"

Broş

" araması için 12574 sonuç listeleniyor

Broş

Broş ile Artık Kıyafetleriniz Daha Farklı

Broş gibi aksesuarları kullanmak kıyafetleri olabildiğince tamamlaması neticesinde fazlasıyla önem arz eden parçalar arasındadır. Bilakis sade tarzda kıyafetler tercih edildiğinde kişilerin seçtiği takılar ile o kıyafetler oldukça hareketli ve de aynı zamanda tarz bir şekilde kombin şekline dönüştürülebilir. Örnek verilecek olursa; giyinmiş olan sade şekildeki gömlek ya da herhangi bir tişört, tercih edilebilir harika aksesuarlar yardımı ile çok şık bir kombin haline getirilebilir. Zaten bir tarza sahip olan insanların yaptıkları kombinler incelenecek olursa, bütün hepsinin aksesuar kullanma konusuna oldukça fazla bir şekilde önem verdiği görülmektedir. Çeşitli broş örnekleri ile oluşturulan kombinler daha da çeşitlilik kazanabilmektedir. Tercih edilen kıyafet eğer sade şekilde ve düz bir renkten meydana gelen bir tür elbise veya da takım elbise türünde bir giysi ise kumaşın üst kısmına bir adet broş takmak anında tarzı yükselten önemli ayrıntılardan biridir denilebilir. Bahsedilen bu türdeki giysilerin üzerinde kullanılarak sonuç olarak en hoş sonucu elde etmeyi sağlayan aksesuar broş olmasından dolayı mutlaka takılarınız için oluşturduğunuz dolap içerisinde kesinlikle çeşitli broşlara yer verilmelidir. Günlük olarak tercih edilen kombinlerde ve de aksesuar koleksiyonlarında broşlar bireylerin oldukça fazla bir şekilde dikkatini çeken bir ayrıntı şeklinde seçenekler arasında yerini almıştır. Herkes ile hitap edebilen broş fiyatları ile bütün kullanıcıların bir ürüne sahip olması amaçlanmıştır. Bu tür ürünler çoğunlukla kapalı olacak bir şekilde bireylerin giysilerine tutturulmak mantığı üzerine meydana getirilmiş dekoratif birer parçadır. Genel olarak metal ve gümüş maddelerinden bazen ise altın ve benzeri maddelerden yapılması mümkündür. Broş iğne yardımı ile kıyafetlere ve benzeri eşyalara takılabilen bir tür süs eşyasıdır. Broş için, kıyafetlerin yaka kısımlarında kullanmak için tercih edilen bir tür süs iğnesi şeklinde de bir tanımlama yapmak mümkündür. Birbirinden farklı broş tasarımları ile her zevke hitap edebilen bir yapıya sahip olan bu ürünler ile artık kıyafetler daha renkli ve daha tarz. Sonuç olarak broş aksesuar olarak kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen, kıyafetlerde ve benzeri neredeyse tüm eşyalarda çoğunlukla kullanılan ürünler arasındadır.

