placeholder
"

Elart Nevresim Takımı

" araması için 207 sonuç listeleniyor

Elart Nevresim Takımı Modelleri ile Alışılmış Kalite

Nevresim takımları kullanıcılar tarafından tercih edilen çeyiz ürünleri arasında yer almaktadır. Tüm evlerde kullanılan nevresim takımları farklı model ve tasarımları ile dikkat çekerken aynı zamanda tek kişilik yataklar ve çift kişilik yataklar için farklı ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Nevresim takımları arasında en fazla tercih edilen renk beyaz olurken aynı zamanda mavi tonlara sahip takımlarda sıklıkla ilgi görmektedir. Son yılların modası olan siyah nevresim takımları da ilgi gören renkler arasında yer almaktadır. Nevresim takımları içeriğinde kış için yorgan, yaz için pike, çarşaf ve iki adet yastık kılıfıyla takım halinde satılan ürünlerdir. Nevresim takımları, farklı kumaşlardan üretilebilen çeyiz ve ev ürünleri arasında yer alırken en fazla tercih edilen nevresim takımları pamuklu ürünlerdir.

Elart Nevresim Takımı

Elart Nevresim Takımı

Ayrıca ürünler arasında çok sayıda kumaş çeşidi kullanılması nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kumaş çeşitleri arasında pamuklu tercihinde bulunmak isteyen kullanıcılar olabilirken aynı zamanda satende sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarımları değişkenlik gösteren ürünlere ek olarak çok sayıda renk ve model çeşidi olan nevresim takımları farklı işleme ve nakışlar ile de üretilebilmektedir. Elart markası 2001 yılından beri Türkiye’de üretimlerini yapan çeyiz markalarından birisidir. Türkiye’de 500’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Elart aynı zamanda 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Elart nevresim takımı modelleri kullanıcılar tarafından büyük ilgi görürken özellikle ürünlerin kalitesi ve tasarımları beğeni toplamaktadır. Nevresim takımları modelleri içerisinde bulunan parçalar ile de değişkenlik gösterebilir. Elart nevresim takımı yorumları genel olarak markanın kalitesine dikkat çekerken kullanılan kumaşların çok sayıda farklı analizden geçmesi sonucunda sağlıklı onayı alması da kullanıcılar tarafından dikkat çekmektedir. Nevresim takımları çift kişilik ve tek kişilik standart ölçülerde üretilmelerine karşın aynı zamanda özel yatak ölçülerine uygun olarak da tasarlanarak kullanıcılara sunulabilmektedir. Takımlar içerisindeki parçalar ile değişkenlik gösterirken aynı zamanda tam takım adı verilen ve yataklarda kullanılabilecek tüm ürünlerin yer aldığı setlerde satışa çıkarılabilmektedir. Elart nevresim takımı ve özellikleri arasında göze çarpan ilk özellik farklı kumaş seçenekleri olurken aynı zamanda özellikler tasarımları, modelleri, nakış ve işlemeleri ile de değişiklik gösterebilir. Uzun yıllardır çeyiz ve oda nevresim takımları üretimi yapan marka, geniş ürün çeşitliliği ile müşterilerine seçim şansı vadederken ürünler kendi aralarında farklı fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Gerek Türk markası olması gerekse üretimlerinin Türkiye’de yapılması nedeniyle fiyatları değişkenlik gösteren Elart nevresim takımları, erişilebilir fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Takımlar içerisinde bulunan parçalara göre fiyatlandırılırken aynı zamanda tek kişilik nevresim takımları ile çift kişilik nevresim takımları arasında değişken fiyatlar sunulmaktadır.

