"

Emzikli Bebek

" araması için 494 sonuç listeleniyor

Emzikli Bebek ile Çocuklarınızı Sevindirin

Çocuklar vakitlerini oyun oynayarak geçirmeyi sever. Telefon veya televizyon başında uzun süre vakit geçirmek onların sağlığını olumsuz etkileyebilir. Küçük yaşlardan itibaren teknolojik aletlerle zamanını geçiren çocukların gözleri zarar görebilir. Bu durumda duruş bozuklukları da meydana gelebilir. Bu yüzden çocuklarınıza yaşlarına uygun emzikli bebek alabilirsiniz. Kız çocuklarına alabileceğiniz emzikli oyuncak bebek hem eğlenceli hem de sağlıklı ürünlerden biridir. Bu ürünler çocuk sahibi olacak ebeveynlere bebek bakımı hakkında bir alıştırma yapma şansı da sunabilir. Emzikli bebek çeşitleri farklı modelleri ve gerçek izlenimi veren fonksiyonel özellikleriyle tercih edilebilir. Altını ıslatan ve masal anlatan modeller müşterilerin tercih listelerinde üst sıralarda yer alabilir. Ayrıca emzikli biberonlu bebek modellerinin yanında gönderilen biberona su doldurarak oyuncak bebeğe su içirilebilinir. Beslendikten sonra altındaki bezi ıslatan bu modeller, ayrıca lazımlık ve pişik önleyici sprey içeren yan ürünlere de sahiptir. Gerçekçi tasarıma sahip bu ürünler kız çocuklarınızın oyun arkadaşı olacak niteliktedir. Emzikli konuşan bebek ise konuşma ve masal anlatma özelliklerine sahiptir. Karnını doyurduğunuzda veya altını ıslattığında sesli bir komut şeklinde uyarı verir. Bu özelliği onu gerçekçi yapar. Tercih edilen bu ürünlerin sağlığa zararlı olmaması gerekir. Modellerin yapım malzemeleri ve içerdiği boyalar kaliteli olmalıdır ve sağlığı tehdit etmemelidir. Çevre dostu malzemelerle üretilen modellerin boyar madde ve ağır metal içermemesi gerekir. Sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmayan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Bu modelleri websitemiz üzerinden seçerek sipariş verebilirsiniz.

Her Çocuğun Yakın Arkadaşı Emzikli Bebek

Her Çocuğun Yakın Arkadaşı Emzikli Bebek

0 - 4 ve 5 - 8 yaş aralığındaki kız çocuklarının yoğun ilgi gösterdiği biberonlu emzikli bebek modelleri sevimli görünümü ve gerçekçi tasarımıyla beğenileri üzerine toplar. Bu ürünlerin üzerine kendiniz kıyafetler, elbiseler, etekler dikebilirsiniz Ayrıca birden çok kıyafeti olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Sadece çocuklarınız için oyuncak olarak değil, evde dekoratif bir ürün olarak da bunları kullanabilirsiniz. Bez modeller süs eşyası olarak da tercih edilebilir. Çocuklarınızın evcilik oyunlarında arkadaş olan bu ürünler onların gelişimine katkı sağlar. Konuşma özelliği sayesinde acıktığını söyleyen modeller su içmek istediğini belirtir. Bu sayede çocuklarınızın konuşma becerilerini eğlenceli şekilde geliştirmesine yardımcı olabilir. Küçük yaştaki çocuklarınız için tercih edebileceğiniz emzikli bebek çıngırak aparatla birlikte üretilir. Bezden yapılan bebeklerin örme versiyonları da bulunur. Bunlar, yumuşak ipler kullanılarak örülür. Böylece çocuklarınıza zarar vermez. Boya ya da başka bir katkı maddesi içermez. Emzikli LOL bebek ise gerçek saça sahiptir. Böylece farklı saç şekillerini bu ürün üzerinde deneyebilirsiniz. Çocuklarınız bu şekilde bir el becerisi kazanabilir. Ayrıca eklem hareketlerini gerçekleştiren seçenekler yumuşak plastikten üretilir. LOL bebek modelleri 8 - 12 yaş çocuklar için uygundur. 0 - 8 yaş çocuklar için pek uygun görülmez. Bunun nedeni küçük çocuklara zarar verebilecek parçalardan oluşmasıdır. Bez bebek modelleri ise geleneksel bir tarza sahiptir. Oyuncak olarak tercih edilen bu tasarımlar süs ve küçük hediyelik eşya olarak da kullanılabilir. Doğum günlerinde, düğünlerde küçük ve sevimli hediyelik bebekler içine nikah şekerlerinin yerleştirilebilir. Bunlar emzikli bebek şekeri olarak adlandırılır. Baby shower partilerinde de sık sık kullanılan bu ürünlerin emzikli bebek çikolatası modelleri de vardır. Bunlar süs olarak üretildiği için farklı tasarımlara uyum gösterir. Aynı zamanda buzdolabı veya metal yüzeylere yapıştırabileceğiniz emzikli bebek magnet sayesinde süslemeyi tamamlayabilirsiniz. Bunların arkasında bulunan mıknatıs metal yüzeylere yapışır. Bu küçük oyuncaklar renkli ve hoş görünümüyle dikkat çekicidir. Çocuklarınız doğum günlerinde, baby showerlarda, evcilik oyunlarında bu güzel ve tasarım harikası ürünlerle vakit geçirebilir. Beğendiğiniz modeli istediğiniz renk ve boyutta bulabilirsiniz. Bunları hediye olarak sevdiklerinizi verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Siparişlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekçi Tasarımlarıyla Emzikli Bebek Modelleri

