placeholder
"

Dış Cephe Boyası

" araması için 18386 sonuç listeleniyor
AYBOYA 20 Kg Silikonlu Boya
KARGO BEDAVA
AYBOYA20 Kg Silikonlu Boya
(39)
20 Kg Silikonlu Boya
255 TL
Sepete Git

Dekoratif Dış Cephe Boyası Modelleri Trendyol'da!

Her ne kadar binaların iç dekorasyonuna daha fazla önem verilse de yapıların görülen ilk bölümü, dış cepheleridir. İlk izlenim ise son derece önemlidir. Bu nedenle binaların güzel görünmesini sağlayan dış cephe boyası kullanımı, özen gösterilmesi gereken bir konudur. Dış cephe boyaları, sadece binaları güzelleştirmek için değil, korumak amacıyla da kullanılır. Dış cephe boyası çeşitlerinin arasında su ve kir tutmayan modellerden ısı yalıtımı sağlayan seçeneklere kadar birçok farklı ürün bulunur.

Yüzlerce ürünün arasından kullanım amacınıza en uygun seçeneği tercih etmeniz mümkündür. Dış cephe boya markaları; dokusu, rengi ve içeriği farklı olan ürünleri kişilerin beğenisine sunar. Binanız için doğru seçimi yapmanız gerekir. Bu noktada göz önünde bulundurabileceğiniz pek çok farklı unsur mevcuttur. Bunlar hakkında bilgi sahibi olarak sizin için uygun olan dış cephe boyasını keşfedebilirsiniz.

Dış Cephe Boyası

Dış Cephe Boyası

İnsanların hayatlarını devam ettirirken kullandıkları ev, iş yeri, okul, hastane gibi binaların iç dekorasyonu kadar dışı da oldukça önemlidir. Bina dış cephe boyaları, bu noktada kullanıcıların yardımına koşar. Dekorasyonun güçlenmesi ve şık bir duruş sergilemesi için özel olarak dizayn edilen dış cephe boyası alternatifleri bulunur. Türkiye’nin önde gelen markaları tarafından teknolojinin tüm olanakları kullanılarak dizayn edilen ürün alternatifleri, müşterileri her anlamda memnun etmeyi başarır.

Kaliteden ödün vermeyenlerin güvenle tercih edebileceği dış cephe duvar boyası seçenekleri, Trendyol çatısı altında sizler için toplanır. Dayanıklılığı, estetik görüntüsü ve geniş renk skalası sayesinde isteyen herkes üstün bir performans alarak dilediği alanı yenilemeye olanak bulur. Sahip olduğu özellikler sizleri hayal ettiğiniz şık ve keyifli görüntüye ulaştırır.

Müstakil ev dış cephe boyalarının özel formüllerle geliştirilen suya dayanıklı yapısı, farklı ham maddelerden yararlanılarak tasarlanır. Dekoratif dış cephe boyası; su bazlı, solvent bazlı, yağ bazlı veya silikon alternatifler ile hazırlanır. Su bazlı dış cephe boyası, deformasyona karşı son derece dayanıklıdır. Neme karşı yüksek direnç sağlayan ürünler, kalıcılığını senelerce koruyarak ilk günkü gibi şık ve yenilenmiş bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur.

Binaların açık alandaki yüzeylerini koruyarak onlara dekoratif görüntü kazandıran benzersiz ürünler, yüksek pigmentasyona sahiptir. Bu sayede örtücü gücü yüksektir. İçerisinde bağlayıcı, pigment, çözücü ve dolgu maddeleri barındırarak kusursuz bir sonuç elde etmenizi sağlar. İnsan sağlığına zarar vermeyen kimyasal katkı maddeleri, arzu ettiğiniz tüm yüzeyler için güvenli bir tercih olmayı başarır.

