Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dr.Brown's

" araması için 226 sonuç listeleniyor

Bebek Ürünleri Kategorisinde Beğenilen Dr. Brown's Ürünleri Trendyol'da!

Dr. Brown’s yaklaşık 35 yıllık bir geçmişi bulunan bebek ürünleri kategorisinde müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren bir markadır. Teknolojik ve güncel ürün hizmeti sunabilen bu marka, Türkiye’nin en önemli ve kaliteli firmaları arasında yer alır. Markada biberon, pipetli bardak, emzik ya da ek gıda ürünleri gibi birçok seçeneği bulabilmeniz mümkün olur. Biberonlar anne sütü yetersizliğinde, anne sütü yokluğu ve annenin olmadığı durumlarda kullanılabilen ürünlerdir. İçerisine mama ya da anne sütü konularak kullanıma uygundur. Bunun dışında ek gıda alan bebeklere taze meyve suyu da konulabilir. Özellikle yeni doğan bebeklerde ilk zamanlar emme sorunları ortaya çıkabilir. Anne sütünü yeterli miktarda alamayan ve emmeyi etkin bir şekilde yapamayan çocuklarda uzun süreli aç kalmaya bağlı olarak hipoglisemi gelişebilir. Bu durum çocuklarda sarılığa yol açabilen önemli bir unsurdur. Sarılığın ileri boyutlarda çocuklarda ciddi komplikasyonlara yol açabileceği düşünülürse, bebeklerin annesinden yeterli beslenemediği durumlarda biberon kullanımı kaçınılmaz olur. Biberon alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunur. Çocuklar genellikle yeni doğan döneminde 1.5-2 yaşına dek biberonları düzenli olarak kullanılır. Biberon çeşitlerinde kapasite en önemli noktalardan biridir. Yeni doğan çocukların beslenebilmesi için küçük boy biberonlar yeterli olurken, yaşını doldurmuş çocukların yeterli doyum noktasına ulaşabilmesi için büyük boy biberonlara ihtiyaç duyulur. Dr.Brown’s biberon çeşitleri arasında PP ve cam olmak üzere 2 farklı alternatif bulunur. PP sert plastik adı verilen bir malzemedir. Bu malzemelerin içerisinde FDA ya da PDA maddesinin barınması çocukların sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle alınan PP biberonlarda bu malzemelerin var olmadığından emin olunması son derece önemlidir. PP sert plastik malzemesi oldukça sağlıklıdır. Cam biberon çeşitleri ise en sağlıklı biberon çeşitleridir. Ancak kırılma olasılığı bulunduğu için ebeveynler ve bebekler için azda olsa bir tehlike oluşturabilir. Isıya dayanıklı cam biberonlarda çatlama olasılığı bulunmadığı için en ideal seçim bu ürünler olabilir. Biberonun akış hızı diğer önemli unsurlar arasındadır. Siz de Dr. Brown sterilizer ürünlerden satın almak isterseniz Trendyol’a bakabilirsiniz.

