İlgili Kategoriler
Renk
Suya/Tere Dayanıklılık
Fiyat
Tip
Görünüm
Boy
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Flormar Göz Kalemi

" araması için 158 sonuç listeleniyor

Çarpıcı Renkleri ile Flormar Göz Kalemi Trendyol’da!

Flormar, 1950 yılı itibariyle İtalya'nın modayla sanat dünyasının başkenti şeklinde kabul edilen Milano şehrinde kurulmuş olan uluslararası kozmetik ve güzellik markası olarak insan hayatına dokunmaya başlar. Pek çok makyaj ürünü sayesinde müşterilerine çeşitli alternatifler sunar. Yüz hatlarını belirginleştirmek ve daha çarpıcı bakışlara ulaşmak için göz ürünleri günümüz kadınlarının makyaj alışkanlıkları arasında oldukça büyük bir yer tutar. Flormar siyah göz kalemi bakışlarınızda çarpıcı güzelliği yakalamanıza yardımcı olur. Kirpiklerinizi daha yoğun gösterecek olan Flormar göz kalemi kişinin tercihine bağlı olarak sadece kirpik diplerine uygulandığında dipliner etkisi verebilir. Kullanım şekline göre tüm göz kapağına dağıtılarak kullanılabilen kalemler, farklı motifler yakalamak için özel şekiller yaratacak biçimde de uygulanabilir. Flormar asansörlü göz kalemi kullanımla azalan ve bir süre sonra kalemtıraşla ucu açılarak yenilenen kalemler gibi değildir. Kullanımla ucu azalan kaleminizi çevirerek tazeleyebilirsiniz. Kalemi kullanırken uç kısmını ihtiyacınızdan fazla açmamanız önerilir. Bu sayede uygulama esnasında baskıya maruz kalan kalemin kırılması ya da kopması gibi risklerin önüne geçilebilir. Makyaj malzemesinin direkt güneş ışığı görmeyeceği serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi önerilir. Ayrıca koyu renklerle harika bir uyum yakalayan Flormar kahverengi göz kalemi kahve tonlarında göz rengine sahip kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sarı renkte kirpiklere sahip kişilerde de oldukça çarpıcı bir etki yaratır. Binlerce farklı Flormar marka ürüne Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Flormar Göz Kalemi Seçenekleri

Kullanışlı Flormar Göz Kalemi Seçenekleri

Flormar ürünleri her cilt tipine uygun olacak şekilde üretilir. Ürünü kullanacak olan kişilerin yağlı, kuru ya da karma cilt yapısında olabilecekleri ön görülerek hazırlanan ürünler herkese hitap eder. Flormar yağlı göz kalemi özellikle kuru ciltlerde kullanım için uygundur. Kaygan yapısıyla cildi rahatsız etmeyen bu Flormar ürünü oldukça kolay uygulanır. Gün boyunca dağılma ya da akma gibi sorunlarla karşılaşmak istemeyen kuru cilt yapısındaki kişilerin favorileri arasında yerini alır. Flormar jel göz kalemi yağlı cilt tipine sahip kişiler düşünülerek hazırlanır. Jel yapısı sayesinde kolay uygulanabilir. Kullanım süresi boyunca yüzde ekstra bir yağlılık hissini engeller. Uzun saatler kullanım özelliğini, cilt tipinize uygun kalem yapılarını seçerek sağlayabilirsiniz. Makyaj uygulamasından önce yüze baz uygulanırsa kullanılacak olan ürünün kalıcılığı arttığı gibi rengi de daha canlı olabilir. Kalıcılığı arttırmak isteyenler için geliştirilen Flormar suya dayanıklı göz kalemi uzun saatler boyunca kullanılabilir. Suya dayanıklı yapısı sayesinde havuz ya da deniz gibi suyla temas yaşanabilecek anlarda makyaj, ciltte daha uzun süre kalır. Spor yaparken makyaj kullanmayı tercih eden kişiler için oldukça ideal bir seçenek olan Flormar akmayan göz kalemi de kalıcılığı yüksek bir diğer üründür. Kalıcılığı daha yoğun ürünleri temizlerken yağ bazlı ya da çift fazlı temizleyicileri kullanabilirsiniz. Ürünün yapısını doğru belirledikten sonra sırada renk tonunu seçmek vardır. Makyaj malzemenizi günlük tercih ettiğiniz kıyafet tonlarıyla da uygun olacak şekilde kullanabilirsiniz. Kişinin ten rengiyle uyumlu olarak seçeceği renkler bakışlarındaki güzelliği ön plana çıkartır. Kullanılan ürünün cilt tonuna tam olarak uyum sağlayabilmesi için cilt tonunu ve cilt alt tonunu öğrenip bu bilgiler ışığında seçim yapmak önemlidir. Ayrıca makyaj yapılacak bölgeye uygulanan kapatıcı da kalemin renginin daha net olmasını sağlayabilir. Tüm göz makyaj malzemesi ihtiyaçlarınıza Flormar markasıyla ulaşabilirsiniz. Birbiriyle uyum sağlamasına özen gösterilerek üretilen makyaj malzemeleri, makyajdan istenilen performansın alınmasını kolaylaştırabilir. Tüm Flormar markasının ürünlerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik ürünleri isterseniz kendi kullanımlarınız için isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek amacıyla tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı Değiştirecek Flormar Göz Kalemi Alternatifleri

