"

Elart

" araması için 857 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat Çeken Elart Ürünleri Trendyol'da!

Yatak odalarının ferah ve konforlu bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan Elart, sık tekstil ürünleri ile bilinen bir markadır. Yatak örtüsü modelleri, pike takımları, çeyiz setleri ile ön plana çıkan firma ürünlerin kaliteli kumaşları ile dikkat çeker. Özellikle çeyiz setleri ile yeni evlenecek olanlara büyük bir kolaylık sağlar. Birçok parçaya tek seferde bir set sayesinde ulaşmanızı mümkün kılar. Çeyiz setinde birden fazla ürüne kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Setin içerisinde yatak örtüsü, nevresim, kırlent kılıfları, çarşaf, battaniye ve düz yastık kılıfı gibi tasarımlar bulunur. Tek seferde ihtiyacınız olan tasarımlara ulaşabilirsiniz. Çeyiz seti dışında ihtiyacınız olan bütün tekstil malzemelerini karşılayan marka, kumaşının yumuşaklığı ve canlı tonları ile beğenilir. Kumaşlar genel olarak kırışmaz ve ütü gerektirmeyecek şekilde tasarlanır. Bu nedenle müşterilere pratik bir kullanım imkanı sunar. Firma uyku seti, pike takımı veya masa örtüsü sayesinde evinizin sahip olması gereken tüm malzemeleri kaliteli bir şekilde imal eder. Bütün tasarımlar kullanışlı ve hafif yapıya sahiptir. Malzemelerin kumaşı genel olarak günlük kullanıma uygun olsa da özel zamanlar için de tercih edebileceğiniz seçenekler bulunur. Sadece çeyiz ürünleri değil günlük hayatta da tercih edilen birçok model bulunur. Özellikle tekstil malzemelerinin kaliteli olması müşteriler için çok önemlidir. Kumaşların renkleri uzun süre yıpranmamalı ve renklerinin yıllar boyu canlı kalması birçok kişi için oldukça gereklidir. Uzun süre kullanım imkanı sunan bütün modellerin yıkanma koşullarına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Kumaş yapısına göre farklılık gösteren yıkama derecesi genellikle 30 derece olarak bilinir. Markanın üretimini yaptığı modellerin kumaşları yıkama sonrası ütü gerektirmez ve canlı renklerini uzun yıllar kaybetmez. Bu sayede aldığınız tasarımı yıllarca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Elart indirim ve kampanya seçeneklerini görebilir, ihtiyacınız olan tasarımları tercih ederek kullanabilirsiniz. İndirim imkanları sayesinde uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat sayesinde kaliteli ve şık çeyiz likit veya günlük kullanıma uygun olan seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bütün kaliteli, kullanışlı, hafif ve şık tasarımlara Trendyol aracılığıyla kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Elart Ürünleri