Dr. Brown’s ile Bebeklerin Mutluluğu

Dr. Brown’s ile Bebeklerin Mutluluğu

Dr. Brown’s gaz yapmayan biberon çeşitleri özellikle yeni doğan ve sık sık gaz problemi yaşayan çocukların kullanımı için uygundur. 150 ml kapasitesinde olduğu için genellikle 0-6 aylık bebekler için tercih edilebilir. ABD psikiyatristleri tarafından önerilen bu biberon çeşitlerinin gaz yapmadığı kanıtlanmıştır. PP malzeme içeriğinden yapılan bu biberonda PDA ve BPA gibi malzemeler bulunmaz. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olması nedeniyle anne sütü ve formül mamayı oldukça iyi koruyabilir. Aşırı emme gücü gerektirmeyen bu biberon, aşırı emme basıncının neden olduğu orta kulak enfeksiyonlarının oluşumunu engelleyebilir. Anti kolik sistemi ile oluşturulmuş olması beslenme sırasında havanın bulunduğu kısmın daima biberonun dibinde kalmasını sağlar. Emzik ucundan hava geçişi mümkün olmadığı için çocukta tükürme, geğirme ve gaz çıkaramama gibi sorunlar olabildiğince az ortaya çıkabilir. Ayrıca mama ile havanın temasını büyük ölçüde azalttığı için C vitamini oranını koruyabilir. Emzirme sırasındaki akış hızı kadar süt akımını sağladığı için bebeğin anne memesini bırakması söz konusu olmaz. Dr.Browns biberon yenidoğan özellikleri arasında sindirime yardımcı olabilmesi de bulunur. Böylece geceleri çocuklarınız daha verimli bir uyku uyuyabileceklerdir. Teknolojik sistemlerle donatılmış bu biberonlara süt konulduğunda kabarcıklar direkt olarak vakumlayabilir. Özel hava dolaşım sistemleri gaz sancıları, kolik krizleri, sindirim problemleri ve aşırı salya akıntılarını engelleyebilir. Kaliteli nipel silikon yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Dr. Brown’s kolik biberon olarak bilinen çeşit ise doğal akışlı ve 120 ml kapasitesindedir. Doğal akışlı olması nedeniyle çocukların sorunsuz beslenebilmesi mümkün olur. Patentli bir ürün olan bu biberon tüm havayı vakumlayabildiği için beslenmenin neden olduğu gaz sancılarını minimum seviyesine indirilebilir. Hava akış sistemi çocuklarda kusmayı ortadan kaldırabilir. Kiraz uçlu olması 0-3 ay arasındaki çocukların mamayı rahat emebilmesini sağlar. Özel sistemi mama ya da anne sütünün hava ile temasını engeller. Böylece vermiş olduğunuz anne sütü ya da mamalar aynı besin değeri ile kalabileceklerdir. Bu özelliği sayesinde B, C, A gibi vitaminler, çocukların sağlıklı gelişimine olumlu yönde destek olur. PP malzemesine sahip biberonlarda PDA, FDA gibi malzemeler bulunmaz. Malzeme içeriğinin kaliteli olması, kaynatılarak steril edilebilmesine olanak sağlar. Özel tasarım kapağını, biberonu kullanmadığınız zamanlarda kapatarak hijyenik kalmasını mümkün kılabilirsiniz. Dr. Brown's, küçük çocuklar için popüler bir bebek besleme markasıdır. Şirket, özellikle biberonlar ve emzikler gibi ürünleriyle tanınır. Dr. Brown's ürünleri, çocuğun sağlığı ve konforunu ön planda tutarak tasarlanmıştır. Ayrıca, hava kabarcığı oluşumunu azaltarak kolik ve gaz problemlerini azaltma konusunda da iddialıdır. Dr. Browns püre yapıcı gibi çeşitli modellere ulaşmak için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Ebeveynlerin Kaygılarına Son Veren Dr. Brown’s