Değişik Tasarımlardaki Broş ile Kıyafetinizin Havasını Değiştirin

Alıcılar, herhangi bir ürünün alımı konusunda, kullanıcı yorumlarına da oldukça fazla bir şekilde dikkat etmektedirler. Bu nedenle de kullanıcı yorumları ürünün alımı konusunda belirleyici bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür her zaman satın alınmayan ve satın alırken de kalite ve pratiklik kriterlerinin oldukça fazla bir şekilde göz önünde bulundurulduğu bir eşya olan broş seçiminde de alıcılar kullanıcı yorumlarını fazlasıyla önemsemektedirler. Broş iğnesi yardımı ile kolay bir şekilde takılması tamamlanan ürünler ile modası geçmiş kıyafetler bile dolaptan çıkarılıp farklı hoş ve tarz görünümü ile giyilebilmektir. Broşlar çok naif ve zarif bir görünüme sahiptirler. Bu ürünler, kıyafet dolaplarını oldukça renklendirici ve hareketlendirici çok güzel parçalar arasını yer almaktadır. Temel olarak bu tür ürünler, kullanılan her türlü ürün üzerinde bir farklılaşma oluşturmaktadırlar. Sade elbiseler üzerine takılacak küçük ve tatlı bir broş, elbisenin havasını bir anda değiştirebilmektedir. Bu broşlar, sadece elbiselerde değil aynı zamanda mantolar üzerinde de sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu sayede mantolarda da bir hareketlenme meydana getirilebilir. Çünkü mantolar da çok sık bir şekilde satın alınan veya her zaman giyilen ihtiyacı hissedilen bir ürün değildir. Bu noktada kimi bireyler gümüş tonlu ürünler tercih ederken kimi bireyler ise sarı tonlarında ürünler tercih edebilmektedirler. Her ikisinin karma bir şekilde alıcılara sunulduğu broş çeşitleri de dileyen kullanıcılar tarafından oldukça fazla bir şekilde ilgi görmektedir. Çünkü bir tür ürünler her şeye uyabilen bir özelliktedir. Örnek verilecek olursa, tercih edilen takıların içinde sarılar ve gümüş renkleri var ise, broşlar tüm bu ürünler ile birlikte kombine edilebilir. Fakat yine tekrar etmek gerekirse; gümüş renklerdeki broş ve benzeri süs eşyalarını tercih etmek isteyen bireyler için gümüş broş, daha sarı tonlardaki broş ve benzeri süs eşyalarını tercih etmek isteyen bireyler için ise altın broş tavsiye edilebilir nitelikte olan ürünlerdir.

Broş Kullanım Şekilleri

Broş kullanımı konusuna değinilecek olursa şu şekilde bir giriş yapmak doğru bir seçim olabilir. Broşlar, kıyafetin türüne göre çeşitli kullanım şekillerine sahip olabilmektedirler. Bu noktada kullanıcıların bu ürünü hangi tür giysi üzerinde kullanacaklarına kadar verip ona göre bir tercih yapmaları gerekmektedir. Broşu nerede ve nasıl kullanabilirim şeklindeki soruların, günümüzdeki en dikkat çekici yöntemi gömlek ve benzeri giysilerin yaka kısımlarına takılan broşlar olduğu söylenebilmektedir. Günümüzde moda olan gömlek türü kıyafetlerin yaka kısımlarına bu ürünü takma eylemi özellikle belirtilmesi gerekirse ofis şeklindeki mekanlar içerisinde şık olmanın en basit yollarından bir tanesidir. Kıyafetlerin yaka kısımlarına takılabilecek broş modelleri, birtakım taşlar yardımı ile süslenmiş şık bir görünüme sahip şekilde olabileceği gibi, iğne biçiminde bulunan tarzdaki modeller arasından da seçim yapmak mümkündür. Her zevke hitap edebilen bu ürünler ile tüm kullanıcılar kendi tarzlarına uygun olacak şekilde tercih yapabilmektedirler. Bu tür ürünler, gömlek yakasında tek halde şık bir şekilde kullanabileceği gibi, bunun dışında daha küçük haldeki broşlardan birden fazla adet kullanarak da gömlek üzerinde oldukça fazla şık bir görüntünün elde edilmesi mümkün olmaktadır. Bu tür ürünler, çalışılan kurumu temsil eden renkte de kullanılabilmektedir. Bu sayede hem daha şık bir görünüm elde edilmiş olur hem de kurum ile arada bir bağlantı kurulmuş olmaktadır. Görüldüğü üzere broş çeşitleri sadece kıyafetlere hareketlilik katmak ve benzeri amaçlarla kullanılmıyor. Kullanılacak broşların büyüklüğü veya küçüklüğü, kullanıcıların onları nasıl ve nerede kullanmak istedikleriyle doğrudan ilgilidir. Mesela, seçilen broşlar eğer büyük parçalar ise mantoların veya kalın kolyelerin uç kısımlarında kullanmak kullanıcılar açısından güzel bir tercih olabilir. Kolye etrafına da broşlar kullanılarak hem broşu hem de kolyeyi birlikte ahenkli bir şekilde kullanmak mümkündür. Netice itibariyle kolye farklı olmuş ve kolyenin giyilen kıyafet ile uyumu sağlanmış olmaktadır. Altın rengi broşları çok parlak bulan kullanıcılar arzu ederlerse biraz daha bronz renkteki ürünleri tercih edebilirler. Şapka kenarına arzu edilen broş iğneleme yöntemiyle, şapkaların farklı bir ürüne dönüştürülmesi mümkündür. Bu sayede hem diğer şapkalardan farklı bir tarzda şapka olmuş olacak hem de broş da giysi yakasında değil farklı bir lokasyonda kullanılmış olmaktadır. Broşlar, kıyafet ve diğer eşyalar üzerinde kullanıcıların isteğine göre değişik yerlerde konumlandırılarak kullanılabilmektedir.

