İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Diğer Baharat

" araması için 33665 sonuç listeleniyor

Doğal Yapısıyla Öne Çıkan Diğer Baharat Çeşitleri Trendyol’da!

Gün içerisinde enerji toplamak için farklı karışımlar tercih edilebilir. Bu karışımların hazırlanması için doğal yapılı birbirinden faydalı özelliklere sahip olan diğer baharat çeşitleri satın alınır. Bu seçenekler, doğal yapısıyla güvenli bir tüketim için uygunluk gösterir. Aynı zamanda yemeklere lezzet katan özellikleriyle farklı damak zevklerine uygun sofraların hazırlanmasına yardımcı olur. Besleyici özelliği yüksek olan seçenekler, enerji verici yapısıyla da öne çıkar. Antiseptik amaçlı da tercih edilen alternatifler, yemeklerin bozulmasını engelleyerek uzun süre tüketilebilmesine imkan tanır. Farklı gramaj ve içeriklere sahip olan alternatifleri temin edebilirsiniz. Yemeklere lezzet katan fesleğen baharatı, eşsiz bir kokuya sahiptir. Parlak ve yeşil bir bitki olan fesleğen, ferahlatıcı özelliği ile öne çıkar. Kalsiyum ve K vitamini içeriği sayesinde vücudun direnç kazanmasına imkan tanır. Bunun yanı sıra mineral içeriğiyle de antioksidan görevi görür. Osmanlı baharatı, özel karışımıyla öne çıkar. Paketler halinde satışa sunulan bu karışımın içerisinde sumak, kekik, maya ekstraktı bulunur. Bunun yanı sıra deniz tuzu ve tatlı pul biber içeriğiyle de yemeklere eşsiz bir lezzet katar. Orta Doğu mutfağına özgü bir karışım olan zahter baharatı, nane içeriğiyle öne çıkar. İçerisinde kekik, kimyon, susam ve tuz yer alır. Özel aroması sayesinde kaliteli ve güvenli bir tüketim imkanı sunar. Trendyol’dan faydalanarak doğal içerikli diğer baharat satın alabilirsiniz.

Faydalı Özellikleriyle Diğer Baharat Modelleri

Diğer baharat modelleri, faydalı içeriğiyle farklı amaçlar için tercih edilebilir. Yemeklere lezzet katan bu alternatifler, özel karışımlara sahiptir. Aynı zamanda renklendirici özelliğe de sahip olan alternatifler, kilo kontrolünün desteklenmesine imkan tanır. Sindirim sistemine katkıda bulunan pek çok içerik beğeniye sunulur. Metabolizmanın hızlandırılması adına farklı içerikler tercih edilebilir. Aynı zamanda kolesterolün korunması için çeşitli karışımlar satın alınabilir. Doğal ilaç görevi gören seçenekler, vücudun direnç kazanmasına yardımcı olur. İğde çekirdeği tozu, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların hafifletilmesi sürecinde müşterilere destek olabilir. Aynı zamanda kemik erimesini önlediği gibi gelişimine de katkıda bulunabilir. Damar ve kalp sağlığı açısından oldukça sık tercih edilen toz yapılı iğde çekirdeği, pek çok vitamini içerisinde barındırır. Bağırsakların düzgün çalışabilmesi adına bu alternatifleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle ishal gibi boşaltım sistemi rahatsızlıklarını engelleyebilirsiniz. Ağrı kesici özelliği olan alternatifler, enfeksiyonların giderilmesine katkıda bulunabilir. Yoğurt, pekmez ya da meyve suyu ile karıştırılarak tüketilebilir. Bitkisel takviye olarak bu alternatifleri satın alabilirsiniz. Patates baharatı içerisinde yer alan sarımsak ve soğan tozu, çeşitli çorbalara lezzet kattığından kış aylarındaki ideal tercihler arasında yer alır. Kırmızı biber, acı pul biber, kekik ve fesleğen içeren bu karışım; yemeklerin renklendirilmesine ve lezzetlendirilmesine imkan tanır. Farklı gramaj seçenekleriyle satışa sunulur. Böylelikle tüketim sıklığı göz önünde bulundurularak satın alınabilir. Kaliteli paketlemeleri sayesinde uzun süre lezzetli ve taze bir biçimde kalabilir. Hint karışımı olan bu seçenekler, patates ve tavuk yemeklerinde sıkça tercih edilir. Bunun yanı sıra balıkların lezzetlendirilmesi için de değerlendirilebilir. Safran baharatı, antioksidan bakımından son derece zengindir. Yaşa bağlı olan farklı zihinsel rahatsızlıkların tedavisi sürecinde tercih edilebilir. Hafıza kaybına da iyi gelebildiğinden günlük hayatta belirli ölçülerde tüketilmesi tavsiye edilir. Astım gibi çeşitli solunum yolu hastalıklarında bu karışımlardan faydalanmak mümkündür. Vitamin ve potasyum yönünden zengin olan baharat alternatifleri, doğal yapısıyla müşteriler arasında beğenilir. Farklı şekillerde satışa sunulan çeşitleri inceleyebilirsiniz. Trendyol sayesinde diğer baharat yorum kısmında yer alan görüşleri inceleyerek avantajlı bir süreç yaşayabilirsiniz.

