Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Kalıp
Kol Boyu
Model
Boy
Desen
Ortam
Yaka Tipi
Kumaş Tipi
Siluet
Fiyat Geçmişi
Kol Tipi
Kumaş Teknolojisi
Paket İçeriği
Ürün Puanı
"

Ef Butik

" araması için 1158 sonuç listeleniyor

Ef Butik Tişört Çeşitleri ile Kaliteye Alış

Butik bünyesinde birbirinden farklı ürün bulunurken ürünlerin çoğu tasarımlardan yapılmaktadır. Özellikle kıyafetlerde baskı modellerini sıklıkla görülmektedir. Kışlık tasarım sweatshirtler diğer birçok markada kolaylıkla bulunamadığından kişiye özel olarak da nitelendirilebilmektedir. Bu anlamda butiğin en çok beğenilen ürünlerinden bir tanesi, Ef Butik sırt baskılı ejderha sweatshırt modelidir. Bu model siyah renkte olmakla birlikte sırt detayında bir ejderha görüntüsü baskısı yer almaktadır. Bu ejderha baskısı renkli bir baskı olmasının yanı sıra tüm bir sırtı boydan boya kaplamaktadır. Ürün son zamanlarda oversize olarak nitelendirilen geniş bir yapıya sahiptir. Bu Ef Butik sweatshirt modelinde kapüşon da yer aldığından kış ayları için çok fazla tercih edebileceğiniz bir ürün olacaktır. Son zamanlarda oldukça popüler olan bir sembol olan güneş ve ay sembollerini artık kıyafetlerde de sıklıkla görülüyor Bu kapsamda ürütilen Ef Butik tshirt modeli olan siyah güneş kız t-shirt modeli oldukça sevilen yazlık ürünlerden bir tanesi olacaktır. Bu tshirt de oversize olarak nitelendirilen geniş çaplı bir kıyafet olduğundan sıcak yaz günlerinde serinletici bir unsur olacaktır. Bir diğer t-shirt modeli de Ef Butik sırt baskılı beyaz the moon kurt t-shirt modelidir. Bu modelde ürün ana rengi beyaz olmakla beraber sırt detayı boydan boya tasarım baskı şeklindedir. Bu ürün de geniş çaplı bir yapıya sahip olduğundan yaz günleri için aranılan ürünlerden bir tanesi olacaktır. Ayrıca butiğe ait birçok tshirt ve sweatshirt modeli unisex yani kadın ve erkeğin giyebileceği tarzda üretilmiştir. Bir diğer giyim ürün olan pijamalar ise Ef Butik’te satışa sunulmaktadır. Hem rahatlık ve konfor sağlaması ile hem de görünüş itibari ile oldukça beğenilen ürünler farklı fiyatlı olmaları ile de tutulmaktadır. Butik içerisinde pijama olarak kullanabileceğiniz ürünlerden birisi olan, mor ekose eşofman altı modeli serinleten kumaşı ve üç farklı renk seçeneği imkânı ile müşterilere sunulmaktadır. Ef Butik pijama ürünleri arasında yer alabilen bir diğer ürün ise, kadın gri jogger eşofman altı modelidir. Bu modeli basic bir ürün olduğundan tek renge sahiptir ve model üstünde başka herhangi bir renk veya sembol yer almamaktadır. Bel bağlama detayı ile de müşteri kendine göre ürünü ayarlayabilmektedir.

