placeholder
"

Electrolux

" araması için 3478 sonuç listeleniyor

Electrolux

Electrolux

Dünyanın en seçkin teknolojik markaları arasında yer alan Electrolux, beyaz eşya ve küçük ev aletleri üretimleriyle Türkiye pazarında geniş bir yer tutuyor. Kaliteli, özgün tasarımlı ve dayanıklı ürünleriyle dünyanın çok sayıda ülkesinde beğeni kazanan marka, her segmentten kullanıcıya hitap eden ürünleriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Kullanıcılar için onlarca farklı fonksiyon ve faydalı özellik hazırlayan marka, yenilikçi kimliğiyle yaşamınızı kolaylaştıran tasarımlara imza atıyor. Electrolux profesyonel teknoloji mühendisleriyle bilişim çağına liderlik eden ürünler ortaya koyarak geniş ürün yelpazesiyle Trendyol'da kullanıcılarıyla buluşuyor. 

Electrolux Beyaz Eşya: Yaşamınızı Kolaylaştıran Seçimler

Dünyanın en lüks markalarından sayılan Electrolux, İsviçre merkezli beyaz eşya üreticileri arasında yer alıyor. Electrolux Türkiye adı verilen dağıtım merkezleri de bulunan marka, beyaz eşya konusunda çağı aşan yeniliklere imza atarak kullanıcıların severek kullandığı seçkin markalardan sayılıyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi gibi beyaz eşya ürünleriyle kullanıcıların yoğun ilgisini gören marka, ürettiği yeni teknolojik fonksiyonlarla kullanıcılara kalıcı ve işe yarar çözümler sunuyor. Tüm ürünlerinde hipoalerjenik tasarımları ön planda tutan ünlü teknoloji firması, kullanıcıların sağlığını da destekleyen bir politika izleyerek güven kazanmayı başarıyor. 

Yoğun olarak solo kullanım tarzına uygun olan Electrolux beyaz eşyaları inox, metalik siyah, mat siyah, gümüş, gold gibi premium renklerin yanı sıra klasik beyaz ferahlığını da ürünlerinde kullanarak dekor konusunda da zengin görünümler oluşturuyor. Üstün teknolojik özelliklere sahip olan beyaz eşyalar, anti-alerji buharlı yıkama programları bulunan çamaşır makineleri, yüksek emiş gücüyle üstün hijyen standartları sunan süpürgeler, hızlı yıkama programlarıyla zaman kazandıran bulaşık makineleri ve gıdalar için en sağlıklı koruyucu ortamı yaratan buzdolabı çeşitlerinden oluşuyor. Ayrıca özel bakım işlemleri sunan kurutma makineleri ve kurutmalı çamaşır makineleri ise çamaşırlarınızın açık hava şartlarından çok daha hijyenik koşullarda kurutulmasına zemin hazırlıyor. 

Electrolux Küçük Ev Aletleri: Daha Hızlı Daha Dayanıklı 

Electrolux küçük ev aletleri; çubuk blender ve blender setleri, dik (kalem) süpürgeler, filtre kahve makineleri, Türk kahvesi makineleri, su ısıtıcılar, ütüler, doğrayıcı ve rondolar, hava temizleyiciler, mikserler, ütü masaları gibi çeşitli ürünlerden oluşuyor. Ev ortamında çok sayıda oyalayıcı işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirmenizi sağlayan küçük ev aletleri, günlük yaşamınızı kolaylaştıran faydalar sunuyor. İçecek hazırlıklarınızda çok sınırlı süreler içerisinde büyük hazırlıklar yapmanızı sağlayan su ısıtıcı ve filtre kahve makinesi türleri, hem misafirlerinize hazırladığınız içeceklerin hem de kendiniz için hazırladığınız içeceklerin dakikalar içerisinde hazır olmasını sağlıyor. Tek seferde en az 6 fincan kahve pişiren Türk kahvesi makineleri, kahvenin lezzetini koruyarak hızlı bir şekilde demlenmesini sağlayan filtre kahve makineleri, misafirlerinize keyifli sunumlar yapmanızı kolaylaştırıyor. Özellikle yoğun tempolu şehir yaşamında hızın önemi kat kat artarken, Electrolux küçük ev aletleriyle zaman kazanmak oldukça önemli oluyor.