Elart Nevresim Takımı Modelleri

Elart Nevresim Takımı Modelleri

Elart markası 2001 yılından beri Türkiye pazarında bulunması nedeniyle çok sayıda ürün ve çeşitliliğe sahiptir. Markanın genel olarak çeyiz ürünleri ve kumaş üzerine yoğunlaşması model çeşitliliğini arttırırken aynı zamanda fiyatlandırma konusunda da markanın elini güçlendirmektedir. Elart pikeli nevresim takımı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ürünler yorgan ve iki adet yastık kılıfından oluşurken aynı zamanda yazlık kullanımlarda tercih edilen pikeleri ile de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Pikeli modeller kendi aralarında çeşitli tasarımlara sahiptir. Özellikle modeller arasında yer alan kareli tasarımlar pikeli modeller arasına kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirken aynı zamanda düz ve sade tasarımlarda kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Elart saten nevresim takımı zarifliği ve şıklığı ile dikkat çekmektedir. Parlak ve kaygan yapısı nedeniyle tercih edilen saten sık dokunan kumaşlar arasında yer almaktadır. Pamuk, yün ve ipek kumaşlardan üretilebilen saten kumaşlar rahat ve hafif yapıları ile dikkat çekmektedir. Genel olarak sade olan saten kumaşlar kırmızı, siyah, beyaz gibi renklerde tercih edilmektedir. Kırmızı renk saten kumaşlar arasında en fazla tercih edilen renk seçenekleri arasında yer alırken siyah renkte son derece fazla tercih edilmektedir. Elart line nevresim takımı modeli marka tarafından seri ve isimle üretilen tasarımlara sahiptir. Çift kişilik ürünler arasında yer alan line serisi pamuk ve saten karışımından üretilmektedir. Sade bir tasarıma sahip olan line modeli kullanıcılar tarafından ilgi gören tasarımlar arasında yer almaktadır. Kalitesi ve hafifliği ile dikkat çeken line serisi markanın en çok tercih edilen nevresim takımı ürünleri arasında yer almaktadır. 2 düz kırlent, nevresim, 2 çizgili kırlent ve çarşaf olmak üzere parça sayısında da fazlalık gösteren ürün kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Hava geçirgenliği sayesinde yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilen line serisi, yorgan kılıfının kalın olması nedeniyle kış kullanımlarına da uygundur. Elart pamuk saten nevresim takımı pamuk ve saten karışımından üretilmesi nedeniyle kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Satenin zarifliğini pamuğun hafifliği ile birleştiren marka hava alabilen, şıklığı ile dikkat çeken ürünler üretmektedir. Genel olarak renk seçenekleri arasında kırmızı ön plana çıkarken siyah, beyaz, lacivert ve yeşil renkleri kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. 6 parça olarak satışa sunulan ürün içerisinde 2 düz tasarımlı kırlent, 2 çizgili veya desenli kırlent, çarşaf ve yorgan kılıfları yer almaktadır. Elart aşk nevresim takımı markanın en sevilen aşk temalı nevresim takımlarından birisidir. Tasarım genel olarak kırmızı tonlarda olurken aynı zamanda siyah desenlerde şıklığı desteklemektedir. Kırmızı düz çarşafa ek olarak 2 düz kırmızı renk kırlent kılıfı, 2 kırmızı kumaş üzerine siyah desenlerden oluşan kırlent kılıfı ve kırmızı yoğunlukta olmak koşuluyla siyah desenlerden oluşan takım sunan marka aynı zamanda nevresim takımında farklı renk seçeneklerini de kullanmaktadır. Pembe ve siyah temalarda ki aşk nevresim takımları da bulunan marka müşteriler tarafından tarzları ile ilgi görmektedir. Elart dantelli nevresim takımı modeli içeriğinde nevresim, 2 dantelli kırlent, 2 düz kırlent ve çarşaf olmak üzere toplam 7 parça sunulmaktadır. Dantelli tasarımları seven kullanıcılara tavsiye edilen ürün klasik renk seçeneklerine ek olarak farklı renk seçenekleri ile de müşterilere seçim şansı sunmaktadır. Cildi tahriş etmeyen ve hava alabilen yapısıyla kullanıcılar tarafından ilgi gören ürün insan sağlığını da desteklemektedir. Renk seçenekleri arasında gri-beyaz, mavi-beyaz, pembe-beyaz renk seçeneklerini sunan ürün aynı zamanda değişken renklere sahip çok sayıda seçeneği ile de kişilerin tarzlarını desteklemektedir. Elart nevresim takımı çift kişilik modelleri ve tasarımları ile son derece geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Aynı zamanda Elart tek kişilik nevresim takımı modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir.

Elart Nevresim Takımı Fiyatları

Elart Nevresim Takımı Fiyatları

Elart markası uzun yıllardır Türkiye çeyiz pazarında yer alması nedeniyle geniş ürün çeşitliliği sunarken geniş ürün çeşitliliğini aynı zamanda geniş fiyat skalası ile desteklemektedir. Elart nevresim takımı fiyatları kumaş ve kumaş kaliteleri başta olmak üzere model, tasarım ve renkleri ile de değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda ürünlerin toplam parça sayıları da fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Elart nevresim takımı indirim ve kampanyaları ile daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlamaktadır. Yılın belirli dönemlerinde çok sayıda ürününde indirim uygulayan Elart kullanıcılar tarafından ürünleri erişilebilir olarak bilinmektedir.