Ef Butik Modelleri

Ef Butik Modelleri

Ef Butik giyim ürünleri ile ve diğer birçok alanda ürettikleri ile alanında öncüleşen markalardan biri olmaktadır. Örneğin bilinenin aksine eşofmanlarda yoğun bir tasarım ve farklı modeller görülmektedir. Bu kapsamda üretilen Ef Butik eşofman ürünlerinden birisi, siyah dream eşofman altı modelidir. Bu ürünün ana rengi siyah olmakla beraber sağ ve sol bacak tarafında renkli tasarımlar yer almaktadır. Ürünün beli lastikli olduğundan doğrudan bel kısmını sarmaktadır. Gün içerisinde hem rahat olmak hem de ilgi çekici görünmek için alınabilecek en güzel ürünlerden bir tanesidir. Bir diğer eşofman modeli ise, siyah beyaz çift renk eşofman altı ürünüdür. Bu üründe sağ ve sol bacakta farklı renkler yer almaktadır. Bir bacak tarafının rengi siyah iken öbür bacak tarafının rengi tamamen beyaz olmaktadır. Son dönemlerde bu tarz eşofman modelleri ve pantolon modelleri sıkça görülmektedir. Eşofmanların altına giyilen çoraplar da artık gençler arasında oldukça dikkat çekmektedir. Artık yeni dönemde çoraplar bile birbirinden farklı model ve tasarımlar ile sektörde yer almaktadır. Bu kapsamda üretilen bir ürün olan, unisex kırmızı netflix çorap modeli hem bilek boyundan uzun olması ile hem de tasarımı ile tercih edilmektedir. Bu ve benzeri birbirinden farklı model ve tasarım ile hazırlanan çoraplar butik içerisinde yer almaktadır. Ef Butik çorap modelleri tekli olarak satıldığı gibi, çoklu paket halinde de satılmaktadır. Bu ürün örneği ise, 3’lü powerpuff girls çorap setidir. Tüm bu yenilikçi ürünlerin yanı sıra bir ihtiyaç olarak daima kullanılan ürünler de butik içerisinde satışa sunulmuştur. Bu kapsamda ihtiyaç halinde olan ve daima taşınan ürünler arasında yer alan çantalar ve cüzdanlar da yeni tarzda hazırlanmıştır. Ef Butik çanta modelleri arasında yer alan, mini ef çapraz çanta- mor ürünü ile yenilikçi ve kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün birden fazla büyüklü ve küçüklü olmak üzere çanta bölümleri barındırmaktadır. Bu bölümler fermuar ile açılmakta ve kapanmaktadır. Ayrıca Ef Butik cüzdan modelleri de çantalar ile birlikte satışa sunulmuştur. Bu model ürünlerden bir tanesi de, pastel renk mavi cüzdanlı çapraz çanta ürünüdür. Ürün sade ve şık görüntüsü ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bitişiğinde yer alan minik cüzdan detayı ile de paraları koymak için özel bir yer tasarlanmıştır.

