İlgili Kategoriler
Aşılabilir Engel Seviyesi
Güç (Watt)
Şarjlı Kullanım Süresi
Özellik
Fiyat
Haritalandırma
Çalışma Modu Sayısı
Garanti Tipi
Ses Seviyesi
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Fakir Robot Süpürge Modelleri ile Yorulmadan Temizlik

Düzenli bir faaliyet olan temizlik bazen çok zor ve yorucu olabiliyor. Bu konuda büyük kolaylık ve faydalar sunan Fakir robot süpürge ise temizlik konusunda kurtarıcınız olur. Yeni teknoloji ile üretilen ve işçi çalıştırmayı reddeden Fakir temizlik robot süpürgesi, ev işlerinde bir numaralı yardımcı olmaya adaydır. Robert adlı bu robot süpürge evinizin derinlemesine temizliğini halleder ve siz de rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Fakir Robert ii rs 710 robot süpürge, insanlardan bağımsız temizlik yapıyor. Tam şarj olduğunda ortalama 2 saat kesintisiz çalışabilen elektrikli süpürge robotu, güçlü sensörleri sayesinde kiri ve çevreyi çok kolay algılayabiliyor. Akıllı navigasyon sistemi nereye gidileceğini belirler ve evin her yerinde etkili temizlik sağlar. Uzaktan kumandalı elektrikli süpürge robotu, bir düğmeye basarak çalışmaya başlar ve iki farklı hız ayarına sahiptir. Gürültü seviyesi 62 dB'dir, bu sayede sessizce hareket edebilir, çevrenizdeki insanları rahatsız etmeyebilir, temizlik yaparken uyuyabilir ve diğer çeşitli işleri yapabilirsiniz. Sanal duvarlar veya bariyerler, kullanıcıların elektrikli süpürgenin girmesini istemedikleri alanları belirlemelerine olanak tanır. Süpürgenin bu özellikleri sayesinde temizlik işlemini hem kolaylaştırabilir hem de kontrol edebilirsiniz. Belirli bir zamanda çalıştırmak istiyorsanız, temizliği istediğiniz zamanda çalışacak şekilde programlamak için zamanlayıcı ayarlarını kullanabilirsiniz. Torbasız filtre sistemine ve 300 Pa hava akışına sahip Fakir robot süpürge 720, güçlü emiş gücüyle evinizi baştan aşağı temizler. Döner fırçanın kendisi sert zeminleri temizlerken yan fırçalar ulaşılması zor alanlara ulaşır. İdeal ölçüleri ile koltuk altı, yatak altı gibi dar alanlara rahatlıkla sığar. UV işlevi, her türlü zeminin hassas şekilde temizlenmesini sağlar. Temizlik yaparken merdiven, köşe gibi yerleri kolayca tanır ve hareket yönünü ayarlar ve bir engelle karşılaştığında başka bir yere döner. Bu sayede tek başına temizlik yapabilir. Çevre dostu bir pil ile donatılmıştır ve pil bittiğinde ana ünite yuvasını arayacak ve otomatik olarak şarj edecektir.

Tek Tuşla Evinizi Temizleyen Fakir Robot Süpürge

Tek Tuşla Evinizi Temizleyen Fakir Robot Süpürge

Fakir markası küçük ev aletleri yapan, özellikle kendi aletleriyle dikkat çeken firmalardan biridir. Bu markanın ürettiği Fakir akıllı robot süpürge modeli, son yıllarda oldukça popüler olan bir otomatik elektrikli süpürge modelidir. Her bir süpürge robot modeli, tek bir şarjla çalışabilme özelliğine sahip olduğu için kablosuz olarak kullanılmaktadır. Bu kablosuz elektrikli süpürge robotları, şarj edildikten sonra çalışmaya başlar ve tüm evi bağımsız olarak temizler. Önde ve arkada elektronik sensörlerle donatılmış bu temizlik robotları, evdeki nesnelere, mobilyalara veya insanlara çarpmadan hareket eder. Çok geniş ve yüksek manevra kabiliyetine sahip bu elektrikli süpürge robotları, halıların, eşiklerin vb. yüksekliğini aşabilir ve kolayca bu alanları temizler. Fakir robot süpürge özellikleri sayesinde en dar ve ulaşılması en zor yerlerde bile mobilyaların altına girebilir. Fakir robot elektrikli süpürgeler, pratikliği ve önemli özellikleri nedeniyle çoğu kullanıcı tarafından sevilmektedir. Fakir robot süpürgeyi geniş ailelerden tek kullanıcılara kadar herkes rahatlıkla kullanabilir. Özellikle evcil hayvanı olan ve saç problemlerinden dolayı evini sürekli temiz tutmak isteyen kullanıcılar için oldukça faydalıdır. Robotun sensörleri, robotun bulunduğu ortamı, üzerinde durduğu zemini ve ortamın ne kadar kirli olduğunu algılamak için kullanılır. Ardından alınan verilere göre temizlemeye başlar. Akıllı bir navigasyon sistemi, yön belirlemesini sağlar. Fakir Robert rs 770 akıllı robot süpürge, UV teknolojisi sayesinde temizlenecek zeminde mükemmel dezenfeksiyon gerçekleştirir. Bu robot elektrikli süpürgeler, tüm kiri temizlemek için yapılmıştır. Üstelik Fakir robot süpürge kullanımı da oldukça kolaydır.

