"

Dermalogica

" araması için 136 sonuç listeleniyor

Dermalogica

Dermalogica

1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan ve kısa sürede dünyanın en önemli dermokozmetik markaları arasına giren Dermalogica, birbirinden seçkin ürünleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Her türlü cilt problemine çözüm getiren iddialı ürünleriyle beğeni kazanan başarılı marka, kusursuz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Sevilen dermokozmetik firmasının imzasını taşıyan ürünler, tamamen doğal ürünlerden elde edilmeleri sayesinde sağlığa zararlı herhangi bir madde içermiyor ve bu sayede uzun soluklu kullanımlarda dahi herhangi bir yan etkiye sebep olmuyor. Kuruluk, döküntü, kızarıklık, leke, selülit, çatlak, kırışıklık gibi farklı cilt sorunları için farklı modeller üreten başarılı marka, ürünlerinin yüksek etkileri sayesinde kişisel bakım işlemlerinizi tek başınıza ve maksimum kalitede tamamlayabilmenize olanak tanıyor. Profesyonel cilt bakım uzmanları tarafından da tercih edilen ve önerilen marka, cilt bakım ürünlerinin yanı sıra saç kalitenizi artıran seçenekleriyle de öne çıkıyor. Son derece etkili şampuanlara ve saç kremlerine imza atan marka, bu sayede saç bakım işlemlerinizi hızlandırırken çeşitli saç sorunlarından kurtulmanızı da kolaylaştırıyor. Dermologica imzası taşıyan ürünler, yüksek etkileri sayende bir ila iki hafta içinde cildinizde ve saçlarınızda gözle görülür bir fark oluşturuyor ve zengin çeşitleri ile de herkes tarafından kullanılabiliyor. Tüm cilt ve saç tipleri için ayrı olarak üretilen modeller, pratik kullanım şekilleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Nemlendirici Krem Seçenekleri

Etkili ürünleriyle cilt bakım işlemlerinize çarpıcı bir katkı sunan başarılı marka, son derece başarılı sonuçlara imza atan nemlendirici türleriyle ön plana çıkıyor. Sevilen firmanın en çok tercih edilen nemlendirici ürünlerinin başında ise kremler geliyor. Her cilt tipinde kullanılabilen Dermalogica nemlendirici krem alternatifleri, etkili formülleri sayesinde cildinizi besliyor ve teninizin nem dengesini düzenliyor. Yoğun şekilde vitamin içeren nemlendirici krem türleri, bu sayede cildinizi besliyor ve daha canlı, daha sağlıklı bir görünüm elde etmenize imkân tanıyor. Cildinizdeki tüm katmanlara ulaşan ve bu sayede derinlemesine etki eden nemlendirici kremler, aynı zamanda ölü hücreleri ve cildinizde biriken mikro boyuttaki toksinleri de temizliyor. Teninizdeki gözeneklerin açılmasını ve cildinizin daha sağlıklı bir şekilde nefes alıp vermesini sağlayan kremler, makyaj malzemelerinden artan ya da hava ve çevre kirliliği sebebiyle cildinize tutunan yabancı maddelerin akne ve sivilce gibi zararlı oluşumlara dönüşmesini de önlüyor. Dermalogica kullananlar tarafından önemli övgülere layık görülen nemlendirici krem seçenekleri; el, yüz ve tüm vücut için ayrı şekilde üretiliyor. El ve yüz için üretilen nemlendiriciler, gün boyunca cildinizde kuruluk hissettiğiniz her an rahatlıkla kullanılabiliyor ve sık kullanılabilme avantajları sayesinde kış aylarında soğuk havanın, yaz aylarında da yoğun güneşin cildinizde problemler oluşturmasının önüne geçiyor. Vücut için üretilen nemlendirici krem türleri ise günlük ya da haftalık olarak uygulayabileceğiniz kişisel bakım ritüellerinde değerlendirilebiliyor. Özellikle duş aldıktan ya da farklı cilt bakım ürünleri kullandıktan sonra uygulayabileceğiniz vücut nemlendirme kremleri, parmak ucu kadar ürünü cildinizin ilgili bölgesine dairesel hareketlerle sürmenizle birlikte etki etmeye başlıyor.