Ef Butik Okul Ürünleri

Ef Butik Okul Ürünleri

Lise, ortaokul hatta ilkokul öğrencileri için bazı temel kırtasiye ihtiyaçları mevcuttur. Gençler daima diğer arkadaşlarından farklı olmak istediklerinden okulda kullandıkları araç ve gereçlerine de büyük önem gösterirler. Ef Butik kırtasiye ürünleri ile bu anlamda öğrencilerin aradığı ürünleri onlara sunmaktadır. Okulda işlenen derslerde kullanılmak üzere defter, kalem, kitap, kalem kutusu gibi araç gereçler gençler tarafından özenle alınmaktadır. Onların ilgisini çekebilecek birbirinden farklı ürün çeşidi de Ef Butik okul eşyaları bünyesinde barınmaktadır. Örneğin, Ef Butik kalemlik tasarımı birçok öğrenci tarafından sevilerek tüketilmektedir. Renkli galaxy kalemlik ürünü, farklı görünüşü itibari ile ilgi çekici olmakta ve kişiyi sınıf içerisinde odak noktası yapabilmektedir. Bunun dışında daha onlarca farklı kalemlik modeli de butik içerisinde yer almaktadır. Ders esnasında not tutulan ve alınan bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan defterlerdir. Defterler bazen çok sevilir ve sanki yazı yazmak için an kollanıyormuş gibi beklenir. Yazı yazmayı özendiren defterler daima öğrenciler tarafından sevilmektedir. Ef Butik defter ürünlerinden birisi olan, telli planlayıcı defter ajanda- sihir kitabı tasarımı ile yazı yazmayı öğrenciye sevdirmektedir. Siyah ana renkli tasarımda renkli güneş baskısı ve renkli yazılar yer almaktadır. Defterin yeterli yaprak sayısına sahip olması da dönem içerisinde öğrenicinin akışını etkilemeyecektir. Ders esnasında önemli yerlerin daima üstü çizilir ve bu işlem ilgi çekici olması açısından fosfor kalemler ile yapılır. Ef Butik fosforlu kalem ile de defter veya kitaplarda önemli kısımları dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Bu kalemler okullar haricinde iş hayatında yoğun olarak vakit harcayan bireyler için de kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra yazmak veya çizmek için normal kalemler de butik içerisinde satışa sunulmuştur. Ef Butik kalem ürünleri arasında kurşun kalem ve dolma kalem de bulunmaktadır. Kaktüs squishy kurşun kalem ile farklı tarzda bir yazma alışkanlığı kazanılacaktır. Renkli model ve tasarımı ile öğrencilerin oldukça beğeneceği bir yapıya da sahiptir. Tüm bu okul araç gereçlerini taşıyabilmek için elbette bir sırt çantasına ihtiyaç duyulacaktır. Ef Butik sırt çantası ürünleri model olarak kullanışlı ve tasarım olarak diğer birçok üründen farklıdırlar. Unisex siyah panda kolaj sırt çantası hem genç kız öğrencileri için hem de erkek öğrenciler için kullanılabilmektedir. İki farklı sırt çantası gözü bulunmaktadır. Gözlerden biri büyük öteki küçüktür. Her ikisi de fermuar yolu ile kullanılmaktadır. Onlarca farklı modeli ile Ef Butik okul çantası ürünleri ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Çoğu zaman kıyafete uygun ayakkabı kombini yapılmaktayken bu artık günümüzde kıyafetlere uygun takı kullanmaya kadar gitmektedir. Hal böyle iken Ef Butik takı ürünleri de gitgide ilgi çekmeye başlamıştır. Kolyeden bilekliğe bereden şapkaya kadar her türlü aksesuarlar Ef Butik farkı ile müşterilere sunulmaktadır. Bu kapsamda zincirli gece parlayan ay kolye, Ef Butik kolye ürünlerinden yalnızca bir tanesidir. Bu ürün karartılmış gümüş renginde bir ay sembolüne sahiptir. Ay sembolünün içerisinde ise geceleri parlayan yuvarlak küçük bir taş vardır. Bu kolyenin birden fazla rengi olup, dört farklı renk seçeneği imkânı sunulmuştur. Bunun yanı sıra sevgililer için de tasarlanmış olan kolyeler bulunmaktadır. Mıknatıslı çift sevgili kolyesi de bu ürünlerden bir tanesidir. Takı denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden bir tanesi de elbette bileklik modelleri olacaktır. Ef Butik bileklik modelleri hem yalnızca bireyler için hem de sevgililer için olmak üzere birçok konseptte hazırlanmıştır. Bu bileklikler piyasadan farklı olarak tasarlanmıştır. Sevgililer için hazırlanmış olan bilekliklerden bir tanesi, mıknatıslı çift sevgili bilekliğidir. Bu bileklikte tamamen gümüş ince bir zincir olup, zincirin bir bölgesinde ufak bir mıknatıs yer almaktadır. Bu mıknatıs sayesinde sevgililer el ele tutuştuklarında bileklikler birbirine bağlanmaktadır. Bir diğer takı ürünü olan küpe modelleri de Ef Butik markası içerisinde yer almaktadır. Küpeler çoğunlukla takılan kolyeler ile uyumlu hale getirilmeye çalışılmaktadır. Dolayısıyla bu noktada küpe seçimi de oldukça önemli bir husus olmaktadır. Ef Butik küpe ürünlerinden birisi olan, gold kıvrımlı yılan küpe görünüş itibari ile çok beğenilmektedir. Ayrıca yılan modeli takılarda son zamanlarda oldukça öne çıkmaktadır. Birçok takıda yılan modelini görmek mümkün hale gelmiştir. Bu ürün altın renginde olup kararma durumu söz konusu olmamaktadır. Kış aylarında sıklıkla kullanılan ve özellikle yağışlı günlerde görmeye alışkın olduğumuz bir aksesuar da bere olacaktır. Bereler gençler arasında popüler bir ürün haline de dönüşmüştür. Ef Butik bere modeli olan beyaz Atatürk bere birçok genç tarafından sıklıkla satın alınmaktadır. Bunun yanı sıra markanın onlarca çeşit bere modeli de bulunmaktadır. Sıcak yaz günlerinde de saçlarda görmeye alışkın olduğumuz bir diğer aksesuar ise şapkalar olacaktır. Ef Butik şapka modelleri arasında öne çıkan bir model vardır ki, küresel düzeyde herkes tarafından bu model şapkalar kullanılmaktadır. Siyah balıkçı şapka bucket hat yakaladığı hızlı yükseliş ile hızlı bir beğeni kazanmıştır. Yaz döneminde sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise gözlüklerdir. Ef Butik gözlük modelleri de birbirinden farklı tasarım ve modelleri ile mağaza içerisinde yer almaktadır. Tabiî ki tüm bunlara dikkat ederken son dokunuşları daima aynalar karşısında yaparız. Aynalar karşısında geçirilen vakitleri anımsayamasak da bakılan ayna daima bilinir. Ef Butik ayna ürünleri yenilikçi ve sıra dışı tarzı ile çok beğenilmektedir. Ay dekoratif pleksi ayna ürünü bir ihtiyaç olması dışında estetik anlamda da göz doldurmaktadır.

