placeholder
"

DoReMi

" araması için 9871 sonuç listeleniyor

Doremi

İç Giyimde Doremi Rahatlığı

Doremi kaliteyi yenilik ile buluşturmayı prensip haline getiren ve 1969 yılından bu zamana kadar yükseliş grafiğini yükselten bir çalışma yapısına sahiptir. Çoğunlukla iç giyim malzemeleri seçilirken, özenli ve titiz bir şekilde belirlenmesi önemlidir. Dış giyime verilen önem iç giyim için de verilir. Farklı kullanım amaçlarına uygun iç giyim malzemelerini üreten markanın, kaliteli oranı oldukça yüksektir. Doremi iç giyim rahat ve ergonomik kullanım özelliklerine göre üretilir. İç çamaşırları, dış giyimde belli olmayacak şekilde tasarlanır. Kadın giyim ve erkek giyim olarak çeşitli alt ve üst çamaşır çeşitleri vardır. Çamaşırlar alınırken, bedene uygun seçenekler tercih edilmelidir. Sıkan ya da rahatsızlık veren çamaşırlar, gün boyu rahatsız hissetmeye neden olacaktır. Beden konusunda tam kalıp üretimleri ile bilinen Doremi çamaşır çeşitleri vardır. Nefes alan alt ve üst çamaşır çeşitleri ile cilt hastalıklarına neden olmayacaktır. Ayrıca anti-bakteriyel yapısı ve hassas bölgelerin yapısına uygun üretimleri vardır. Ayrıca mevsimsel değişkenliklere göre çamaşırlar üretilir. Alt malzemeleri, yaz aylarında terletmeyen ve naylon olmayan yapıdadır. Pamuklu kumaşlar ile imal edildiği için rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Kadın giyimde en dikkat çeken üretimler arasında yer alan Doremi dikişsiz sutyen herhangi bir dikiş detayı bulunmayan ve abiyelerin altına rahatlıkla takılabilen ürünlerdir. Farklı renk seçenekleri ile her kıyafet ve giysinin altına takılabilir. Üstelik destekli, dolgulu, desteksiz seçenekleri de vardır. Dikişsiz sutyenler, askı bölümleri kalın ya da ince modellere ayrılır. Bu sutyenleri tercih edecekler için rahat ve ergonomik kullanıma sahip oldukları söylenebilir. Kadın üst giyim kadar alt giyim alanında da farklı iç çamaşırı seçenekleri bulunuyor. Kadınlar, iç çamaşırı seçimlerine çok fazla önem verirler. Rahatlığı, kullanışlılığı ve hangi amaç için kullanılacağına karar verilerek seçim yapılır. Doremi külot üretimleri değişik formlarda yapılır. Kumaş ve malzeme farklılıkları, pamuk, dantel, dikişsiz, seamless külot, elastan, polyamid kumaş özellikleri ile üretilir. Dekolteli ve normal formlarda külot seçenekleri bulunmaktadır. Dikişsiz olarak tercih edilecek külotlar, abiye elbiselerin altına rahatlıkla giyilebilir. Üstelik farklı renk seçeneklerine ayrılır. Böylelikle giyilecek kıyafete uygun renk aralığı vardır. Siyah, krem, bej, beyaz gibi renk aralıkları renk seçeneklerinden sadece birkaçıdır. Külotlar, tekli ya da atletle birlikte satışa sunulabilmektedir. Tercihe göre bu takım olan modellerden de yararlanılabilir.