Birbirinden Kaliteli Elart Ürünleri

Şık ve zarif tekstil ürünlerini imal eden Elart, sık sık tercih edilen bir markadır. Elart yatak örtüsü kalitesi ile bilinen ve müşteriler tarafından sık sık tercih edilen bir üründür. Günlük kullanıma uygun olan bu model yumuşak yapısı sayesinde her mevsim kullanıma uygundur. Pike takımı olarak da kullanılabilen bu ürün çift taraflı da kullanılabilir. Elyaf sahip olmayan bu ürünün yıkama koşullarına çok dikkat etmek gerekir. 30 derecede yıkanması tavsiye edilir. Yıkama sonrası ütü gerektirmez. Yıkama işleme sonrası yıpranma olmaz ve bununla birlikte renk solma durumu yaşanmaz. Bu sayede yatak örtüsünü uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Elart pike takımı, kullanışlı ve pamuklu yapısı ile günlük kullanım için uygun bir modeldir. Sahip olduğu sıra dışı tasarımı ile istediğiniz modeli tercih etmeniz mümkündür. Pamuklu kumaşı ile nefes alan yapıya sahiptir. Konforlu ve kaliteli bir uyku için vazgeçilmez parçalar arasındadır. Isıyı dengeleyen kumaşı sayesinde şık ve zarif bir görünüm kazanmanız mümkündür. Elart battaniye yumuşak yapısı ve konforlu kullanımı ile beğenilen bir tasarımdır. İsterseniz dekoratif amaçlı yatak üzerinde kullanabilirsiniz. Bunun ile birlikte soğuk havaların vazgeçilmezi haline gelmiş bir tasarımdır. Soğuk havalarda yumuşacık yapısı ile ısınma sağlamanız mümkündür. Aynı zamanda yataklarının üzerini örtebilir, odanızın dekoratif bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Kalitesi ve konforu yakalayabileceğiniz Elart uyku seti kış aylarında pamuklu iç yüzeyi ile üzerinize örterek kullanabileceğiniz modern bir tasarımdır. Pamuklu kumaşı ile yumuşak yapıya sahiptir. Şık görünümü ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile sık sık tercih edilen bir seçenektir. Keyifli ve deliksiz bir uyku için Elart yorgan oldukça uygun bir tercihtir. Yumuşak dokuya sahip bir yapıdadır. Özellikle uyku esnasında sahip olduğu özel tasarımı sayesinde cildinizin nefes almasına yardımcı olan bir malzemedir. Üzerinizde bir ağırlık hissetmeden rahat ve konforlu bir seçeneğe sahip olmanız mümkündür. Konforlu uykuyu önemseyenler için oldukça uygun bir tasarımdır. Bunun ile birlikte uzun süre kullanma imkanınız bulunur. Yıkamaya uygun olması nedeni ile müşterilerin beğenisini kazanır. Elart masa örtüsü, masanıza uygun olan rengi seçme olanağı sağlar. Birbirinden farklı renkleri ile evinizin tasarımına uygun olan rengi ve modeli tercih edebilirsiniz. Bu durum müşterilere seçme özgürlüğü sunar. Güpür detaylara sahip olan örtüleri ölçüleri genellikle 160x220 santimetredir. Masa ölçünüze uygun olan seçeneği tercih etmeniz tavsiye edilir. Şık sofraları gösterişli hale getirmeniz bu tasarım sayesinde mümkündür. Hem evinizin dekorasyonunda önemli bir rol sahibidir hem de sofralarınıza şıklık ve gösteriş katabilecek şekilde tasarlanmış olması ile dikkat çeker. Yenilikçi bir anlayış ile hizmet veren markanın bütün şık ve zarif tasarımlarına Trendyol aracılığı ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Özgün Tasarımlarıyla Elart Ürün Çeşitleri

Özgün Tasarımlarıyla Elart Ürün Çeşitleri

Özel modellere sahip olan marka, farklı tasarımları da içinde bulundurur. Genellikle kullanışlı tekstil malzemeleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılar. Özellikle çeyiz ürünleri sayesinde dikkat çeker. Markanın bir evin ihtiyacı olan tüm tekstil malzemelerini karşılayabilecek tasarımları bulunur. Özel günlerde tercih edilen yatak odası tekstil ürünlerinin kumaşları günlük kullanılan modellere göre farklılık gösterebilir. Özel günler ya da çeyizlik ürünlerin kumaşı genellikle satendir. Parlak ve gösterişli modeller çeyiz için tercih edilen tasarımlar arasındadır. Günlük kullanım için ise pamuklu, terletmeyen ve hafif yapıya sahiptir. Pamuklu kumaşlar başta olmak üzere, tekstil ürünlerinde saten, polyester ve elastan malzemelere de sıklıkla yer verilir. Abiye tasarımlara sahip olan tekstil ürünleri genellikle çeyizler için tercih edilir. Elart pike ile odanıza şık ve gösteriş katmanız mümkündür. Sahip olduğu kaliteli kumaşı ile beğenileri kazanan bir modeldir. Günlük ya da özel günler için kullanabileceğiniz farklı ve şık seçeneklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Saten ve güpürlü tasarımlar hediye veya çeyiz için tercih edilebilir. Çamaşır makinesinde kolay bir şekilde yıkayabileceğiniz kumaşa sahip olan pike takımlar, konforlu ve kullanışlı modellerdir. Yıkama koşullarına dikkat ederek ürünü uzun süre kullanma imkanınız bulunur. Pikeler tek kişilik, çift kişilik ve battal boy seçeneklere sahiptir. Yatak boyutuna uygun olan seçeneği tercih etmeniz tavsiye edilir. Elart bornoz, duş sonrasında rahat kullanımı ile kurulanmayı saplayan kaliteli bir üründür. Sahip olduğu yumuşak havlu kumaşı sayesinde konforlu kullanım sunan bir üründür. Markanın sunduğu birbirinden farklı ve özel renkler sayesinde istediğiniz ürüne ulaşmanız mümkündür. Sahip olmak istediğiniz modelin tasarlanmış olan farklı renkleri müşterilere seçme kolaylığı ve özgürlüğü sunar. Desenli veya farklı modellere ulaşmanız mümkündür. Günlük kullanıma uygun olan bornoz tasarımları çeyizlik hediyeler için de oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Çeyiz dışında hediye amaçlı da bu modelleri tercih edebilirsiniz. Dinamik ve modern bir anlayış ile farklı tasarıları müşterilerine sunan markanın kaliteli ve kullanışlı bütün modellerine Trendyol aracılığı ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Elart Modelleri

