Marka
Cilt Tipi
Kullanma Amacı
Cinsiyet
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Form
Hacim
Tip
Ürün Puanı
"

Ziaja

" araması için 252 sonuç listeleniyor

Yüksek Kaliteli Cilt Bakım Ürünleriyle Ziaja Trendyol'da!

Ziaja, Polonya'da doğan ve Avrupa ülkelerine yayılan bir kozmetik markasıdır. Ağız, saç ve cilt gibi farklı birçok noktada özel formüle sahip ürünler müşterilerin beğenisine sunulur. İçerikler oluşturulurken doğadan ilham alınır. Üretim sürecinde büyük bir titizlikle çalışılır. Güvenlik ve kalite kontrolleri profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Ziaja ürünleri, Avrupa Komisyonu tarafından belirlenen düzenlemelere uygun olarak hazırlanır. Kullanılan ham maddeler, kaliteli olmalarının yanı sıra doğal özelliklere sahiptir. Üretim sürecinde biyolojik sisteme zarar vermeyecek şekilde hareket edilir. Vegan konsepti doğrultusunda hareket eden Ziaja tavsiye edilen bir markadır. Bu nedenle ürünlerin içerisinde hayvansal kaynaklı karmin, lanolin, gliserin gibi maddelerin eklenmemesine dikkat edilir. Marka, kozmetik formüllerini oluştururken gösterdiği özeni sonraki adımlarda aynı şekilde devam ettirir. Ürünlere eklenen ve raf ömrünü belirleyen koruyucuların miktarı, özenli şekilde belirlenir. Bu özen sayesinde alerjik reaksiyon riski minimuma indirilir. Ziaja kullananlar tarafından oluşturulan değerlendirmelerde, markanın bu konudaki başarısı takdir edilir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına çeşitli yöntemler uygulanır. Ham madde seçimi, doğru olana karar verme, geliştirme ve üretim aşamasına geçme şeklinde oluşan bütüncül bir yaklaşımla hareket edilir. Ziaja kampanya fırsatları ile ürünü satın alabilirsiniz. Marka, müşterilerini bilgilendirmek adına ambalajlar üzerinde içerikle alakalı beyanlara yer verebilir. Çevre dostu bir bilinçle hareket eden ve başarısı takdir edilen markanın ürünlerine Trendyol aracılığıyla Ziaja online şeklinde ulaşabilirsiniz.

Beğenileri Kazanan Ziaja Çeşitleri

Beğenileri Kazanan Ziaja Çeşitleri

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için temizlik adımlarına özen gösterilmesi gerekir. Ziaja yüz yıkama jeli, bu noktada yardımcınız olur. Karma, normal ve yağlı cilt tipine sahip müşteriler tarafından rahatlıkla tercih edilir. Sabun içermediği için mevcut doğal dengenin korunmasına yardımcı olur. Cilt derinlemesine temizlenir ve canlı bir görünüm elde edilir. Ziaja yüz kremi, formülize edilirken içerisine değerli vitaminler ve aktif maddeler ilave edilir. Bu özelliği sebebiyle tahriş olan cilt üzerinde nazikçe çalışır. Yüzün nem ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra, yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Ziaja peeling, vegan ve doğal içerikli bir ürün olması sebebiyle müşterilerin tercih sebebidir. Derinlemesine temizlik sağlayan bu ürün sayesinde cildinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Gün boyu kir, toz gibi dış etkenlere maruz kalan cildin gerektiği gibi temizlenmesi gerekir. Bu doğrultuda oluşturulan rutine Ziaja tonik eklemeniz faydalı bir tercih olur. Temizleme jelinin desteği ile açılan gözeneklerde elde edilen hijyen, sonraki adımda yapılan tonikleme uygulamasıyla sabitlenir. Özellikle makyaj kalıntıların çıkarılması noktasında tek başına temizleme jeli kullanmak çoğu zaman yeterli değildir. Ziaja tonik kullananlar, cilt bakımı temizliğini tonik ile tamamlayabilir. Marka, bu doğrultuda hazırladığı içerikle peeling etkisi yaratır. Makyaj kalıntılarını etkili bir şekilde temizler ve gözeneklerin sıkılaşmasına katkıda bulunur. Akne gibi lezyonları hafifletir. Ürün içeriğinde tercih edilen provitamin B5, cildi yatıştırır. Etkili bir kullanım için öncelikle temizleme jelinden bir miktar alınır. Islak yüze dairesel hareketlerle uygulanır. Bu esnada mümkün olduğu kadar göz bölgesine yaklaşmadan uygulama yapmanız önerilir. Bol suyla durulama yapıldıktan sonra bir makyaj pamuğu üzerine dökülen tonikle cilt üzerinden tekrar geçebilirsiniz. Son olarak nemlendirici uygulayabilirsiniz. Oluşturulan bu bakım sürecinin her gün düzenli olarak yapılması tavsiye edilir. Ziaja çeşitleri, geniş bir yelpaze oluşturur. Yıkama jeli, tonik, nemlendirici gibi bakım rutininin önemli parçalarını oluşturan ürünlerin farklı versiyonları müşterilerin kullanımına sunulur. Ürünlerin içeriklerini oluşturan etken maddeler birbirlerinden farklıdır. Ortak özellikleri ise hayvansal katkı maddeleri kullanmadan doğal bileşenlerden üretilmeleridir. Gözle görülür etkiler için Trendyol’dan Ziaja satın alabilirsiniz.