Apartman dış cephe boyası, iç yüzey malzemelerinden farklı olarak ev ve iş yerlerinizi çevresel faktörlerden ve doğa olaylarından korumak için özel formüllerle üretilir. Dış cephe yalıtım boyası hem binanıza şık bir görünüm kazandırır hem de etkin koruma sağlar. Yağmur, kar ve rüzgar gibi faktörlerin soğuğunu keserek evinizin daha iyi ısınmasına olanak tanıyan yalıtımlı dış cephe boyası çeşitlerinin yanı sıra şık ve zarif bir görüntü elde etmek isteyenler için üretilen dokulu alternatifler gibi pek çok seçenek bulunur.

Tırtıklı dış cephe boyası, dokulu seçeneklerden biridir. Grenli olarak da bilinen kumlu dış cephe boyası ise özel yapısı sayesinde su tutmaz. Su yalıtımlı dış cephe boyası sayesinde yağmur damlaları duvardan kayar gider ve herhangi bir hasara sebep olmaz. Dış cephe boyası modelleri, farklı beklentileri ve ihtiyaçları karşılar. Trendyol’da yer alan dış cephe boyası markaları sizlere kalite ve konfor vadeder. Dış cephe boyası 2.5 kg gibi farklı gramajlarla ve özelliklerle satışa sunulan ürün alternatiflerine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulama yapılacak alan küçükse 1 galon dış cephe boyası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İndirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olmak için Trendyol’u takip edebilir ve ekonomik bir alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İnsanlar yaşam alanlarının konforlu ve hoş görünümlü olmasına özen gösterir. Günün neredeyse tamamının geçirildiği binalar, şık bir görüntüyü hak eder. Hem şehir mimarisini hem bulunan arazinin dekorasyonunu zenginleştirmek isteyenler, suya dayanıklı dış cephe boyası seçenekleriyle hayallerine kavuşur. Sıkıcı mekanları ufak dokunuşlarla renklendirmeyi mümkün kılan ürünler, üstün teknik ve işlevsel özellikleriyle sizlerden tam not almayı hedefler. Dış cephe boyasının özellikleri, ürünün kullanım amacına göre değişiklik gösterir.

Kar, yağmur, güneş, rüzgar fark etmeksizin tüm doğa olaylarına karşı yüksek direnç sağlaması için alanında uzman kişiler tarafından geliştirilen özel formüller, tüm taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılar. İzolasyonlu ürün alternatifleri evlerinizin yazın çok sıcak kışın ise çok soğuk olmasının önüne geçer. Neme karşı yüksek direnç gösteren maddeler içeren malzemeler, sızdırma yapmaz. Ayrıca küf ve rutubete neden olmaz. Sağlam ve uzun ömürlü olması ile müşterilerin kusursuz bir sonuca ulaşmasına imkan tanır. Çeşitli sebeplerden dolayı evlerin yüzeylerinde meydana gelen kabarma, dökülme, çatlak, renk solması gibi sorunları ortadan kaldırır. Çatlak kapatan dış cephe boyası seçenekleri, evleri senelerin ortaya çıkardığı eski ve yorgun görüntüden kurtarır.

Su bazlı, silikonlu ve sentetik seçenekleriyle temiz ve hijyenik bir alan yaratma fırsatını sizlere sunar. Performansları ve özellikleri farklı olan malzemeler, sizlere uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Su geçirmez dış cephe boyası özel yapısı sayesinde koruma, esneklik, yapışma ve sertlik sağlar. Yüksek bağlayıcı etki direncini artırır. Bunun yanı sıra içerdiği çözücü maddeler uygulama sırasında hızlı ve pratik bir süreç yaşanmasına yardımcı olur. Yüksek pigmentasyonu ile örtücü gücü artan malzeme, sıvı ve toz hallerde satışa sunulur. Tırtıklı, granüllü, elastik seçenekler nefes alan yüzeyiyle bütün etkenlere karşı oldukça dirençlidir. Çatlak oluşumunu ortadan kaldıran yapısı, olası darbe ve deformelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Grenli dış cephe boyası mat bir görüntü veren, akrilik kopolimer bağlayıcı içeren bir seçenektir. Genellikle rulo yardımı ile uygulanan ve talebe göre desen verilebilen bir türdür. Özel yapısı sayesinde kendi kendini yıkama özelliğine sahiptir. Su bazlı içeriği, yağmur ve kar suyunun yüzeye ulaştığında içerisine sinmeden akmasını sağlar. Suyla etkileşime girdiği anda ise yüzeyde biriken kirleri ve tozları temizleyerek ilk günkü gibi temiz ve hijyenik bir görüntü elde etmenize yardım eder. Kir tutmayan dış cephe boyasının toz ve nem biriktirmeyen yapısı aynı zamanda hava alır.

