Fantezi Slip

245+ Ürün
GAV20 Pamuklu Erkek Strıng Tanga Likralı Kumaş
Hızlı Teslimat

GAV20 Pamuklu Erkek Strıng Tanga Likralı Kumaş

4.0
(4)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
399,99 TL
Trendyol Plus ile359,99 TL
GAV20 Erkek Slip 2001 Brasıl Kesim Külot Esnek Pamuk Likralı Kumaş Moda Rahat
En Çok Satan 5. Ürün

GAV20 Erkek Slip 2001 Brasıl Kesim Külot Esnek Pamuk Likralı Kumaş Moda Rahat

4.4
(7)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
499,99 TL
Trendyol Plus ile449,99 TL
GAV20 Erkek String Tanga 1012
Hızlı Teslimat

GAV20 Erkek String Tanga 1012

3.7
(3)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
499,99 TL
Trendyol Plus ile449,99 TL
GAV20 Erkek Slip 2001 Brasıl Kesim Külot Esnek Pamuk Likralı Kumaş Moda Rahat
Hızlı Teslimat

GAV20 Erkek Slip 2001 Brasıl Kesim Külot Esnek Pamuk Likralı Kumaş Moda Rahat

4.7
(6)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
499,99 TL
Trendyol Plus ile449,99 TL
GAV20 Erkek Slip Brasıl Kesim Külot Esnek Pamuk Likralı Kumaş Moda Rahat
Hızlı Teslimat

GAV20 Erkek Slip Brasıl Kesim Külot Esnek Pamuk Likralı Kumaş Moda Rahat

3.8
(6)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kargo Bedava
499,99 TL
Trendyol Plus ile449,99 TL
La Blinque Erkek Dantel Erotik Külot Çamaşır
En Çok Ziyaret Edilen 9. Ürün

La Blinque Erkek Dantel Erotik Külot Çamaşır

Kargo Bedava
516,99 TL
Nemere Fantezi Kırmızı Lastikli Dalgıç Erkek String Tanga TG274587
Hızlı Teslimat

Nemere Fantezi Kırmızı Lastikli Dalgıç Erkek String Tanga TG274587

Sepet ikonu300 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Sepet ikonu300 TL'ye 50 TL İndirim
417,99 TL467,99 TL
Trendyol Plus ile376,19 TL
Kom Brides Dantel Detaylı String

KomResmi satıcı rozeti Brides Dantel Detaylı String

399,99 TL
Bacio iç giyim Fantezi Lastikli Kırmızı Erkek String –  Büyük Beden Erkek İç ...
En Çok Ziyaret Edilen 4. Ürün

Bacio iç giyimResmi satıcı rozeti Fantezi Lastikli Kırmızı Erkek String – Büyük Beden Erkek İç Çamaşırı

3.4
(14)
299 TL
Trendyol Plus ile293,02 TL
GAV20 Leopar Jockstrap&Bambu Çorap 2'Li Set - Support Pouch, Esnek Premium Ne...
En Çok Satan 8. Ürün

GAV20 Leopar Jockstrap&Bambu Çorap 2'Li Set - Support Pouch, Esnek Premium Nefes Alan Kumaş

Kargo Bedava
30 TL Kupon
2 Adede %5
Kargo Bedava
899 TL
Trendyol Plus ile809,10 TL
Bacio iç giyim Fantezi Lastikli Siyah Erkek String – Tanga  Seksi Erkek İç Ça...
En Çok Satan 1. Ürün

Bacio iç giyimResmi satıcı rozeti Fantezi Lastikli Siyah Erkek String – Tanga Seksi Erkek İç Çamaşırı

3.9
(47)
299 TL
Trendyol Plus ile293,02 TL
Genel Markalar Erkek Siyah Tül Fantezi Slip 030129 İç Giyim

Genel Markalar Erkek Siyah Tül Fantezi Slip 030129 İç Giyim

Kargo Bedava
350 TL
Victoria's Secret Lace Brazilian Panty
Hızlı Teslimat

Victoria's Secret Lace Brazilian Panty

Kargo Bedava
3.899,90 TL
Shimmer Look Erkek Siyah File Slip İç Çamaşırı

Shimmer Look Erkek Siyah File Slip İç Çamaşırı

4.3
(4)
Kargo Bedava
350 TL
Steve Wolls Erkek Renkli 5 Li Bambu Fantezi Slip - 25502
En Çok Satan 2. Ürün

Steve Wolls Erkek Renkli 5 Li Bambu Fantezi Slip - 25502

4.1
(12)
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
802,62 TL819 TL
ÇAĞLAR BUTİK Erkek Fantezi File Detaylı Slip Dm220361
En Çok Favorilenen 4. Ürün

ÇAĞLAR BUTİK Erkek Fantezi File Detaylı Slip Dm220361

4.1
(13)
Kargo Bedava
350 TL
Don Moris Slip Cbdm Cbdm071036
En Çok Favorilenen 7. Ürün

Don Moris Slip Cbdm Cbdm071036

4.8
(6)
Kargo Bedava
350 TL
Shimmer Look Erkek Fantezi Siyah Lame Slip Iç Giyim
En Çok Satan 6. Ürün

