâkim olduğu zamanlarda günü kurtarır. Söz konusu ceketler, iki farklı tasarım ile karşımıza çıkar. En popüler modellerden bir tanesi, siyah deri ceketin içine gri ve fermuarlı bir sweatshirt giymişsiniz gibi görünen, iki kat görünümlü olandır. İkinci tasarım ise kapüşonun direkt yakadan devam ettiği modellerdir. Bu ürünlerin çıkarılabilir kapüşona sahip olan çeşitleri de bulunur. Böylece hem yağışlı hem de güneşli günlerde farklı tarzları dışa vurabilirsiniz.

Hem Günlük Hem Özel Günlerde Giyebileceğiniz Deri Ceket Stilleri Nelerdir?

Hem Günlük Hem Özel Günlerde Giyebileceğiniz Deri Ceket Stilleri Nelerdir?

Deri ceket, sadece günlük kombinlerde kullanılan bir parça değildir. Gece şıklığına son derece uygun modeller de bulunur. Özellikle kadınlar için geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Taşlı deri ceket modelleri birçok kişinin ilgisini çeker. İrili ufaklı parlak taşlarla bezenmiş ceketler, beyaz bir tişörtle gün içinde kullanılabileceği gibi özel davetlerde de giyilebilir.

Özel davetler için tercih edilebilecek bir başka model ise püsküllü deri ceket olarak nitelendirilebilir. Bu model, enerjik bir tarzı benimsemiş kişilerin tercihleri arasında yer alır. Ayrıca söz konusu ceketler birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Günlük kıyafetlerle birlikte de kullanılabilen söz konusu model, topuklu ayakkabılar ve kısa elbiseler ile tamamlandığında harika bir parti kombininin öne çıkan parçası hâline gelir. Siz hareket ettikçe sizinle uyum içerisinde dalgalanan püsküller, bir hayli göz alıcıdır.

Balon kol deri ceketler hem günlük olarak hem de özel davetlerde giyilebilir. Omuzlardan kabarık gelen ve bileğe doğru daralarak bilekte büzüşen kollar, cekete şık bir görünüm katar. Hatta bilek kısmında fırfırlar bulunan alternatifler de mevcuttur. Bazı ürünlerde ise omuz kısmı kabarık olan kolların dirsekten aşağısı tamamen dardır. Bu kesim tarzına karpuz kol denir. Bu modeller hem şık hem de alışılagelmişin dışında bir tarzı benimseyen kişilerin bir hayli ilgisini çeker.

Kruvaze erkek deri ceket modelleri, göz alıcı yaka tasarımları sayesinde günlük hayatta olduğu kadar özel günlerde de tercih edilebilecek kıyafetlerdir. Metal detayların sıklıkla yer aldığı kruvaze ceketler, günlük kullanıma uygundur. Özel davetler için uzun, yakası kürklü, süet karışımlı ve metal detayların az olduğu ürünler tercih edilebilir. Bu yaka türü, gri erkek deri ceket modellerinde sıklıkla kullanılır.

Farklı Tarzlarda Deri Ceketleri Nasıl Kombinleyebilirsiniz?

Farklı Tarzlarda Deri Ceketleri Nasıl Kombinleyebilirsiniz?

Deri ceket, günümüzde en popüler kıyafetlerden bir tanesi olduğu için oldukça farklı seçenekler ile karşılaşmak mümkündür. Renkli deri ceket modelleri, bu noktada dikkat çeken ilk alternatif olarak karşımıza çıkar. Çünkü birçok ceket çeşidi siyah renge sahiptir. Ardından kahverengi deri ceket gelir. Onu da beyaz deri ceket modelleri takip eder. Bu üç rengin haricinde altın rengi, bej, bordo, ekru, gri, gümüş rengi, haki, kırmızı, lacivert, mavi, metalik, mor, pembe, sarı, turuncu gibi deri ceketlere rastlamak mümkündür. Ancak en popüler renkli alternatiflerden bir tanesi yeşil deri ceket modelleridir.Yeşil, deri malzemeye oldukça yakışır. Bu renk ürünleri özellikle toprak tonlarına sahip diğer kıyafetler ile kolay bir biçimde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca kot pantolonlar da söz konusu ceketlerin şıklığının daha da öne çıkmasına yardımcı olur.