Her Zevke Hitap Eden Broş ile Günler Daha Keyifli

Broş kullanmak, şık bir görünüm oluşturmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça eğlenceli bir akımdır da. Bu ürünler istenilen her türlü yerde kullanıma uygun olarak üretilmişlerdir. Broşlar; kıyafetlerde, çantalarda, şartlarda hatta ve hatta ayakkabılar da dahil olmak üzere birçok yerde kullanılabilir nitelikteki ürünlerdir. Broşların kullanımı ile ilgili olarak en gözde olan tarzlardan bir tanesi de hiç şüphe yok ki şapkaların broşlar ile birleştirilip bir kombin yapılarak kullanılmasıdır. Bu şekilde bir tercih ile üzerinde broşun kullanıldığı şapkalar hareketlendiği için çok daha şık bir sonuç elde edilmiş olacaktır. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken oldukça fazla önemli bir konu ise, broş ile kullanılacak şapkanın hangi büyüklüğe sahip olduğudur. Broşlar artık daha önceki zamana nispeten kullanıcılar tarafından oldukça fazla talep edilebilir bir duruma gelmiştir. Broş takı olarak günlük yaşam içerisinde tüm bireylerce rahatlıkla talep edilen bir ürün konumuna gelmiştir. Ceket yakalarında kullanmak üzere sıklıkla tercih edilen yaka iğnesi broş işlevi de gördüğü için bireylerin adeta bir kurtarıcısı konumundadır. Yaka iğneleri de aynı şekilde kıyafetleri renklendirmek ve hareketlendirmek amacı ile geçmişten günümüze yoğun bir şekilde talep edilen süs eşyaları arasında yerini almıştır. Çünkü zarif ve bir o kadar da naif bu tür ürünlerin her dönemde belirli bir kitle tarafından tercih edilme kapasitesi mevcuttur.