Hem çalışan kullanıcılar hem de mutfakta vakit geçirmeyi seven pratik kullanıcılar için ise blender setleri satışa sunuluyor. Bu setler sayesinde oldukça zor olan ve hazırlanması çok fazla vakit alan yemekler dakikalar içerisinde hazırlanabiliyor. Mutfakta yaptığınız; kesme, doğrama, çırpma, sıkma, karıştırma gibi işlemlerin her birini özenle ve hızla gerçekleştiren blender setleri; çorba, hamur işi gibi işlemlerin yanı sıra ayran, meyve suyu gibi soğuk içeceklerin hazırlanmasında da yanınızda oluyor. Büyük sürahili Smoothie blender setleri, eğimli karıştırma özellikleriyle lezzet konusunda üstün başarı sağlıyor. Akıllı hız kontrol detayları bulunan blender'lar, dilediğiniz hız kademesini kullanarak işlem yapmanıza yardımcı oluyor. Özel titanyum kaplamalı bıçak setleriyle tasarlanan Smoothie blender ürünleri, Reddot Desing Ödülleri'ne layık görülmeleriyle tasarım konusundaki başarılarını da ispatlıyor. Ürünlerin ayrılabilir portatif parçalardan oluşması, ekstra güçlendirilmiş malzemelerden üretilmeleri ve dayanıklılık konusunda gösterdikleri başarı ise kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özellikler arasında yer alıyor. PowerTilt teknolojisiyle donatılan Smoothie blender'lar, pratik programları ve geri sayım özellikleriyle de ilgi çekerek çoklu fonksiyonlarını kullanıma sunuyor. 

Electrolux Süpürge: Evinizin Her Köşesinde Hijyen

Electrolux elektrikli süpürge çeşitleri, klasik boy elektrik süpürgeleri ve dik süpürge modellerinden oluşuyor. Her iki formda da üstün bir temizlik performansı gösteren ürünler; torbalı ve torbasız olmak üzere iki ayrı versiyonda üretiliyor. Ayrıca cam temizleyici, el süpürgeleri ve robot elektrikli süpürge çeşitleri de bulunuyor. Markanın en yeni süpürge tasarımları arasında yer alan Ergo Rapido serisi dik süpürge ürünlerinin çeşitliliği konusunda fark yaratıyor. Serinin özgün temizlik özellikleri ve dayanıklılığı ise en çok dikkat çeken özelliklerden sayılıyor. Çok sayıda başlık aksesuarı sunarak en ulaşılmaz kenar ve köşelere dahi ulaşabilmenizi sağlayan dik süpürgeler, 16 ila 45 dakika boyunca aralıksız çalışabiliyor. Kablosuz olarak tasarlanmaları sebebiyle bağımsız bir şekilde özgürce temizlik yapmanızı sağlayan dik süpürgeler, şarjlı olmaları sebebiyle de beğeni kazanıyor. Parçalara ayrılarak çalışabilen ürünler, tezgâh üzeri, koltuk köşeleri, dolap altı gibi ulaşılması çok güç olan noktalarda maksimum hijyen sağlıyor. Hipoalerjenik tasarım özellikleriyle fark yaratan dik süpürgeler, havada bulunan en küçük toz partiküllerini dahi çekebilmeleri sebebiyle övgü topluyor. Dik süpürgelerin rahat kavranabilen uzun tutma bölümleri ise oldukça az hareket ve güç uygulamasıyla temizlik yapabilmenizi sağlayarak rahat bir kullanım süreci yaşatıyor. 