Doremi İç Giyim Malzemelerinde Sağlıklı Üretimler

İç giyim alanında imal edilen atlet, külot, sutyen, toparlayıcı, gecelik gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Bu ürünlerin malzeme yapısı cildi rahatsız etmeyecek kalitededir. Aynı zamanda anti bakteriyel yapıları ile mikrop üretimi meydana gelmez. Sağlık koşullarına uygun üretilen Doremi iç çamaşırı modelleri erkek, kadın, çocuk seçenekleri ile her yaşa hitap eder. Örnek verilecek olursa, dantelli olan modal, polyamid ve elastan karışımlı kadın iç çamaşırları, kaliteli kumaş yapısı ile mikrop üretmez. Hangi kiloda olunursa olunsun seamless modal teknolojisi kullanılan külotlar, rahatlıkla vücuda oturur. Sağlıklı ve rahat bir iç çamaşırı giymek isteyenler için harika seçimler olacaktır. Kadın iç giyim alanında farklı bir külot modeli de pamuklu ağ çeşitlerdir. Geniş kanatları sayesinde 3 kademeli olarak ayarlanabilen kullanışlı ve rahat bir külottur. Ayrıca pamuklu yapısı nefes almasına olanak tanır. İç çamaşırları, uzun saatler giyilmesi gereken ürünlerdir. Bu nedenle, sağlık koşulları düşünülerek üretilmelidir. Markanın ürettiği iç giyimler, sağlık koşullarını en üst düzeyde tutarak, herhangi bir hastalık durumuna neden olmayacak yapıda üretimlerdir. Doremi atlet yaz aylarında mevsime uygun olan kumaş kaliteleri ile üretilir. Bakteri üretmez ve böylece rahat ve ergonomik bir kullanım olanağı sunar. Üretilen iç çamaşırları, herhangi bir cilt sorunu oluşturmaz. Alerjik reaksiyon ve cilt hastalığı gibi durumlar kesinlikle meydana gelmez. Aynı sağlık koşulu, Doremi gecelik setlerinde de vardır. Cildi rahatsız etmeyen malzeme dokuları ve rahat kullanımları ile her tene hitap eder. Şık tasarımları ile farklı tarzlara göre üretilen uyku kıyafetleridir. V yaka kesim, dantel detaylı, sabahlık takımlı, dekolteli ve saten seçenekler ile kadınların zevkini yansıtır. Ürünlerin, ipeksi yapısı ve nefes alıcı özellikleri ile uyurken, harika bir uyku çekmeye yardımcı olur. Sağlık konusu markanın ürettiği her ürün için geçerlidir. Çünkü iç giyim normal giyimlerden farklı olarak hassas bir konudur. Uyku kıyafetleri ya da iç çamaşırı seçenekleri her cilt tipine uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca, tahriş etmeyen ve batmayan kumaşlar kullanılmıştır. Doremi’nin sunduğu rahatlık ile çok sık tercih edildiği söylenebilir. Özellikle uyurken, giyilen geceliklerin, ergonomik oluşu, kaliteli bir uyku çekmeye yardımcı olacaktır. Günlük kullanımlar için Doremi penye gecelik kumaş kalitesi, kısa ve uzun kol seçenekleri ile uyurken rahatlığı yakalayamaya yardımcı olur.

Doremi Pijama ve Gecelikler ile Uyku Kalitenizi Artırın

Gece uyurken, rahat bir uyku çekmek her kişinin öncelikli isteğidir. Uyku kalitesini en üst noktaya çıkartmak için gece uyurken, seçilecek kıyafetler çok önemlidir. Yazlık ve kışlık olarak seçeneklere ayrılır. Yazın terletmeyen ve kışın sıcak tutan ürünler seçilmelidir. Doremi pijama üretimlerini erkek, bayan, çocuk beden yapısına uygun olarak tasarlar. Bayan pijama takımları kumaş yapıları, pamuk, viscon, lycra, cotton, dört mevsim, polyester kumaşlar ile üretilmektedir. Bu kumaşlar sezonsal özelliklere göre tasarlanır. Yaz aylarında serin tutacak ve terletmeyecek modeller vardır. Örnek verilecek olursa, kadın giyimde şort ve tişört modelinde pijama takımları vardır. Ayrıca desenli, desensiz olarak renk yelpazesi geniş olan takımlardır. Gece uyurken, rahatsızlık verici bir malzeme ya da materyal kullanımı sağlanmaz. Pijama ve gecelik modelleri, tercih edilirken hangi amaçla alınacağına karar verilmesi gerekir. Örnek verilecek olursa, günlük kullanımlar, balayı kullanımları, özel günler için giyilecek pijama ve gecelikler ayrı olmalıdır. Doremi pijamalar özel günler için tercih edilecekse saten, dantel, işleme, dekolte seçenekleri bulunur. Bu detaylarla üretilse de rahatlığı tartışılmaz. Özel günler için seçilecek pijama takımları, farklı renk seçeneklerine ayrılır. Daha klasik olan ve farklı detaylar işlenerek satışa sunulduğu söylenebilir. Sağlam malzeme yapıları ve rahat kullanımları ile dikkat çekmektedir. Gündelik kullanılan Doremi pijama takımı alt üst uyumu ile dikkat çeker. Kadın, erkek ve çocuk fark etmeksizin her yaş aralığına hitap eden pijama modeli bulunur. Kadın modellerde; Apple pie pijama takımı, colors for sleep, soft style, classical desing, lilium pijama takımı, jane pijama, romance pijama takımı olarak çeşitlilik gösterir. Erkek pijamalarında ise; dark damon erkek pijama takımı, brave bryan, green erkek pijama takımı, blue eyed erkek pijama takımı, attractive energy, Amsterdam, stormy stroy, starman, strong lines takımlar vardır. Doremi erkek pijamaları markanın özel tasarladığı tasarımlar ve renkler ile kullanıcılar ile buluşturulur. Her tarza dokunabilen ve hitap eden pijama takımları bulunuyor. Uyurken rahat hareket edebilecek ve erkek vücut yapısına uyumlu pijama takımları her bedene uygun seçilebilir. Gece uykusunu en üst noktada hissetmek için markanın özel olarak tasarladığı pijama takımları gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Gündelik Hayatı Kolaylaştıran Doremi Ürünleri

