İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fakir Blender Yedek Parça

" araması için 398 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Fakir Blender Yedek Parça Çeşitleri Trendyol'da!

Mutfağınızda yaptığınız çorba ve muhallebi gibi yiyeceklerinizi içerisinde tortu kalmasın diye blenderdan geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Tam bu esnada fazla katı olan ya da iyi pişmemiş yiyeceklerinizi makine yardımıyla çırparken cihaz zarar görebilir. Bu sebeple Fakir blender yedek parça ile blenderınız yepyeni bir hale gelir. Dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakir blender parçaları farklı model ve tasarımlar ile karşınıza çıkabilir. Mutfağınızda katı ve sıvı gıdalarınızı homojen bir şekilde karıştırmanızı kolaylaştıran cihazlardır. Blender elde ya da sabit iki farklı çeşit seçeneği ile karşınıza çıkar. Mutfaktaki işlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Fakir blender parça modelleri cihazın ayağı, kablolu kartı, doğrayıcı dişli kutusu ve haznesi gibi birçok çeşit barındırır. Mutfak aletiniz bozuldu diye korkmadan yedekleri ile yepyeni gibi kullanılabilir. Bim Fakir blender set çeşitleri de pembe, bej ve kırmızı olarak üç farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkar. Bu ürünlere ayrı ayrı da ulaşılabilir. Modelleri ve hoş tonları ile mutfağınıza renk katar. Güç harcamanız gereken ya da zamanınızı alan mutfak işlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Bu şekilde size kolaylık sağladığı gibi büyük bir dertten de kurtarır. Keskin bıçakları sayesinde besinleri tamamen püre haline de getirebilir. İşinizi kolaylaştıran bu cihazlar en küçük gıdayı pürüzsüz hale getirebilir. Mutfağınızda size yardımcı olan bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıran Fakir Blender Yedek Parça Çeşitleri

İşinizi Kolaylaştıran Fakir Blender Yedek Parça Çeşitleri

Herkesin günlük hayatta ihtiyaç duyduğu el blenderları ile ev hanımları, aşçı ya da kendi mutfağının şefi olanlar birçok tarif hazırlar. Firmanın sunduğu bu ürün ve aparatlar sayesinde birçok alanda size yardımcı olabilir. Son derece modern olan elektrikli mutfak aletleri kolay kullanımı ve şık tasarımı ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Fakir el blender parçaları tek tek veya toplu rahatlıkla ulaşabileceğiniz ürünlerdir. Dişli kavrama, çırpıcı başlığı ve teli gibi dilediğiniz modeli Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Fakir blender seti yedek parça çeşitleri bıçak, hazne ve parçalama ayağı ile karşınıza çıkar. Bu ürünler metal ve sert plastik bileşimi yapısı ile kalitesini ortaya koyar. Parçalama ayakları pembe, bordo, bej ve beyaz gibi farklı renk tonlarında görülebilir. Hazne kapasitesi ise çeşitli boyutlarda karşınıza çıkar. Bu ürünlerden kişisel blender modeline uygun olanlar da mevcuttur. Hazne tasarımları kolay tutulabilir ve çizmeyen tabanı ile rahatlıkla kullanılabilir. Fakir el blender yedek parça ürün çeşitliliği ile size kolaylık sağlar. Çırpıcı başlık modelleri turkuaz, siyah, beyaz ve bordo gibi dört farklı renk seçeneği ile ilginizi çekebilir. Mutfağınıza hoş bir görünüm veren bu ürünler çeşitliliği ile oldukça göz kamaştırıcıdır. Blender yedek parça Fakir firmasının sunduğu seçenekler ile bozulan ya da değiştirilmesini istediğiniz her bir parçaya ayrı ayrı ulaşabilme imkanı sunar. Keskin bıçakları ve güçlü motoru sayesinde sıvı ya da katı ayırt etmeksizin dilediğiniz gibi kullanılabilir. Aynı zamanda kapağının kapalı olması ile etrafa sıçratmadan temiz ve hijyen içerisinde yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca bu eşsiz cihazlar ile çorba, püre, marmelat, sos ve tatlı gibi ağzınıza layık yiyecekler hazırlanabilir. Haznesinin dışında bulunan ölçü olanağı ile dilediğiniz miktarda hazırlanabilir. Blenderın kenarında bulunan kulpu yani tutma yeri ile ana başlığından kolayca ayrılabilir ve başka bir kaba dökülebilir. Mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Fakir Blender Yedek Parça Modelleri

