Marka
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Fellas

" araması için 104 sonuç listeleniyor

Fellas

Yüksek Besleyici İçeriği ile Fellas Protein Barları

Yüksek Besleyici İçeriği ile Fellas Protein Barları

PARAGRAF 1 BURAYA GELECEK

%100 Doğal Fellas Bar Ürünlerinin Faydaları

%100 Doğal Fellas Bar Ürünlerinin Faydaları

Beslenme tarzınızı dengeli hale getirmeniz, sağlıklı ve doğal içerikli gıdaları tercih etmeniz bağışıklığınızı etkili şekilde güçlendirir. Kilo vermek ya da kilonuzu kontrol altına almak için de gün boyunca ne yediğinize dikkat etmeniz gerekir. Düşük kalorili ve yüksek besleyici değeri olan gıdalar vücudunuza ihtiyacı olan enerjiyi sunar. Yağ-ilave şeker alımı olmadan enerjik hissetmenin ve açlığınızı bastırmanın keyfini çıkarabilir, çok sayıda faydasını görebilirsiniz. Diyet yapanların sıklıkla karşılaştığı durumlardan biri yeme atakları, açlık krizleridir. Ara öğünlere özen göstermenin bu konu ile ilgili birçok sorunu giderebildiği gözlemlenir. Uzmanlar tarafından da atıştırmalıkların önemi sıklıkla vurgulanmaktadır. Seçtiğiniz atıştırmalıkların doğal, lifli ve besleyici olması kilo almanızın çoğunlukla önüne geçer. Aynı zamanda kan şekerinizin dengelenmesi de hem sağlıklı beslenme hem de kilo verme için etkilidir. Fellas’ın bar çeşitleri ve protein tozları yüksek besin değerleri, düşük kalorili olmaları ile sporcuları da önemli ölçüde destekler.Bar ve protein tozu seçenekleri ile Fellas ürünlerinin faydalarını siz de deneyimleyebilirsiniz. Ürünlerin öne çıkan faydaları şunlardır:Ürünler %100 doğal içeriklidir.Yüksek protein oranlı barlar proteine olan ihtiyacı önemli oranda karşılar, uzun süre tok kalmaya yardımcı olur.Vitaminli meyve barları sayesinde enerjinizi yükseltebilir, tatlı krizlerinin önüne geçebilirsiniz.Barların içeriğinde glüten, ilave şeker, koruyucu, katkı maddesi, laktoz, trans yağ ve tatlandırıcı yoktur.Yüksek lif içeren ürünler bağırsaklarınızın çalışmasını düzenler, açlık hissinizi bastırır.B vitaminleri de bulunduran barlar hafızanız, sinir sisteminiz, cilt ve saç sağlığınız için de faydalıdır.Düşük kalorili ürünler hem kilo verme hem de kiloyu koruma dönemlerinde etkilidir.Fellas gıda ve sağlık ürünleri yüksek protein içerikleri ile kas gelişimini desteklediği için sporculara da iyi bir ara öğün alternatifi oluşturur.Düzenli kullanımda bağışıklık sisteminizi güçlendirici etki yapar. Günlük koşuşturmanın içinde enerji kaybedebilir ve protein, vitamin gibi önemli besin maddelerinin eksikliğini yaşayabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde olumsuzlukların önüne geçerek çok daha iyi hissetmeniz mümkündür.