Elektrikli süpürge çeşitleri arasında bulunan modeller, ev içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde hareket etmenizi sağlayarak yüksek emiş güçleriyle hijyenik bir ev ortamını garantiliyor. Yüksek filtreleme teknolojileri sayesinde halı, parke, fayans fark etmeksizin tüm yüzeylerde başarılı bir performans gösteren süpürgeler, toz torbasız olmaları sebebiyle ek maliyetleri ortadan kaldırarak kolay temizlenebilme avantajı sunuyor. Electrolux tarafından ''akıllı ve sessiz'' olarak tanımlanan Pure serisi süpürgeler; ''akıllı mod, düşük hareket direnci, konforlu toz yönetimi ve sessiz temizlik'' fonksiyonlarıyla tanıtılıyor. Elektrikli süpürge sesinin yarattığı rahatsızlığın da önüne geçen marka, son derece sessiz bir şekilde çalışan Pure serisiyle kullanıcıların gürültüden rahatsız olmasını önlüyor. Güçlü temizlik özelliklerine sahip olan şarjlı süpürge modelleri ise form bakımından diğer elektrikli süpürgelerle aynı tasarıma sahip olsalar da kullanım özellikleri bakımından farklılık gösteriyor. Kablosuz olarak tasarlanan bu modeller, evinizin her köşesine özel aparatlarla ulaşma imkanı tanıyor. Çok sessiz bir şekilde çalışan ürünler, hafif yapılarıyla temizlik işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamanıza da yardımcı oluyor.  Özel temizlik başlıkları, her zemin ve doku için ayrı çözümler sunarken; perde, koltuk ve döşeme, parke, seramik gibi farklı yüzeylerin yıpranmadan temizlenmesine öncülük ediyor. Fısıltı oranında ses çıkararak temizlik yapabilme özelliğine sahip olan süpürgeler, ev konforunuzu destekleyen en özel ürünlere sahip olmanızı sağlıyor. 

Electrolux Çamaşır Makinesi: Çamaşır Bakımında Üstün Performans

Çamaşırların eşsiz bir bakımdan geçirilmesini sağlayan çamaşır makinesi ürünleri 8, 9 ve 10 kg kapasiteye sahip olan ve devir konusunda eşsiz seçenekler sunan kullanışlı ürünlerden oluşuyor. Geniş kapasiteleri sebebiyle çok sayıda çamaşırı bir arada yıkayabilen makineler 1200, 1400 ve 1600 devir seçeneğiyle sıkma işlemlerinde mükemmel bir performansı garantiliyor. Bir dakika içerisinde 1200 defa dönerek hızlı bir şekilde sıkma işlemi yapılmasını sağlayan makineler, çamaşırlarınızın yıpranmasını önleyerek özel bir buhar bakım işleminden geçiriyor. Buhar teknolojisi bulunan Perfect Care serisi çamaşır makinesi serisi, bu teknoloji sayesinde kırışıklıkları 3'te 1 oranında azaltıyor. Bu sayede ütüleme işlemlerinin hızlanmasını sağlayan ürünler, bazı çamaşırlarda ütüleme işlemine dahi gerek bırakmıyor. Günlük ev işlerinin kısalmasını sağlayan ve özel programlama seçimleri sunan Electrolux, çamaşırlarınızın program süresini manuel olarak belirlemenize yardımcı oluyor. Electrolux çamaşır makineleri, buhar teknolojisi aracılığıyla sunulan parfümleme işlemiyle de fark yaratıyor. Bugüne dek görülmemiş bir bakım işlemini kullanıcılarla tanıştıran marka, çamaşırlara yapılan buhar bakımı sırasında özel kapsülleri devreye alarak çamaşırların parfümlenmesini de sağlıyor.

SensiCare System adı verilen yeni bir teknoloji geliştiren marka, bu teknolojiyle çamaşırların 2 kat daha fazla korunmasını hedefliyor. Özel tambur desenleri sayesinde giysilerinizin yıpranmasını önleyen çamaşır makineleri, paslanmaz çelikten elde edilen dayanıklı iç yüzeyleriyle de fark yaratıyor. Dış tasarım konusunda özgün seçenekler sunan marka, evinizdeki diğer beyaz eşyalarla birebir uyum sağlayan renk ve tasarımlar ortaya koyuyor. Tezgâh altı kullanım için uygun olan çamaşır makinelerini isterseniz mutfağınızda, isterseniz banyonuzda kullanabilirsiniz. My Electrolux Care uygulaması yardımıyla akıllı bağlantılar da kurabilen çamaşır makineleri, özel olarak telefon yardımıyla programlanabiliyor. Akıllı telefonlara indirilen My Electrolux Care uygulaması, çamaşır makinenizi dilediğiniz gibi yönetmenizi sağlıyor. Ekstra yumuşak fonksiyonu ile giysilerinizin yumuşak kalmasına yardımcı olan çamaşır makineleri, bebeğinizin çamaşırları için de ekstra bakım avantajı veriyor. Buharlı anti-alerji programları ise çamaşırlarınızın üzerinde bulunan toz ve partikülleri derinlemesine temizleyerek alerji hassasiyeti bulunan kullanıcıları koruyor. 