Anti-Aging Ürünler ve Faydaları

Başarılı markanın koleksiyonlarında, yaşlanma belirtilerini geciktiren ve görünmez hâle getiren son derece kaliteli anti-aging ürünleri de bulunuyor. Kırışıklık oluşumunu önlemeleri ve mevcut kırışıklıkları gidermeleri ile beğeni toplayan yaşlanma karşıtı ürünler, her yaşta kullanıcı tarafından tercih edilebiliyor. En çok tercih edilen modeller arasında ise göz altları ve çevreleri için üretilen krem türleri öne çıkıyor. Dermalogica göz kremleri, göz çevresine uygulanıyor ve tamamen doğal olan içerikleri sayesinde göz etrafınızdaki ince dokulu derinin zarar görmesini önlüyor. Vitamin, yağ ve asit içerikleri sayesinde cildinizi besleyen ve güçlendiren anti-aging kremleri, derinizin altındaki kılcal damarları uyararak kan akışınızı da hızlandırıyor. Bu sayede cildinizin daha fazla hücre üretmesini sağlayan krem çeşitleri, yaşlı ve ölü hücreleri temizleyerek cildinizin daha genç ve gergin bir dokuya kavuşmasına yardımcı oluyor. Canlandırıcı etkisi sayesinde cildinize çevresel bir gerginlik kazandıran göz kremleri, bu sayede gözlerinizin altında oluşan morluk, halkalanma, torbalanma gibi problemleri giderirken göz yanlarındaki kırışıklık ve kaz ayağı oluşumlarını da büyük oranda açıyor ve böylece size daha genç bir görünüm sağlıyor. Sevilen markanın ürettiği anti-aging krem modelleri, düzenli kullanılmaları durumunda birinci haftadan itibaren etki etmeye başlıyor ve 14 gün sonrasında göz çevrenizde belirgin bir fark oluşturuyor. Kullanıma devam ettiğiniz süre boyunca yoğun etki gösteren ve bu sayede herhangi bir estetik operasyona gerek kalmadan daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan ürünler, cilt renginizi ve teninizdeki nem oranını düzenlemeleriyle de öne çıkıyor.

Peeling Ürünleri Kullanım Şekilleri

Son derece iddialı ve etkili ürünlere imza atan ve bu sayede dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesi kazanan başarılı marka, peeling ürünleriyle de dikkat çekiyor. Cildinizi üzerinde biriken yabancı maddelerden arındırmanıza, temiz ve bebeksi bir ten dokusuna sahip olmanıza yardımcı olan peeling ürünleri, yüksek etkileri sayesinde çok sayıda cilt probleminin oluşumunu da engelliyor. Doğadan elde edilen farklı maddelerle oluşturulan Dermalogica peeling ürünleri, bu sayede doğanın gücünü cildinize yansıtarak sağlığınıza katkıda bulunuyor. Sevilen firmanın imzasını taşıyan peeling seçenekleri, ağırlıklı olarak maske ya da yüz yıkama jeli şeklinde üretiliyor. Maske formundaki peeling ürünü seçenekleri, haftada bir kez yeni yıkanmış yüz bölgesine sürülerek uygulanıyor ve ortalama 20 dakikalık bekleme süresi sonrasında yıkanarak ya da yırtılarak temizleniyor. Peeling özellikli Dermalogica maske türleri, cildinizi derinlemesine besliyor ve teninizdeki toksik maddeleri kusursuz bir şekilde ortadan kaldırarak cildinizde yağ birikmesini önlüyor. Gözeneklerinizi açarak teninizin doğru şekilde nefes almasını da kolaylaştıran peeling ürünleri, bu sayede cildinizde siyah nokta, sivilce, akne ve leke gibi problemler oluşmasının önüne geçiyor. Yüz yıkama jeli formundaki peeling ürünleri ise günlük olarak kullanılabiliyor. Özellikle sabah saatlerinde tercih edilen peeling özellikli yüz jelleri, sadece bir parmak ucu kadar kullanılıyor ve tüm yüze yayılarak uygulanıyor. Herhangi bir bekleme süresi gerektirmeyen jeller, yüze uygulandıktan sonra bol suyla yıkanmalarıyla cildinizi tertemiz bir görünüme kavuşturuyor. Yüz yıkama jeli formundaki peeling seçenekleri, ağırlıklı olarak günlük temizlik unsuru olarak değerlendiriliyor ve kişisel bakım işlemlerinin daha yüksek bir etki göstermesine yardımcı oluyor.