Yüksek Kalorili Tatlıların Yerine Fellas Meyve Barları

Yüksek Kalorili Tatlıların Yerine Fellas Meyve Barları

Sporcular ve dengeli beslenmeye önem verenler, genellikle yüksek kalorili tatlıları az tüketmeye, onun yerine daha sağlıklı gıdalar almaya özen gösterirler. Fellas, bu yolda kararlı olanlar için hem doğal ve sağlıklı hem de düşük kalorili meyve barları üretir. Özellikle kilo vermek istiyorsanız ya da yoğun şekilde hareketliyseniz ara sıra tatlı ve açlık krizleri ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Meyve barlarının içinde hiçbir şekilde ilave şeker, glüten ve tatlandırıcı bulunmaz. Ürünlerde gerçek meyveler kullanılır. Düşük kalorili meyve barları bol lif içermesi ile de uzun süre tok tutucu etki yapar. Kilo almadan açlığınızı bastırabilecek, enerjinizi yükseltip bunu uzun bir zaman aralığı için korumanıza yardımcı olacak meyve barlarının birçok çeşidi vardır. Bu barlar Fellas markası altında meyve bar ve vitamin meyve bar olarak satışa sunulur.Fellas Antep fıstıklı meyve bar ile tam bir lezzet şölenine tanık olabilirsiniz. Antep fıstığı sevenlerdenseniz bu ürünü keyifle yiyebilirsiniz. İçinde yüksek oranda Antep fıstığı bulunan barda aynı zamanda hurma, keçiboynuzu unu, yer fıstığı, fındık gibi birçok destekleyici ve besleyici madde yer alır. Bir başka meyve bar çeşidi ise chialı ve Hindistan cevizli olan üründür. Zayıflamak ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin son zamanlarda en çok yöneldiği besin maddelerinden biri olan chia, Hindistan cevizi lezzeti ile birleşir. Chia sevenler için bir diğer seçenek ise chialı ve yaban mersinli meyve bardır. Dilerseniz kuru yemişli kakaolu ürünü de tercih edebilirsiniz. Vitamin meyve bar grubunda elmalı tarçınlı, portakallı zencefilli, turna yemişi ve kabak çekirdekli ürünler bulunur. Bu çeşitler propolis, çinko, C vitamini bakımından zengindir.

Spor Performansını Destekleyen Fellas Bar Ürünleri

Spor Performansını Destekleyen Fellas Bar Ürünleri

Sporcular ve hareketli yaşayanlar dengeli beslenmeye önem vermelidir. Vücudun, kasların spor sonrasında toparlanması, onarımı performans ile yakından ilgilidir. Aynı zamanda genel itibarıyla sağlıklı olmak için de yapılan sporu yeterli beslenme ile desteklemek gerekmektedir. Farklı yiyecek gruplardan çeşitli gıdalar, besleyici maddeler ihtiyacınızı yüksek oranda karşılayabilir. Özellikle protein, su ve karbonhidrat ihtiyacı hem performans esnasında hem de sonrasında önem taşır. Antrenman sonrasında da vücudun kısa sürede toparlanması için özellikle protein ağırlıklı yiyecekleri tüketmeniz önerilir. Fellas protein ile yağ alımınızı kısıtlarken sağlıklı ve enerjik bir besin tüketmenin faydalarını kısa sürede görebilirsiniz. Bu ürünlerin performans ve sağlık açısından sunduğu avantajlar birçok araştırma ile ortaya koyulur.Lifli içerikler sporcular için ekstra güçlendirici bir etki yapar. Bağışıklık sistemi kuvvetlenir, besin uzun süre tok kalmayı sağlayarak sporcuların kilo kontrolüne de yardımcı olur. Yoğun şekilde antrenman yapan, gün boyunca sık sık aktivite halinde olan insanlar doğal olarak daha çok protein ve enerji ihtiyacı hissedebilir. Meyve barlar da protein içerikli olan ürünler gibi spor performansınızı olumlu etkiler. Özellikle sporcuların sıklıkla yararlandığı bir diğer ürün de protein tozlarıdır. Fellas’ın protein tozları çikolata aromalıdır ve lezzetlidir. B6 vitamini bulunan protein tozları herhangi bir katkı maddesi içermez. Proteince zenginleştirilen bu tozlar hücre gelişimini, kas dokusunu ve vücut direncini güçlendirir. Yoğun spor yapan kişiler eğer kendilerini doğru ve dengeli bir beslenme ile desteklemezlerse sakatlanmalar, direncin düşmesi gibi olumsuzluklar yaşanabilir. Protein bar ürünleri en çok spor sonrası tüketim için tavsiye edilmektedir.