Electrolux Bulaşık Makinesi: Bulaşıklarınız İçin Hızlı ve Hijyenik Programlar 

Beyaz eşya konusunda çok tecrübeli olan Electrolux, bulaşık makinesi türleriyle de fark yaratıyor. Kısa yıkama programları, yoğun kirli bulaşıklar için üstün temizlik sağlayan programlar, her bulaşık için özel bir alan sunan iç aksesuarlar ve daha fazlasıyla tanışmak için Electrolux bulaşık makinelerini deneyebilirsiniz. Aksesuar konusunda sınırları zorlayan marka, yükselebilen alt sepet özelliği sunan makinelerle tüketicilere bulaşık yerleştirme ve boşaltma konusunda kolaylık sağlıyor. Yükselebilen alt sepet, bulaşıklar yerleştikten sonra yükseklik ayarı yapabilmenize de olanak tanıyor. ComfortLift teknolojisiyle donatılan üst sepet, bardakların mükemmel bir şekilde yerleştirilmesini sağlarken, Soft Spikes ve Soft Grips aksesuar donanımı bulaşıkların en verimli şekilde dizilmesine yardımcı oluyor.

FlexiSpray adı verilen teknoloji ise uydu kollu bir püskürtücü sistemle bulaşıkların yıkama işlemi sırasında yıpranmasını engelliyor. FlexiSpray teknolojisi aynı zamanda bulaşıklar üzerinde oluşan damlacık izlerini önleyerek bulaşıkların her bölümüne eşit miktarda su dağıtımı yapabiliyor. Bu sayede bulaşıklar üzerinde küçük lekeler kalma olasılığı da en aza indiriliyor. Özel sıcaklık derecesi ayarları sunan program ve fonksiyonları bulunan bulaşık makineleri, Air Dry teknolojisiyle yıkama ve kurutma konusunda sınıf atlatan özelliklere imza atıyor. Ankastre, solo ve kompakt olmak üzere üç ayrı biçimde tasarlanan bulaşık makineleri, dijital gösterge panelleri sayesinde dokunmatik olarak hızlı ve kolay bir şekilde programlanabiliyor. 

Electrolux Buzdolabı: Gıdalarınız İçin Doğru Saklama Alanı

Buzdolabı üretiminde üstün başarı sergileyen ve gıdaların en üst seviyede korunmasını sağlayan Electrolux, besinlerin hijyenik bir ortamda uzun ömürlü olarak saklanmasını kolaylaştırıyor. Gardırop tipi, ankastre ve solo olmak üzere üç ayrı form sunan buzdolapları, A+ ve A++ enerji sınıfında elektrik tasarrufu yaparak bütçenizi korumaya da yardımcı oluyor. Geniş kapasite özellikleriyle mutfağınızdaki tüm gıdalara yeterli bir saklama alanı sunan buzdolapları, bu özellikleriyle hem kalabalık ailelere hem de yüksek kapasiteye ihtiyaç duyan bireylere kullanışlı seçenekler oluşturuyor. Soğutma sistemleri konusunda iddialı olan marka, TwinTech adını verdiği özel çift soğutma sistemiyle buzdolabı standartlarını aşıyor. Özel bir elektronik soğutma algoritmasıyla tasarlanan ürünler, tüm gıdaların özel bir soğutma seviyesinden faydalanmasına zemin hazırlıyor.

