"

Ziaja

" araması için 217 sonuç listeleniyor
Ziaja Keçi Sütü Yüz Maskesi 7 ml
ZiajaKeçi Sütü Yüz Maskesi 7 ml
(253)
Keçi Sütü Yüz Maskesi 7 ml
24,50 TL
Sepete Git

Kaliteli İçeriğiyle Öne Çıkan Ziaja Ürünleri Trendyol’da!

Ziaja Polonya'dan doğan ve Avrupa ülkelerine yayılan bir kozmetik markasıdır. Ağız, saç ve cilt gibi farklı birçok noktada özel formüle sahip ürünler müşterilerin beğenisine sunulur. İçerikler oluşturulurken doğadan ilham alınır. Üretim sürecinde büyük bir titizlikle çalışılır. Güvenlik ve kalite kontrolleri profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Ziaja ürünleri, Avrupa Komisyonu tarafından belirlenen düzenlemelere uygun olarak hazırlanır. Kullanılan ham maddeler kaliteli olmalarının yanı sıra doğal özelliklere sahiptir. Üretim sürecinde biyolojik sisteme zarar vermeyecek şekilde hareket edilir. Ürünlerin içerikleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Ziaja vegan konsepti doğrultusunda hareket eden bir markadır. Bu nedenle ürünlerin içerisinde hayvansal kaynaklı karmin, lanolin, gliserin gibi hiçbir maddeye yer verilmez. Marka kozmetik formüllerini oluştururken gösterdiği özeni sonraki adımlarda da aynı şekilde devam ettirir. Ürünlere eklenen ve raf ömrünü belirleyen koruyucuların miktarı noktasında özenli davranılır. Bu özen sayesinde alerjik reaksiyon riski minimuma indirilir. Ziaja ürünleri yorum değerlendirmelerinde markanın bu konudaki başarısı takdir edilir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına ham madde seçimi, gerekli araştırmayı yapılma, doğru olana karar verme, geliştirme ve üretim aşamasına geçme şeklinde oluşan bütüncül bir yaklaşımla hareket edilir. Ayrıca marka müşterilerini bilgilendirmek adına ambalajlar üzerinde içerikle alakalı beyanlara yer verir. Siz de çevre dostu bir bilinçle hareket eden ve başarısı takdir edilen markanın ürünlerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ziaja Markası ile Etkili Cilt Bakımının Avantajları

Ziaja Markası ile Etkili Cilt Bakımının Avantajları

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için temizlik adımlarına özen gösterilmesi gerekir. Ziaja yüz yıkama jeli bu noktada yardımcınız olur. Karma, normal ve yağlı cilt tipine sahip müşteriler tarafından rahatlıkla tercih edilir. Sabun içermediği için mevcut doğal dengenin korunmasına yardımcı olur. Cilt derinlemesine temizlenir ve canlı bir görünüm elde edilir. Ziaja yüz temizleme jeli formüle edilirken içerisine değerli vitaminler ve aktif maddeler ilave edilir. Bu özelliği sebebiyle tahriş olan cilt üzerinde dahi nazikçe çalışır. Temizleme ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra yatıştırıcı bir etkiye de sahiptir. Ziaja jel vegan ve doğal içerikli bir ürün olması sebebiyle de tercih sebebidir. Gün boyu kir, toz gibi dış etkenlere maruz kalan cildin gerektiği gibi temizlenmesi gerekir. Bu doğrultuda oluşturulan rutine Ziaja tonik de eklemek faydalı bir tercih olur. Temizleme jelinin desteği ile açılan gözeneklerde elde edilen hijyen sonraki adımda yapılan tonikleme uygulamasıyla sabitlenir. Özellikle de makyaj kalıntıların çıkarılması noktasında tek başına temizleme jeli kullanmak çoğu zaman yeterli değildir. Sürecin tamamlanması için tonik uygulaması yapmak önemlidir. Marka bu doğrultuda hazırladığı içerikle peeling etkisi yaratır. Makyaj kalıntılarını etkili bir şekilde temizler ve bununla birlikte gözeneklerin sıkılaşmasına katkıda bulunur. Akne gibi lezyonları hafifletir. Ürün içeriğinde tercih edilen provitamin B5 cildi yatıştırır. Etkili bir kullanım için öncelikle temizleme jelinden bir miktar alınır. Islak yüze dairesel hareketlerle uygulanır. Bu esnada mümkün olduğu kadar göz bölgesine uygulama yapmaktan kaçınmak gerekir. Bol suyla durulama yapıldıktan sonra bir makyaj pamuğu üzerine dökülen tonikle cilt üzerinden tekrar geçilir. Son olarak nemlendirici uygulanır. Oluşturulan bu bakım sürecinin her gün düzenli olarak yapılması tavsiye edilir. Ziaja çeşitleri geniş bir yelpaze oluşturur. Yıkama jeli, tonik, nemlendirici gibi bakım rutininin önemli parçalarını oluşturan ürünlerin farklı versiyonları müşterilerin kullanımına sunulur. Ürünlerin içeriklerini oluşturan etken maddeler birbirlerinden farklıdır. Ortak özellikleri ise hayvansal katkı maddeleri kullanmadan doğal bileşenlerden üretilmeleridir. Siz de gözle görülür etkiler için Ziaja markasının ürünlerini Trendyol’da satın alabilirsiniz.