Gün Boyunca Size Enerji Sağlayan Fellas Barları

Gün Boyunca Size Enerji Sağlayan Fellas Barları

Gün içinde özellikle ara öğün olarak %100 doğal içerikli, açlığı bastıran ve yüksek enerji sağlayan barları tercih edebilirsiniz. Fellas bar çeşitleri birbirinden lezzetli ve sağlıklı içerikleri ile her an yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz faydalı atıştırmalıklardır. Boyutları ile bu ürünleri cebinize ya da çantanıza da rahatça sığdırabilirsiniz. İş yerlerinde, okulda, ara verdiğinizde, enerjiniz düştüğünde, keyif yaparken yani istediğiniz her anda bu barları tüketebilirsiniz. Fellas meyve ve protein barları hem atıştırmalık hem de ara öğün olarak tercih edilebilir. Öğünleriniz arasında doğal ve katkısız ürünlerle beslenmeniz kilonuzu kontrol etmenize, daha uzun süreli olarak enerjinizi korumanıza yardımcı olur. Sağlıklı atıştırmalıklar tüketmenin olumlu etkilerini iş yeri performansınızda, ders çalışırken de fark edebilirsiniz. Gençler ve yetişkinler kadar çocuklar da Fellas çeşitlerinin yüksek oranda besleyici özelliklerinden yararlanır.Çocuklara yönelik olarak markanın kids meyve barları satışa sunulur. Kids çeşitleri arasında muzlu-kakaolu ve çilekli-kakaolu ürünler yer alır. Muz ve çilek hem çok faydalı hem de genellike çocukların sevdiği meyveler arasındadır. Bu ürünlerde de glüten, koruyucu ya da katkı maddesi, tatlandırıcı ve ilave şeker bulunmaz. Çocuklar, gelişim dönemlerinde özellikle kalsiyuma, demire ve D vitamine yoğun şekilde ihtiyaç duyar. Bar içerikleri bu faydalı besin maddeleri ile zenginleştirilir. %100 doğal olan kids meyve barları aynı zamanda hurma ve lif gibi başka besleyici maddeleri de içermektedir. Çoğunlukla gün boyunca hareket halinde olan çocuklar enerjilerini bu faydalı atıştırmalık ile takviye edebilir. Ayrıca doğal içerikli atıştırmalıklara alışmaları ve bunları keyifle yemeleri de anne-babaları mutlu eden unsurlar arasında yer alır. Karma kutuda ise her iki çeşitte ürün bulunur. Bu barları satın alabilir, çocuğunuza farklı lezzet alternatifleri sunabilirsiniz.

Trendyol ile Fellas Ürünlerinde Avantajlı Fiyatlar

Trendyol ile Fellas Ürünlerinde Avantajlı Fiyatlar

Fellas ürünlerini Trendyol aracılığıyla daha avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Bar ve protein tozu çeşitleri için özellikle kampanyalı ürün paketlerine yoğun talep vardır. Hemen her çeşit bar grubunda ise karma paket seçenekleri sunulur. Örneğin, meyveli barların her birinden üçer adet bulunan 12’lik paketler vardır. Protein bar grubunda da aynı şekilde karma kutu ürünlerini tercih edebilir, farklı alternatifleri bir arada ve avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Fellas markası aynı zamanda süper ikili kutu ürünlerini de piyasaya sürer. Bu formdaki satışlarda bir kutunun içinde 12 tane aynı çeşit bardan bulunur. Meyve barlardan Antep fıstıklı ve karışık kuruyemişli ürünlere ikili olarak sahip olabilirsiniz. Protein ve çocuklar için olan kids bar çeşitlerinde de farklı süper ikili kutu seçenekleri mevcuttur. Fellas fiyat seviyeleri ürünlerin boyutuna, çeşidine ve kampanyalı olup olmadığına göre değişkenlik gösterir. Trendyol’da sıklıkla sunulan indirim fırsatları kullanıcılar için ekstra fiyat avantajları oluşturur. Fellas markası %100 doğal içerikli olan ürünlerinde portföyünü sürekli olarak geliştirmektedir. Birçok protein-meyve bar ve protein tozu çeşidi çıkaran marka, ürettiği sağlıklı atıştırmalıklar ile dengeli beslenmenin en iyi yollarından birini kullanıcılara sunar. İsterseniz ara öğünde isterseniz enerji almak için tercih edebileceğiniz bu ürünler, birçok yerde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz özelliktedir. Kilo vermeye, ideal kiloyu korumaya ve spor performansını güçlendirmeye de yarayan bu barlar yüksek enerji kaynağı olarak görülebilir. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini önemli ölçüde karşılayan bar çeşitleri, zararlı madde içermemesi ile de geniş bir kesim tarafından tercih edilir. Hayatınıza sağlıklı ve enerji yükselten bir atıştırmalık alışkanlığı sokmak istiyorsanız siz de Trendyol üzerinden Fellas bar ürünlerini satın alabilirsiniz.