placeholder
"

Home Sweet Home

" araması için 170 sonuç listeleniyor

Home Sweet Home

Home Sweet Home

Birçok alanı süsleyen dekorasyon ürünleri, bulundukları ortamın atmosferini etkileyen en önemli unsurlardandır. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde Home Sweet Home hayatınızın birçok yerinde karşınıza çıkar. Ev tekstilinden, duvar süslemesine uzanan geniş çapta bir ürün yelpazesi vardır. Kurulduğu 1977 yılından itibaren, birçok farklı alanda başarıya imza atan marka, müşteri memnuniyetine verdiği önemle tanınır. Tarzınıza tarz katan parçalarıyla ev dekorasyonuna farklı bir boyut getirerek, özellikle vintage tarzı ürünleri sevenlerin dikkatini çekmeyi başarır. Kalitenin eksik olmadığı, her geçen gün gelişen marka sayesinde evinizin şık dekorasyonu ön plana çıkar. Modern yaşamda zamanın birçok bölümümün kapalı alanlarda geçirilmesine bağlı olarak, iç mekanların dizaynına karşı gösterilen özen artar. Ürün seçimi yaparken de hızla değişen moda sektörünün tüm imkanlarından yararlanılmasında fayda vardır.

Home Sweet Home aksesuarları seçimlerinizi yaparken sizi yalnız bırakmaz. Düzenlemesi yapılan her alan için uygun ürünleriyle, adından sıkça söz ettirir. Dekorasyonu yapılan alanın büyüklüğü hesaba katılarak ürün seçimi yapılması önerilir. Böylece seçimini yaptığınız parça, bulunduğu ortam içerisinde çok daha uygun bir duruş sergileyebilir. Küçük bir oda içine yerleştirebileceğiniz Home Sweet Home ayna, duvar süsü sayesinde, oda olduğundan daha geniş ve aydınlık gösterilebilir. Ayna karşısında bulunan görüntünün iç açıcı olmasında fayda vardır. Zira karanlık görünen bir yansıma elde etmeniz sonucunda, oda istenmeyen kasvetli bir hava içerisine sokulabilir. Yatak odaları süslemesinde de tercih edilebilen bu parçalar, yatakların karşısında yerleştirilmekten ziyade, odanın güneş alan tercihen pencereye yakın bir bölümüne yerleştirilebilir. Kare, dikdörtgen gibi formlara sahip olan çeşitlerinin çerçeve renklerinin seçimi yapılırken, odanın sahip olduğu baskın renk tonu dikkate alınabilir. Yatak odanızda, banyonuzda ve hatta mutfaklarınızda kullanılabilen ürünlerine ek olarak, oturma odalarını süsleyen daha nice birçok çeşide sahip olan Home Sweet Home ürünlerini, Trendyol sayfası üzerinden inceleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Oturma Odaları Enerji Dolu!