Markanın ürettiği iç giyim malzemelerinin yanı sıra farklı alanlar da imal ettiği tasarımları da vardır. Örnek verilecek olursa; deniz sezonunda, spor yaparken, gece uyurken kullanılabilecek farklı türde giysileri Doremi ile bulabilmek mümkündür. Bu giyim malzemeleri hayatı kolaylaştıran ve daha rahat bir gün geçirebilmek için büyük önem taşır. Spor yaparken, Doremi tayt farklı renk ve kumaş kaliteleri ile modellere ayrılır. Bayanlar için polyester, elastan olarak üretilen desenli ve desensiz taytlar bulunuyor. Verimli bir spor keyfi sürebilmek için rahat hareket edilebilecek tayt seçeneklerinden yararlanılabilir. Spor kullanımlarının yanı sıra bluzlar ve farklı kombinasyonlarla da kullanılabilir. Vücudu saran ve asla rahatsızlık vermeyen yapıdaki taytları farklı kullanım amaçlarına göre seçerek spor bir şıklık yakalanacaktır. Doremi, üretmiş olduğu giysileri, farklı kullanım alanlarına göre ayırır. Deniz giysileri bunlara bir örnektir. Doremi mayo deniz sezonunu takip eden kadınlar için özel tasarımlarda üretilmiştir. Ayrıca mayoların kumaş kalitesi deniz ya da havuzda ağırlık yapmayan ve içinde rahatça hareket etmeye olanak tanıyan özelliktedir. Desenli, çiçekli, düz ve sade mayo seçenekleri bulunuyor. Yeni sezon deniz ürünleri, marka farklı ile üretilmektedir. Askı kısımları, çapraz, düz, straplez detay olarak değişkenlik gösterir. Kumaş yapıları ise polyamid, lycra olarak üretilir ve denizde uzun süreli bir kullanıma yardımcı olur. Solma, yıpranma ve aşınma gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Mayo yerine tercihini bikiniden yana kullananlar için markanın ürettiği özel tasarım Doremi bikini çeşitleri bulunuyor. Deniz sezonu, farklı formdaki bikiniler ile geçirilebilir. Bikini modelleri; eirene, sandra, naomi, Laura, Nancy, deniece, beyonce, Alexia olarak farklı model ve kesimlerde üretilmiştir. Vücutta duruşu bir harika olan ürünler, kaliteli ve denize uygun kumaşlar ile üretilmiştir. Doremi, yazın tadını farklı form bikini ve mayolar ile geçirebilmeye olanak tanıyan bir markadır. İçinde rahat hareket edebilmeye olanak tanıyan ve cildi herhangi bir nedenden dolayı tahriş etmeyen özelliklerde deniz kıyafetlerinin üretimi sağlanır. Bikini ve mayoların, askı kısımları, sutyen kapama yerleri kaliteli materyallerden üretilmiştir. Ayrıca aksesuar olarak koyulmuş olan detaylar, rahatsızlık vermeyecek bir şekilde tasarlanmıştır. Mayo ve bikinilerin üretiminde kullanılan metal aksesuarlar, havuzda ya da denizde herhangi bir şekilde kararma yapmaz. Böylece ince detayları olan ürünler tercih edildiğinde uzun süreli kullanılarak, ilk günkü parlaklığı ile giyilebilecektir.

