İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dimmer

" araması için 338 sonuç listeleniyor

Işık Ayarlamalı Dimmer Aydınlatma Çeşitleri Trendyol’da!

Dimmer aydınlatmalar, ışığı istenilen aydınlıkta kullanabilme avantajı sunar. Işıklandırmayı kişisel tercihe göre ayarlayabilen mekanizmalardır. Hem aydınlık ve canlı ortamlar yaratmak hem de loş bir hava katmak için kullanılır. Dimmer anahtar çeşitleri arasında farklı tasarımlar bulunur. Duvar üzerine monte edilen çeşitler, açma kapama düğmesiyle benzer mekaniklerle çalışır. Üzerinde ayarlama yapmaya yarayan bir yuvarlak bulunur. Işığı kısmak ya da arttırmak için yuvarlak sağa veya sola doğru çevrilir. Uzaktan ışığı kontrol etmeye yarayan çeşitler de müşterilere sunulanlar arasında yer alır. Ürünler, ampullerin ömrünü uzatan bir kullanım avantajına sahiptir. Ampullerin yaydığı ışığın kısılarak kullanılması, enerji tasarrufu sağlar. Hem bütçe dostu seçenekler olarak hem de ortama farklı bir atmosfer kazandırabilme özelliği ile ön plana çıkar. Aydınlanma oranının azaltılarak kullanılabilmesi, göz sağlığı için de büyük avantaj sağlar. Gözlerin fazla yorulmasının önüne geçerek rahat bir ortam sunar. İsteğe göre ayarlamalar değiştirilebilir olduğundan, aydınlatma şiddeti tamamen tercihe bağlıdır. Uzaktan kontrol edebilme avantajı sunan modeller ile konforlu bir şekilde aydınlatmanın yoğunluğu ayarlanır. Dimmer ampul, farklı renk ve boyutlarda satışa sunulur. Ortamın tarzını isteğe göre değiştirebilme özelliğine sahip kullanışlı ürünler olarak ön plana çıkar. Evinizin odalarına istediğiniz aydınlatma yoğunluğunu taşımak için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir ve çeşitli dimmer kampanya avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Elektrik Tasarrufu Sağlayan Dimmer Tavsiye ve Önerileri

Elektrik Tasarrufu Sağlayan Dimmer Tavsiye ve Önerileri

Dimmer çeşitleri, farklı renk seçeneklerine sahip modelleri müşterilere sunar. Uzaktan kumanda edilebilen modeller, istenilen renk ve ışık yoğunluğunu tuşlar yardımıyla gerçekleştirir. Rahat bir kullanım sunmaları tercih sebebidir. Duvar üzerinde kullanılan klasik modeller de mevcuttur. Bu modeller, basit açma kapama devresine sahip anahtarlarla benzer bir sisteme sahiptir. Işık yoğunluğunun ayarlanabilir olması sayesinde gözleri yormayan bir ortam yaratmak mümkündür. Kısık ayarda kullanım sayesinde göz yorgunluğunun önüne geçilir. Kısık ayar aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar. Bütçe dostu bir kullanım avantajı sunar. Hem istenilen ortamı yaratmak hem de elektrik tasarrufu sunmak üzere üretilen ürünler arasından isteğe göre bir tercih yapılır. Aydınlatma şiddeti ile çeşitli tarzları oda içinde yansıtmak mümkün hale gelir. Düşük ışık ayarı ile romantik bir ambiyans yakalanır. İhtiyaç duyulursa ışığın şiddeti artırarak aydınlık bir görünüm elde edilir. Dimmer priz, duvara monte edilen ve ampullerin açılıp kapanması için kullanılan devrelerle benzer özelliklere sahiptir. Yuvarlak ayarlanabilir çıkıntı üzerinden aydınlatma oranı ayarlanır. Kolay ve pratik bir kullanım avantajı sunar. Çerçeveli anahtarların farklı renkleri mevcuttur. Klasik beyaz rengin yanı sıra koyu renk seçenekleri de mevcuttur. Füme ve gri tonlarda modeller de şık görünümleriyle beğenilen çerçeveli anahtar modelleri arasında yer alır. Geniş renk seçenekleri arasından ürünün kullanılacağı odanın dekoruna uygun bir tercih yapılır. Dimmer lamba, bütçe dostu bir aydınlatma seçeneği olarak ön plandadır. İsteğe bağlı ışık yoğunluğu sağlar. Oda aydınlatmalarının yanı sıra çalışma masası lambası gibi seçenekler de müşterilere sunulanlar arasında yer alır. Çalışma lambası ve okuma ışığı olarak kullanılabilen dimmer LED modelleri, ayarlanabilir ışıklandırma özelliği ile gözlerin rahat ettiği bir ortam yaratılmasına olanak sağlar. Farklı tarz ve beğenilere uygun ürün seçenekler müşterilere sunulur. Aydınlatma gereçlerinin geniş çeşitlilik skalasına sahip olması sayesinde her ihtiyaca uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Odalarınızın tasarımına uygun dimmer devre ürünlerini Trendyol’dan inceleyebilir ve avantajlı satın alma seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Dikkat Çeken Dimmer Online Seçenekleri