Zamanın en büyük kısmının geçirildiği odalardan biri oturma odalarıdır. Odanın alanına bağlı olarak birçok farklı kombinasyon oluşturularak ürün seçimi yapılabilir. Her büyüklükte odaya uyum sağlayabilen çeşitleri ile Home Sweet Home halı evleri süsleyen yegane parçalar arasına girer. Ürünün her alana uyum sağlamasına yardımcı olan dairesel, dikdörtgen şeklinde tasarımları vardır. Yolluk olarak kullanılabilecek modellerine ek olarak, nispeten daha geniş alanlarda konumlandırılabilecek büyük çapta modelleri de mevcuttur. Açık renkte üretilmiş modelleri, sahip olduğu ferah görünüm dolayısıyla küçük odalarda kullanılabilir. Böylece oda daha açık ve geniş gösterilerek iç karartıcı bir görüntüye sebep olmaz. Ürünler yumuşak tuşeli hav bırakmayan özel iplikten üretilmiştir. Adım atarken yumuşacık dokusu sayesinde özel hissettirir. Polyester Pamuk ve Polyester Şönil üretilerek oluşturulan modelleri mevcuttur. Terletme yapmayan bu özel üretim, mevsim ayrımı gözetmeksizin kullanım için idealdir. Pamuk doğal bir içeriktir ve özellikle ciltle her an temas halinde olan ürünlerin üretiminde kullanılması mühimdir. Sağlık için tehdit oluşturabilecek, kanserojen bileşenler içeren ürünlerin kullanılmaması önerilir. Hem kullanım süresinin uzun vadeli olması açısından, hem de rahat bir kullanım sağlaması açısından, ürünün üretildiği maddelere dikkat edilmelidir. Doğrudan güneş ışığına maruz kalması durumunda halıların renginde bazı değişimler gözlemlenebilir. Kullanım önerileri dikkate alınarak kullanıldığında, ürün üzerinde herhangi bir problem oluşmaz. Çırpma, silkeleme gibi halıyı yoran işlemlerin yapılmaması önemlidir. Aksi halde ürün yıpranabilir. Fakat kullanım önerilerine uygun bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirdiğinde kalitesi uzun solukludur. Kimyasal maddeler yerine doğal temizleyiciler kullanılması durumunda halınız ilk günkü parlaklığını korur. Fazla ısıya karşı duyarlılık gösteren bu ürünlerin bakımının titizlikle gerçekleştirilmesinde yarar vardır. Halı şampuanları kullanılarak ürün kalitesinde yaşanabilecek problemlerin önüne geçilebilir. Birbirinden farklı etnik desenlerle üretilmiş bu ürünlerde farklı tonlarda renk seçenekleri mevcuttur. Yeşilin doğallığı, kırmızının asaleti ve beyazın vadettiği ferahlık ile evlerinizi süsleyebilirsiniz. Renklerin çeşitliliği tıpkı halılar gibi Home Sweet Home paspas ürünlerinde de geçerlidir. Çoğunluğu pamuk olan ve üretiminde eser miktarda polyesterdan yararlanan bu ürünler, fayans ve parke gibi alanlar üzerinde kayma yapmaz. Böylelikle düşüp yaralanma gibi ihtimaller en aza indirilir. Ürünler yumuşak dokuludur ve pamuk ipliklerden üretilir. Set halinde satılabilen halleri mevcut olduğu gibi tekli satım da yapılabilir. Birçok alana uyum sağlaması sebebiyle balkon önlerinde, çalışma masası altlarında ve banyolarda kullanılabilirler. Çeşitler göz önünde bulundurularak, ürünün kullanılması planlanan alanın atmosferine göre en uygun seçim yapılabilir.

Oturma odanızda ağırladığınız misafirlerle hoş bir sohbet ortamı yaratmak için Home Sweet Home koltuk tercih edilebilir. Böylelikle birçok misafiri birlikte ağırlayarak onlar için rahat bir ortam oluşturabilirsiniz. Ürün üretildiği alüminyum iskeletin verdiği dayanıklılık sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. İskeletler üzerine yerleştirilen minderler yumuşaktır, ağrı yapmaz. Ahşaptan yararlanarak üretilen modellerinde akasya ağacı tercih edilir. Sert bir ağaç olarak bilinen bu tür, çatlama yapmaz, esnektir. Parlak ve doğal bir görünüme sahip olması sayesinde evinize doğal bir hava katar. Çeşitli kumaş seçeneklerine ve yapı formlarına sahip olan bu koltuklarla birlikte Home Sweet Home kırlent tercih edilebilir. Hem konfor amacıyla, hem de dekorasyon amacıyla tercih edilebilen modelleri mevcuttur. Farklı baskılar ve kumaş seçenekleri ile kaplanmış modeller ile koltuğunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Oturduğunuz koltuk üzerine, sırtınızın arkasına ihtiyacınız doğrultusunda birkaç kırlent yerleştirerek bel ve sırt ağrılarından kurtulabilirsiniz. Böylece dostlarınızla rahatça sohbet ederek onlarla geçirdiğiniz zamandan daha çok keyif alabilirsiniz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen forma sahip olan, kimi zaman sade bir koltuk üzerine yerleştirebileceğiniz çiçekli kumaş desenlerine ek olarak; ürünün daha hareketli koltukların üzerinde sade bir şıklık yaratacak desensiz kumaşla kaplanmış halleri de mevcuttur. Kimi zaman modern bir çizgi yakalayabileceğiniz, kimi zamansa vintage ile geçmişin hatıralarını çekip çıkartabileceğiniz tüm bu parçalara Home Sweet Home indirim dönemlerinde uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol üzerinden beğendiğiniz ürünü favorilerinize ekleyerek, anında bildirim özelliğini aktif hale getirmeniz sonrasında, ürün hakkındaki tüm güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Home Sweet Home Tatlı Kokular ile Tastamam!