Eskitme deri ceket, sık rastlanmayan farklı bir modeldir. Bu ürünler, hakiki deri ceket modelleri arasında yer alır. Gerçek deride zamanla oluşan deformasyon belirtilerini barındıran bu ürünler, birçok farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkar. Bu teknik, en çok açık kahverengi deri ceket ve bordo deri ceket modelleri üzerinde kullanılır. Bu ürünleri vintage parçalarla kullanabileceğiniz gibi modern kıyafetler ile kombinleyerek bir kontrast yaratmanız da mümkündür.

Hâkim yaka deri ceketler, görmeye alıştığımız sivri yakalı kıyafetlerden farklıdır. Çoğunlukla fermuarlı modeller arasında yer alan bu ürünler, düğmeli tasarımlara da sahip olabilir. Bazı hâkim yaka kadın ceketlerinde kemer detayı olabilir. Kadınlar, bu kıyafeti çoğunlukla kalem etek ve elbise gibi zarif parçalar ile kombinler. Erkekler için üretilen hâkim yaka ceketlerde ise mıknatıs detayı bulunabilir. Erkekler, bu modeli günlük kullanımda jeanler ile kombinleyerek şık bir görünüme sahip olabilir.

Vücut Tipinize Uygun Olan Deri Ceketi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Vücut Tipinize Uygun Olan Deri Ceketi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Tüm kıyafetlerde olduğu gibi deri ceketlerde de vücut tipinize uygun ürünü seçmek, son derece şık bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Deri ceket modellerinin çeşitliliği, bu konuda herkese kolaylık sağlar. En önemli nokta, doğru bedeni seçmektir. Gövdenize tam oturan kıyafeti tercih etmeniz her zaman en doğrusudur. Küçük beden giymek, hiçbir zaman tavsiye edilmez. Ancak tarza ve kullanım amacına göre büyük beden ürünler tercih edilebilir. Örneğin ceketinizi kışın çok kalın kazaklar ile birlikte kullanacaksanız bir beden büyük satın alabilirsiniz. Deri ceketlerin beden aralığı oldukça geniştir. 46 beden deri ceket modelleri, yapılı kişilerin oldukça ilgisini çeker.

Eğer ince bir üst bedeniniz varsa ve bacak boyunuzu daha uzun göstermek istiyorsanız tam bel hizasında biten crop deri ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, sizi stil sahibi gösterirken belinizin daha ince, bacaklarınızın da daha uzun görünmesine yardımcı olur. Söz konusu modeller, sıklıkla kadınlar tarafından tercih edilir.

Oversize deri ceketler ise son dönemin en popüler ürünleri arasında yer alır. Bol kesime sahip kıyafetleri giymekten hoşlananlar ve old school bir tarza sahip olanlar söz konusu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Bu model, bol ve geniş kalıbı sayesinde üst beden hatlarının gizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca dar omuzlara sahip olanlar veya omuzlarını daha geniş göstermek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ancak bedenin olduğundan geniş görünmesine sebep olan bu ürünler, yapılı kişiler için önerilmez. Büyük beden deri ceket modelleri, bu noktada birçok kişinin beklentilerini karşılar.

Bomber deri ceket modelleri, şık bir görünüme sahip olduğu için epey dikkat çeker. Söz konusu ürünler arasında çoğunlukla kolej ceketi olarak adlandırılan ikonik tasarıma sahip alternatifler yer alır. Hem düğmeli hem çıtçıtlı hem de fermuarlı seçenekler mevcuttur. Söz konusu ceketlerin bazılarında bulunan kapaklı cepler, kıyafetin işlevselliğini artırır. Bu model, farklı beden tiplerine sahip kişiler tarafından tercih edilebilir.

Deri Ceket Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Deri Ceket Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Deri ceket fiyatları oldukça geniş bir aralığa yayılmıştır. Üretim materyali, model ve marka gibi unsurlar sebebiyle söz konusu ürünler arasında bir fiyat farkı görmek mümkün hâle gelir. Zaman zaman üretim aşamasında kullanılan renk de fiyata etki edebilir. Örneğin krem, kırmızı ve bej deri ceket modelleri klasik renkler barındıran ürünlerden biraz daha yüksek olabilir. Bu nedenle herhangi bir fiyat araştırması yapmadan evvel kendi tarzınızı ve kullanım amacınızı düşünerek karar verme aşamasına geçmeniz çok daha mantıklı olur. Örneğin sadece soğuk havalarda giymek için bir ceket arıyorsanız ince yapılı modeller sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Ancak söz konusu ürünlerin üretim aşamasında daha az malzeme kullanıldığı için fiyatları daha uygundur.