Dikkat Çeken Dimmer Online Seçenekleri

Dimmer online seçenekler arasında farklı ihtiyaçlara göre üretilen modeller bulunur. Duvara monte edilen anahtar modelleri ve uzaktan kumanda edilebilen ürünler arasından istenilen tercih yapılır. Bunların yanı sıra dokunmatik olarak ışık ayarlaması yapılabilen modeller de mevcuttur. Dokunmatik ayarlanabilen masa lambası gibi seçenekler de pratiklikleri sayesinde sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Özellikle okuma aktiviteleri sırasında oldukça kullanışlıdır. Gözlerin rahat edeceği bir ortam yaratarak konforlu bir okuma yapmak mümkün hale gelir. Işık yoğunluğu ayarlanabilen masa lambalarının farklı tasarım seçenekleri müşterilere sunulur. Geniş model skalası sayesinde tercih edilen dekorasyon tarzına uygun bir seçenek bulmak kolaylaşır. Devreden geçen akımı kontrol ederek istenilen ayarlamanın yapılmasına olanak sağlayan dimmer fiş, enerji tasarrufunu ön plana çıkarır. Düşük ayarlar tercih edilerek elektrik tüketiminin azaltılabilmesi sayesinde bütçe dostu bir kullanım avantajı sunar. Işığın yoğunluğunu kontrol eden modeller, ortamın atmosferini değiştirmek amacıyla da kullanılır. Konforlu ve loş bir ortam için kısık ayarda kullanım gerçekleştirilir. Bu ışıklandırma ayarı ile gözlere rahatsızlık vermeyen, rahat bir ambiyans yaratılır. Canlı bir hissiyat veren aydınlık bir ortam için ise aydınlatma yoğunluğu yükseltilir. Dimmer kullananlar, ürünlerin bütçe dostu ve kullanışlı özelliklerini vurgular. Ayarlanabilir aydınlatma gereçleri, kaliteli yapılarıyla memnuniyeti ön planda tutar. Ürünler, ihtiyaca göre ışığı her an kontrol etmeye olanak sağlayan kullanışlı yapıları ile tercih sebebidir. Dimmer kablo aparatları, ayarlanabilir devre özelliği için kullanılan gereçler arasında yer alır. Bu gibi devrelere uygun ampuller ile birlikte kullanıma uygundur. Bu nedenle ampul tercihi yapılırken uygunluk durumuna bakılması gerekir. Trendyol üzerinden dimmer tavsiye ve yorum başlıklarından bilgi alabilir ve aydınlatmayı kontrol etmenize yarayan ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dimmer Fiyat Avantajları

Bütçe Dostu Dimmer Fiyat Avantajları

Dimmer devresi, farklı özelliklere sahip ürünleri müşterilerin beğenisine sunar. Klasik lamba anahtarı sistemine sahip seçenekler ve dokunmatik tasarımlar bulunur. Ayrıca uzaktan kumandalı modeller de vardır. Dimmer kumanda, ışık yoğunluğu ile kontrolünü pratik bir şekilde gerçekleştirir. Konforu ön planda tutanların tercihidir. İstenilen ambiyansı kumanda üzerindeki tuşlar üzerinden yaratmak mümkündür. İsteğe göre ışık yoğunluğu kısılır. Loş ve dinlendirici bir ortam hissi sağlanır. Aydınlık ve enerjik bir görünüm için ışık ayarı yükseltilir. Ürünlerin farklı renk seçeneklerine sahip modelleri de bulunur. Mavi veya kırmızı gibi aydınlatma tonlarıyla ortamı kişiselleştirmek mümkün hale gelir. Dijital dimmer ürünleri, teknolojik tasarımları ile ön plana çıkar. Farklı ampul çeşitleri ile kullanılabilen seçenekleri müşterilere sunar. Ayarlanabilen, fonksiyonel bir aydınlatma deneyimi sağlanır. Dimmer yorum ve değerlendirmeler, çeşitli özelliklere sahip ürünlerin kalitesini vurgular. Müşteri memnuniyetini öne çıkaran modeller, bütçe dostu bir kullanım avantajına da sahiptir. Işık ayarı düşürülerek enerji tasarrufu sağlanır. Böylece elektrik kullanımı düşürülmüş olunur. Düşük yoğunluklu aydınlatma, gözler için de faydalıdır. Özellikle kitap okurken yorulan gözlerin konforu için ışık yoğunluğu düşürülür. Konforlu bir ortam yaratılmış olunur. Dimmer satın al seçenekleri arasında farklı bütçelere hitap eden ürünler bulunur. Aranılan özelliklere ve kullanılacak ampule uygun bir tercih yapılır. Dimmer indirim fırsatları, online olarak müşterilere sunulur. Dokunmatik kullanılabilen tasarımlar veya klasik çerçeveli ürünler arasında her ihtiyaca hitap eden modeli bulmak mümkündür. Uzaktan kumanda ile kontrolü sağlanan ve farklı renk tonlarına sahip aydınlatma seçenekleri de bulunabilen LED seçenekleri öne çıkanlar arasındadır. Ampül ve LED ürünlerinin yanı sıra açma kapama anahtarı olarak kullanılan çeşitler de mevcuttur. Evlerinizi aydınlatma çeşitleri ile kişiselleştirmek için gereken ürün seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, dimmer fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz.