Oldukça işlevsel olan grenli malzemeler, yaygın olarak tercih edilir. Aşınan ve hasara maruz kalan eskimiş yüzeyleri temiz bir görüntüye ulaştırır. Hem sağlıklı hem de şık bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği 2 katlı olan modeller, hayat kurtarıcı bir seçenek olmayı başarır. Tüm taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı gidermeyi hedefleyerek titizlikle dizayn edilen ürün alternatiflerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Sizleri Şık ve Zarif Mekanlara Ulaştıran Dış Cephe Boyası Modelleri Nelerdir?

Sizleri Şık ve Zarif Mekanlara Ulaştıran Dış Cephe Boyası Modelleri Nelerdir?

Bu ürünler sizlerin kusursuz bir performans alabilmesi amacıyla titizlikle tasarlanır. Su ve yağ bazlı seçenekler sayesinde konforlu ve keyifli bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Ev dış cephe boyası, yüzeyleri onararak temiz ve hijyenik bir görüntüye ulaşmanıza olanak tanır. Çatlak kapatan özellikleri binaların hasarlarını ortadan kaldırır. Bina boya çeşitleri, sağlam ve uzun ömürlü olmasıyla senelerce güvenli kullanım fırsatı sunar. Çökme, kabarma, dökülme, küf, rutubet ve benzeri sorunlara sebep olmayarak gönülleri kazanan ürünler, sizlere aynı zamanda şık ve zarif bir görüntü vadeder.

Su ve yağ bazlı seçenekler mat ve parlak görüntülere ek olarak desen için de elverişlidir. Modern dünyanın tüm trendlerinin teknolojik imkanlar ile buluşturulması ile sizlere sunulan benzersiz ürünler, yüksek kalitesi ve hoş görüntüleri ile gönülleri fetheder. Mantolama dış cephe boyası, fonksiyonel ve dekoratif olan ürünlerden biridir. Prefabrikten ahşaba kadar birçok yapı malzemesine uygun boya bulmanız mümkündür. Ahşap dış cephe boyası, eski konakların restorasyonu için kullanılabilir. Konteyner dış cephe boyası modelleri ise taşınabilir evlerin yenilenmesini sağlar.

Sade ve minimal tarzı hayatın her alanına yansıtmak isteyenler için özel olarak oluşturulan renk skalası, her tarzdan ve zevkten müşteriyi memnun etmeyi başarır. Renklerin insanlar üzerinde yaptığı etkileri bilen ve alanında uzman olan kişiler tarafından bu ürünler hazırlanır. Tüm bu malzemeler geniş yelpazesiyle kendinizi yaşadığınız alanlarla yansıtma fırsatını sizlere sunar. Doğanın tüm esintilerini hayata uyarlamak isteyen ve yumuşak görsellerden hoşlanan kişiler, sütlü kahve dış cephe boyası ile bu hedeflerine kavuşur. Benzer renk tonlarından hoşlananlar, bal köpüğü dış cephe boyasını da tercih edebilir.

