İlgili Kategoriler
Renk
Silinebilirlik
Parlaklık
Tip
Fiyat
Boya Ağırlığı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Polisan İç Cephe Boyası

" araması için 3273 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Polisan İç Cephe Boyası Seçenekleri Trendyol'da!

Polisan uzun yıllardır özenle ürettiği kaliteli ve canlı renkleri ile hafızalarda yerini alır. Ürettiği boyalar göz alıcı renkleri ile dikkat çekerken kalitesi ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarır. Yurt içi ve yurt dışından birçok müşterinin ilk tercihi arasında yer alır. Marka zamanın dekorasyon modasına göre değişmekle birlikte her renk ve ton ile müşterilerinin karşısına çıkar. Polisan kaliteli içeriğinin yanında zengin renk skalası ile müşterilerin beklentilerini karşılamayı hedef edinir. Ofisinizin, evinizin veya bir odanın havasını değiştirmek için ürünleri kullanabilirsiniz. Renk değişikliği ile değişimin büyük ve zorlu kısmını halledebilirsiniz. Evinizi baştan yenilemek için ilk önce boya işinden başlamanız gerekir. Yapılan tek şey Polisan iç cephe boyası renklerinden beğendiğinizi seçip almak olur. Renkler odanızda ve evinizde göz alıcı tonları ile farklı bir ambiyans oluşturur. Seçeceğiniz canlı ve kaliteli renklerle bu alanlarınızı şık bir havaya büründürebilirsiniz. Açık tonlarda bir renk seçimi yapmak evinizin ışık almasını sağlar ve ferah bir yaşam alanına sahip olmanıza imkan sunar. Bu ürünlerin temizleme özelliğine sahip olması uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getirir. Kokusuz olması ise profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymadan kendiniz uygulayabilme imkanı tanır. Müşteriler zevklerine uygun olarak farklı seçimler yapabilir. İşlem yapacağınız alanın dekorasyonunu da göz önüne alarak zevkinize ve ihtiyacınıza uygun renkleri zengin renk skalası içinden seçebilir ve kolay bir şekilde Trendyol’dan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kaliteli Polisan İç Cephe Boyası Çeşitleri

Kaliteli Polisan İç Cephe Boyası Çeşitleri

Geniş kullanım alanı ve birbirinden güzel renkleri ile Polisan iç cephe boyası gramajına, kullanım alanına ve rengine göre çeşitlere ayrılır. Polisan silikonlu iç cephe boyası tam silinebilir özelliği ile çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır. Diğer boyalara göre az kir tutmasını sağlayan silikonlu bir yapıya sahiptir. Uygulandığı yüzeylerin küf tutmasını engeller. Uygulama yapılan alanın nefes almasına yardımcı olan su buharı geçirgenliği yüksek olan bir üründür. Kokusuz çevreye ve insan sağlığına zararları olmayan duyarlı bir üründür. Orta ve yüksek parlaklıkta olan Polisan parlak iç cephe boyasının her iki parlaklık özelliği de ahşap yüzeylere ayna etkisi verir. İç ve dış mekanların dekorasyonunda herhangi bir öğeyi vurgulamak için bu ürünün geniş renk skalasına başvurabilirsiniz. Pürüzsüz yapısı ile rengi tüm canlılığıyla iyi bir şekilde yansıtır. İçeriğinde yağ barındırmayan Polisan su bazlı iç cephe boyası insan sağlığına zarar vermez ve hızlı kurur. Su bazlı boyalar genellikle kokusuzdur ve aynı zamanda uygulama işlemi esnasında olumsuz bir etki göstermez. Dar ve penceresiz alanlar Polisan beyaz, gri iç cephe boyası tercih edebilirsiniz. Böylece yaşam alanınızı ferah ve aydınlık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İşlem yapılan alanın metre karesine göre Polisan iç cephe boyası 7.5 lt, 15 lt çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Mat dokuya sahip su bazlı olan Polisan plastik iç cephe boyası silinemez yapıya sahiptir. Fakat içerisindeki dolgu oranının fazla olmasında dolayı örtücü bir özelliği vardır. Özellikle alçı veya macun uygulanmamış ince sıvalı yüzeylerde yüksek performans sergiler. Düşük yoğunlukta olan Polisan yarı mat iç cephe boyası yumuşak ve zarif bir parlaklık yansıtır. Mat renklerden dayanıklı olmakla birlikte bakımı kolaydır. Müşteriler tarafından sık kullanılan odalar, neme maruz kalan ve sık temizlik gerektiren odalar için tercih edilir. Müşteriler rengini değiştirmek istediği alanın metre karesini ve yapısını dikkate alarak tercihlerine göre farklı seçimler yapabilir. Kullanım kolaylığı sağlayan silinebilir modellerin temizliğini yalnızca su ve sabun ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Yüksek kapatıcılık sunan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Fikir Veren Polisan İç Cephe Boyası Yorumları