Dimmer Nedir?

Dimmer, ışık kaynaklarının parlaklığını ayarlamak için kullanılan elektronik bir cihazdır. Bu cihaz, genellikle ev, ofis, restoran ve diğer pek çok mekanda kullanılır. Işık kaynağına bağlanan dimmer, elektrik akımını kontrol ederek kaynağın parlaklığını artırıp azaltabilir. Bu cihazın kullanımı ile pek çok avantaj elde edilir. Dimmer, enerji tasarrufunu sağlar. Işık kaynağının parlaklığı düşürüldüğünde daha az enerji tüketilir ve böylece elektrik faturaları düşer. Dimmerler, ışığın atmosferi ve ruh hali üzerindeki etkilerini kontrol etmek için alternatif bir araçtır. Işık kaynağının parlaklığı, bir odanın atmosferini etkiler ve özellikle de yemek masaları, yatak odaları veya okuma alanları gibi farklı kullanım amaçları olan mekanlarda önemlidir. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda dimmerin elektronik bir cihazdan çok daha fazlası olduğu söylenebilir. Geniş ürün yelpazesi arasından inceleme yaparak ihtiyacınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Dimmer Çeşitleri Nelerdir?

Bu cihazın yaygın olarak kullanılan üç türü vardır. Dali, PWM ve Triac adı verilen modeller olarak özetlenebilir. Triac AC adı verilen model, alternatif akım ışık kaynakları için kullanılır. Işık kaynağına bağlı bir triac anahtarı ile çalışır ve ışık kaynağından gelen AC akımını kesintisiz bir şekilde düzenleyerek ışık kaynağının parlaklığını ayarlar. PWM ise doğru akım olarak adlandırılan DC akımı için kullanılır. Bu cihazlar, ışık kaynağına gelen akımı düzenleyerek kaynağın parlaklığını ayarlar. PWM, triac dimmerlere göre daha doğru ve hassas bir parlaklık kontrolü sağlar. Bu cihazlar, LED ışık kaynakları ve diğer DC ışık kaynakları için idealdir. Dali dimmerler ise, dijital aydınlatma sistemleri için kullanılan bir türdür. Bu cihazlar, yüksek seviyede özelleştirme ve kontrol sağladıkları için yüksek binalarda ve tesislerde yaygın olarak kullanılır.

Dimmer Nereden Alınır?

Dimmerler, birçok farklı tipte gelir ve birçok farklı amaç için kullanılabilir. Bunlar, manuel veya otomatik olarak çalışabilen, sıcaklık ve saat gibi diğer sensörlerle entegre edilebilen ve hatta kablosuz olarak kontrol edilebilen dimmerler olur. Bazı modeller belirli tipte ışık kaynakları için tasarlanır ve farklı bir tipte ışık kaynağı ile kullanılmaması gerekir. Seçeceğiniz modelin ışık kaynağına uygun olması önemlidir. Dimmerin, kontrol ettiği ışık kaynağının maksimum güç kapasitesine uygun bir şekilde seçilmesi gerekir. Bu nedenle satın almadan önce ışık kaynağının güç tüketimini kontrol etmeniz son derece önemlidir. Bunlarla birlikte güç kapasitesini, aydınlatma gereksinimlerinizi, yerleşim yeri uygunluğunu ve kurulum kolaylığını dikkate almanız gerekir. İhtiyacınıza uygun modelleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.