Sağlığa Faydalı Ziaja Modelleri

Sağlığa Faydalı Ziaja Modelleri

Ziaja nemlendirici, şampuan, göz kremi, peeling, saç maskesi gibi farklı birçok kategoride üretim yapar. Cilt sağlığından saç sağlığına kadar önemli etkiler vadeden geniş bir yelpaze oluşturulur. Mevcut ürünler içerisinde besleyici göz kremi, büyük rağbet görür. Kokusu, yapısı ve içeriği ile müşterileri tatmin etmeyi başarır. Göz çevresi oldukça hassas bir dokuya sahiptir. Bu nedenle bölge için %95 oranında doğal kaynaklı Ziaja göz kremi kullanılabilir. Ziaja keçi sütü, A ve D vitaminlerinden oluşan formülü ile besleme, nemlendirme ve sıkılaştırma desteği sunar. Kırışıklıkların azaltılması ve yaşlanma etkilerinin giderilmesine yardımcı olur. Marka, cilt sağlığı için ürettiği başka içerikler için keçi sütü mucizesinden faydalanır. Ziaja serum krem, özel jel formülü sayesinde kolayca emilir. Cildi nemlendirir, esneklik kazandırır, canlı ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Genellikle makyaj bazı olarak tercih edilir. Yüz, dekolte ve boyun bölgesi kullanılır. Ziaja el kremi ve vücut losyonu ise vücudun çeşitli noktalarında ihtiyaç duyulan nem desteğini sağlamak amacıyla üretilir. Cildin sağlıklı bir görünüme sahip olması için nemlendirilmesi gerekir. Ziaja vücut losyonu yenileyici, onarıcı ve besleyici özelliğe sahiptir. Zenginleştirilen içeriği sayesinde tüm vücut için kullanılır. Ziaja losyon, el kremi, serum gibi farklı amaca hizmet eden ürünlerin ortak formüllerinde keçi sütüne yer verilir. Bu tercih sayesinde pürüzsüz, yumuşak ve canlı bir etki yaratılır. Hassas ciltler için nazik bir bakım desteği sağlar. Ziaja saç kremi içeriğinde bulunan keçi sütü, laktik asit sayesinde nemlendirme performansı sunar. Saça sağladığı desteğe uzun süre devam eder. Müşterilerin istedikleri etkileyi görebilmeleri için düzenli kullanım kriterleri göz önüne alması gerekir. Cildinize hak ettiği değeri vermek isterseniz ihtiyacınız olan ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Dikkat Çeken Ziaja İndirim Fırsatları

Dikkat Çeken Ziaja İndirim Fırsatları

Ziaja güneş kremi, yüksek koruma desteği sayesinde öncelikli tercihi olmayı başarır. Farklı cilt tiplerine sahip müşterilere hitap eder. Güneşten yayılan UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma kalkanı oluşturur. Zararlı ışınlara direkt olarak maruz kalınan durumlarda, ciltte birtakım tahribatlar meydana gelebilir. Marka, provitamin B5 ve C vitamini sayesinde müşterilere bu süreçte yardımcı olur. 50 faktör olarak üretilen güneş kremi, yüksek oranda koruma sağlar. Ziaja saç maskesi ile duşa girmeden önce saçlarınızın ihtiyacı olan nem değerini sağlayabilirsiniz. İçeriğinde bulunan keçi sütü ve keratin ile saçlarınızı besleyebilirsiniz. Saç maskesi sonrasında Ziaja şampuan kullanarak saçlarınızı durulayabilirsiniz. Böylelikle yıpranan ve kuru saçlarınızı sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Saçlarınızı iyileştirerek sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Ziaja duş jeli sayesinde cilt bariyerlerini güçlendirebilirsiniz. Duş jelinin benzersiz kokusu gün boyu üzerinizde kalabilir. Ziaja BB krem ile CC krem uyum içerisinde uygulama sağlar. İçeriklerinde SPF 15 korumasına yer verilir. Bu sayede sunulan renk eşitleme avantajının yanı sıra, belirlenen oranda koruma desteği sağlar. Leke, kızarıklık, renk değişimi gibi problemlerin kapatılmasına yardımcı olur. Ziaja yorumları, bu kremlerden müşterilerin çoğunlukla memnun olduğunu görülür. Sahip oldukları kıvam, uygulama adımını kolaylaştırır. Markanın sıklıkla tercih edilmesinde doğal içerikli formüller yer alır. Vadedilen etkilerin gerçekleştirilmesi, müşterilerin memnuniyetini kazanır. Ziaja fiyat noktasında müşterilerin ilgisini çekmeyi ve beğenisini toplamayı başarır. Kaliteli ürünler için talep edilen fiyatlar, makul bir seviyede belirlenir. Mevcut uzman kadro, yenilikçi laboratuvarlarda sürekli olarak çalışır. Doğallık ve güven konularında elde edilen başarının zeminini titiz çalışma süreci oluşturur. Kaliteli ürünler için sunulan Ziaja indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İndirimli modelleri farklı zamanlarda bulabilirsiniz. Faydalı ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.