Mavinin huzur verici bir tonunu yansıtan okyanus mavisi seçeneği, müstakil evlerin ve binaların dekorasyonunu güçlendirir. Daha koyu tonları sevenler ise Parliament mavisi dış cephe boyasını kullanabilir. Mekanları farklı boyuta taşımaya olanak tanıyan kırmızı, lacivert, kum beji dış cephe boyası alternatifleriyle binalar özgün ve yaratıcı olurken tarzınızı dilediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz. Naturel dokusuyla doğal yaşamı hissedebileceğiniz ahşap dış cephe boyası ile herhangi bir kabarma ve çürüme oluşmadan dilediğiniz görüntüye kavşursunuz. Ahşap binalar için kiremit rengi dış cephe boyasını tercih ederek yapının ruhunu koruyabilirsiniz.

Bej, mavi, kahve, beyaz dış cephe boyası gibi sade ve soft renklerin yanı sıra iddialı ve gösterişli renk alternatifleri de sizler için hazırlanır. Canlı ve parlak renkler zevklerinizi özgün şekilde uygulayarak arzu ettiğiniz görüntüyü ortaya çıkarmaya olanak tanır. Örneğin mürdüm rengi dış cephe boyası, binanızın son derece dikkat çekici bir görünüme sahip olmasını sağlar. Evlerin mimarisini bambaşka bir hale bürüyerek öne plana çıkaran kırmızı, mor, nar çiçeği çeşitlerinin tamamına Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayat Kurtarıcı Ürün Seçenekleri ve Özellikleri Nasıldır?

Hayat Kurtarıcı Ürün Seçenekleri ve Özellikleri Nasıldır?

Ev, bahçe, çardak, müstakil ev ve villa dış cephe boyası mekanların yenilenerek modern bir görüntü elde etmesine fırsat tanır. Tırtıklı, saten ve mat görüntüler sağlayan benzersiz ürün alternatifleri, görsel olarak kusursuz bir yüzey yaratmak isteyenlerin yardımına koşan düşük bütçeli bir eylemdir.Dekorasyonu zenginleştirerek temiz ve hijyenik bir alan elde etmek isteyenlerin arzularını karşılayan müstakil ev dış cephe boyası çeşitleri, geniş renk ve gramaj yelpazesiyle tüm taleplerinizi karşılayarak yaşam kalitenizi arttırır.

Su bazlı, yağ bazlı ve silikon içerikli maddeler görsel olarak sağladığı kusursuz memnuniyetin yanı sıra işlevsel olarak da mucizevi etkilere sahiptir. Nefes alan dokusu sayesinde rutubet, çatlak, soyulma, küf, kabarma gibi talihsiz sorunları ortadan kaldıran ürünler, suya karşı oldukça dayanıklıdır. Yağlı modeller, parlak ve kaliteli bir görüntü elde etmenizi sağlarken yüzeylerde zamanla oluşan çatlak ve döküntüleri kapatır. Kırmızı, sarı, mavi, mor, gri, bej, siyah dış cephe boyası gibi benzersiz seçenekler, yüksek pigmentasyonu sayesinde güçlü bir renk ortaya çıkarır. Kırmızı dış cephe boyası gibi ürünler, yoğun ve örtücü renkleriyle kolaylık sağlar.

Tek katla mucizevi sonuçlar elde etmenize imkan tanıyan malzemelerin, kendi kendini temizleme özelliği vardır. Kar ve yağmur suları yüzeyde biriken kirleri ve tozları arındırarak kusursuz bir duruş sergiler. Akrilik dış cephe boyası kopolimer bağlayıcı etkidedir. Alkali direnci yüksek olan akrilikler özellikle yaz aylarında yoğun olan güneşin UV ışınlarına karşı direnç gösterir. Renk solmasına karşı koruyucu etkiye sahip olmasının yanında dekoratif görüntüsüyle sizleri memnun etmeyi başarır. Tüm taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı düşünerek üretimlerini gerçekleştiren çok çeşitli markaların gri, kırmızı, sarı, yeşil, pembe, mor dış cephe boyası alternatiflerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Benzersiz Renkleri ile Göz Alıcı Seçenekleri Nelerdir?

Benzersiz Renkleri ile Göz Alıcı Seçenekleri Nelerdir?

Müşterilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösteren renkler, uygulanacağı alana göre de farklılaşır. Trendyol’da klasik tonlardan vazgeçemeyenler için şampanya rengi seçeneği vardır. Zamansız rengi ile öne çıkan ürünlerden biri de çakıl taşı dış cephe boyasıdır. Zira taş rengi dış cephe boyası, hemen her dekorasyona uyum sağlar ve kir göstermez. Daha açık renkler arayanlar ise krem dış cephe boyası seçeneklerine göz atabilir.

Bej rengi dış cephe boyaları ise sade tasarımlara ilgi duyanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.Renkleri kullanarak göz alıcı bir mimariye kavuşmak isteyenler için ise turuncu dış cephe boyası gibi canlı renkler hazırlanır. Farklı tasarımlar için çok sayıda rengi bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin turuncu ile turkuaz dış cephe boyasını kombinleyebilirsiniz. Bu noktada desenli dış cephe boyası gibi farklı alternatifleri de inceleyebilirsiniz.

Sade ve minimal kum, okyanus mavisi, gri dış cephe boyası gibi soft renklere ek olarak canlı ve parlak renk seçenekleri de bulunur. İddialı ve gösterişli görüntü talep edenler için hazırlanan bordo, mor, kahverengi siyah, kırmızı, antrasit dış cephe boyası çeşitleri, kullanıldığı alanların havasını değiştirerek fark yaratır. Mürdüm dış cephe boyası; kahverengi, bordo ve mor tonları ile ışığa göre renk değiştirerek günün her saati farklı bir görüntü sergileyebilir. Hasarlı bölgelerin kusurlarını kapatarak temiz ve hijyenik bir görüntü elde etmeye yarayan koyu tonlu bordo dış cephe boyası seçenekleri, büyük ilgi toplar.

Doğal tonları tercih edenler için ise toprak tonlarının evlere yansıtılabileceği birbirinden farklı kahverengi dış cephe boyası seçeneği vardır. Her birini inceleyerek içlerinden birini seçebilirsiniz. Yeşil dış cephe boyası ile doğayı yanı başınıza taşıyabilirsiniz. Göz alıcı sarı dış cephe boyası sayesinde keyifli bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Mekanı mimari açıdan güçlendirerek yenileyen tonlar, Trendyol’da dış cephe boyası 1 kg, 5 kg, 20 kg gibi farklı ölçüleri ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile yerini alır.

Kalite ve güvence vadeden ürünler, çevre dostudur. Üretim aşamalarında defalarca testlere tabi tutularak kusursuz bir sonuç almanızı hedefleyen silikonlu dış cephe boyası çeşitlerini uzun seneler boyunca tekrar işlem yapma gereği duymadan kullanabilirsiniz. Görsel ve işlevsel olarak kusursuz bir sonuca ulaşmanıza yarayan ürün çeşitlerini Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Dış Cephe Boyası Fiyatları Nasıldır?

Her Bütçeye Uygun Dış Cephe Boyası Fiyatları Nasıldır?

Dış cephe boya fiyatları, ürünlerin yapısal özelliklerine ve miktarlarına göre farklılık gösterir. Örneğin 25 kg dış cephe boyası fiyatları, yüksek bir aralıkta yer alır. 2.5 litre dış cephe boyası modelleri ise küçük alanlar için tercih edilebilir ve uygun fiyatlıdır. Fiyat aralıklarının belirlenmesindeki bir diğer etken de malzemelerin içerikleridir. Su bazlı, yağ bazlı, nefes alabilir, silikon ve elastik seçenekleri bulunan ürünler, kullanılacak mekana ve yüzeye göre tercih edilir. Olumsuz hava koşullarına ve çevresel faktörlere karşı yüksek direnç gösteren ürünler, kalitesi ile ön plana çıkar.