Ebeveynlerin Kaygılarına Son Veren Dr. Brown’s

Dr. Brown’s biberon yenidoğan modellerinin yanı sıra 6-12 aylık çocukların kullanımı için uygun seçeneklerde bulunur. 6-12 aylık biberonlarda anti kolik sistem bulunduğu için 6. Aydan sonrada gaz problemleri yaşayan bebeklerin bu sıkıntıları giderebilir. Vakumlu yapısı her durumda hava kabarcıklarını emerek, gaz oluşu engellenir. Uzun havalandırma aparatı havanın biberon ucuna girişini engeller. Hava bu yapı sayesinde süt ve mamaya karışmasını önleyerek büyük bir kolaylık sağlar. Doğal akışlı bir yapısının bulunması bebeğin emme için ciddi efor sarf etmesini ortadan kaldırır. Aşırı emme eğilimi göstermeyen bebekler daha az yorulurken, kulakta sıvı birikme olasılığı oluşma riski bulunmaz. Buradan Dr. Brown’s yorumlarına da göz atabilirsiniz. Silikon malzeme içeriğine sahip bu ürünün kaliteli olması diş çıkan çocukların biberon ucunu delmesi mümkün olmaz. Başarılı bir şekilde tasarlanmış biberon sayesinde mama ya da anne sütünün besin değerleri sabit kalır. Bu üründe farklı renk seçeneklerinin bulunması kullanımını kolaylaştırır. Dr. Brown’s geniş ağız biberon emziği bulunan modeller, 6 ay ve üzeri bebekler için oluşturulmuştur. Modelin iç kısmında patentli özel hava dolaşım sistemi bulunur. Bu sistem tüm hava kabarcıklarının vakumlanabilmesini destekler. Vakumlanan hava kabarcıkları salya, gaz sancıları gibi sorunları tamamen ortadan kaldırarak sindirim sistemine olumlu katkılarda bulunur. Geniş ağızlı bu emzik doğal akışlıdır ve emme gücü gerektirmez. Akış hızının çok fazla olmaması bebeğin anneyi bırakması olasılığını ortadan kaldırır. 240 ml kapasiteye sahip bu üründe, mama ve süt hava almayacağı için A, C,D ve E vitaminlerde kayıp oluşumu engellenir. Geniş ağızlı biberonlarda şeffaf, pembe ve mavi gibi renk seçenekleri bulunur. Dr. Brown’s Türkiye PP biberonlarda set seçenekleri bulunur. 0-6 aylık çocukların kullanabileceği bu modeller 120,150 ve 180 ml olmak üzere 3 farklı kapasitededir. Farklı boylarda bulunan bu biberonları bebeğin beslenme miktarına göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Dr. Browns başlangıç seti ve daha fazlası için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Ayrıca Dr. Brown’s kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Beğenilen Dr. Brown’s Çeşitleri

Beğenilen Dr. Brown’s Çeşitleri

Dr. Brown’s cam biberon çeşitleri çocukların sağlığı açısından oldukça başarılı ürünlerdir. Cam olması nedeniyle bu ürünler oldukça sağlıklı ve ısıya dayanıklıdır. Bu nedenle soğuk bir biberona sıcak bir mama yerleştirildiğinde dahi çatlama ya da kırılma sorunu oluşmaz. Bu ürünlerde PP biberonlar gibi hava kanal sistemleri kullanılarak oluşturulmuştur. Bu kapsamda ürünler gaz sancıları, salya akıntılarını ve sindirim sorunlarını minimum seviyeye indirebilir. Cam biberon olmasına rağmen hafif ve taşınabilir bir yapıdadır. Hafif kavisli şekilde tasarlanmış olması anne ve çocukların kolay bir şekilde tutabilmesini kolaylaştırır. Ağız kısmında kapağının bulunması kullanılmadığı durumlarda steril bir şekilde kullanılabilmesini sağlar. Kolayca steril edilebilen sağlam yapısı sayesinde bebeklerinizin için güvenli bir beslenme süreci oluşturabilirsiniz. Dr. Brown’s cam biberon 150 ml kapasitesi bulunan ürünler, 0-6 aylık bebekler için tercih edilebilir. Dr. Brown’s cam biberon 270 ml kapasitesi bulunan ürünlerin ise 6-12 aylık çocukların kullanımı için önerilir. Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi emziklerdir. Emzikler çocukların kendini güvende hissedebilmesi ve rahat bir uyku uyuyabilmesini sağlar. Bebekler özellikle yeni doğduklarında dış dünyaya alışamadıkları için güvensiz hisseder. Bu nedenle annelerinin varlığını hissedebilmek adına sürekli emme isteği duyacaklardır. Dr. Brown's ürünleri arasında farklı modeller, boyutlar ve özellikler bulunur. Emme isteğini ortadan kaldırabilmek adına bebeklere emzik verilmesi önerilir. Emziğin bebeklerde yeni doğan dönemde alıştırılması ve 2 yaşından sonra bırakılması tavsiye edilir. Emzikler çocukların ayına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bebeğin doğum ayının altında ya da üstünde bir emzik seçilmesi damak yapısına uyum sağlayabilmesini engeller. Dr. Brown’s satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Kaliteli Dr. Brown’s Kullananlar