Shimmer Look Erkek Fantezi Siyah Lame Slip Iç Giyim

5.0
(2)
Kargo Bedava
370 TL
Genel Markalar Erkek Fantezi Gold Simli Jockstrap Iç Giyim

Genel Markalar Erkek Fantezi Gold Simli Jockstrap Iç Giyim

5.0
(2)
Kargo Bedava
370 TL
Victoria's Secret Twinkle Strappy Lace Brazilian Panty
En Çok Ziyaret Edilen 5. Ürün

Victoria's Secret Twinkle Strappy Lace Brazilian Panty

Kargo Bedava
5.699,90 TL
JEU JEU BITE – Siyah Dantel Ortası Açık Tek Parça Fantezi Erkek Jartiyer (Sli...
Bugün Kargoda

JEU JEU BITE – Siyah Dantel Ortası Açık Tek Parça Fantezi Erkek Jartiyer (Slip Hariç)

Sepet ikonuSepette %12 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %12 İndirim
924 TL1.050 TL
Trendyol Plus ile877,80 TL
Genel Markalar Erkek Transaparan Slip Fantezi Iç Giyim
En Çok Satan 3. Ürün

Genel Markalar Erkek Transaparan Slip Fantezi Iç Giyim

5.0
(1)
Kargo Bedava
350 TL
Shimmer Look Erkek Şeritli Slip Iç Giyim

Shimmer Look Erkek Şeritli Slip Iç Giyim

3.0
(4)
Kargo Bedava
350 TL
Don Moris Fantezi Slip Dm031663

Don Moris Fantezi Slip Dm031663

3.7
(3)
Kargo Bedava
350 TL
JEU JEU MIST Erkek Sinek Tül Mikrotanga Slip – Siyah
Bugün Kargoda

JEU JEU MIST Erkek Sinek Tül Mikrotanga Slip – Siyah

Sepet ikonuSepette %12 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %12 İndirim
686,40 TL780 TL
Trendyol Plus ile652,08 TL
Genel Markalar Erkek Siyah Tül Fantezi Slip İç Çamaşırı (CB301184)

Genel Markalar Erkek Siyah Tül Fantezi Slip İç Çamaşırı (CB301184)

Kargo Bedava
350 TL
Shimmer Look Erkek Fantezi Klipsli Kırmızı Lame Slip Iç Giyim
En Çok Satan 10. Ürün

Shimmer Look Erkek Fantezi Klipsli Kırmızı Lame Slip Iç Giyim

Kargo Bedava
350 TL
Genel Markalar Don Moris DM030960 Jockstrap Fantezi İç Giyim

Genel Markalar Don Moris DM030960 Jockstrap Fantezi İç Giyim

5.0
(1)
Kargo Bedava
370 TL
Shimmer Look Erkek Leopar Desenli Slip Iç Giyim

Shimmer Look Erkek Leopar Desenli Slip Iç Giyim

5.0
(8)
Kargo Bedava
350 TL
La Blinque Erotik Erkek Çamaşırı

La Blinque Erotik Erkek Çamaşırı

Kargo Bedava
541,99 TL
mtm My The Mall Giyim B100829 Ağ Kısmı Açık Külot

mtm My The Mall Giyim B100829 Ağ Kısmı Açık Külot

Kargo Bedava
50 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.095,90 TL
Trendyol Plus ile1.041,10 TL
mtm My The Mall Giyim Fantezi Kırmızı Önü Halkalı Erkek String-tanga

mtm My The Mall Giyim Fantezi Kırmızı Önü Halkalı Erkek String-tanga

5.0
(1)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
401,90 TL
Trendyol Plus ile381,80 TL
La Blinque Fantezi Seksi Erkek Kostüm Tarzan
Hızlı Teslimat

La Blinque Fantezi Seksi Erkek Kostüm Tarzan

Kargo Bedava
487,99 TL
Doreanse Erkek Polyamid Fantazi Düşük Bel Slip Külot 1377
En Çok Değerlendirilen 10. Ürün

Doreanse Erkek Polyamid Fantazi Düşük Bel Slip Külot 1377

4.2
(18)
Kargo Bedava
444,90 TL
cosmos colors underwear Erkek İçgiyim Slip
Hızlı Teslimat

cosmos colors underwear Erkek İçgiyim Slip

Kargo Bedava
400 TL
Shimmer Look Erkek Fantezi Kırmızı Lame Slip Iç Giyim

Shimmer Look Erkek Fantezi Kırmızı Lame Slip Iç Giyim

4.0
(2)
Kargo Bedava
350 TL
123...5...7

Kategori

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Dikkat Çeken Fantezi Slip Çeşitleri Trendyol’da!

Giydiğiniz kıyafetlerin stilinizi yansıtması önemlidir. Dış giyim ürünleri kadar iç giyim kıyafetlerinin de desen, duruş ve renk bakımından zevklerinize hitap etmesini hedefleyebilirsiniz. Markaların özenle hazırladığı erkek fantezi slip koleksiyonunda ilginizi çeken tasarımlara erişebilirsiniz. Ürünlerin tasarımları, görünümleri ve konforları geniş bir kitle tarafından ilgi görür. Hem kadın hem de erkek müşteriler için hazırlanan koleksiyon geniş kitlelere hitap eder. Jockstrap satın alarak ilişkilerinizi enerjik ve güçlü tutabilirsiniz. Tutku içeren kıyafetler kişisel zevkler kadar parterin ilgisini uyandırmak üzere de tercih edilebilir. Kıyafetlerin kaliteli kumaşlardan imal edilmesi konforu destekler. Jockstrap erkek koleksiyonu arasından seçimde bulunurken beklentilerinizi ve beğenilerinizi göz önünde tutabilirsiniz. Bu şık kıyafetleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Fantezi Slip Modelleri

İç çamaşırı koleksiyonunda yer alan jockstrap modelleri, hoş görünümünün yanı sıra çeşitli faydalarıyla da öne çıkar. Kıyafetler kasık bölgesini destekler. Bu yönüyle gün içinde de giydiğiniz çamaşırlar ile konforunuzu artırabilirsiniz. Giysilerin tasarımları darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Olası darbelere karşı kasık bölgenizi koruma altına alabilirsiniz. Fantezi slip modelleri esnek formuyla hareket aralığınızı genişletir. Bel ve kasık bölgesinde baskı yaratmayan kıyafetler cildinizde yokmuş hissiyatı yaratır. Fantezi slip don tasarımları nefes alan, hava akışını destekleyen pamuklu kumaşlardan tasarlanır. Ürünlerin bedenleri, duruşları ve tasarımları siparişleriniz öncesinde karar vermeniz gereken detayları içerir. Dört mevsim faydalanabileceğiniz kıyafetler, darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Bu yönüyle günün her anında giyebileceğiniz giysiler ile cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Fantezi slip külot tasarımları arasından tercihte bulunurken dekolte detayına, kumaşın cinsine ve destek seviyesine dikkat edebilirsiniz. Hafif ve iz yapmayan modeller ile pantolon veya eteğin dışından belli olmasını önleyebilirsiniz. Transparan fantezi slip modelleri, zarif görünümleri ilişki dinamiklerini artırmanıza fayda sağlayabilir. Bu tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Fantezi Slip Yorum ve Önerileri

Fantezi slip seçiminde fiyat aralığı, model ve malzeme kalitesi önemlidir. Kişinin gün içerisinde veya uyku sırasında konforlu olması önemli bir detaydır. Bununla birlikte iç giyim ürünlerinin kişisel beğenilere ve beklentilere hitap etmesi gerekir. Bu yönüyle iç çamaşırlarının tasarımları ve beden aralığı markalar tarafından geniş tutulur. Onlarca markanın hazırladığı koleksiyonda bedenlerin alternatifli bir biçimde üretilmesi fiziksel özelliklerinize uygun fermuarlı fantezi slip seçmenizi mümkün kılar. Kıyafetlerin tasarımları giyip çıkarmanızı kolaylaştıran formlarda hazırlanır. Bununla birlikte kıyafetler pamuklu, saten, ipek gibi kaliteli kumaşlardan üretilir. Her bir kumaşın sağladığı sayısız avantaj vardır. Lüks ve şık bir imaj yaratmanızı destekleyen kumaşların yarattığı konfor değişebilir. Fantezi slip renkleri açık veya koyu tonları içerir. Aynı zamanda ilgi çeken desenlerle desteklenen tasarımları keşfedebilirsiniz. Sade ve hareketli fantezi slip yorum ve tavsiyelerini okuyarak Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.

Avantajlı Fantezi Slip Fiyat Aralıkları

İç giyim ürünleri seçiminde stiliniz belirleyici bir etkiye sahiptir. Kıyafetlerin renkleri, desenleri, materyalleri ve kesimlerinin kişiliğiniz ile uyum göstermesi önemlidir. İçerisinde kendinizi rahat hissettiğiniz, karakterinizi yansıtan unisex fantezi slip tasarımı seçerek cinsel yaşamınızı hareketlendirebilirsiniz. Partnerizin ilgisini çeken kıyafetleri markaların bünyelerinden bulabilirsiniz. Bu giysilerin fiyat aralığı değişik etkenlere göre şekillenebilir. Marka, stil, malzeme ve beden ölçüleri ile beraber fantezi slip fiyat aralığı esneyebilir. Popüler markaların geniş kitlelere hitap eden tasarımları, fiyat bakımından değişiklik gösterebilir. Markaların hazırladığı koleksiyonun tasarımları fiyatlara yansıyabilir. Son yıllarda üretilen, modern ve gösterişli kadın fantezi slip tasarımları ciddi bir ilgiyle karşılanır. Geniş yaş aralığından kadınların ilgilendiği modeller konforlu, uzun ömürlü kumaşlardan imal edilir. Fantezi slip markaları değişik beğenilere hitap ederken çarpıcı renklerden, kesimlerden ve desenlerden ilham alır. Bu koleksiyonları Trendyol’da bulabilirsiniz.