placeholder
"

Jotun Dış Cephe Boyası

" araması için 1233 sonuç listeleniyor
Jotun Silk Dış Cephe Boyası
KARGO BEDAVA
JotunSilk Dış Cephe Boyası
1.350 TL
Sepete Git

Jotun Dış Cephe Boyası Çeşitleri ile Duvarlarınız Renklensin

Yeni bir bina inşa edildiği zaman onu en güzel gösterecek olan şey dış cephesinin boyasıdır. Bu konuda Jotun dış cephe boyası en kaliteli ürün olarak bilinmektedir. Aynı zamanda yeniden boyanması gereken binalarda da çok fazla tercih edilmektedir. Jotun marka bu konuda müşterilere en iyi ürünü sunmakta ve uzun yıllar bu boyanın kalitesini garantilemektedir. Bir objenin en önemli özelliği güzel görünmesi ve göze hitap etmesidir. Jotun dış cephe boyası renkleri ile binalarınızı renklendirebilir ve albeni yaratabilirsiniz. Çeşitli boya seçenekleri ve farklı özellikleri ile binaların dış görünüşünde farklılık yaratabilirsiniz. Jotun dış cephe boyasının en önemli özelliğinden bir tanesi de uzun ömürlü olmasıdır. Yani uzun yıllar boyunca binanızı dışarıdan gelen zararlı etkilere karşı korumaktadır. Farklı renkleri bulunduğu gibi farklı boyutları da bulunmaktadır. Bunlardan bir ürün de Jotun dış cephe boyası 20 kg ürünüdür. Büyük bir alanı boyamanıza yardımcı olan bu ürünün aynı zamanda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Normalde dış cephede yapılan boyamalar binayı pozitif yönde etkilediği gibi negatif yönde de etkileyebilmektedir. Binanın negatif etkilenmesi ile karbonlaşma meydana gelmektedir. Bu karbonlaşma sonucunda beton içerisinde bazı hasarlar meydana getirmektedir. Hasarlar sonucunda bina yıpranmakta ve dayanıksız hale gelmektedir. Ancak Jotun dış cephe boyası üstün bir teknoloji ile geliştirildiği için bu karbonlaşma olayının önüne geçmektedir. Karbondioksit difüzyonunu engellediğinden dolayı binanın yaşlanmasını geciktirmektedir. Binanın diş cephesinin nefes almasını sağlamaktadır. Jotun marka boyalar farklı renk skalası ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Jotun dış cephe boyası renk kartelası sayesinde Jotun marka boyaları inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. Beğendiniz ürünün rengi ile evinizi renklendirebilirsiniz.

Jotun Dış Cephe Boyası ile Evlerinizi Renklendirin

Jotun Dış Cephe Boyası ile Evlerinizi Renklendirin

Jotun akrilik dış cephe boyası çok güçlü pigmentlere ve özel formüle sahiptir. Bu özelliği sayesinde binanın 5 yıl boyunca boyandığı ilk günkü gibi kalmasını sağlamaktadır. Ayrıca yağmur ve toz durumlarında da kir tutmadığından dolayı binanın parlak görünmesini sebep olmaktadır. Jotun dış cephe boyası su bazlı bir yapıya sahip olduğundan dolayı çevre dostu ürünler olarak bilinmektedir. Jotun grenli dış cephe boyası tekstürlü boya seçenekleri de sunmaktadır. Bunlar desenli boyadır ve agrega parçacıkları ile desenli bir bitiş sağlamaktadır. Agrega aslında kum ve çakıl bileşiminden oluşmaktadır. Bitişte pürüzlü bir görünüm özelliği vermektedir. Jotun grenli dış cephe boyası aynı zamanda çatlak köprüleme özelliği de bulunmaktadır. Su geçirme özelliği bulunmamaktadır. Bu sayede binanın temel yapısı korunmaktadır. Ayrıca buhar geçirgenliği özelliğinden dolayı binaya nefes aldırmaktadır. Jotun dış cephe boyası yüzde yüz saf akrilik boyadan oluşmaktadır ve yapının estetik görüntüsünü fevkalade yapmaktır. Ayrıca bu boyalar UV ışınlarına ve her türlü mevsim koşullarına karşı koruyucudur. Dış cephe boyalarından uzun süre yararlanmak istiyorsanız boyama yapmadan önce binanın dış yüzeyinin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Uygulama yapılmak istenen binanın dış yüzeyi beton değil de ahşap olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Jotun ahşap dış cephe boyası size yardımcı olabilmektedir. Bu boya sayesinde ahşap evlerin uzun süre korunmasını sağlamaktadır. Dışarıdan gelen dış etkenlerden binayı korumaktadır. Bu boya çeşidi ile sadece evin dış cephesini değil aynı zamanda evin içindeki eşyalarınızı da boyayabilirsiniz. Ayrıca bu ahşap boya sayesinde ahşap materyalin daha canlı ve estetik görünmesini sağlayabilirsiniz. Kuvvetli bir su itme gücüne sahiptir. Bu sebepten dolayı ahşap yapıyı nemden korumaktadır. Çünkü neme maruz kalan yapı zamanla çürümeye başlamaktadır.