Fakir Robot Süpürge ile Kolay Kullanım

Fakir Robot Süpürge ile Kolay Kullanım

Son zamanlarda ev ve iş yerlerinin temizliğinde kullanılan ve her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından değerlendirilen Fakir temizlik robotları, birçok modelde kullanıcılara önemli ve çeşitli fonksiyonlar sunuyor. Üstelik Fakir robot süpürge kurulumu kolay olduğu için de sıklıkla tercih ediliyor. Çoğu kullanıcının büyük önem verdiği süpürme işlemi, günlük hayatın koşuşturmacasında oldukça fazla zaman harcamakta ve kullanıcıya ek iş yükü getirmektedir. Bu sorunları çözmek için kötü akıllı elektrikli süpürgeler geliştirildi. Evinizi ve çalışma alanınızı istediğiniz sıklıkta süpürebilirsiniz. Çünkü Fakir elektrikli süpürgeler bunu tek tıkla yapıyor. Sadece çok pratik olmakla kalmıyor, aynı zamanda performans açısından da çok iyi sonuçlar veriyor. Robotun programlanabilir temizleme süresi ayarı sayesinde robot belirtilen saatte şarj istasyonundan ayrılarak çevreyi temizlemeye başlar. Ancak istediğiniz zaman robot üzerindeki düğmeye basarak veya uzaktan kumanda ile çalıştırarak robot işlemini başlatabilirsiniz. Tüm bu önemli özelliklerinin yanı sıra gürültü kirliliğini mümkün olduğunca en aza indirmek için düşük gürültü seviyelerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 2 saatlik yürütme süresi ile tatmin edici bilgi işlem performansı gösterir. Zayıf akıllı elektrikli süpürge temizlemeyi bitirdiğinde veya pil neredeyse boşaldığında, navigasyon sistemi aracılığıyla şarj istasyonunu tanıyacak ve otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönecektir. Bu nedenle, kapatmaya gerek yoktur. Robotu yerleşik düğmelerle çalıştırabilirsiniz. Ayrıca robota çeşitli kontroller, özellikle güç açma ve kapama işlevleri sağlamak için uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Ergonomik boyutları sayesinde zayıf elektrikli süpürge robotları ulaşılması zor yerlere ulaşabilir. Kablo, boru gibi parçalar bulunmadığından rahat çalışır, etkili ve güvenli temizlik performansı gösterir. Bu ürün hakkında daha detaylı bilgi için ise Fakir robot süpürge yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Fakir Robot Süpürge Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fakir Robot Süpürge Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fakir robot süpürge kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini incelerken akılda tutulması gereken bazı özellikler vardır. Fakir akıllı elektrikli süpürge alırken, alacağınız elektrikli süpürgenin kablosuz çalışma fonksiyonuna bağlı olarak ürünün kullanım süresini kontrol edebilirsiniz. Kullanım süresi dışında, elektrikli süpürge toz haznesinin boyutu genellikle litre olarak gösterilir. Daha büyük toz hazneleri kullanılabilirliği artırır, bu nedenle genellikle daha büyük hazneli bir model seçip rahatça kullanabilirsiniz. Bunun dışında elektrikli süpürge renk seçimi de oldukça önemlidir. Elektrikli süpürge alırken satın aldığınız ürünün mobilyaların altına girmesini istiyorsanız ince bir elektrikli süpürge modeline güvenebilirsiniz. Süpürgenin halının yüksekliğinden mi yoksa pervazdan mı geldiğine de dikkat edilmesi önerilir. Yüksekten çıkarılabilen süpürge modelleri genellikle daha pratik temizlik sağlar. Elektrikli süpürge satın alma işlemini tamamlamadan önce sizden önce ürünü alan ve kullanan kişilerin kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Bu açıdan Fakir Robert ii rs 710 robot süpürge yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Fakir robot süpürge fiyatları, elektrikli süpürge modeline, teknik donanımına, renk ve boyut bilgilerine göre değişebilmektedir. Özellikle mobilya, dolap, yatak, koltuk gibi eşyaların altına sığan ince elektrikli süpürge modelleri çok çeşitli fiyatlara satılıyor. Kullanım kolaylığı ve teknik özellikleri de ürünün fiyatına dahildir. Beyaz ve siyah renklerde özel olarak üretilen bu elektrikli süpürge modellerinin fiyatları, renkler değiştikçe değişebilmektedir. Daha kısa cihaz şarj süreleri veya daha uzun vakum süreleri ürüne değer katar. Bir ürünün değerini elektrikli süpürgenin emiş gücü, motorun gücü, toz haznesinin boyutu, kullanım kolaylığı özellikleri ve daha birçok faktör belirler. Bu açıdan tüm ürünlere ulaşabilmek için Trendyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.