Marka
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Fakir Elektrikli Ev Aletleri

" araması için 3511 sonuç listeleniyor

Evin Her Alanında Kullanım İmkanı Sunan Fakir Elektrikli Ev Aletleri Trendyol'da!

Fakir markası, 1933 yılında evlere teknolojiyi taşıma hedefi ile Almanya’da kurulur. Kısa süre içerisinde hem Almanya’da hem de dünyada adını duyurmaya başlar. Ev içerisinde yapılan birçok iş zahmetli hale gelebilme potansiyeli taşır. Ayrıca, ev işlerinin birçoğunun tamamlanması uzun zaman alır ve bazen bu durum kendinize ayıracağınız vaktin azalmasına sebep olabilir. Yenilenen modelleriyle Fakir elektrikli ev aletleri, günlük işlerin tamamlanmasında büyük bir rol oynar. Hızlıca tamamlanan işler sayesinde vaktiniz size kalır. Farklı renk ve modellere sahip ev aletleri sayesinde yapmayı sevmediğiniz işler bile eğlenceli bir hal alabilir. Üstelik kampanyalı fiyatlar sayesinde kaliteli ürünlere, uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Örneğin; çeyiz seti, çeşitli kombinasyonlarıyla yeni evlenecek çiftlere ve eşyalarını yenilemek isteyenlere indirimli seçenekleri sunar. Farklı ürün seçeneklerinin olduğu setler arıyorsanız Fakir elektrikli ev aletleri seti de ilginizi çekebilir. Ev işlerinize kolaylık sağlamak için uzman bir ekiple çalışan Fakir, hayatınızı kolaylaştıran modelleri ile şimdi Trendyol’da! Buradan Fakir mutfak robotu ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise güvenle Fakir elektrikli mutfak aletlerinden satın alabilirsiniz. Ek olarak Fakir elektrikli ev aletleri kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Çeşitleri

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Çeşitleri

Fakir markasının birçok farklı ürün çeşidi bulunur. Ev ve ofis kullanımına uygun ölçüleriyle Fakir kahve makinesi, geleneksel Türk kahvesi kıvamına uygun ve bol köpüklü kahve hazırlama imkanı sunar. Makine sayesinde kahveniz, klasik yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede servise hazır hale gelir. Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesiyle Fakir tost makinesi, istediğiniz yumuşaklıkta tost yapmanıza yardımcı olur. Aşırı ısınma güvenlik korumasıyla olası kazaların önüne geçer. Fakir çay makinesi, değişen güç ve kapasite seçenekleriyle çay keyfinize eşlik eder. Paslanmaz çelik, cam ve plastik materyal alternatifleri bulunan makinelerin hepsinde paslanmaz çelik su filtresi ve suyu sıcak tutma özelliği bulunur. Ergonomik tasarımıyla blender, tek tuşla çalışır. 200 watt ile 1200 watt arasında değişen güç seçenekleri barındırır. Fakir elektronik ev aletleri çeyiz seti içerisinde; çay makinesi, kahve makinesi, blender seti ve tost makinesi barındırır. Bir buçuk litre yağ kapasitesiyle fritöz, kızartmalarınızı daha sağlıklı bir hale getirir. Paslanmaz çelik dış yüzeyi sayesinde uzun ömürlüdür. 130 derece ile 190 derece arasında sıcaklık ayarlama seçeneği sunar. Üç model baskül vardır. Dijital baskül, kilonuza dair bilgi verir. Vücut analiz baskülü ise kemik/kas ölçümünüzü, yağ/su oranınızı ölçer ve daha kapsamlı bilgi verir. Maksimum kapasitesi bir kilogram olan mutfak tartıları, tarifleri ölçülerine göre yapmanıza yardımcı olur. Ütü, 500 watt ile 2400 watt aralığında güç seçeneklerini insanlara sunar. Pürüzsüz kıyafetler elde etmenize olanak sağlayan ütülerin buharlı ve buhar kazanlı çeşidi mevcuttur. Süpürge buharlı, dikey, şarjlı el, toz torbalı ve toz torbasız modelleri içerir. Fakir elektrikli süpürge, 2400 watt’a kadar çıkabilen güç seçeneklerine sahiptir. Torbasız süpürge toz haznesine sahip, enerji tasarrufu sağlayan bir üründür. Hem üstün temizlik sunar hem de doğa dostudur. Fakir el aletleri arasında şarjlı el süpürgeleri, dikey süpürgeler sayılabilir. Siz de Fakir rondo gibi çeşitli ürünlere ulaşmak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Burada Fakir elektrikli cezveden süpürgeye her türlü ürüne ulaşabilirsiniz. Fakir elektrikli ev aletleri satın alırken de kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Tavsiyeleri