Kaliteli ve Kullanışlı Elart Modelleri

Farklı ve özel Elart modelleri sayesinde ister çeyizlik ürünler isterseniz de günlük kullanmak için uygun seçeneklere sahip olmanız mümkündür. Ev tekstili ürünleri içerisinde olan bütün tasarımlar evinizin genel atmosferine renk ve canlılık katar. Masa örtüleri, pike takımları ve bornoz takımları gibi çeşitli modeller, her an ihtiyacınız olan bütün ürün seçeneklerine kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bütün ürünler kolay bir şekilde kullanım imkanı sunar. Yorgana rahat bir şekilde geçirebileceğiniz nevresimler, her yastığa rahat bir şekilde uyum sağlayabilecek ebatlarda yastık kılıfları, pike ve battaniye çeşitleri ile evinizin ihtiyacı olan her şeyi bulabilirsiniz. Konforlu ve yumuşak yapısı ile hem şık görünüm sağlayabilir hem de rahat bir uyku keyfine varabilirsiniz. Terletmeyen özel tasarımlı ürünler, yaz kış her mevsimde kullanıma uygundur. Yazın pike olarak kullanma imkanı sunan yatak örtüleri oldukça pratik kullanıma sahiptir. Elart cibinlik, başta sivrisinek, her tür sinek ve diğer böceklerden korunmak için yatağın üstüne ve yanlarına geçirilen aynı zamanda şık ve zarif görüntüsü ile dikkat çeken çadır görünümlü bir tüldür. Birbirinden farklı cibinlik renklerine ulaşarak odanızın tasarımına uygun olan modeli seçebilirsiniz. Bu sayede sivrisinek ve böceklerden korunmak mümkündür. Bunun ile birlikte odanıza dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz bir üründür. Marka zarif görünümü ile dikkat çeken bu ürünün farklı renk ve desenleri imal ederek müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Konfor alanınız olan evinizin ve odanızın şık ve rahat bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda cibinlik modelleri genellikle çocuklar tarafından görüntüsü ile dikkat çeker. Çocuk odası için de güzel bir görüntü sağlamanızı mümkün kılan bir üründür. Markanın bütün modellerinin detaylarını Trendyol aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Elart ile Odanıza Renk Katma İmkanı

Elart ile Odanıza Renk Katma İmkanı

Geniş kitleler tarafından sevilen ve sık sık tercih edilen Elart, birbirinden farklı çeşitleri sayesinde odalar ve evlerde şık bir görünüm oluşturur. Hayatın her alanında kullanıma uygun olan ürünler sayesinde evinize farklı bir hava katma imkanınız bulunur. Özellikle yatak odanızı ürünlerin sahip olduğu mavi, lacivert, bordo, bej ve pudra gibi renkler sayesinde şık ve modern hale getirebilirsiniz. Ayrıca tekstil ürünlerinin kumaş türleri oldukça önemlidir. Direkt cilde temas eden ürünler olması nedeni ile kumaşların cilde hasar vermeyecek yapıda olması gerekir. Pamuklu veya saten kumaşlara sahip olan marka ürünlerin kalitesi sayesinde cilde hasar vermez bu sayede modellerin tümünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nevresim takımları, yorganlar ve yastık kılıfı gibi ürünleri yatak ölçünüze göre tercih edebilirsiniz. Birden çok modelin farklı ebatlarda üretiminin olması yatak veya sahip olduğunuz ürünlerin ölçüsüne uygunluk açısından çok önemlidir. Bu sayede sahip olmak istediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Marka sadece yatak odaları ile değil Elart salon takımı sayesinde de dikkatleri üzerine çeker. Bu takımlar genellikle hayal tülden üretilmiş olup zarif ve şık görünümü ile dikkat çeker. Sehpa ve konsol üzerlerine kullanabileceğiniz ürünleri aynı zamanda yatak odası aksesuarı olan makyaj masası gibi ürünlerde de kullanabileceğiniz tasarıma sahiptir. Takımın içerisinde sehpa örtüsü ürünleri bulunur. Pul işlemeli ve Fransız danteli ile imal edilmiş tasarımlar da bulunur. Kanserojen ve alerjik maddeler içermeyen ürünlerin sağlığa bir zararı bulunmaz. Zarif görünüme sahip olan modeller arasında gelinlik tülden üretilmiş özel tasarımlar da bulunur. Zevkinize ve ilginize uygun olan tasarımı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütün zarif ve kullanışlı modellere Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Özellikleriyle Öne Çıkan Elart Çeşitleri