Evde en çok zaman geçirilen alanlardan biri olan mutfakların dizaynı önemlidir. Yemeklerin tadıyla bütünleşen ambiyans içerisinde, birçok güzel anı biriktirilebilir. Kimi zaman yemeklerinizi sergileyebileceğiniz, kimi zaman ise kalabalık arkadaş gruplarınızda birlikte kahvelerinizi içip laflayabileceğiniz masaların seçimi bilhassa özen gerektirir. Şık olmasına ek olarak, rahat olmasına da özen gösterilmelidir. Dayanıklı huş ağacından üretilen, kiraz ağacı ile kaplaması yapılan eşsiz tasarımlara Home Sweet Home ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Farklı boyutlardaki ebatları, kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilecek biçimde çeşitlenir. Kısa veya uzun bacaklı olarak çeşitlenebilen türleri mevcuttur. Daha kalabalık akşam yemekleri için uzun bacaklı geniş yapıdaki ürünler tercih edilebilirken, çay sohbetleriniz için kısa bacaklı ve nispeten daha dar sehpa formundaki çeşitleri tercih edilebilir. Home Sweet Home masa örtüsü ile tercihinize göre modern tarzda veya vintage gibi farklı tarzlardaki masanızın sunumunu şık hale getirebilirsiniz. İsteğe göre, masanın tamamını kaplayan örtülere ek olarak, sadece dekor amacıyla üretilen küçük parçalara başvurabilirsiniz. Bu parçalar üzerine çeşitli Home Sweet Home tepsi, ev aksesuarları yerleştirilebilir. Dekoratif olan tepsiler içerisine Home Sweet Home fincan takımı, kavanoz yerleştirilerek sunumları yapılabilir. Camdan üretilen modelleri olduğu gibi, alüminyumdan üretilen, tercihe göre özel bir kumaşla çevrelenmiş kavanozlar da mevcuttur. İçerisinde şekerleme, kurabiye gibi yiyeceklerin muhafazası sağlanabilir. Ayrıca ihtiyacınıza göre kullanımlarını çeşitlendirerek sunumlarınızı da bu ürünler vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Gümüş kaplamalı dış yüzeyi, ayna kaplamalı iç tasarımı ve ahşap modelleri sayesinde her mutfağa uyum sağlar. Tüm bunları yaparken birçok kullanıcısından tam puan alan dayanıklı formu sayesinde uzun yıllar kullanım için tercih edilebilir. Home Sweet Home runner özenle işlenmiş dantelleri ile kullanıcı beğenisine sunulur. Pamuktan üretilmesi sebebiyle temizliği oldukça kolaydır. Bazı tasarımlarında pul ve boncuklardan yararlanılır. Çeşitli işlemelerle de süslenebilen modellere ek olarak, ipeksi püskülün uç kısımlara yerleştirildiği sade tasarımları da mevcuttur. Siz de tüm bu ayrıcalıklar ile hayatınızı süslemek istiyorsanız, Trendyol’dan markanın ürünlerini inceleyerek size en uygun alışverişi yapabilirsiniz.