İhtiyacınız Olan Fakir Blender Yedek Parça Modelleri

Her mutfakta bulunması gereken bu aletler ile sağlığınız için oluşan meyve ve sebze homojenliğini bu cihazlar ile dengeli bir şekilde karıştırarak tüketebilirsiniz. Leziz smoothieler de yapılabilir. Standart modellerin yanında ek güç kapasitesi ile buz ve donmuş yiyeceklerinizi de parçalayabilir. Özellikle yaz mevsiminde serinletici içecek ve tatlılar bu modeller ile pratik bir şekilde hazırlanabilir. Fakir blender mikser parçaları tüm bunları yaparken size kolaylık sağlar. Çırpıcı teli ve dişli hazne kapağı ile rahatlıkla kullanılabilir. Fakir blender seti parçaları ile elinizdeki ürün tamamen yenilenebilir. Firmanın sunduğu orijinal çeşitlilik birçok kişinin ilgisini çeker. Fakir mikser yedek parça seçeneklerinden motor ve aksatma dişleri kaliteli yapısı ile ön plandadır. Bu ürünler kolay kullanımı ve temizlenebilirliği ile tercih edilebilirdir. Kek ya da muhallebi gibi yiyeceklerin krema gibi akıcı bir şekilde olmasına yardımcı olur. Fakir mikser parçaları set halinde ya da tek tek de bulunabilir. Kaliteli yapısı ile turbo özelliğine sahip olan bu ürün mutfağınızda pratik ve hızlı bir şekilde kullanım olanağı ile işinizi kolaylaştırabilir. Tek dokunuş ile çırpıcılar çıkarılabilir. Aynı zamanda bu ürünler de güç kademeli olarak da artırılabilir. Telleri kolay temizlenebilirliği ile bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Farklı modellere bağlı olarak hız ayarları değişiklik gösterebilir. Kolay kullanılabilirlik sunan bu ürün kaymayan tutma yeri ile rahatlık sağlar. Aksesuarları paslanmaz çelik birleşiminden üretilir. Hafif ve ergonomik yapısı ile karıştırma anında konfor sunar. Tarifleriniz bu ürünler ile daha lezzetli hale getirilebilir. İşinizi her seferinde kolaylaştırarak kısa vadede verim alınabilir. Siz de bu eşsiz modellerde bulunan cihazlar ile ilgili Trendyol aracılığıyla bilgi alabilir ve dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fakir Blender Yedek Parça Fiyatları

Avantajlı Fakir Blender Yedek Parça Fiyatları

El blenderı ve mikserleri aparitiflerde, sıcak ve soğuk her türlü yiyeceklerde rahatlıkla kullanılabilir. Birbirinden farklı birçok lezzet oluşturmanıza yardımcı olur. Anında gelen misafiriniz için hızlı ve pratik bir şekilde yiyecek ya da içecek hazırlanabilir. Ayrıca kahve çekirdeği, yulaf ve arpa gibi gıdaları da dilediğiniz gibi öğütebilir. Böylelikle istediğiniz şekilde hazırlayıp uzun vadede saklayabilirsiniz. El blenderı ve mikserler sayesinde rahatlığa ulaşan ev hanımları ya da kendi mutfağının şefi olan herkes Fakir firmasının yenilenen ürünleri ile artık çok mutlu. Özellikle her mutfakta olması gereken bu cihazlar işlerinizi pratik ve zaman harcamadan yapmanıza yardımcı olurken memnun kalmanızı sağlarlar. Bu sayede evinize gelen misafirlerinize kısa vadede birçok çeşit sunabilirsiniz. Fakir el mikseri yedek parça modelleri ile cihazınıza uygun tasarım ve renk tonu tercihi yapılabilir. Bu şekilde kendi mutfak aletinizi oluşturabilirsiniz. Fakir blender yedek parça fiyatları da taşıdığı özellikler ve sunduğu kolaylıklar göz önüne alınarak oluşturulur. Aynı zamanda da her bütçeye hitap eder. Bu ürünleri elde sünger ile rahatlıkla temizlenebilir. Bu şekilde sağlanan hijyen mutfak aletinizi uzun ömürlü ve aynı performans ile kullanmanızı sağlar. Fakir blender seti parça fiyatları ise içerdiği motor, hanze, sürahi ve çırpıcı başlığı ile sunduğu kalite göz önüne alınarak biçimlendirilir. Eliniz yorulmadan birçok şeyi yapmanıza yardımcı olan bu ürünler ile fazla sıcak gıdaları yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır. Bunlardan biri sıcaklık seviyesine bağlı olarak haznenin içinde biriken buhar kapağın açılmasına ve sıvının dışarı taşmasına sebep olabilir. Kaynayan yemeği 5 dk bekleterek ya da cihazın kapalı olduğundan emin olarak kullanılabilir. Siz de mutfağınızda işinizi kolaylaştıracak olan bu ürünlerden dilediğinize Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz