İlgili Kategoriler
Haritalandırma
Aşılabilir Engel Seviyesi
Yer Silme Özelliği
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kullanışlı Electrolux Robot Süpürge Modelleri Trendyol’da!

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte son yıllarda ev yaşamında birçok farklı ürün ortaya çıkar. Evdeki yaşamı pratik ve kolay hale getiren ürünlere her geçen yenileri eklenir. Teknolojinin hayatı kolaylaştırdığı ürünlerden biri de Electrolux robot süpürge modelleridir. Son dönemin popüler makinelerinden biri olan süpürge sizi yormadan evi temizler. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ürün ile evinizi pratik ve kolay şekilde istediğiniz düzene getirebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu motor hacmi sayesinde yüksek performans gösterir. Üçgen bir görüntüsü olan süpürgenin boyutu da istediğiniz yere koymak için idealdir. Ergonomik tasarıma sahip ürün, evin her köşesine girebilecek şekilde tasarlanır. Ulaşılmayan noktalara robot süpürge sayesinde ulaşabilir, temizliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ürünü çalıştırmadan önce etrafta ona zarar verecek sert cisimli eşyaların ortadan kaldırılması, uzun ömürlü olması için gereklidir. Bir yandan Electrolux akıllı süpürgeler etrafı temizlerken bir yandan da siz arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet edebilirsiniz. Size konforu ve rahatı yaşatan süpürgeler, odanın haritasını çıkarabilen fonksiyon ve donanıma sahiptir. Lazer ve kamera tabanlı görüntü işlemlerine sahip olması bir odadan başka bir odaya geçmesini mümkün hale getirir. Sizin yapacağınız tek işlem süpürgeyi açmak olur. Odanın çevresini sahip olduğu kamera sayesinde tarar ve gideceği yönü ona göre ayarlar. Bu sayede evin haritası her zaman hafızasında olduğu için temizlik işlemlerini rahatlıkla yapabilir. Siz de son teknoloji bu ürünlere Trendyol’dan sahip olarak evde keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Son Teknoloji Electrolux Robot Süpürge Özellikleri

Son Teknoloji Electrolux Robot Süpürge Özellikleri

Electrolux akıllı robot süpürge diğer süpürgelerin yaptığı işlemi insana ihtiyaç duymadan yapması bakımında hem zamandan tasarruf yapar hem de kişinin diğer işlerine zaman ayırmasına yardımcı olur. Güç hacmi 500-1500 Watt arasında değişen ürün yüksek performans harcar. İstenen temizlik maksimum seviyesine çıkabilir. Toz haznesini sürekli temiz tutarak süpürme işlemini kusursuz hale getirebilirsiniz. Toz ve kir güvenli şekilde dışarı çıkarılır. Böylece her defasında alınan verimli yüksek seviyede olur. Süpürgenin ses aralığı da 71 Dba- 80 Dba arasında değişkenlik gösterir. Böylelikle yüksek sesle çalışmayan ürün ses kirliliğinin de önüne geçer. Dış tasarımı sayesinde dar noktalara rahatlıkla girebilir. Sizin temizleyemediğiniz köşeler hızlı bir şekilde temizlenir. Optimize edilen şarj ve pil kapasitesi sayesinde 120 dakikaya çıkabilen süpürme kapasitesi olur. 3D teknolojisi sayesinde de kamera görüşü maksimum seviyededir. Temizliği yapılan alanı görmesi temizliğin istenen sonucu vermesi için önemlidir. Sahip olunan teknolojisi sayesinde her odaya özel bir temizlik haritası çıkarır. Görüş kamerası eşyaların genişliği ve yüksekliğine göre odaların haritasını çıkararak ona göre temizlik yapar. Böylece sizin alçak ve dar olan eşyaların yerini değiştirmenize gerek yoktur. Ürün alçak yapısı sayesinde mobilya altına, dar olan yerlere ve köşelere kolayca girebilir. Böylece sizin erişemediğiniz her yer temiz ve ferah olur. Robot süpürge Electrolux bünyesinde buluna PruFlow teknolojisi sayesinde her türlü zeminde yüksek emiş ve performans gücüne sahiptir. Fayans ve parkelerde istenen temizliği sağlar. Ürünün son teknolojiyle üretilmesi size birçok avantajı da beraberinde getirir. Bünyesinde bulunan wellbeing teknolojisi temizliği sayesinde istemediğiniz yerleri işaretleyerek temizlik alanlarını kısıtlayabilirsiniz. Ayrıca uzaktan robot süpürgeniz programlandırabilir, temizliğini takip edebilirsiniz. Zaman ayarlayıcı programı da mevcuttur. Dilediğiniz saatte ürünü uzaktan çalıştırıp, evinizi dip köşe temizletebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu özelliklerden biri de geniş toz hazinesidir. Toz haznesini temizleme sıklığına göre boşaltabilirsiniz. Motordaki tıkanmalara ve çekiş gücündeki performansa göre ürünün bakımı yapılabilir. Siz de teknolojinin bir araya getirdiği tüm bu özellikleri Trendyol’daki ürünlerden inceleyebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Electrolux Robot Süpürgeler

