placeholder
"

Flormar Kapatıcı

" araması için 168 sonuç listeleniyor
Flormar 003 Lilac Mor Likit Kapatıcı
Flormar003 Lilac Mor Likit Kapatıcı
(14)
003 Lilac Mor Likit Kapatıcı
26,99 TL
Sepete Git
Flormar Göz Altı Kapatıcı
KARGO BEDAVA
FlormarGöz Altı Kapatıcı
(1)
109,99 TL
Sepete Git

Flormar Kapatıcı

Flormar Kapatıcı

Makyaj ürünleri kadınların gündelik yaşantılarında ya da özel günlerinde vazgeçilmez güzellik unsurlarıdır. Bu ürünler bir nevi güzelliğin anahtarıdır. Kadınlar makyaj malzemelerine ve makyaj yapma konusuna her yaşta önem verir. Güzel görünmeyi amaçlayan kadınlar, makyaj yaparak hayallerindeki görünüme ulaşır. İyi bir makyaj ürünü ve doğru yapılmış bir makyaj kişinin görünümünü oldukça değiştirir. Daha iyi hissetmek için doğru malzemelerle istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun için önemli olan size uygun malzemeleri tespit ederek tercihinizi o ürünlerden yana kullanmanızdır. Flormar makyaj malzemeleri daha iyi görünmek için tüm beklentilerinize cevap verecek şekilde üretilir. Flormar kalem kapatıcı gibi farklı aplikatörler, uygulama kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanarak beğeninize sunulur. Kişisel bakımın önemli parçasıdır, aynı zamanda bir sanattır. Flormar makyaj malzemeleri profesyonel uygulayıcılar ya da diğer kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Flormar kapatıcı fondöten ile profesyonel makyajın zeminini hazırlayabilirsiniz. Örtücü makyaj malzemeleri olarak bilinen bu tarz ürünler, renkli makyaja zemin hazırlayan temel malzemelerdir. Makyaj ürünlerinin pek çok renk alternatifi bulunur. Birden fazla ten rengi grubuna ayrı ayrı tasarlanan geniş renk skalasıyla beklentilere cevap verir. Ürünler tekli ton olarak satıldığı gibi birden fazla rengi aynı anda bulunduran renk paletleri şeklinde de üretilir. Flormar kapatıcı paleti tercih ederek farklı zamanlarda farklı sorunlar gösterebilen cildinize uygun tiplerine sahip olabilirsiniz. Bu sayede yazın bronzlaşan bir cilt tonu için koyu bir tonu, kış mevsiminde açık tonlardan birini tercih edebilirsiniz. Paletteki koyu renkleri bronzer olarak da değerlendirebilirsiniz. Flormar renkli kapatıcı tonları ten renginden farklı renklerde de bulunur. Turuncu, yeşil, mor gibi renkler farklı amaçlar için üretilir. Tüm bunların yanı sıra Trendyol’dan alabileceğiniz fondötenler de farklı renkte, yapıda ve dokuda çeşitlere sahiptir.

Flormar Ürünleriyle Daha İyi Görünün

Makyaja başlamadan önce bazen görünmesini istemediğiniz bir sivilce ya da leke problemini saklamak isteyebilirsiniz. Bu durumda temel makyaj elemanı olan renk eşitleyiciler, kapatıcılar ya da fondötenler devreye girer. Marka, cilt konusunda ürettiği özel içerikli makyaj ürünleri ile sağlığınızı önemser. Böylece daha iyi görünüme kavuşurken aynı zamanda içiniz rahat eder. Cildiniz oldukça önemlidir. Yüzünüze uyguladığınız her bir ürün belirli testlerden geçen malzemelerden üretilmelidir. Markaya ait örtücü malzemeler göz altı gibi oldukça hassas bölgelerin yapısına da uygun olarak oluşturulur. Doğru seçilen bir Flormar kapatıcı sizi gün içinde daha sağlıklı ve hoş gösterebilir. Kapatıcıları yaygın bilinen ve kullanılan hali ile göz altı ürünleri olarak düşünülse de yüzünüzün herhangi bir bölgesini, dekolte bölgenizi ya da vücudunuzun herhangi bir noktasında bulunan bir dövme izini rahatlıkla bu ürünlerle örtebilirsiniz. Fondötenler de bu konuda size yardımcı olur. Göz altı morluğu, göz altı şişliği, kahverengi göz altları, renk eşitsizliği gibi şikayetlerde de bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Flormar göz altı kapatıcı birden fazla ten rengi alternatifi ve birden fazla amaç için özel olarak üretilen çeşitleri ile size yardımcı olur. Sivilce lekeleri, doğum lekeleri ya da sonradan oluşan güneş lekeleri içinde güçlü örtücü özelliğe sahip çeşitli Flormar leke kapatıcı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Fondötenleri de kısmen uygulayabileceğiniz gibi yüzünüzün tamamını tek bir ton görünecek ve örtücülük sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Mevsim özelliklerine ve cildinizin dönemsel durumuna göre de malzeme tercihiniz değişebilir. Örneğin; yaz günlerinde hafif makyajlar ya da ıslak bitişli makyajlar için Flormar likit kapatıcı kullanabilirsiniz. Yaşa bağlı olarak göz çevresinde bazı sorunlar meydana gelebilir. Gelişen teknoloji ile kozmetik ürünler renklendirmenin yanında onarıcı özellikler de barındırabilir. Flormar lifting kapatıcı içerisinde bulunan Spf 20 sayesinde güneş ışınlarının zararlı etkisinden göz çevrenizi kusursuz şekilde korur. Zengin içeriği sayesinde göz çevresini uzun süre nemli tutarak bakım yapar. Trendyol’dan alabileceğiniz tüm cilt tiplerine uygun olan kremsi likit ürünle göz çevrenizde sıkılık sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınıza ve Bütçenize Uygun Seçimler