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Tavsiyeleri

Yaşam alanlarınızda önemli yer kaplayan Fakir elektrikli küçük ev aletlerini gün içerisinde birçok işte kullanırsınız. Her üründe olduğu gibi, küçük ev aleti seçerken de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle, ürünün teknik özellikleri ihtiyaç ve beklentilerinizle uyuşmalıdır. Aksi takdirde, ortaya beklediğinizden farklı durumlar çıkabilir. Örneğin; geniş bir alanı süpürmek için şarjlı süpürge kullanmak, istemediğiniz sonuçlar elde etmenize sebep olabilir. Fakir elektrikli ev aletleri modellerin fiyatları da dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelir. Fakir küçük ev aletleri kullananlar, bütçelerine uygun modeller sayesinde, ekonomik dengelerini bozmadan diledikleri ürüne kavuşurken işlevsel modeller sayesinde de rahatlıkla işlerini yapabilirler. Dikkat edilmesi gereken bir nokta da enerji tüketimidir. Az enerji tüketen, doğa dostu ürünlerle enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Daha uzun süreli kullanım için tost makinelerini seçerken tabanın kolay çizilmeyen ve yapışmayan materyalden yapılmasına özen göstermeniz gerekir. Teflon ya da döküm tercih edebilirsiniz. Tabanın çıkarılabilir olması temizlik işlemini kolaylaştıracağından, dilerseniz bu özelliğe de dikkat edebilirsiniz. İsteğe bağlı artan süreler tercih edilebilir fakat genellikle bebeklerin kıyafetleri ilk altı ay boyunca ütülenir. Yeni ebeveyn olmuş kişiler ya da profesyonel hayatta sıklıkla ütü gerektiren kıyafet tercih edenler için buhar kazanlı ütü daha makul bir seçim olabilir. Ayrıca pantolondaki çizgiyi oluşturmanın pratik yollarından bir tanesi şok buhar özelliğidir. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak bu özellik de sizin için önem arz edebilir. Kahve makinelerinde ve su ısıtıcılarında gizli rezistans bulunması, kireçlenmeyi engelleyen faktörler arasında yer alır. Bu sebeple, özellikle, bu Fakir elektrikli aletleri seçiminde iç yüzeyi çelik materyalden yapılan ürünleri tercih etmeniz hem daha sağlıklı hem de ürünün kullanım süresi artacağından daha hesaplı olabilir. Siz de Fakir elektrikli ev aletleri fiyatlarına Trendyol’dan bakabilirsiniz. Ayrıca buradan Fakir elektrikli ev aletleri yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

İndirimli Fakir Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

İndirimli Fakir Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Fakir küçük ev aletleri fiyatları; ürün özelliklerine, kapasiteye ve üretildiği materyale bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin; kahve makinesi fiyatları makinenin tekli ya da çiftli oluşuna, hazne kapasitesine, farklı kahve seçenekleri sunabilme durumuna bağlı olarak artış gösterebilir. Fakir blender seti için bu durum biraz daha farklıdır. Burada tek başına özellik ya da kapasite değil, ürün adedi de fiyatı etkileyen bir faktördür. Set kapsamında genellikle paslanmaz çelik blender aparatı, paslanmaz çelik mikser aparatı, ölçü kabı vardır. Ürünlerin paslanmaz çelik olması, fiyatını etkileyen bir faktördür. Bazı setlerde kişiye özel karıştırma şişeleri de bulunur. Bu durum ürün paketinin fiyatını artıran faktörlerden bir diğeridir. Ütü fiyatları, birçok nedene bağlı olarak değişir. Ütünün buhar kazanlı olması, uzun çalışma sürelerine imkan tanır ve zorlu kıyafetlerde bile yoğun buhar gücüyle başarılı sonuçlar elde etmeye yarar. Buhar kazanlı ütülerin güç seçenekleri de diğer ütülere nazaran fazladır. Bu sebepler buhar kazanlı ütülerin fiyatlarını artıran faktörlerdendir. Seyahat ütüleri, standart ütü boyutlarından biraz daha küçük boyuta ve daha düşük güç seçeneklerine sahiptir. Bu yüzden seyahat ütüleri diğer ütülere nazaran daha uygun fiyat seçenekleriyle insanlarla buluşur. Buharlı ütülerde ise taban materyali fiyatın değişmesinde etkilidir. Taban materyalinin seramik olması fiyatını artıran bir faktördür. Dilerseniz, küçük ev aletleri yorumlarını okuyarak insanların deneyimlerini inceleyebilir, farklı filtreleme ve sıralama seçenekleriyle aradığınız modellere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz de Fakir elektrikli ev aletleri online bir şekilde satın almak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Buradan Fakir elektrikli ev aletleri kullananların yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Böylece Fakir elektrikli ev aletleri tavsiyelerine de bakarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Son olarak ise Fakir elektrikli ev aletleri indirimlerinden faydalanabilirsiniz.