Birbirinden Şık Banyo Dekorasyonları

Dekorasyonlara gösterilen özen göz önünde bulundurulduğunda, banyonun ihmal edildiği söylenebilir. Bu alanda geçirilen zamanın diğer alanlara göre daha kısıtlı olması en önemli sebeplerden biridir. Oysaki, banyo en az diğer alanlar kadar özen gösterilmesi gereken bir alandır. Dizayn sırasında kullanılacak ürünlerin son derece kaliteli olması sağlık açısından büyük bir önem teşkil eder. Ayaklarınızın değdiği yerin temiz olmasına ek olarak, kir tutmayan özel bileşenlerden üretilmiş ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Home Sweet Home banyo paspası seçimlerinizi yaparken sizi bu konuda yalnız bırakmaz. Düz bir zemin üzerine ince işlemlerle işlenmiş dokusu banyonuza şık bir hava katar. Karşınıza nadiren çıkan farklı uçlara sahip tasarımlar kullanıcısını özel hissettirebilir. Krem, toz pembe, buz mavisi gibi açık tonlardaki renklerden üretilen ürünler banyonuzu ferah ve geniş gösterir. Banyoların genel olarak evin diğer odalarına göre dar bir alan içerisine sıkıştırıldığını düşünürsek, bu paspaslar oldukça kullanışlı bulunabilir. Kayma yapmazlar. Bu sayede nemli bir ortam olan banyo içerisinde güvenlik problemleriyle yüzleşmenize sebep olmazlar.

Home Sweet Home bornoz duş sonrasında birçok kullanıcısının imdadına yetişen parçalardan biridir. Üretiminde kullanılan son teknoloji ve sağlık açısından kullanıcı yanlı olması sayesinde tercih edilebilir. Yumuşacık dokusu, duştan sonraki ferahlığı devam ettirir ve gün boyu süren bir huzura erişmeyi sağlar. Set halinde satılabilen ürünlere ek olarak, tek başına satılabilen bornozlar da mevcuttur. Ürün yakalarında işleme bulunan modelleri süslemelere ilgisi olan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Home Sweet Home havlu ve havlu modelleri çeşitlendirilebileceği gibi neredeyse her cilde uyum sağlayan maddelerden üretilmiştir. Trendyol üzerinden, satın almayı düşündüğünüz ürünü daha önce temin eden kullanıcıların yorumlarına erişerek, daha etkili bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Yumuşacık Eden Uyku Ferahlığı

Yatak odanızın dekorasyonunu yapmadan önce, öncelikle nasıl bir tarzla iç içe bulunmak istediğinize karar verebilirsiniz. Yatak odaları her ne kadar aktif olarak kullanılan alanlar olmasa da özel alanlardan biridir. Dolayısıyla yatak odasının dizaynı sırasında tutturulan tarz, kullanıcısının tarzının da birer yansımasıdır. Oda içerisinde en dikkat çeken unsurlardan biri olan Home Sweet Home yatak örtüsü seçiminizi yaparken, sahip olduğu şık görüntüsü ve ayrıcalıklı duruşu sayesinde odanıza ayrı bir hava katar. Ağırlıklı olarak viskon kullanılarak üretilen bu parçaların bazı modellerinde dantellerle işlenmiş kenarlara rastlanır. Yıkama boyunca ürüne hassas davranılması ve 30 derece dolaylarında bir yıkama işlemine tabi tutulmasında yarar vardır. Ürün kolayca temizlenen yapısı sayesinde leke tutmaz. İşlemeli, baskılı ve sade çeşitlere sahip bu ürünler farklı tarzlara sahip kullanıcılara hitap eder.

Birçok kişi, uzun bir günün ardından inzivaya çekilip rahatlıcı bir uyku çekmenin hayalini kurar. Gün boyu çekilen bu yorgunluk Home Sweet Home nevresim takımı ve pike sayesinde atılabilir. Her yaş grubuna hitap eden ölçülere sahip bu ürünler, tek kişinin veya çift kişinin kullanımına uygun bir şekilde satışa sunulabilir. Uykunuz sırasında yenilenmiş hissetmenizi sağlayan bir kaliteye sahiptir. Böylece her anın zevkini doyasıya çıkarabilirsiniz. Odanıza farklı bir hava katmayı dilerseniz Home Sweet Home yazılı kırlent ve battaniye kullanarak yatağınızın üstüne bazı eklemeler yapabilirsiniz.