Kaliteli Dr. Brown’s Kullananlar

Dr. Brown’s markasının emzik çeşitlerinden bir diğeri 6-12 aylık olan bebekler içindir. Dr. Brown’s emzik yorumları ebeveynler tarafından oldukça beğenildiği yönündedir. Prevent hava kanallarına sahip bu emzikler bebeklerde emme gücünü ve damak basıncını önemli ölçüde azaltır. Emme gücünü olabildiğince azalttığı için çocukların yorulması engeller. 6-12 aylık dönemde çocukların diş ve damak sağlığının gelişimine olumlu katkılarda bulunabilir. Bebeklerin minik ağzı için basıncı azaltabilen bu emzikler, rahat bir uyku uyuyabilmelerini destekler. Emme basıncını azaltabildiği için dişlerde çapraz kapanışa neden olmaz. İç kısmının bükey bir şekilde tasarlanmış olması bebeğin dilini rahat hareket ettirebilmesini sağlar. Emzik boynu ince olduğu için dişlere zarar vermeyecek ve deformasyonu engeller. Yüze oturan tasarımı rahat bir kullanım sağlar. Yüze oturan kısmın oldukça nazik olması yüzün acımasını ya da tahriş olmasını engeller. Emziklerde farklı renk ve model tasarımlarının olması bebeğinize uygun sevimli seçimler yapabilmenizi sağlar. Dr. Brown’s full silikon emzik çeşitleri özellikle yeni doğan bebeklerde kullanılabilecek emzikler arasında bulunur. Bu emzik tamamen silikon malzemeden yapılmıştır. Bu nedenle emziğin oldukça yumuşak ve zararsız olduğunu söyleyebilmek mümkün olur. Hava kanalcıkları sisteminin bulunması emziğin damak ve emme basıncı azaltmasına yardımcı olur. Bu özelliği bebeklerde gereksiz hava yutulması ve gaz sancılarının oluşmasını engeller. Full silikon olması emziğin kenarlarını diş kaşıyıcı olarak kullanılabilmesini sağlar. Yüze oturabilen bu emzikler, bebeklerde rahatsızlık hissi yaratmaz. Bu emzik sevimli bir tilki oyuncağı ile bağlantılıdır. Bu bağlantı sayesinde oyuncak yenidoğan çocukların ilgisini çeker. Dr. Brown’s kullananların deneyimlerine göre yaptığı yorumları Trendyol’dan okuyabilirsiniz. Buradan ayrıca Dr. Brown’s online bir şekilde ürünleri satın alabilirsiniz.