Tarzınızı Değiştirecek Flormar Göz Kalemi Alternatifleri

Makyaj yapmak bazen keyifli olabilirken bazen de bir ihtiyaç haline gelebilir. Makyajın son dokunuşlarını yaparken yüze daha aydınlık ifade katmak için göz pınarlarına Flormar aydınlatıcı göz kalemi uygulanabilir. Bu sayede yorgun geçen gecenin ya da uykusuzluğun izlerini silebilirsiniz. Makyaj yaparken gidilecek ortama dikkat etmek de abartıya kaçmamak için oldukça önemlidir. Düğün, nişan ya da kına gibi organizasyonlarda Flormar simli göz kalemiyle tüm bakışları üstünüze çekecek etkileyici makyajlar yapabilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için ise daha sade seçimler yapabilirsiniz. Enerjinizi çevreye saçmak adına tüm bakışları üzerinizde toplayacak çarpıcı göz kalemleri tercih edebilirsiniz. Makyaj ürününün seçimi ten rengine ya da günlük kombine göre de yapılabilir. Birbiriyle uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı makyajlar çok sayıda kişi tarafından sıkla tercih edilir. Göz üstüne sürülebilecek olan kahverengi renk ürün, alt kirpiklere sürülen mavi renk ürünle sıra dışı hale getirilebilir. Bu ve bunun gibi pek çok renk kombinini size hangisinin yakıştığını deneyerek bulabilirsiniz. Flormar kahverengi, yeşil, mavi, ten rengi, beyaz göz kalemi çeşitleri renk kombinlerini deneyebilmeniz için idealdir. Farklı yaş gruplarındaki bireylerin farklı makyaj malzemesi seçimleri olabilir. Kendinize yakıştırdığınız sürece her rengi tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınızla insanları büyüleyebilirsiniz. Flormar mor göz kalemi gece hayatında oldukça beğenilen seçenekler arasındadır. Flormar marka göz kalemlerini kendi kullanımınız için tercih edebileceğiniz gibi hediye etmek için de düşünebilirsiniz. Özellikle makyaj yapmaya yeni başlayan kişilere sunmak adına kolay kullanılabilir olmalarıyla oldukça tatmin edici bir hediye seçeneği olabilir. Kolay uygulanabilir ve kolay temizlenebilir olması özelliğiyle Flormar makyaj malzemeleri son derece kullanışlıdır. Dilerseniz seçim yapmadan önce müşteri yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm Flormar marka göz kalemlerine Trendyol sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için hemen satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Flormar Marka Göz Kalemleri

Her Bütçeye Uygun Flormar Marka Göz Kalemleri

Flormar göz kalemi fiyatları belirlenirken ürüne ait bütün özellikler göz önüne alınır. Flormar, her bütçeye hitap eden ürünler çıkarmaya dikkat eder. Aynı zamanda cilde dost ürünleriyle alerji oluşumunun önüne geçer. Satın aldığınız ürüne karşı herhangi bir alerji geliştirip geliştirmeyeceğinizi görebilmek için ürünü küçük bir alana uygulayıp bir süre bekleyebilirsiniz. Flormar göz kalemi yorumlarını inceleyerek diğer kişilerin ürünler hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Yorumlara ek olarak kişilerin verdikleri puanları da görüntüleyebilirsiniz. Müşteri yorumları aklınızda oluşabilecek sorulara cevap olabilir. Ayrıca bir ürünün ne kadar fazla kişi tarafından kullanılmakta olduğu konusunda da bilgi verebilir. Göz kalemi seven kişiler birden fazla rengi bir arada kullanmayı tercih edebilirler. Flormar 12’li göz kalemi, tek bir üründe farklı renk tonlarına sahip olma imkanı sunar. Avantajlı paketiyle denemek istediğiniz ürünlere ve halihazırda kullandığınız malzemelerin yedeklerine kavuşabilirsiniz. Makyaj malzemesi kullanırken ürünün üzerinde yazan son kullanma tarihine dikkat etmek göz sağlığı açısından önemlidir. 12’li göz kalemi setiyle son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerinizi yedekleyebilirsiniz. Flormarın 6’lı göz kalemi setleri de vardır. Dilerseniz onları da inceleyebilirsiniz. Dumanlı ya da renkli makyaj yapmak için birden fazla ürüne sahip olmak, o günkü enerjinize göre makyajınızı tamamlayabilmenizi sağlar. Uzun kullanım ömrü ve yüksek renk pigmentasyonuyla müşterilerinin beğenisini kazanan Flormar ürünleri profesyonel seviyede makyajlar yapabilmek için de uygundur. Tercih ettiğiniz ürünü kullanırken uygulama tekniği ve beraberinde tercih edilen diğer ürünler oldukça önemlidir. Makyajın üzerine uygulanabilecek olan sabitleyiciler daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Flormar göz kalemi kullananlar tarafından yapılan yorum beğenilere göz atarak seçenler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Severek kullanılan bu ürünlere Trendyol’dan avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.