placeholder
"

Familia

" araması için 325 sonuç listeleniyor
Familia Deterjanlı Temizlik Kağıdı
FamiliaDeterjanlı Temizlik Kağıdı
(765)
Deterjanlı Temizlik Kağıdı
29,75 TL
Sepete Git

Yumuşak Dokulu Familia Çeşitleri Sizlerle

2006 yılından bu yana birçok ürünü ile raflarda yerini alan ve işlevselliği ile gönüllerde taht kurmuş bir marka olan Familia, yalnızca tuvalet kâğıdı değil daha pek çok çeşitli ürün ile tanınmaktadır. Islak havlu, tuvalet kâğıdı, peçete gibi ürünleri ile kurulama ve aynı zamanda hızlı bir temizleme için etkin ürünleri üretmektedir. Ortadoğu, Balkanlar ve Doğu Avrupa’nın büyük temizlik kâğıdı üreticilerindendir. Bir Türk markası olan Familia ürünleri yüz de yüz selüloz harmanlarından üretilmektedir.

Hem Hesaplı Hem Kaliteli Familia

Hem Hesaplı Hem Kaliteli Familia

Familia tuvalet kâğıdı, yumuşaklığı ve bir o kadarda hızlı emiciliği ile ihtiyaç duyulan temizliğe ve kurulamaya kolaylıkla kavuşulur. Antialerjik hali ile Famila ürünleri kullananların memnun kalacağı ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede müşterilerin alerjik sorunlar yaşaması en aza inmektedir. Yine Familia ürünlerinden olan Familia Tuvalet kâğıdı 32’li 3 katlı ve 32 rulo üründen meydana gelen bir üründür. Bu ürün ile bir alımda uzun süre kullanıma sahip olunabilmektedir. Bu sayede hem çok hesaplı bir alışveriş yapılabilmekte hem de bir kullananın bir daha asla vazgeçemeyeceği ürünlerden olan Familia ürünleri depolanmış olmaktadır. Tuvalet kâğıdının dokusu ve yumuşaklığı da kullanan tarafından beğenilebilecek bir diğer özelliğidir. Bu yumuşaklığını ise; yüz de yüz saf selülozdan üretilmesinden alır. Familia 40’lı tuvalet kâğıdı, yine kalabalık ailelerin uzun süre kullanabileceği ürünler arasındadır. Benzer şekilde Familia tuvalet kâğıdı 40’lı işletmelerin de kullanabileceği çoklu ürünlerdendir. Bu şekilde satın almak hem zamandan tasarruf etmeyi sağlayacak hem de bu ürünleri uzun süre kullanabilmeniz konusunda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Familia tuvalet kâğıdı 32’li ise; içerisinde 32 adet tuvalet kâğıdının olduğu bir paket bütünlüğünden oluşmaktadır. Tıpkı firmanın diğer ürünleri gibi bu tuvalet kâğıdı grubu da hem yumuşak hem de dayanıklıdır. Bu özellikleri ile nam salmış bir firma olan markanın tüm ürünleri birbirinden kaliteli ve kullanışlıdır. Benzer şekilde tüm ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitlenmekte ve hatta kokulu ürünleri bile üretmektedir. Bu sayede her türlü kitleye hitap edebilen ürünler oluşturmaktadır. Familia tuvalet kâğıdı 40’lı 3 katlı ürünü ise; 3 katlı yapısı sayesinde dayanıklılığı oldukça fazla olan bir üründür. Bu sayede daha az ürün ile kurulama işlemi tamamlanabilmektedir. Bu hali ile Familia hem hesaplı hem de kullanışlı bir üründür.