Avantajlı Özellikleriyle Öne Çıkan Elart Çeşitleri

Sezon trendlerine ve modaya uygun modellerin dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olması marka için ön plandadır. Uzun süre kullanım imkanı sunan ve dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler oldukça kullanışlıdır. Tek seferde alabilme ve aynı zamanda yıllar boyu kullanım imkanı sunan modeller zarif ve şık görünümleri sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Konforlu ve kaliteli kumaşlara sahip olan ürünler yıkama koşullarına dikkat edilerek kullanılmalıdır. Birden fazla çeşitte kumaşın bulunması sayesinde evinizin dekorasyonuna uygun olan modeli seçme imkanınız bulunur. Ev tekstilinde kaliteye önem veren marka, günlük kullanıma, çeyizlik modellere veya hediyelik ürünler sayesinde sık sık tercih edilir. Özellikle çeyiz için özel tasarlanan modeller sayesinde zevkinize uygun olan birbirinden farklı ürünlere ulaşmanız mümkündür. Birbirinden farklı çeşitlerin olması müşterilere seçme özgürlüğü sunar. Ayrıca Elart yorumları ve puanlarını inceleyerek müşterilerin tasarımlar ile ilgili fikirlerini görebilir, aklınızda bir şüphe kalmadan bütün tasarımları gönül rahatlığı ile tercih ederek sahip olmanız mümkündür. Bununla birlikte Elart kampanya ve indirim seçeneklerine sahip olarak bütçenize zarar vermeden günlük ya da özel günler için kullanabileceğiniz tüm tasarımlara sahip olmanız mümkündür. Sürekli kullanılan ve genellikle gece kullanılan tasarımların pamuklu olması tavsiye edilir. Bu sayede cildinizin rahat nefes almasını sağlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte terletmeyen bir modele sahip olabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında kullanılan ve kumaşların kalitesi ile dikkat çeken modellere ulaşmak için Elart online seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Alışveriş yapma imkanı bulunmayan veya buna vakit ayırmak istemeyenler için online seçenekler oldukça gereklidir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan günlük kullanımda ihtiyacınız olan evinizin ihtiyaçlarına sahip olmanız mümkündür. Bütün seçeneklere Trendyol aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Elart Fiyat Skalası

Bütçe Dostu Elart Fiyat Skalası

Elart kaliteli tasarımların yanı sıra uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çeker. Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarımlar imal eden marka sunduğu bütçe dostu fiyatları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Elart fiyatları, tasarımların kumaş kalitesi ve dayanıklı yapısı ile doğru orantılı olacak şekilde hazırlanır. Bütçenize zarar vermeden ihtiyacınız olan seçeneğe ulaşmanız mümkündür. Farklı materyaller ile birlikte tasarlanan çeşitlerin fiyatı tasarımın ebadı, modeli ve kumaşına göre değişkenlik gösterebilir. Bütçenize ve zevkinize uygun olan modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Geniş fiyat skalası ile kendinize uygun olan tasarımı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ile sahip olabileceğiniz modellerin birbirinden farklı ve canlı tonları bulunur. Modellerin kalitesi ve canlılığı sayesinde Elart tavsiye edilen bir markadır. Uzun yıllar kullanıma uygun olan dayanıklı tasarımlar ile müşterilerin beğenisini kazanan bir firmadır. Özellikle nevresim takımları, çarşaf ve pike takımları sık sık yıkanan tasarımlardır. Bu tasarımların renklerinin canlılığını koruması birçok kişi için oldukça önemlidir. Markanın modellerinin yıkama koşullarına dikkat ederek kullanıldığı takdirde tasarımlarda renklerin solma durumu olmaz. Bu sayede uzun süre kullanıma uygun olan seçeneklere sahip olabilirsiniz. Yorgan gibi tasarımlarda ise çamaşır makinelerinde bulunan özel programlar ile yıkamanız tavsiye edilir. Eğer makinenizde yorgan yıkama programı bulunmuyorsa kuru temizleme ile yorganınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitlerin genel yıkama koşulları 30 derecedir. Özellikle uyku setinde bulunan çift kişilik yorganlar mikrofiber yüzeyi sayesinde rahat ve deliksiz bir uyku keyfi yaşamaya olanak tanır. Yumuşak ve konforlu modellere bu marka sayesinde ulaşma imkanınız bulunur. Markanın kaliteli kullanımı, zarif görünümü ve konforu göz önünde bulunduran tüm seçeneklere Trendyol aracılığı ile Elart satın alarak sahip olabilir, gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.