Yatak kenarına bulundurulan komodinlerin üstüne Home Sweet Home çerçeve, abajur koyarak sevdiklerinizle birlikte olan fotoğraflarınızı baş ucunuzda bulundururken, sıcacık yatağınızda okumalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, herhangi bir fotoğraf eklemesi yapmadan, çerçevelerin içinde bulunan birbirinden yaratıcı tasarımları da sergileyebilirsiniz. Gri ve altın renklerinde çeşitlendirilebilen bu ürünler renk ve biçim açısından her odaya uyum sağlayacak niteliktedir. Home Sweet Home perde, hurç üretiminde kullanılan kumaşlar marka tarafından özenle seçilir. Eşyalarınızın muhafazası için bir bariyer oluşturan dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli bir kullanım sağlar. Trendyol’dan temin edeceğiniz incecik tasarımlara sahip perdelerle gün ışığını en iyi şekilde içeri alabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Cıvıl Cıvıl ve Yemyeşil Bahçeler

Balkonlarda oluşturulan, çiçeklerle donatılmış bir alanın süslemesi yapılırken Home Sweet Home saksı, vazo kullanıcıların imdadına koşan ürünlerden yalnızca birkaçıdır. Rengarenk çiçeklerin, camdan üretilen bu parçalar içerisindeki duruşu ortama şık bir hava katar. Vazonun etrafının alüminyum destek parçalarla süslenmesiyle kullanışlı bir hal alır. Dayanıklı poliresinden üretilen parçaları düşme, çarpma gibi durumlardan çatlama yapmaz. Balkonun giriş kısmına Home Sweet Home kapı süsü, etamin koyularak bir giriş kapısı oluşturulabilir. Bir tablo vazifesi gören bu ürünler, keyifle geçireceğiniz vakit boyunca size eşlik eder. Home Sweet Home ürünleri, kapı paspası, ahşap yazı tahtası balkon içinde sıklıkla tercih edilen ve kullanıcıları tarafından Trendyol üzerinde birçok yorum alan ürünler arasındadır. Kuş cıvıltılarının, tamamen sizin zevkinizle bütünleştirerek oluşturduğunuz bu alanda yankılanmasını istiyorsanız, Trendyol üzerinden yapacağınız gelişmiş arama seçenekleriyle alışverişinizi tamamlayarak seçtiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Evinizi Taçlandıran Home Sweet Home Ürünleri

Keyifli bir alışveriş güvenle mümkündür. Trendyol kurulduğu günden bu yana sahip olduğu müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak kullanıcıları için en iyi alışveriş tecrübesini yaşatmayı hedefler. Bunun için birçok markayla işbirliği içerisinde bulunur. Home sweet home online satış ve outlet ürünlerinin deneyimini müşterisine sunarken, sahip olduğu filtre seçenekleri ile alışverişinizi kolaylaştırır. Home sweet home online satışı mümkün ürünlere sahiptir. Trendyol ile gerçekleştirdiği işbirliği ile ürünlerinin bildirimlerinin anlık olarak iletilmesini sağlar. Sağlık için tehdit oluşturmayan ürünleri her yaş grubu için uygundur. Doğal içeriklerden üretilmesi bilhassa üretici tarafından önemsenir. Trendyol bünyesinde satışı yapılan ürünlerin kalitesine özen gösterilir. Birçok alanda kullanılması mümkün olan Home Sweet Home markasının ürünleri, ev dekorasyonunun önde gelen isimleri arasında bulunur. Alışverişiniz sırasında uygun filtre seçeneklerini kullanarak satın almayı planladığınız ürüne, pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Alışveriş deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşarak, herkes için etkili bir alışveriş süreci oluşturmaya yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol üzerinden tercihlerinizi yaparak, yalnızca birkaç işlem sonrasında seçtiğiniz ürünlere kolayca ve güvenle sahip olabilirsiniz.