Gerçekçi Tasarımlarıyla Emzikli Bebek Modelleri

Kız çocuklarının oyuncakları arasında olmazsa olmaz olan bebekler yeni özellikleriyle ilgi çeker. Emzikli ağlayan bebek modellerinde biberon sayesinde gözyaşı haznesi doldurulur. Hazne dolduktan sonra oyuncak ağlamaya başlar. Karnında bulunan tuşla oyuncağın sesi açılır. Ürünler, böylece çıkan seslerle gerçekçi bir deneyim yaşatır. Emzikli et bebek çeşitlerinin yumuşak yüzeyi insan derisine benzer. Bunlar, boyutları ve fonksiyonel özellikleriyle canlı hissi verir. Bu modeller sayesinde çocuklarınız evcilik oyunları sırasında eğlenceli vakit geçirebilir. Gerçek bebek boyutlarına yakın boylarda müşterilere sunulur. Modellerle birlikte emzik, bez, lazımlık, pudra gibi yan ürünlere de sahip olabilirsiniz. Emzikli altını ıslatan bebek modelleri gerçeğe yakın görünüm ve özelliklerdedir. Hem emzik hem de biberonla sunulan bu ürünlere su içirebilirsiniz. Bunlar bir süre sonra ağlama efekti ve altını ıslatma özelliğiyle gerçek bir deneyim sunar. Çocuklarınızın yakın arkadaşı olacak bu ürünler aynı zamanda onlarla birlikte uykuya dalabilir. Emzikli uyku arkadaşı çocuğunuzun kesintisiz uyumasına yardımcı olabilir. Plastik malzemeden yapılan modellerin yanında klasik örgü ya da bezden yapılma ürünler de bulunur. Emzikli bebek amigurumi bunlardan biridir. El örmesi olan bu modeller yumuşak lif gibidir. Mavi emzikli bebek ise hoş ve sevimli görünümüyle öne çıkar. Bunların birçok renkte çeşitleri bulunur. İstediğiniz renk seçeneğine karar verebilir ve bunlara sahip olabilirsiniz. Hem süs eşyası hem de oyuncak olarak kullanabileceğiniz tasarımları inceleyebilirsiniz. Baby Alive emzikli bebek modelleri ise sevimli sesler çıkararak konuşur. Bunlar ilgilenildiği zaman güler, ağlar, mırıldanır, esner ve mızmızlanır. Online alışveriş sitemiz üzerinden istediğiniz yaş grubuna göre ürünü bulabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevimli Emzikli Bebekler

Sevimli Emzikli Bebekler

Çocukların evcilik oynadığı ürünlerden biri olan emzikli büyük bebek modelleri yetişkinlerin de ilgisini çeker. Gelişen teknoloji oyuncaklara da yansır. Birbirinden gerçek tasarımları olan bu ürünler çocuk fizyolojisine yakın bir tasarımla üretilir. Televizyondan feragat edip zamanınızı çocuklarınızla ve bu teknolojik modellerle evcilik oynayarak geçirebilirsiniz. Böylece onları gelişimlerini olumsuz etkileyecek unsurlardan soyutlamış olursunuz. Renkli elbiseleriyle bu oyuncaklar çocukların gözdesi haline gelebilir. İsterseniz pembe emzikli bebek tercih ederek çocuğunuzu sevindirebilirsiniz. Küçük ve sevimli tasarıma ve sesli komut özelliklerine sahip olan bu ürünlerin klasik modelleri de ilgi toplar. Emzikli bez bebek tekstil ürünleriyle yapılır. Boya ve türevi maddeler içermeyen bu ürünler çocuklarınızın sağlığına zarar vermez. Özellikle doğal kumaşlardan üretilenleri tercih ederek alerjik reaksiyonların önüne geçebilir ve çocuğunuzun sağlığını koruyabilirsiniz. Eski zamanlarda da çokça kullanılan bir model olan bu oyuncaklar, anılarınızı tazelemenize yardımcı olabilir. İstediğiniz yaş grubuna uygun ürünleri markaların geniş yelpazeleri sayesinde bulabilirsiniz. Emzikli bebek fiyatları modellerin ebatlarına ve teknolojik imkanlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Konuşan, ağlayan, acıkan modeller teknik özellikleriyle öne çıkar. Yatağına yatırıldığında veya kaldırıldığında karşılık verir. Ağzına emzik yerleştirildiğinde emme sesleri çıkarır. Böylece gerçekten bir bebekle ilgileniyormuş hissine kapılabilirsiniz. Eklenen bu özellikler, boyutların büyümesi ya da tasarım farklılıkları fiyatları etkileyebilir. İhtiyacınıza uygun istediğiniz ürüne geliştirilmiş filtre seçenekleriyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Trendyol’un yorumlar kısmınını inceleyerek ürünü daha önceden satın almış kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz emzikli bebek modelini Trendyol üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.