Buna benzer bir kararsızlık yaşamamak için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz tavsiye edilir. Ardından çok daha kolay bir biçimde fiyat araştırması yapabilirsiniz. Dilerseniz siz de Trendyol’un geniş ürün yelpazesinde yer alan sayısız modeli kolayca inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz modellerin fiyatlarını karşılaştırabilir, diğer kullanıcıların yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Kendinize ve tarzınıza uygun ceketi bulduğunuzda ise hızlı ve kolay bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Deri Ceket Nasıl Temizlenir?

Deri ceketler, birçok kıyafete uyum sağlayan kombin tamamlayıcı parçalardan biridir. Özenli kullanım gerektiren bu parçalar akıllara deri ceket nasıl temizlenir sorusunu getirir. Kolay deforme olabilen deri ceketler birçok yöntemle temizlenebilir. Deri ceketin kaygan yapısı sayesinde kirlerinden arındırılması oldukça kolaydır. Hafif lekeli ceketlerdeki kirli ve tozlu görüntüden kurtulmak için pamuklu bezden yardım alınabilir. Islatılmış pamuklu bezi deri ceket üzerinde gezdirerek lekeli görüntüden kurtulabilirsiniz. Sadece su ile lekelerinden arındırılabileceği gibi beyaz sabun kullanılarak da temizlenebilir. Beyaz sabun ile köpürtülen bez ya da yumuşak yapılı sünger ceket üzerinde gezdirilerek temizliği yapılabilir. Çeşitli temizlik ürünleri deriye zarar verebileceğinden dolayı beyaz kalıp sabunlar tercih edilmelidir. Deri ceketlerin çamaşır makinesinde yıkanması önerilmez. Daha uzun ömürlü bir kullanım için deri ceketi çamaşır makinesine atmadan elde düzenli aralıklarla temizleyebilirsiniz.

Deri Ceket Nasıl Saklanır?

Deri ceketler temizlenmesi ve saklanması özen isteyen kıyafetlerden biridir. Biçiminin ya yapısının bozulmaması için rutin aralıklarla temizlenmeli ve doğru şekilde asılmalıdır. Gardırop içerisinde biçimini bozmayacak şekilde saklandığı zaman uzun yıllar ilk günkü şekilde kullanılabilir. Deri ceketi dolap içerisinde şeklini koruyacak şekilde saklamak için birkaç yöntem bulunuyor. Uzun kollara sahip destekli askılar kullanılarak deri ceketler saklanabilir. Askının geniş ve destekli olmasına dikkat etmek ceketin omuz kısımlarında yıpranmaya neden olmaması açısından önemlidir. Derilerin renginin solmaması ve canlı kalması için nefes alan bir yerde tutulmalıdır. Poşet ya da hurç gibi eşyaların içerisinde saklandığı zaman cekette kötü koku ve çizgiler oluşabilir. Bunun için deri ceket nemli olmayan ılık ve havadar yerlerde tutulması gerekir. Ayrıca ceketin tozlu alanlarda da saklamamak önemlidir. Bakım ve özen isteyen deri ceketler sağlıklı şekilde saklandığı zaman ortalama 6-7 yıla kadar giyilebilir.

Deri Ceket İle Nasıl Kombin Yapılabilir?

Deri ceketler, kadın ve erkeklerin vazgeçemediği şık görünüme sahip parçalardan biridir. Siyah ve kahverengi ağırlıklı ceket yoğunlukta olsa da farklı renklerde ceket bulmak da mümkündür. Tarzınızı en iyi yansıtan ceketi tercih ederek uygun parçalarla kolayca birleştirebilirsiniz. Deri ceket kombin önerilerinden biri parçayı takım elbiselerle birlikte kullanmaktır. Takım giysilerin şık görüntüsü üzerine deri ceket kullanılarak daha çekici bir görünüm elde edilebilir. Farklı boylara sahip olan deri ceketler bu yönü sayesinde kombin yapmayı kolaylaştırır. Seçtiğiniz kıyafete göre uzun ya da kısa model tercih edebilirsiniz. Spor şık bir görünüm için gömlek ve tişörtlerin üzerinde de kullanılabilir. Deri pantolonla kullanıldığı zaman daha çekici bir tarza bürünme imkânı sunar. Deri ceketler, kot ve kumaş pantolonlarla giyilebilir kurtarıcı parçalardan biridir. Ceketle daha şık ya da fazla spor görünebilirsiniz. Pamuklu elbiselerin üzerinde giyildiği zaman kombine şıklar katarak farklı görünmeyi sağlar.