Olası darbelerin ve kazaların yanı sıra yağmur, kar, ve güneş ışınları gibi çevresel faktörlerin negatif etkilerine karşı ilk günkü görüntüsünü korur. Uzun vadede tasarruf etmenize imkan tanıyan bütçe dostu plastik dış cephe boyası çeşidi, su geçirmez özelliğiyle binanınızı korur ve hızlı ısınmasını sağlar. Neme karşı dayanıklı olduğundan kabarma, çatlama ve dökülme gibi talihsiz sonuçlara yol açmaz. Geniş ve dar mekanlar için farklı gramajlarda hazırlanan ürünlerin yüksek pigmentasyonu tek katla hızlı sonuç sağlama avantajını sizlere sunar.

Dış cephe boyası 20 kg gibi seçenekler yüksek binalara uygulanacak işlemler için uygun fiyatlı bir seçenektir. Her mekana uyum sağlaması hedeflenerek dış cephe boyası 10 kg, 15 kg ve 20 kg gibi seçenekler hazırlanır. Bunun yanı sıra müştemilat, kulübe, kömürlük, oyun evi ve benzeri ufak çaplı alanlar için tercih edebileceğiniz dış cephe boyası 3 kg, 2 kg, 1 kg gibi düşük gramaj seçenekleri de vardır.

Her kesimden müşterinin kaliteli ve konforlu bir sonuca ulaşarak yaşam kalitesini artırmasına yardımcı olan renkli dış cephe boyası seçenekleri Trendyol’da farklı marka ve satıcılar tarafından beğeninize sunulur. Dış cephe boyası 3.5 kg’dan 20 kg seçeneğine kadar gramajlanarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Bütçe dostu fiyatlarıyla ön plana çıkan kaliteli ve güvenilir kırmızı, sarı, bej, mavi, turuncu mor, mavi dış cephe boyası seçeneklerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Büyüleyici Renkler Şimdi Trendyol’da

Büyüleyici Renkler Şimdi Trendyol’da

Her tarzdan ve zevkten müşteriye hitap eden yüksek kaliteli dış cephe boyası renkleri Trendyol çatısı altında toplanır. Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, dış cephe boyası 15 lt gramajdan başlayan seçeneklerle ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşım fırsatını sizlere sunar. Ürünlerinin özellikleri konusunda oldukça büyük bir titizlikle çalışan kaliteli ve köklü markaları bir araya getiren Trendyol; sarı, mavi, kırmızı, yeşil, bej, bordo, geri, mor, pembe dış cephe boyası seçeneklerini sizlere sunar.

Mekanlarınızda görsel ve işlevsel olarak fark yaratmanıza olanak sağlayan ürünler; su bazlı ve nefes alabilir olan, kendi kendine temizlenen benzersiz özellikleriyle sizden tam not almayı başarır. Bunun yanı sıra işlem sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Senelerdir müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenilirliğini ispat eden, farklı marka ve satıcıların ürünlerini sizlere sunan Trendyol, indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla bütçenizi sarsmadan alışveriş yapmanızı sağlar. Fiyat aralıklarını oldukça cazip olan ve geniş çeşitliliğiyle ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünleri hızla bulmanıza yardımcı olur.

Trendyol’da bulunan filtreleme özelliği ihtiyacınıza ulaşma konusunda zaman kazanmanızı sağlar. Geniş renk ve model skalası ile aradığınıza hızlı ve pratik şekilde erişebilmenize olanak tanır. Teknolojinin tüm yeniliklerini sizlerin pozitif anlamda bir alışveriş deneyimi yaşamanız adına kullanan Trendyol, dış cephe boyası 5 kg’dan 20 kg’a kadar olan seçenekleri beğeninize sunar. Trendyol’da bulunan dış cephe boyası tavsiyelerini okuyarak uygulama tekniklerini öğrenebilirsiniz. Dış cephe boyası yorumları sayesinde ürünleri detaylı şekilde inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınıza karşılık gelen seçeneği belirledikten sonra bütçe dostu cazip fiyatlarla hızlı ve pratik şekilde satın alarak güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.