Ef Butik Tasarımları

Ef Butik Tasarımları

Kıyafetten aksesuara, hediyelik eşyadan kırtasiye ürünlerine kadar birçok alanda hizmet sunan Ef Butik ürünleri ev içlerinin dekorasyonunda da yer almaktadır. Ef Butik oda dekorasyonu ürünlerinden birisi olan Ef Butik duvar halısı modelleri son zamanlarda özellikle genç odalarında sıklıkla görülmektedir. Siyah michelangelo duvar halısı ürünü 70x90 ebatları ile uygun bir duvar halısı olmaktadır. Siyah ana renk üzerinde bulunan beyaz renkli tasarımı ile farklı bir dekorasyona imza atmaktadır. Duvar halısının yanı sıra Ef Butik duvar kağıdı ürünleri de mağaza içerisinde yer almaktadır. Bu ürünler tekli ve çoklu set halinde satılabilmektedir. Lila aesthetic 70’li poster duvar kağıdı seti görsel olarak birden fazla görüntü içermektedir. Bu görüntüler farklı olsa da hepsi birbiri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Yatakta rahat bir uyku geçirmek ve odayı severek kullanmak için konforlu bir yastık da satışa sunan mağaza uygun fiyatları ile de oldukça tutulmaktadır. Ef Butik yastık modellerinden birisi olan nutella yastık hem yumuşacık yapısı ile rahatlatacak hem de hoş görüntüsü ile odalara renk katacaktır. Evde veya dışarıda bir şeyler içmek için kullanılan mataralar farklı tasarımları ile bir süre daha gündemden düşmeyecek gibi görünmektedir. Ef Butik matara tasarımlarına da göz atabilir ve farklı matara ürünlerini görebilirsiniz. Evlerde özellikle odada masa başında veya bir köşede kitap okurken tercih edilen gece lambaları da mağaza içerisinde yer almaktadır. Her üründe görüldüğü gibi Ef Butik gece lambası üzerinde de farklı tasarımlar yer almaktadır. Çalışma hayatında yardımcı ürünlerden biri olan sekreterlik, artık her alanda kullanılmaya da başlamıştır. Ef Butik sekreterlik ürünü olan yeşil avokado kalp sekreterlik hoş görüntüsü ve sağladığı fayda ile mağaza içerisinde tutulan bir ürün olmaktadır. Çantalarda kullanılmasına alışkın olduğumu Ef Butik rozet ürünleri minyatür yapıları ve birbirinden farklı çeşidi ile satışa sunulmaktadır. Müzik dinlemeyi çok seven insanlar yolda yürürken çantalarından, ceket ceplerinden kulaklıklarını eksik etmemektedirler. Ef Butik kulaklık ürünleri hem uzun vadede kullanılabilen hem de ilgi çekici renk ve görünüşleri ile müzik dinleme tutkusu olan insanların tercih ettiği bir ürün olmaktadır.

Ef Butik birçok farklı ürünü ile oldukça tutulan bir marka olmaktadır. Giyimden, aksesuara, züccaciyeden çeşitli ev ürünlerine kadar birçok şey butik içerisinde yer almaktadır. Kıyafetlerde moda sektörü yakından takip edilirken satılan ürünler özellikle genç yaşta olan bireyler içindir. Birbirinden farklı kışlık sweatshirtler ve yazlık t-shirtler ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra satılan hediyelik eşyalar ile de gençler arasında tercih edilen popüler mağazalardan birisidir. Kırtasiye ürünlerinden, çantaya, dekorasyondan, mataraya kadar ihtiyacınız olan her şey ile Ef Butik müşterilerinin hizmetine açıktır. Özellikle genç yaşta bulunan kesime hitap eden Ef Butik ajanda da dahil olmak üzere birçok farklı tasarım ile ilgi odağı olmaktadır. İçerisinde bulunduğu sektörü ve tercih edilen güzel şeyleri yakından takip eden butik satışa sundukları ürünler ile de yenilikçi tarzlarını kanıtlamışlardır. Sektörde görmeye alışık olunmayan ürünler ve yenilikçi tarzlara sahip mağaza ürünleri ile kısa sürede oldukça tercih edilen bir marka olmuştur. Ürünlerde görülen uygun fiyat aralığı da tercih edilmesi sebeplerinden birisi olmaktadır. Ef Butik farklı bir tarza sahip olmak için tercih edilebilecek ideal markalardan bir tanesi olmaktadır. Ef Butik ürünleri hakkında detaylı bilgi almak, ürünlerin fiyat aralığı ve binden fazla ürüne göz atabilirsiniz.