Ergonomik Tasarımlı Electrolux Robot Süpürgeler

Ev teknolojisinde son yıllarda yaygınlık kazanan Electrolux robot süpürge özellikleri yüksek performans sağlar. Süpürgeleri kullanmadan önce şarj ederek uzun saatler kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlara bağlayarak zaman ve oda ayarı yapabilirsiniz. Üründen temizliğini istediğiniz bölgeleri belirleyerek uzun saatler şarj harcamasına engel olabilirsiniz. Lion bataryalarına sahip alet 120 dakikaya kadar kullanım imkanı verir. Ürünün şarjı bittiği zaman da istasyonuna geri döner. Böylece ürün şarj ihtiyacını istasyonunda kendi kendini şarj ederek giderir. Devam etme fonksiyonu devreye girerek şarj dolumundan sonra temizliğe kaldığı yerden devam eder. Sahip olduğu uygulamalar sayesinde de toz dolum kapasitesini size bildirir. Böylelikle sizin kontrolünüzü gerek kalmadan ürün eksikleri karşılar. Süpürgenin çalışma süreleri çeşitlilik gösterir. Bunlar yüksek, orta ve eko özellikleridir. Bunlar 60, 100 ve 120 dakika aralıklara denk gelir. Bu saatler arasında ayarlamanızı yaparak ürünü çalıştırabilirsiniz. 22 mm yüksekliğine kadar olan engelleri aşarak temizliğini tamamlar. Üçgen sahip süpürge dar köşelere ve ulaşılması zor dolap altlarına rahatlıkla girebilir. İnsan gücü gerekmeden eviniz temiz, ferah ve aydınlık hale gelir. Electrolux süpürge robot modelleri sahip olduğu teknoloji sayesinde süpürgenin sıkışabileceği noktaları algılayarak engeller. Yer değiştirebilme ve hareket kabiliyeti evinizin kısa sürede istenen düzeyde temiz olmasını sağlar. Bu süpürge modelleriyle evinizin gerekli olduğu temizlik planlamasını yapabilir, kendi işlerinizi halledebilirsiniz. 700 ml toz kapasitesine sahip ürün, maksimum seviyede temizlik için gerek duyulan bakımı dışında, insan gücüne ihtiyaç duymadan şarj olmasından odalar arasında gezmesine birçok işlevi tek başına gerçekleştirir. Böylece siz ürünle temas etmeseniz eviniz pırıl pırıl olur. Siz de güçlü motor hacmine, toz kapasitesine, zaman ayarlayıcısına ve kamera özelliğine sahip bu ürünü Trendyol’dan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Avantajlı Electrolux Robot Süpürge Fiyatları

Avantajlı Electrolux Robot Süpürge Fiyatları

Electrolux robot süpürge fiyatı ürünün özellikleri ve sağladığı avantajlar düşünülerek belirlenir. Markanın ergonomik tasarımdaki bu ürünü sayesinde siz evde bir yandan çay keyfi yaparken bir yandan da temizliğiniz robot tarafından gerçekleştirilir. Müşterilerin bütçeleri hesaba katılarak herkese hitap eden bu ürün piyasaya sürülür. İlk kez bu ürünü kullanacak müşteriler sağladığı imkanlar konusunda tereddüt yaşayabilir. Bunun için Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak ürünü kategorize edebilir, bu sayede Electrolux robot süpürge yorumlarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında yaşanan tereddütler teknolojik aleti deneyimleyenlerin yazılarıyla kolaylıkla giderilebilir. Son moda teknoloji ile üretilen Electrolux robot süpürge incelemeleri de bu konuda size yardımcı olur. Bu incelemeler sayesinde bilinen bilinmeyen tüm özellikleri açıklanabilir. Böylelikle müşterilerin kafalarında oluşan soru işaretleri, kullanım hakkında yaşanan belirsizlikler bu sayede giderilir. Cihazın gürültü seviyesinden yüksekliğine kadar her özelliği ideal ölçülerde ve yüksek performansa dayalı üretilir. Göz alıcı bir tasarıma sahip cihaz, her türlü zeminde kullanılarak tek bir toz kalmayana kadar temizleme işlemi devam eder. Sahip olduğunuz akıllı telefonlar ile de kontrolünü ve ayarını yapabilirsiniz. Kendini tehlikeli durumlara karşı korumaya alan cihaz, sıkışma durumunda engelleri algılayarak ona göre hareket noktası belirler. 3D görüş sistemiyle evinizde tek bir toz kalmayana kadar yüksek güç performansıyla temizler. Haritalama sistemi evin belli bölgelerini temizlemek istediğinizde yardımcı olur. Böylece her alanda çalışmak zorunda kalmadan temizliğe ihtiyaç duyulan alanlar özel olarak ayrılır. Lazer ve kamera sistemi de kirlerin kolayca algılanmasını sağlar. Cihaz küçük olduğu için fazla yer kaplamadan evinizde dolabın içinde, gardıropta veya koltuk altlarında muhafaza edilebilir. Hafif olan cihazı ihtiyacınız olan her yere taşıyabilirsiniz. Siz de yüksek teknolojiyle donatılan çok amaçlı bu cihaza Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.