Dermalogica Güneş Kremleri ve Etkileri

İddialı dermokozmetik devinin en etkili ürünleri arasında güneş kremi türleri de yer alıyor. Son derece yüksek etkiye sahip olan güneş kremi çeşitleri, farklı faktör seviyeleri sayesinde tüm cilt tiplerine hitap ediyor ve her türlü havada kullanılabiliyor. Güneşin zararlı ışınlarını süzen ve bu sayede aşırı seviyede güneş ışığına maruz kalmaktan kaynaklanan sağlık problemlerinin oluşumunu engelleyen Dermalogica güneş kremi türleri, sıcak havalarda dilediğiniz gibi açık alanlarda dolaşabilmenizi ve plajların tadını çıkarabilmenizi sağlıyor. Etkili yapıları sayesinde kızarıklık, yanık, kuruma, lekelenme gibi güneş kaynaklı sağlık sorunlarının önüne geçen ürünler, hassas cilt tiplerine de rahatlıkla uygulanabiliyor. Farklı kozmetik ürünleriyle birlikte de kullanılabilen ve böylece size son derece rahat bir deneyim sunan krem türleri, ergonomik ambalajlarıyla da fark yaratıyor. 50 ml, 100 ml ve 200 ml'lik ambalajlar hâlinde satışa sunulan kremler, bu sayede her türlü çanta modeline rahatlıkla sığabiliyor ve gittiğiniz her yere kolayca taşınabiliyor. Şişe tasarım şekilleriyle de yaşamınıza kolaylık katan ürünler, her ortamda sadece birkaç saniye içinde rahatlıkla uygulanabiliyor. Bu yönleriyle acil ihtiyaç durumlarında da kolayca başvurabileceğiniz krem türleri olarak ön plana çıkan ürünler, vitamin içerikleri sayesinde cildinizi besliyor ve güçlendiriyor. Bebekler ve çocuklar için de özel olarak üretilen güneş kremi türleri, bu sayede çocuklarınızın güneşe maruz kalmaları durumunda dahi sağlık problemleriyle karşılaşmamasını sağlayarak anne ve babaların beğenisini kazanıyor. Güneş kremi formundaki Dermalogica ürünleri, ideal fiyat seçenekleriyle de öne çıkıyor ve her bütçeye uygun fiyatları sayesinde güneşin zararlı etkilerinden kolayca korunabilmenize olanak tanıyor.