Broş Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Broş ismi anıldığı zaman akıllara ilk olarak gelen ve çoğunlukla tercih edilen bir yöntem ceketin yaka kısmına broş tanımaktır. Bu noktada broş düğme hizmeti de sunduğu için kullanıcılar açısından oldukça talep edilebilir bir ürün halini almıştır. Özellikle iş hayatında ceketlerin yaka kısımlarında oldukça fazla kullanılması ile bilinen broş çeşitleri arasında tabi ki Atatürk broş ve stetoskop broş yer almaktadır. Bunların dışında iş ve normal hayat içerisinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bir broş çeşidi ise ay yıldız broş olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bunlar dışında günlük hayat içerisinde kullanmak amacı ile satın alınan ürünler arasında kelebek broş da yerini almış durumdadır. Daha klasik tercih yapmak isteyen kullanıcılar için ise iğne oyası broş modelleri fazlasıyla dikkat çekici şekilde bu tür kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak hizmete sunulmuş durumdadır. Ceketlerin yaka kısımlarında veya başka bölgelerde broş kullanmak için öncelikle ceketin hangi kumaştan meydana geldiğine fazlasıyla dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü boy olarak büyük olan miktar olarak da ağır olan broşların, daha hafif malzemelerden üretilen ve kumaş olarak da ince olan bir ceket üzerinde kullanılması pek de doğru bir tercih olmamaktadır. Şayet kullanılacak broş, hacim olarak büyük ve miktar olarak da ağır bir çeşitte tercih edilecek ise, bu ürünün palto veya da kaban gibi kıyafetler üzerinde kullanılması daha uygun bir tercih olarak kullanıcıların seçimine sunulmaktadır. Ama eğer palto veya kaban üzerinde değil de kesinlikle ceket üzerinde broş kullanılmak isteniyorsa da diğerlerine göre daha hafif olan ve boyut olarak daha küçük tarzdaki broş çeşitlerine yönelmeleri gerekmektedir. Bu sayede daha sağlıklı bir kıyafet görüntüsü elde edilmiş olmaktadır.

Binbir Çeşit Broş Özellikleri

Alıcılar herhangi bir ürünün alımından önce kullanıcı yorumlarını da fazlasıyla takip etmektedirler. Çünkü broşlar seçenek bakımından oldukça fazla bir şekilde kullanıcıların alımına sunulmuş ürünlerdir. Çok çeşitli broş modelleri mevcuttur. Doğal olarak da bahsedildiği gibi ürünü daha önce kullanmış bireylerin hangi düşünceleri belirttikleri, hangi noktalar üzerinde durdukları; bu ürünü alma niyetinde olan kullanıcılar açısından fazlasıyla önem teşkil etmektedir. Broş hediye olarak da bireyler tarafından tercih edilen bir üründür. Minik bir yılbaşı hediyesi veya bir doğum günü hediyesi olarak oldukça fazla bir şekilde talep edilmektedir. Hatta hediyeleşmek için kesinlikle özel bir günün olmasını beklemeden arkadaşlar arası alınabilecek küçük fakat işlev bakımından oldukça yarar sağlayan bu broşlara olan talep gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Daha kapsamlı bir hediye olması açısından broş seti de kullanıcılar tarafından tercih edilebilir nitelikteki hediyeler arasındaki yerini çok uzun zaman önce almıştır. Kullanımı kolay broş aparatı ile artık giysilerin, şapkaların, çantalarını ve hatta ayakkabıların bile farklı ve tarz görünmesi çok daha kolay bir hal almıştır. Her yaşa ve zevke hitap edebilecek nitelikteki bu harika etkiler yapabilen broşların birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur. Kullanıcıların kıyafetine ve iş veyahut günlük hayatı için uygun olacak şekilde değişik türlerde üretilen bu broşlar ile farklı olmak ve girilen ortamlarda dikkat çekmek artık çok daha kolay bir hal almıştır. Bu broş çeşitlerinin fazlasıyla tercih edilen birkaç çeşidinden bahsedilecek olursa örneğin vintage tarzda ürünler seven kullanıcılar için vintage broş tercih edilebilir nitelikteki ürünlerden bir tanesidir. Bunun dışında daha hafif eve kullanımı kolay bir ürün tercih etmek isteyen kullanıcılar için keçe broş veya da boncuk broş doğru bir tercih olacaktır. Hafif fakat biraz da klasik bir görünüm sunmak isteyen kullanıcılar için inci broş oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Bunlar dışında bulunulacak ortama daha uygun olması talebiyle elmas broş tavsiye edilebilir nitelikteki broş çeşitleri arasındaki yerini almıştır. Çeşitli broş malzemeleri ile hazırlanan ve her türlü zevke sahip bireyler tarafından talep edilebilen bir ürün olan broşlar, tahta broş şeklinde de Trendyol üzerinde oldukça fazla bir şekilde çeşitli renk ve modellerde kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumdadır.

