İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Egzersiz Aletleri

" araması için 4408 sonuç listeleniyor

Hafif ve Kullanışlı Egzersiz Aletleri Trendyol'da

Yüksek kaliteye ve performans standartlarına sahip egzersiz aletlerini her yaştan ve seviyeden spor tutkunu tercih edebilir. Kilo vermek, kas yapmak veya sadece enerjik hissetmek için egzersiz aletlerinden yararlanabilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar herkesin rahatlıkla kullanabileceği spor egzersiz aletleriyle yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Kendi vücut tipinize ve hedeflerinize göre seçeceğiniz egzersiz aletleriyle hem sağlıklı bir yaşam sürebilir hem kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz. Pek çok egzersiz aleti arasından bütçenize ve taleplerinize uygun egzersiz aletini satın alabilir ve evinizde dilediğiniz zaman spor yapmanın keyfine varabilirsiniz. Üstelik egzersiz aletlerinin yardımıyla motivasyonunuzu artırarak güne daha enerjik ve zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kullanışlı Egzersiz Aletleri

Kullanışlı Egzersiz Aletleri

Evde spor yaparken kullanabileceğiniz küçük egzersiz aletleri sayesinde hem sağlıklı yaşamın kapılarını aralayabilir hem dışarı çıkmanıza gerek kalmadan spor yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Bu aletler sayesinde günlük yaşamınızın yoğun temposundan bir nebze de olsa sıyrılıp kendinize zaman ayırmanın tadını çıkartabilirsiniz. Egzersiz aletleri aracılığıyla uygulayabileceğiniz hareketlerle bel, boyun ve omuz bölgesinde oluşan ağrıları giderebilir, bu bölgeleri güçlendirebilirsiniz. Bunun için özellikle fizik tedavi egzersiz aletleri arasında bulunan direnç bantlarını kullanabilirsiniz. Direnç bantlarıyla kol ve bacak kaslarınızı çalıştırabilir, esneklik kazanabilirsiniz. Evde spor yaparken kullanabilecek aletler arasında göbek eritme egzersiz aletleri sıklıkla tercih edilir. Siz de karın çevresindeki yağların eritilmesine yardımcı olan bu mekanik veya elektronik aletlerden birini tercih edebilirsiniz. Karın egzersiz aletlerini düzenli kullandığınızda etkisini kısa sürede görebilirsiniz. İster sabah uyanır uyanmaz ister akşam günün yorgunluğunu atmak için bu egzersiz aletlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz egzersiz aletleri kullananlar tarafından yapılan egzersiz aletleri yorumlarını inceleyerek satın almayı düşündüğünüz aletin teknik özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden bu tarzda bir ürün almadıysanız egzersiz aletleri tavsiyeleri sayesinde ürünler hakkında kafanızda oluşan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Egzersiz Aletleri Çeşitleri

Egzersiz Aletleri Çeşitleri

Egzersiz aletleri modelleri arasında oldukça çeşitli ve her bütçeye uygun seçenekler bulunur. Bu sayede ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre ideal bir egzersiz aleti bulabilirsiniz. Nefes egzersiz aletleri, akciğer kapasitesini artırmaya yönelik kullanılır ve sporcunun performansını yükseltmesinde büyük rol oynar. Bacak egzersiz aletleri, alt vücut bölgesinin kuvvetini ve dayanıklılığını geliştirmeye yardımcı olur. Çene egzersiz aletleri, yüz kaslarını çalıştırarak daha sıkı ve şekilli bir çene yapısına ulaşmanıza katkı sağlar. Eğer el kaslarınızı güçlendirmek ve tutuşunuzu kuvvetlendirmek isterseniz el egzersiz aletlerinden yardım alabilirsiniz. Böylece tenis ve golf gibi sporlarda performansınızı artırabilirsiniz. Ayrıca parmak egzersiz aletlerini de kullanabilir, parmak kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Ayak egzersiz aletleriyle ise ayak kaslarınızı güçlendirebilir ve ayaklarınıza esneklik kazandırabilirsiniz. Duruş bozukluklarını gidermek veya bel ve boyun ağrınızı hafifletmek için sırt egzersiz aletlerini inceleyebilirsiniz. Diz egzersiz aletlerini ise yaşlılar ve sporcularda sıkça görülen diz problemlerine karşı koruma sağlamak ve dizleri güçlendirmek için tercih edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Egzersiz Aletleri Fiyatları

Bütçe Dostu Egzersiz Aletleri Fiyatları

Birçok kişi, sağlıklı bir yaşam sürdürmek ve formda kalmak için spor salonlarına gitmeyi tercih etse de evde kullanabileceğiniz bütçe dostu egzersiz aletleriyle de etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Örneğin göğüs egzersiz aletleri olarak bilinen push-up barlarını düzenli kullanarak göğüs kaslarınızı güçlendirip sıkı bir görünüm elde edebilirsiniz. Omuz egzersiz aletleri arasındaysa dumbbell ve kettlebell setleri bulunur. Farklı ağırlıklarda imal edilen bu ürünleri, becerilerinizi geliştirdikçe daha zorlu seviyelere geçmek için tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden yapılan egzersiz aletleri fiyatları değerlendirilirken birçok farklı kriter göz önüne alınır. Bu nedenle modelden modele fiyat farklılıkları gözlemlenebilir. Ayrıca egzersiz aletlerinin markası da fiyatın belirlenmesinde büyük bir rol oynar. Alışverişlerinizi uygun fiyatlarla tamamlamak istiyorsanız egzersiz aletleri online fiyat avantajlarını değerlendirerek bütçe dostu seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca belli dönemlerde düzenlenen egzersiz aletleri indirimlerini takip edebilir, almayı düşündüğünüz ürünleri cazip fiyatlara satın alabilirsiniz. Siz de egzersiz aletleri satın almadan önce gerçek müşterilerin deneyimlerinden faydalanarak ihtiyaçlarınıza uygun olan egzersiz aletlerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da kolay bir şekilde bulabilirsiniz.