Leke Giderici Kullanım Şekilleri

Dermatolojik problemleri doğal içerikli ürünlerle çözmenize olanak tanıyan ve ürünlerinin çarpıcı performanslarıyla yüksek satış rakamlarına ulaşan sevilen marka, leke giderici türleriyle de yankı uyandırıyor. Başarılı dermokozmetik devinin pigmentasyon olarak da bilinen cilt lekelerini gidermek için ürettiği seçenekler arasında kremler ve jeller ön plana çıkıyor. Cildinizin tüm katmanlarına etki eden ve pigment problemlerine karşı yüksek bir performans gösteren leke giderici çeşitleri, hem doğuştan gelen lekeleri hem de çevresel faktörler ve çeşitli sağlık sorunları sebebiyle sonradan oluşan cilt sorunlarını kolayca gideriyor. Düzenli kullanım sonrasında yalnızca iki hafta içinde cildinizdeki lekeleri silikleştiren ürünler, lekelerin seviyesine ve boyutuna göre 4 ila 12 hafta içinde her türlü leke görünümünü ortadan kaldırarak cildinize kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Cildinizdeki koyulaşma ve kararma problemlerine karşı da etkili olan ürünler, ten renginizi en az bir ton açıyor ve bu sayede doğal, canlı, sağlıklı ve genç bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Krem şeklindeki leke gidericiler, ağırlıklı olarak haftada 3 ya da 4 kez kullanılıyor ve kullanım sonrasında yıkama gerektirmiyor. Büyük lekeler için yoğun içerikli kremler önerilirken daha küçük çaplı pigmentasyon durumları için ise jel formundaki ürünler tavsiye ediliyor. Jel formundaki leke gidericiler, günlük olarak kullanılabiliyor ve ağırlıklı olarak yüz yıkama işlemleri esnasında uygulanıyor. Cildinde yapısal bozukluk bulunan kullanıcılar için ise düzleştirici seçenekleri tasarlanıyor. Cildinizin dokusundaki pürüzleri ortadan kaldıran düzleştirici krem türleri, pürüzsüz bir görünüm elde etmenize imkân tanıyarak güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

Tonik ve Serum Alternatifleri

İmzasını attığı her ürünle kozmetik sektörüne damga vuran başarılı firma, cilt bakım işlemlerini kusursuz hâle getiren ve yüksek etkileri sayesinde teninizdeki pek çok sorunu rahatlıkla çözebilen tonik ve serum alternatifleriyle de övgü topluyor. Sevilen markanın koleksiyonlarında yer alan tonik türleri, cildini kusursuz bir şekilde temizlemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve ağırlıklı olarak makyaj temizleme işlemlerinde kullanılıyor. Yüksek etkileri sayesinde mikro boyuttaki makyaj malzemesi parçalarının cildinizdeki gözenekleri tıkamasını ve teninize zarar vermesini engelleyen tonik türleri, besleyici yapıları sayesinde her kullanımda cildinizi nemlendiriyor ve canlandırıyor. Cildinizin renginin dengelenmesine de yardımcı olan tonikler; mevsimsel değişimler, vitamin eksikliği, yetersiz dinlenme, yoğun makyaj yapma gibi problemlerin cildinizde farklı renk tonları oluşturmasının önüne geçiyor. Yabancı ve zararlı madde içermemeleri sayesinde sık sık kullanılabilen Dermalogica tonik türleri, günlük cilt temizliği işlemleri için en ideal ürünler arasında başı çekiyor. Dev markanın takipçilerine sunduğu serum türleri ise hem cilt hem de saç problemlerinden kısa sürede kurtulabilmenize olanak tanımaları sebebiyle kullanıcılardan büyük övgü alıyor. Dermalogica serum seçenekleri, farklı problemler için ayrı olarak üretiliyor ve böylece çözmek istediğiniz cilt ve saç kusuruna doğrudan etki edebiliyor. Cilt kuruluğu, renk dengesizliği, kızarıklık, gevşeklik gibi sorunlara son derece etkili bir şekilde çözüm getiren modeller, ağırlıklı olarak haftada bir ya da iki kez kullanılıyor ve düzenli kullanım sonrasında şikayetçi olduğunuz cilt sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. Saç problemleri için üretilen serum çeşitleri ise saç teli cansızlığı, döküntü, kafa derisi kızarıklığı, kepek gibi problemlerin giderilmesine katkı sağlayarak daha sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Şampuanlar ve Saç Bakım Ürünleri