Dr. Brown’s Özellikleri

Dr. Brown’s Özellikleri

Markanın diğer ürünlerinden bir tanesi, suluk çeşitleridir. Suluklar çocukların rahat su içebilmelerini sağlayan ek gıda ürünleri arasında yer alır. Alıştırma bardakları genellikle ek gıdaya yeni geçen bebekler için kullanılan suluk Dr. Brown’s modelleridir. Suluk çeşitleri arasında bulunan bu ürünler, özel valf sistemine sahiptir. Valf sistemi bebeklerin suyu çekerek içebilmesine imkan sağlar. Bu özellik çocukların anne sütünü bırakmasını engelleyebilmek için tasarlanmıştır. Bebek yalnızca suyu çekerek içebildiği için boğulma olasılığı da oluşmaz. Damlatmayan ya da dökülme yapmayan bu suluklar rahatlıkla her yere taşınabilir. Ekstra kapağının bulunması kullanılmadığı durumlarda ağız kısmının hijyenin kalmasını sağlar. Alıştırma bardağının birbiri ile uyumlu parçalarının bulunması, kolayca takılarak kullanılabilmesini sağlar. Kolayca çıkarılıp takılabilen suluklar çıkarıldığında bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de mümkün olabilir. Yumuşak dokuları ile çocukların ağız kısmına zarar vermeyen bu ürünler, kullanılmadan önce mutlaka kaynatılmalıdır. Bu kapsamda alındıktan sonra tüm parçaların 5 dakika kaynatılarak kullanılması önerilir. Alıştırma bardağının yan kısımlarında sert plastik malzemesinden yapılan kulp kısımları bulunur. Bu kulplar, bebeklerin kenar kısımlarından tutarak kendi suyunu içebilmesine imkan tanır. Bu suluklarda yeşil, sarı, mavi ve pembe gibi alternatif renk seçenekleri bulunur. Daha büyük bebekler için pipetli suluk çeşitleri bulunur. Dr. Brown’s pipetli suluk çeşitleri genellikle 12+ aylık olup pipet kullanabilen bebekler için tercih edilmelidir. Bu sulukta basmalı özel kapak bulunur. Bu kapak özellikle pipetin temiz kalabilmesini sağlar. Ayrıca bu özellik bardağın su akıtmasını da engeller. Yalıtımlı olarak düzenlenmiş bu bardaklar, suyun ve diğer sıvıların taze kalmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde pipetli suluklara taze meyve suyu sıkılarak konulabilir. Her açıdan insanları memnun edebilen Dr. Brown’s fiyatları ürün içeriğine göre belirlenir.

Avantajlı Dr. Brown’s Fiyatları

Avantajlı Dr. Brown’s Fiyatları

Dr. Brown's, bebekler için özel olarak tasarlanmış kaliteli ve inovatif ürünler sunan bir markadır. Bebek beslenmesi ve emzirme konularında öncü olan Dr. Brown's, emzikler, biberonlar, meme uçları ve diğer bebek beslenme ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dr. Brown's ürünlerinin fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Örneğin, standart biberonlar ile anti-kolik özellikli biberonlar arasında fiyat farkı olabilir. Özellikle daha gelişmiş teknolojilere sahip ürünlerin fiyatları genellikle daha yüksektir. Ürünün malzeme kalitesi, dayanıklılık ve ergonomi gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir. Dr. Brown's ürünleri, tekli olarak veya paketler halinde satışa sunulabilir. Örneğin, biberonlar, emzikler veya meme uçları, tek başına veya set halinde satın alınabilir. Paket içeriği ve içerdiği ürün sayısı, fiyatı etkileyen bir faktör olabilir. Daha fazla ürün içeren paketler, tekli ürünlere göre daha avantajlı fiyatlar sunabilir. Dr. Brown's, bebek ürünleri konusunda güvenilir bir markadır. Kaliteli malzemeler kullanarak üretilen ürünler, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sağlar. Marka itibarı ve algısı, fiyatları etkileyebilir. Daha tanınmış ve prestijli markalar genellikle daha yüksek fiyatlarla satılır. Dr. Brown's, bebek beslenmesi konusunda yenilikçi teknolojiler kullanır. Örneğin, hava sirkülasyonunu azaltan anti-kolik sistemine sahip biberonlar, bebeklerin gaz sancılarını azaltmaya yardımcı olur. Bu gibi özellikler, ürün fiyatını etkileyebilir. Bebek ürünleri genellikle yoğun bir talep gören ürünlerdir. Dr Brown emzik çeşitleri arasında 0-6 ay 6 aya kadar olan bebeklerin kullanımı için uygundur. Talep arttıkça fiyatlar da artabilir. Özellikle popüler ürünler ve sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlar, daha yüksek fiyatlarla satılabilir. Dr. Brown's ürün fiyatları, yukarıda belirtilen faktörlerin kombinasyonuyla değişkenlik gösterebilir. Siz de Dr. Brown’s tavsiyelerine göz atarak satın almak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Buradan ayrıca Dr. Brown’s indirimlerinden de faydalanabilirsiniz.