Doremi Katalogları Her Tarza Uygun

İç giyim markası olarak bilinen ve bu alanda başarı ile ilerleyen Doremi’nin farklı alanlara hitap ettiği de söylenebilir. Kadınların tarzları birbirinden farklıdır ve iç giyimden dış giyime kadar her alanda uyumlu olmak isterler. Doremi katalog zenginliği ile her yaşa ve bedene hitap eder. Gecelik, sabahlık, eşofman takımı, sutyen, külot, pijama takımı, içlik, bikini, mayo, tayt, tulum gibi seçenekler vardır. Ev giyim, iç giyim, deniz giyimi olarak birçok alana dokunan üretimlere imza atan markanın, kaliteli malzemeler ile imal edildiği söylenebilir. Üretilen giysiler, mevsimsel seçeneklere uygun ve vücuda en uyumlu katalogları içerir. Doremi penye sutyen yaz aylarında giyilebilecek rahatlıkta olduğu söylenebilir. Üstelik penyenin kalitesi yüksek olduğu için uzun ömürlü bir kullanımı vardır. Penye sutyenler, vücudu saran ve asla rahatsızlık vermeyen gündelik iç giyim ürünleridir. Farklı beden yapılarına uygun özellikleri ve hassas ciltlere uyum gösteren, alerjik bir reaksiyona neden olmayan yapıları vardır. Penye renkleri birbirinden farklıdır ve giyilen üst giyimine göre renk tercihi yapılabilir. Üretimlerindeki katalog genişliği kadın giyimin yanı sıra erkek giyim için de geçerlidir. Doremi erkek atlet ve içlik seçeneklerini farklı özelliklerde sunar. Siyah, beyaz renk seçenekleri ile tercih edilebilecek atletler bulunuyor. Yumuşak ve terletmeyen yapıları ile koku oluşumunu engeller. Yazın nefes alan ve kış aylarında ise sıcak tutacak atlet çeşitleri vardır. Ayrıca kış aylarına özel olarak tasarlanan içlikler de erkekler tarafından çok sık tercih edilen iç giyimlerdir. Isıtan özelliğe sahip olan bu ürünler, termal içlik olarak da ifade edilebilir. Esnek kumaş yapısı ve cildi yumuşacık saran dokusu ile kısa ve uzun kol seçenekleri ile üretilmiştir. Esnek yapıdaki bileşenleri ile hareket etmekte güçlük çekilmez aksine rahatça hareket etmeye olanak sağlar. İçliklerin ter tutmayan yapıları vardır. Ani şekilde ısı değişikliklerine karşı oluşan durumları en düşük seviyeye çeker. Böylelikle vücut ısısını da muhafaza eder. İçliklerin kumaş yapıları, polyester, viskon ve elastan karışımıdır. Sert geçen soğuk kış günlerinde olmazsa olmaz içliklerdir. Doremi’nin imal ettiği iç giyim, alt ve üst giyim seçenekleri katalog zenginliğini ortaya koyuyor. Genellikle Doremi iç giyim katalog zenginliği bir hayli fazla olsa da gün geçtikçe markanın getirdiği yenilikler, farklı alanlara dokunmasına yardımcı olmaktadır. Yeni sezon iç giyim seçenekleri, modanın en trend renkleri ile tasarlanmıştır.

Doremi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Başta iç giyim olmak üzere farklı alanlarda üretimler sağlayarak, her yaş aralığında kullanıcının yararlanabileceği giysileri üreten Doremi’nin model çeşitliliği oldukça fazladır. Doremi giyim iç giyim, gecelik, sabahlık, yazlık kapri takım, 3’lü pijama takımları, erkek ve kız çocuğu pijama takımları, kadın ve erkek içlikleri, mayo, bikini, sutyen, külot, tayt çeşitleri ile sunulur. Bu giyim türleri, farklı model ve özelliklere ayrılmaktadır. Kullanım amaçlarının değişkenlikleri nedeniyle, giysilerin, kesim, dikim ve kullanılan malzeme farklılıkları vardır. Modeller arasında kadın giyim alanında yer alan ve çok sık kullanılan Doremi toparlayıcı sutyen zamanla sarkan göğüslerin toparlanmasına olanak sağlar. Ayrıca düzenli kullanıldığında farkın kolaylıkla görülebileceği bir özelliği vardır. Toparlayıcı sutyenler, değişik renklere ayrılır. Beyaz, siyah, krem toparlayıcılar, genellikle giysilerin altına tercih edilen sutyenlerdir. Takıldığı andan itibaren, giysilerin üstte daha iyi bir formda görüneceği söylenebilir. Böylece orantılı bir yapıda görünüm elde edilir. Sırt yapısını düzeltir daha dik görünüm kazanmaya yardımcı olur. Her türde kıyafetin içine takılabilen tarzda üretimleri vardır. Toparlayıcılar, rahat ve yumuşak bir kumaş kalitesi ile üretilmiştir. Ergonomik yapılı ve kolay bir kullanıma sahiptirler. Markanın üretmiş olduğu pijama ve pijama takımları da bulunmaktadır. Takımlar, değişik özellikler ile üretilmiştir. Günlük kullanım ya da özel günlerde kullanım olarak birçok seçeneği vardır. Günlük olan pijama takımları, penye ve pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Özel günler için üretilen pijama takımları ise saten ve buna benzer ağır kumaşlardan tasarlanmıştır. Bunun sonucu olarak ise Doremi pijama fiyatları farklı aralıklarda sunulur. Çünkü her ürünün kendi içinde değişik özellikleri vardır. Pijamaların rahatlığı, uyurken batmayan, rahat hareket etmeye olanak tanıyan yapıları Doremi pijama yorumları bölümünde belirtilmiştir. Yapılan yorumlar, memnuniyeti gözler önüne seriyor. Kumaş kaliteleri, tasarımları, özellikleri ve her yaşa hitap etmesi tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Pijama takımları, geometrik desenler, çiçekli desenler, düz modeller, kısa yazlık modeller olarak değişik tasarımlarda sunulur. Markanın iç giyim, ev giyim ve diğer alanlardaki üretimleri Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.