Güzel Kokular ile Familia Plus Tuvalet Kâğıdı

Güzel Kokular ile Familia Plus Tuvalet Kâğıdı

Familia, Türkiye’nin önde gelen kâğıt mendil ürünlerini üreten markalarındandır. Bu yönü ile hem herkes tarafından tanınmakta hem de bu özelliğinin hakkını ürünlerini vermektedir. Zira ürünleri kullananların yorumları da bu ürünlerin vaat ettiklerini karşıladıklarını gösterir haldedir. Ürünlerin yumuşaklığı ve az ürünle yüksek performans gösteriyor olması herkesçe takdir edilen özelliklerinden bir tanesidir. Familia ürünlerinin hepsi yüksek kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Bu sayede ihtiyaçlara yüksek düzeyde performans ile cevap verebilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi olan Familia Plus Tuvalet Kâğıdı; 3 katlı ve özel kanallı bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde 1 saniye gibi rekor sayılan bir zamanlama ile emicilik sağlanmaktadır. Islakken de dayanıklı olmasını ve bu dayanıklılığı sayesinde kolay kolay parçalanmamasını ıslakken dahi işlevini yerine getirebilir halde olmasını sağlar. Familia tuvalet kâğıdı 12’li ürünü ise, içerisinde 12 adet tuvalet kâğıdının olduğu bir üründür. Bu üründe tıpkı diğer Familia ürünleri gibi oldukça dayanıklı ve yumuşaktır. Familia tuvalet kâğıdı 40’lı parfümlü ürün ise; harika kokusu ile herkes tarafından beğenilen bir kokuya sahiptir. Ayrıca bu parfümleri Dermatest onaylıdır. Kokusu o kadar yoğun ve güzeldir ki banyolarda bir bahar havası yaratmaktadır. Ayrıca yapay beyazlatıcı kullanmadan üretilen bu ürünler yüzde yüz doğal ham maddeden üretilmektedir. Hipoarjenik ve pamuk özlü bir yapısı vardır. Tüm bunlar onu benzersiz ve kullanılmaya değer bir tuvalet kâğıdı yapmaktadır. Hijyene önem veren yapısı ile de gönüllerde taht kuran bir üründür. Ekstra yumuşak ayrıca dolgun yapısı ile de dağılmadan bir yapıya kavuşmuştur. Kaliteli ve ipeksi tuvalet kâğıdının bir başka özelliği ise doğal ve güzel çiçek kokusudur. Bir başka güzel özelliği ise; bu ürünün ekonomik oluşudur. Zira içeriğinde barındırdığı 40 adet ürün ile ihtiyaç duyulandan çok daha fazla ürün vardır. Familia kâğıt havlu 16’li ürünü ise; 12 adet tuvalet kâğıdının aynı ürün içerisinde yer almasından oluşmaktadır. Tuvalet kâğıtları içerisinde seçili markalardan biri olan Familia, kullanım açısında faydalı olduğu kadar aynı zamanda hesaplı ürünleri ile de uzun süre kullanılması sayesinde de ceplere faydalıdır.

Hem Hesaplı Hem Dayanıklı Familia Tuvalet Kâğıdı 96’lı

Hem Hesaplı Hem Dayanıklı Familia Tuvalet Kâğıdı 96’lı

Familia ürünlerinin sunduğu rahatlık ve kullanışlılığı ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Bir tuvalet kâğıdından fazlası olan ürünleri ile Familia aynı zamanda da doğal malzemelerden yapılması ile de hem alerji riskini azaltmakta hem de daha da özel bir ürün haline getirmektedir. Familia 3 katlı tuvalet kâğıdı ise; kalın yapısı ve yumuşaklığı ile tam istenilen yapıda bir tuvalet kâğıdı olmaktadır. Peçete üreticileri içerisinde kalite ve hesaplılığın aynı anda yer aldığı bir ürüne sahip olabilmek konusunda müşterileri oldukça şanslı hissettirmektedir. Bu sayede hem bütçelerde tasarruf yapılmasına katkı sağlanmakta hem de az ürünle daha hesaplı bir alışveriş yapılması sağlanmaktadır. Bu tamamen Familia’nin benzersiz ürünlerinin kullanımı sayesinde olmaktadır. Küçük ürünlerde yapılan tasarrufların bütçelerde büyük bir fayda sağlamaktadır. Söz konusu ürün, 3 katlı olması sebebi ile benzerlerinden daha yüksek seviyede emiciliğe sahiptir. Familia ürünlerinin her birinde olduğu gibi tek bir sorun dahi yaşanmadan kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Familia’nin toplu alımlara fırsat sağlaması ürünlerin güzelliğini ve hesaplılığını artırmaktadır. Familia 40’li tuvalet kâğıdı fiyat her kesimden alınabilecek bir üründür. Familia 8’li tuvalet kâğıdı, içerisinde 8 adet mükemmel kalitede ürünün yer aldığı bir ürün setidir. Bu tuvalet kâğıtları da yine her Familia ürünü gibi kalitesini gösteren bir haldedir. Familia peçete; 100’lü, cep mendil, Jumbo havlu peçete, 3 katlı rulo peçete, 200’lü peçete 4’lü koli, desenli peçete 100’lü, peçete 75’li, servis peçete, kâğıt peçete 200’lü ve daha pek çok çeşit ile bu kaliteyi herkese sunmaya çalışmaktadır. Bu ürünler arasında kokulu mendiller olmasıdır. Örneğin 3 katlı Hindistan cevizi özlü Familia peçete ürünü alerji testlerinden geçmiş bir üründür. Bu sayede hem güzel kokulu hem de rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. 3 katlı ürünleri ile Familia ıslansa dahi kopmayan ve emiciliği çok fazla olan ürünlerdir. Aynı zamanda çok adetli ürünlerin bir pakette yer alması sayesinde hem ekonomik hem de uzun süre kullanılması itibari ile hesaplı ürünler bir arada satın alınabilmektedir. Familia ürünlerini satın almak oldukça hesaplı ve mantıklı olmaktadır. Familia ürünleri arasında yer cep mendilleri de peçeteye her an ihtiyaç duyulması durumunda oldukça kullanışlı olmaktadır. Bu ürünler, hem ceplere hem de küçük çantalara sığan bir biçimdedir.