Birbirinden kaliteli ürünleriyle yaşamınıza etkili bir dokunuş gerçekleştiren ve size hem sağlıklı hem de etkileyici bir görünüm kazandıran başarılı firma, şampuan ve saç bakım ürünü çeşitleriyle de övgü topluyor. Sevilen firmanın imzasını taşıyan şampuan çeşitleri, her saç tipi için ayrı olarak üretiliyor ve farklı saç problemlerinin çözümünde kullanılıyor. Normal, yağlı, kuru, ince telli, kıvırcık gibi saç tipleri için özel olarak üretilen şampuan modelleri, benzersiz performansları sayesinde saç tellerinizi besliyor ve canlandırıyor. Keratin, kolajen, biyotin gibi maddeler içermeleri sayesinde saç tellerinize kusursuz bir bakım işlemi gerçekleştiren ürünler, bu sayede dolgun ve hacimli bir saç görünümüne kavuşmanızı kolaylaştırıyor. Sevilen markanın ürettiği şampuan seçenekleri, kafa derisinde karşılaşılan dermatolojik sorunları da ortadan kaldırıyor. Kepek, döküntü, kaşıntı, kızarıklık gibi cilt sorunlarının giderilmesinde önemli rol oynayan şampuan çeşitleri, aynı zamanda saç seyrelmesi sorununa da çözüm getiriyor. Saç diplerini uyararak saçların daha güçlü ve canlı bir şekilde çıkmasına yardımcı olan ürünler, saç teli sayınızı artırarak da dış görünümünüze eşsiz bir katkı sağlıyor. Dermalogica şampuan fiyat seçenekleri ise bu yüksek kaliteye rahatça ulaşabilmenize olanak tanıyor. Dermokozmetik devinin koleksiyonlarnıda yer alan şampuan harici saç bakım ürünleri de kullanıcılardan tam puan alıyor. Başarılı markanın saç serumları, saç diplerinizde oluşabilecek önemli cilt kusurlarının onarılmasına yardımcı olurken saç krem modelleri ise saçlarınızı yumuşatıyor ve nemlendiriyor. Saç tellerinizin nefes alıp verebilmesini kolaylaştıran ve bu sayede saçlarınızın dökülmesini, kırılmasını ve cılızlaşmasını önleyen krem çeşitleri, duş ya da saç yıkama işlemlerinin tümünde rahatlıkla kullanılabiliyor. Başarılı markanın ürettiği şampuan ve saç kremi türleri, dileyen kullanıcılar için set hâlinde de satılabiliyor. Dermalogica set çeşitleri, iddialı performanslarıyla olduğu kadar saçlarınıza baş döndürücü bir hava kazandıran parfüm aromalarıyla da övgü alıyor.

Dermalogica Fırsat Ürünleri Trendyol'da!

Seçkin ürünleriyle kendinizi daima genç, bakımlı, canlı ve iddialı hissetmenize yardımcı olan başarılı markanın en etkileyici ürünleri, Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Dermalogica Türkiye tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan seçenekler arasında başarılı markanın dünya genelinde en çok ilgi gören cilt bakım kremleri, serumları, tonikleri, şampuan ve saç kremi çeşitleri yer alıyor. Dermalogica ürünleri kullananlar yorum ve analizlerde, Trendyol'un size sunduğu çok sayıdaki ürün hakkında birbirinden etkileyici övgülerde bulunuyor. Eğer siz de cildinize ve saçlarınıza kusursuz bir bakım yapmak, güzelliğinizle girdiğiniz her ortamda baş döndürücü bir etki oluşturmak isterseniz, hemen Trendyol'daki Dermalogica kampanya ürünlerine göz atabilirsiniz. Dermalogica indirim fırsatları sayesinde birbirinden etkileyici ürünleri en cazip fiyatlarla satın alabilir ve hem cildinizi hem de bütçenizi aynı anda koruyabilirsiniz. Üstelik Trendyol'un size özel güvenli ödeme ve hızlı teslimat fırsatlarından da yararlanabilir ve benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz Dermalogica ürününü sepetinize hemen ekleyin, fırsatlarla dolu Trendyol dünyasının avantajlarından yararlanmaya başlayın!