Yemeklere Lezzet Katan Diğer Baharat Tavsiye ve Önerileri

Yemeklere lezzet katan birbirinden farklı karışımlar mevcuttur. Farklı aromalara sahip olan pek çok seçenek satışa sunulur. Yenibahar baharat seçenekleri, yemeklerin vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Hazmetmeyi kolaylaştıran özelliği sayesinde farklı yemeklerde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra gaz giderici olduğundan gün içerisinde çeşitli içeceklerle birlikte karıştırılarak tüketilebilir. Birçok aroma barındıran yenibahar, hoş bir kokuya sahiptir. Vitamin açısından zengin olduğundan güvenli bir biçimde tüketmek kolaydır. 1 kg ya da 80 gr şeklinde satışa sunulan özel paketleri satın alabilirsiniz. Salataları lezzetlendirmek için bu alternatiflerden faydalanabilirsiniz. Yemekler için tercih edilen köri baharatı, kurutulmuş karabiber ve kimyon içeriği ile öne çıkar. Aynı zamanda kırmızı biber ve kimyon tozuna sahip olan karışımlar, yiyeceklerin lezzetlendirilmesinde etkili rol oynar. Farklı gramajlara sahip paketleri kullanım sıklığınıza göre satın alabilirsiniz. Yoğun bir kullanım gerçekleştiren müşteriler, 1 kg ya da 2 kg seçeneklerini temin edebilir. Kemik yapısını güçlendiren bu seçenekler, müşterilerin tokluk hissini artırmaya imkan tanır. Kilo kontrolünü sağlayan alternatifler, birçok diyet listesinde yer alır. Harçların yapılmasını kolaylaştıran köfte baharatı, yemeklerinize lezzet katar. Aynı zamanda zengin bir tadın oluşturulmasına imkan tanır. İçerisinde kişniş, pul biber ve kimyon bulunur. Enfes bir karışım oluşturabilmek adına bu alternatifleri satın alabilirsiniz. 5. element baharatı, kırmızı ve beyaz etlerle yapılan yemeklerin içerisinde tercih edilir. Balık, çorba ve pilavların yapımında bu alternatifleri kullanabilirsiniz. Makarna ve salataların yapımı için bu karışımları temin edebilirsiniz. Diğer baharat kampanya fırsatlarından faydalanarak dilediğiniz alternatiflere sahip olabilirsiniz. Yemeklerinize lezzet katan seçenekler sayesinde damak zevkinize uygun gıdalar tüketebilirsiniz. Trendyol sayesinde diğer baharat tavsiye eden müşterilerin görüşlerinden faydalanarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Diğer Baharat Fiyat Aralıkları

Yemeklerin lezzetini artırabilmek için tercih edilen karışımların yapısı farklılık gösterir. Kaliteli içeriklerle zenginleştirilen alternatifler, lezzetli bir tüketimin gerçekleştirilmesine imkan tanır. Aynı zamanda vücut sağlığına katkıda bulunan alternatifler de satışa sunulur. Karbonat alternatifleri özellikle hazımsızlık gibi problemlerin önlenmesine imkan tanır. Aynı zamanda reflü gibi sindirim hastalıklarının tedavisinde tercih edilebilir. Mide asidini dengeleyen alternatifler, yüksek rahatlama sağladığından gün içerisinde belirli periyotlarla tüketilebilir. Dişlerin temizlenmesi ya da kararmaların giderilmesi için bu alternatifleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda cilt ve ev temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz. Reyhan baharatı, solunumun rahatlatılmasına katkıda bulunur. Boğazı temizlemesinin yanı sıra ses kısıklığı için de kullanılabilir. Antioksidan özelliğe sahip olan alternatifler, toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Ateş düşürücü etkisi sayesinde farklı rahatsızlıkların giderilmesi için tercih edilebilir. Biryani baharatı, potasyum ve kalsiyum bakımından son derece zengindir. Kalbin korunması ve hafızanın kuvvetlenmesi için bu alternatiflerden faydalanabilmek mümkündür. Yemeklerde tüketilebilen alternatifler, damak zevkinize hitap eden çeşitlilikte sunulur. Farklı gramajlara sahip olduğundan güvenli bir biçimde temin edebilirsiniz. Sindirim destekleyici olan alternatifler, bağırsak rahatsızlıklarının hafifletilmesine katkıda bulunabilir. Antibakteriyel etkileri sayesinde bakteri ve mantar rahatsızlıklarının büyümesini engeller. Baharat çeşni alternatifleri, zengin içerikleri ile öne çıkar. Özellikle yemeklerin zenginleştirilmesi için bu seçenekler satın alınabilir. Kekik, zencefil içerikli olan alternatifler, tüketim kalitesini artırır. Müşteriler, ihtiyaç duydukları seçeneklerin fiyatlarına da göz atabilir. Diğer baharat fiyat aralıkları, karışımların içeriklerine ve gramajlarına göre değişiklik gösterir. Kalitesi ve doğallığı ile öne çıkan alternatiflere göz atabilirsiniz. Damak tadınıza, beklentinize ve kullanım şeklinize yönelik olan diğer baharat indirim fırsatlarını inceleyebilir, belirli dönemlerde gerçekleşen kampanyalar sayesinde bütçe dostu bir alışverişi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.