Ziaja Farkıyla Geniş Ürün Yelpazesi

Ziaja Farkıyla Geniş Ürün Yelpazesi

Ziaja şampuan, nemlendirici, göz kremi, peeling, saç maskesi gibi farklı birçok kategoride üretim yapar. Cilt sağlığından saç sağlığına kadar önemli etkiler vadeden geniş bir yelpaze oluşturulur. Mevcut ürünler içerisinde besleyici göz kremi büyük rağbet görür. Kokusu yapısı ve içeriği ile müşterileri tatmin etmeyi başarır. Göz çevresi oldukça hassas bir dokuya sahiptir. Bu nedenle bölge için %95 oranında doğal kaynaklı bir ürün ortaya konulur. Ziaja keçi sütü, A, D vitaminlerinden oluşan formülü ile besleme, nemlendirme ve sıkılaştırma desteği sunar. Kırışıklıkların azaltılması ve yaşlanma etkilerinin giderilmesine yardımcı olur. Marka cilt sağlığı için ürettiği başka içerikler için de keçi sütü mucizesinden faydalanır. Ziaja krem, serum özel jel formülü sayesinde kolayca emilir. Cildi nemlendirir, esneklik kazandırır, canlı ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Genellikle makyaj bazı olarak tercih edilir. Yüz, dekolte ve boyun bölgesi kullanılır. Ziaja el kremi, vücut losyonu, losyon ise vücudun çeşitli noktalarında ihtiyaç duyulan nem desteğini sağlamak amacıyla üretilir. Cildin sağlıklı bir görünüme sahip olması için nemlendirilmesi gerekir. Markanın vücut losyonu yenileyici, onarıcı ve besleyici özelliğe sahiptir. Zenginleştirilmiş içeriği sayesinde tüm vücut için kullanılır. Vücut losyonu, el kremi, serum gibi farklı amaca hizmet eden ürünlerin ortak özelliği formüllerinde keçi sütüne yer verilmesidir. Bu tercih sayesinde pürüzsüz, yumuşak ve canlı bir etki yaratılır. Hassas ciltler için nazik bir bakım desteği sağlar. Keçi sütü içerisinde bulunan laktik asit özellikle de nemlendirme performansıyla dikkat çeker. Cilde sağlanan desteği süre devam ettirir. Müşterilerin istedikleri etkileri görebilmeleri için düzenli kullanım kriterleri göz önüne almaları gerekir. Siz de cildinize hak ettiği değeri vermek istiyorsanız ihtiyacınız olan ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Ziaja Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Ziaja Fiyatları

Ziaja güneş kremi, yüksek koruma desteği sayesinde öncelikli tercihi olmayı başarır. Farklı cilt tiplerine sahip müşterilere hitap eder. Güneşten yayılan UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma kalkanı oluşturur. Zararlı ışınlara direkt olarak maruz kalınan durumlarda ciltte birtakım tahribatlar meydana gelir. Yaşanacak olumsuz etkilerle mücadele etmenin tek yolu güneş kremi kullanmak olur. Marka, provitamin B5 ve C Vitamini ile desteklediği içerik sayesinde müşterilerine bu süreçte yardımcı olur. 50 faktör olarak üretilen güneş kremi %100 koruma sağlar. Güneşe çıkmadan yaklaşık 15 dakika önce cilde uygulanması tavsiye edilir. Ziaja BB krem, CC krem içeriklerinde de SPF 15 korumasına yer verilir. Bu sayede sunulan renk eşitleme avantajının yanı sıra belirlenen oranda koruma desteği de sağlar. Hem BB hem de CC kremin yapısı oldukça hafiftir. Uygulama yapıldıktan kısa bir süre sonra ciltle bütünleşir. Leke, kızarıklık, renk değişimi gibi problemlerin kapatılmasına yardımcı olur. Ziaja yorumlar noktasında da bu kremlerden müşterilerin çoğunlukla memnun oldukları görülür. Parlamayı önleyen matlaştırıcı etkileri takdir edilir. Sahip oldukları kıvam uygulama adımını kolaylaştırır. Aynı şekilde ciltten pratik bir şekilde temizlenir. Marka ürünlerinin sıklıkla tercih edilmesinde doğal içerikli olmaları, vadedilen etkilerin gerçekleştirilmesi gibi pek çok kriter vardır. Ziaja fiyat noktasında da müşterilerin ilgisini çekmeyi ve beğenisini toplamayı başarır. Kaliteli ürünler için talep edilen fiyatlar makul bir seviyede belirlenir. Mevcut uzman kadro, yenilikçi laboratuvarlarda sürekli olarak çalışır. Ayrıntılı analiz ve testlerden sonra ürünler müşterilerle buluşturulur. Doğallık ve güven konularında elde edilen başarının zeminini titiz çalışma süreci oluşturur. Siz de kaliteli ürünler için sunulan Ziaja indirim fırsatlarından Trendyol aracılığıyla yararlanabilirsiniz.