Et ve et ürünleri, kahvaltılıklar, sebze ve meyveler gibi gıda türleri için özel saklama çekmeceleri sunan marka, uzun süreli etkin koruma sağlayarak mutfak masrafınızın azaltılmasına da yardımcı oluyor. LCD ekranlar yardımıyla dokunmatik ısı ayarı seçenekleri sunan buzdolapları, hızlı ve basit bir şekilde program ayarı yapmanıza da olanak tanıyor. Ayrıca iç aksesuarlar bakımından da zengin olan ürünler, özel temperli cam rafları sayesinde dayanıklı bir yapı sergiliyor. Cam rafların her biri çizilme, düşme, kırılma gibi olumsuz etkenlere karşı güçlendiriliyor. Low Frost soğutma sistemi ve No Frost soğutma sistemiyle hazırlanan buzdolabı modelleri, karlanma ve buzlanma gibi sık yaşanan problemleri ortadan kaldırıyor. LED aydınlatma donanımına sahip olan ürünler,  buzdolabı içerisine gıda yerleştirirken rahat bir görüş açısı desteği veriyor. Çekmeceli derin dondurucu bölümleri de bulunan buzdolapları, gıdaların hijyenik şartlar altında korunmasına öncülük ediyor. Ayrıca saklanma sırasında oluşabilen kötü kokular da engelleniyor. Electrolux derin dondurucu ürünleri ise mutfağınızın kışa hazır olmasını sağlıyor. Aylar boyunca gıda saklamanıza yardımcı olan derin dondurucular, geniş iç hazneleriyle üstün dondurma performansı gösteriyor. 

Electrolux Mikrodalga ve Electrolux Fırın: En Güzel Yemekler İçin

Pişirme ürünleriyle lezzette sınır tanımayan marka, mikrodalga ve fırın modelleriyle de ön plana çıkıyor. Özel pişirme modları, kendi kendini temizleme özelliği, ankastre özelliği ve daha çok sayıda fonksiyon sunan fırınlar, yemeklerinizin hızlı bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyor. Grill serisi mikrodalga fırınlarıyla daha önce görülmemiş bir teknolojiye imza atan marka, mikrodalga fırınları ızgara için kullanmanıza olanak tanıyor. İç kısmı görülebilen aydınlatmalı fırınlar, içerisinde pişen yemeğin kapak açmadan izlenebilmesini sağlıyor. Özel pişirme seviyeleri sunan ve her yemeğin özel bir ısıda pişirilmesini sağlayan marka, yemeklerin maksimum lezzette pişirilmesine öncülük ediyor.

Otomatik program seçenekleri sayesinde hiçbir şekilde yorulmadan ve enerji harcamadan pişirme işlemi gerçekleştirmenizi sağlayan ürünler, pişme işlemi bittiğinde otomatik olarak program sonlanması yapıyor. Ayrıca Grill mikrodalga seçeneklerinde buz çözme özelliği de bulunduğu için, derin dondurucudan çıkardığınız gıdalar hızlı bir şekilde çözünebiliyor. Bu işlem sayesinde yemek pişirme işlemlerini büyük ölçüde kısaltan marka, mutfakta zaman kazanmanızı sağlıyor. Tezgâh üzerinde kullanıma uygun olan ürünler, ankastre seçenekleriyle de göz kamaştırıyor. Ankastre fırın seçenekleri, Steam Pro serisiyle dünyanın en gelişmiş fırın formunu oluşturuyor. Buharlı fırın teknolojisiyle pişirilen yemeklere muazzam bir tat tanımlayan marka, Wi-Fi teknolojisiyle fark yaratıyor. İçerisinde bulunan bir kamera aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlayabileceğiniz fırınlarda, yemeklerin pişme seviyesini anbean izlemeniz de mümkün oluyor. 

Electrolux Satış Fiyatları: Bütçenize Uygun Seçimler Trendyol'da! 

Electrolux klima seçenekleriyle de her mevsimde kullanıcılarının yanında oluyor. Hava temizleyiciler ve klimalarla yüksek konfor sunan marka, Pure O² adını verdiği teknolojiyle ısınma sırasında evinizin havasının temizlenmesini sağlıyor. Aynı işlemi soğutma sırasında da gerçekleştiren klimalar, her mevsimde ferah bir ortamda bulunmanızı sağlayarak sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor. Klimalar için yapılan Electrolux yorumlar ve beğenileri arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında ise portatif ve taşınabilir klimalar yer alıyor. Electrolux satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için Trendyol üzerinde sıralanan ürün seçeneğini sepete eklemek yeterli oluyor. Electrolux kahve makinesi, beyaz eşya ve klima seçenekleri arasından istediğiniz ürünü hemen sepete ekleyerek Trendyol avantajlarından yararlanabilir, hızlı ve güvenli alışveriş ayrıcalığıyla tanışabilirsiniz.