Jotun Dış Cephe Boyası ile Sağlıklı Binalar

Jotun Dış Cephe Boyası ile Sağlıklı Binalar

Jotun silikonlu dış cephe boyası farklı yüzeylerde kullanılabilmektedir. Sıva, beton, tuğla, ahşap, sunta gibi yüzeylerde kullanılabilmektedir. Jotun marka dış cephe boyaları uzun ömürlü olduğu için evinizin dış yüzeyi oldukça estetik ve canlı görünecektir. Bu ürünlerin çok güneşli ve yağışlı havalarda uygulanmaması önerilmektedir. Jotun boya ürünleri çok farklı seçeneklerde bulunmakta ve yapının boyandığı ilk günkü renkte görünmesini sağlamaktadır. Canlı, parlak ve estetik görünüme sahip olan binalarınız ile göz kamaştırabilirsiniz. Jotun dış cephe boyası 15 lt ürününün sizler için sunduğu rengarenk seçenekleri bulunmaktadır. Bu ürünler beton yapılarda kullanılabildiği gibi ahşap yapılar için de özel içerikler bulunmaktadır. Bu özel içerikli boyalar sayesinde ahşap yapılarda küf ve mantar oluşumunu engellemektedir. Jotun jotashield süper durable dış cephe boyası müşterilere farklı renklerde ürün seçenekleri sunmaktadır. Bu boyalar sayesinde yapınızı yaz kış bütün doğa olaylarından koruyabilir ve boya solmadan uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Son gelişen teknolojik özellikler ile bu boyaların renk pigmentlerinin ömrü eskiye göre uzatılmaktadır. Ayrıca UV ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Jotun dış cephe boyasının değişik iklim koşullarına karşı koruyucu özelliği bulunmaktadır. Yüksek performansı ve gelişmiş formülleri ile her mevsime uyum sağlamaktadır. Jotun dış cephe boyası ile 10 yıl süreye kadar binanızdaki boyayı eskimeden koruyabilirsiniz. Eğer bu süreyi daha da fazla uzatmak istiyorsanız yine Jotun marka boya seçeneklerinden yardım alabilirsiniz. Bu boyalar suya, neme ve çeşitli diğer etkenlere karşı koruyucu özelliği sahiptir. Bu sayede binanızı sadece dışarıdan değil içeriden de bu etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Estetik görüntüsünün yanı sıra uzun süre kullanım imkanı da sunan dış cephe boyası ile evlerinizi renklendirebilirsiniz.

Jotun Dış Cephe Boyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Jotun Dış Cephe Boyası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Jotun dış cephe boyası özellikleri saymakla bitmemektedir. En önemli özelliklerinden bir tanesi ise binanın nefes almasını sağlamaktadır. Bu durumda bina hava şartlarından etkilenmeyerek uzun yıllar boyasını korumaktadır. Aynı zamanda zamanla meydana gelebilen kılcallaşma ve çatlama gibi durumları engellemektedir. Jotun markaya ait boyalar ile evinizi renklendirebilir ve tasarruf yapabilirsiniz. Çünkü sıradan boyalar hava şartlarından etkilendiği için çatlamalara sebebiyet vermektedir. Bu durumda binanızın yeniden boya ihtiyacı doğmaktadır. Ancak bu markaya ait boyalar bu durumu engellediği için uzun yıllar aynı boyayı kullanabilirsiniz. Jotun dış cephe boyası fiyat listesi ürün fazlalığına ve özelliğine göre değişebilmektedir. Hem astar hem dış cephe boyası olarak bu markaya ait ürünleri bulabilirsiniz. Boyalar yüzde yüz akrilik bir yapıya sahiptir. Akrilik olmasının sebebi binanın dış yapısını her türlü iklim koşullarına karşı korumasıdır. Eğer binanızda mat bir görüntü elde etmek istiyorsanız tercihinizi mat boyalardan yana kullanabilirsiniz. Canlı görüntüyü tercih ediyorsanız parlak boyaları seçebilirsiniz. Binanızın bitiminde hangi görüntüyü elde etmek istiyorsanız o kalitede bir ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu boyalar binada ısı yalıtım görevi de görmektedir. Bu renkler sayesinde evinizin dış cephesini istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Yüzlerce renk seçeneği bulunan Jotun dış cephe boyası ile binanızı çevrenizdeki en dikkat çekici bina haline getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu boyaları birbirileri ile karıştırarak istediğiniz tonda bir boya elde edebilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünlere sahip olmak için Trendyol uygulamasını inceleyebilirsiniz. Farklı renklerde ve özellikteki boyalara uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Estetik bir görüntü elde ederek binanızın hem içinin hem de dışının keyfini sürebilirsiniz.