Broş Nereye Takılır?

Broşlar, kıyafetlerin yaka, omuz ya da göğüs kısımlarına takılır. Birçok farklı materyalden üretilen, taşlı, sade gibi farklı modelleri bulunan broşlar, kıyafetleri tamamlayan aksesuarlardır. Geniş bir stil çeşitliliği olan broşlar klasik model ya da son trendlere uygun olarak üretilir. Elbise, kazak, gömlek gibi kıyafetlerin yanı sıra broşlar ceket, döpiyes ve şal gibi dış kıyafetlerin üzerine de tamamlayıcı aksesuar olarak takılabilir. Ceketlerin ve döpiyeslerin yakalarına takılan broşlar, kıyafetleri tamamlayıcı parçalardır. Kıyafetlerin üstüne takılan şalları da farklı şekillerde bağlamak ve tutturmak için broşlar kullanılabilir. Her mevsim kullanılabilen broşlar, özellikle yaz aylarında tercih edilen keten ya da hasır gibi materyallerden üretilmiş şapkaların üstüne de takılabilir. Abiye elbiseler için de tamamlayıcı bir aksesuar olan broşlar, her zevke uygun olarak üretilen geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Kıyafetlere kolayca takılabilen iğneli yapısı, taşlı ya da sade, farklı desenlerde üretilen broşlar, günlük ya da gece kıyafetlerini tamamlayan önemli aksesuarlardan biridir.

Broş Nerede Satılır?

Birçok farklı model, materyal ve şekilde üretilen broşlar Trendyol üzerinden kolayca bulunabilir. Her zevke uygun ürün çeşitliliği arasından kendi zevkinize uygun olan broşu kolayca bulabilirsiniz. Taşlı, sade, klasik ya da modern şekillerde üretilmiş ve oldukça geniş alternatifleri ile size uygun broşu kolayca bulabileceğiniz Trendyol’dan alışverişinizi yapabilirsiniz. Kıyafetlerinizi tamamlayıcı aksesuarlardan biri olan ve eskimeyen modası ile her zaman kullanılabilen birçok farklı model broş arasından kendi zevkinize uygun olan broşu bularak satın alabilir ve kıyafetlerinizi bu broşlar ile süsleyebilirsiniz. Kadın, erkek ya da çocuklar için üretilen broşlardan alarak kıyafetlerinizi tamamlayıcı ve kurtarıcı bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasından sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek broş modellerine Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Her yaş grubu ve cinsiyet için uygun olan broş modelleri arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Hangi Tür Broş Tercih Etmeli?

Kıyafetlerinize uygun olan modeldeki broşu tercih etmek stilinizi tamamlamak için doğru bir tercihtir. Kadın broş, erkek broş ve çocuk broş modelleri arasında size ve sevdiklerinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Abiye ve gece kıyafetleri taşlı, incili ya da parıltılı broş modelleri ile tamamlanabilir. Resmi davetler için tercih edeceğiniz ceket, döpiyes gibi dış parçaların yaka kısımlarına da sade ve şık broş modellerinden birini kolayca takabilirsiniz. Yuvarlak yakalı üstler ve boğazlı kazaklara takacağınız broşlar ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Şalların bağlama yerlerine takılan broşlar ile hem şalınızı sabitleyebilir hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Eski dönemlerden beri kullanılan ve modası geçmeyen broşlar günümüzde her kıyafete uygun olarak üretilir. Tarzınıza ve giydiğiniz kıyafete uygun olarak takacağınız broşlar ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Işıltılı kıyafetlerinizin üstüne takacağınız şık görünümlü broşlar ile sadeliği, sade kıyafetlerinizde tercih edeceğiniz parıltılı broşlar ile zarafeti yakalayabilirsiniz.