Fikir Veren Polisan İç Cephe Boyası Yorumları

Büyük bir tecrübeyle üretilen Polisan iç cephe boya çeşitleri evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olur. İç mekanlarda su bazlı parlak renkler büyük beğeni toplar. Dış mekan renklendirmesinde yağ bazlı boya tercih edilir. Mat tonlar, salonlar ve yemek odaları gibi iç mekanlar için iyi bir seçimdir. Aynı zamanda küçük kusurları örtmek için de sıkça tercih edilen bir türdür. Sıkça tercih edilen yarı parlak tonlar ise mutfak, banyo, çocuk odası, koridor, dolap kapakları ve mutfak mobilyaları için uygun bir tercih olur. Mutfakta yemek yapılırken oluşan kazalardan sonra duvarınızı rahat temizleyebilirsiniz. Banyo kullanımı için su geçirmez özelliğinden dolayı silikonlu boyalar sıkça tercih edilir. Böylece yoğun nemden dolayı dökülme gibi bir sorun yaşamadan duvarlarınızı koruyabilirsiniz. Çerçeve, duvar saati, koltuk gibi muhtelif eşyalarınızın özellikleri ile uyumlu olan bir renk seçimi ile farklı ve etkileyici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Uygulama yapılan duvarın yapısına göre bir ürün seçmek gerekir. Nem oranı yüksek bir duvarın nefes almasına yardımcı olan antibakteriyel boyalar duvarın kuru kalmasını yardımcı olur. Kapatıcı etkiye sahip olan Polisan küf önleyici iç cephe boyası duvarların ya da tavanın arka tarafındaki nemin ön tarafa çıkmasını engeller. Aynı zamanda tavanda ve duvarda oluşan sararmaları engeller. Gramajı yüksek olan Polisan iç cephe boyası 10 kg, 20 kg ile büyük ve geniş alanların boyanması için tercih edilebilir. Polisan silinebilir iç cephe boyası kir ve suyu itme gücüne sahip gelişen yapısı ile kolayca silinerek temizlenebilir. Her evde ve alanda kullanım için farklı renk ve çeşitler mevcuttur. Kaliteli içeriği ve canlı renkleri ile beğeni toplayan ürünleri Trendyol'dan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Avantajlı Polisan İç Cephe Boyası Fiyatları

Avantajlı Polisan İç Cephe Boyası Fiyatları

Polisan boya çeşitleri için her yıl müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını yeniden değerlendirerek kaliteli ürünler hazırlar. Kaliteli ve dayanıklı Polisan iç cephe boyası çeşitleri yaşam alanlarınızda istediğiniz renk ve özellikte görseller oluşturmanızda size yardımcı olur. Müşterilerin yaşadığı mekanları canlı ve şık tutmak için yapılan bu işlemler, belirli dönemlerde yapılması gerekir. Polisan iç cephe boyası fiyatları gramajına rengine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Kalitesi, uzun yıllar deforme olmadan kullanmaya uygun olması ve kolay temizlenebilen özellikleri de fiyatlarda belirleyici etkenlerdendir. Aynı şekilde kokusuz ve kolay uygulanabilir yapısı sayesinde profesyonel bir yardım almadan kendiniz bu işlemi rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İç cephede kullanmanın yanı sıra dış yüzeyler içinde kullanabilirsiniz. Eskiyen mobilyalarınızı Polisan boya çeşitleri ile yenileyebilirsiniz. Bu tür kullanım ve uygulama kolaylığı sağlayan özellikleri fiyat belirlenirken göz önünde bulundurulur. Ürünlerin uygulama ve sonrası durumları hakkında Polisan iç cephe boyası yorumlarını okuyarak bilgi elde edebilirsiniz. Polisan için müşteri memnuniyetini ve desteği her zaman ön plandadır. Bu sebeple müşterilerin bütçesini zorlanmayan fiyatlar belirlemeyi ilke edinir. Müşteriler için her dönem belirli aralıklarla Trendyol aracılığıyla uygun ödeme seçenekleri oluşturulur. Kampanya dönemlerini takip ederek bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede Polisan iç cephe boyası indirim zamanında uygun fiyatlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve temiz uygulamasının yanında yüksek örtücülük sunar. Uygulaması son derece basit ve rahat olan Polisan iç cephe boyası çeşitlerinin renk kartelası oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Evinizi renklendiren ve dekorasyonlarınızı zenginleştiren bu ürüne bütçenizi aşmadan sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan uygun fiyatlarla Polisan iç cephe boyası online olarak satın alabilirsiniz.