İhtiyacınıza ve Bütçenize Uygun Seçimler

Makyaj ürünlerini seçerken tavsiye aldığınız ya da tanıtımı ilginizi çeken bir ürünü tercih edebilirsiniz. Fakat daha önemli kriterler vardır. Örneğin; her şeyden önce cildinizle birebir temas edecek bir ürünün sağlıklı materyallerle üretilmesi bazı testlerden geçmiş olması gerekir. Tüm bu özellikler marka tarafından üretim sırasında titizlikle incelenir. Ürünlerin her biri kullanıcı sağlığı ve beğenisi için optimize edilir. Buna ek olarak bu tarz örtücü ürünleri satın alırken ürünün örtücülük konusunda başarılı çözümler sunmasına ve ten renginizle uyum sağlamasına özen göstermeniz gerekir. Doğru rengi bulduktan sonra dilediğiniz Flormar pretty kapatıcı ürününü ya da markanın diğer ürünlerini satın alabilirsiniz. Böylece satın alacağınız makyaj malzemesinin teninizle uyumlu olduğu için eşsiz bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Doğru ürünü satın almak için ürünler hakkındaki detaylı içerik bilgilerini de okuyabilirsiniz. Örtücü ürünler farklı formlarda bulunur. Stick formda olanlarda markanın ürünleri arasındadır. Flormar stick kapatıcı fırçasız kullanımlar için pratiklik sağlar. Aynı zamanda bunlar fırça yardımıyla kullanım için de idealdir. Stick olanların dışında sıvı ve pudra yapıda olanlar da bulunur. Sıvı formda olanlar birbiriyle karıştırılarak istenilen renk tonu elde edilebilir. Pudra formundaki modellerle makyajın diğer öğeleri de sabitlenebilir. Flormar kapatıcı pudra sıvı ve stick formlar gibi yüksek örtücülük sağlar. Tüm pudra malzemeler gibi sabitlemeye yardımcı olur. Fondötenler de stick, sıvı, pata krem yapılarında üretilir. Bunlar oldukça pigmentli yapıya sahip olması ile yüksek örtücülüğe sahiptir. Aradığınız fondöteni istediğiniz yapıda bulabilir ve Trendyol avantajları ile hızlıca satın alabilirsiniz.

Flormar Kapatıcılar Trendyol’da

Flormar Kapatıcılar Trendyol’da

Örtücü makyaj malzemeleri her formda ve yapıda üretilir. Sıvı, stick ya da pudra olanlardan herhangi birini Trendyol’da bulabilirsiniz. Ürünler farklı fiyat aralıklarında olabilir. Flormar kapatıcı fiyatı hakkında seçeneklere göz atabilir, size ve bütçenize hitap eden seçeneklere yönelebilirsiniz. Fiyat aralıkları gramaja ya da diğer özelliklere göre farklılık gösterebilir. Seçim yaparken fiyat kriterlerlerini de dikkate alabilir, ten renginize ve cilt yapınıza uyumlu olanı seçebilirsiniz. Seçim yaparken doğru karar verebilmek için Flormar kapatıcı yorumlarına göz atarak bir ön araştırma yapabilirsiniz. Böylece malzemeler hakkında kullanıcı fikirlerini öğrenebilirsiniz. Cildiniz yağlı ya da karma yapıdaysa pudra olanlar tercihiniz olabilir. Kuru ya da atopik bir cilt yapınız varsa sıvı formda olanları seçebilirsiniz. Flormar gözenek kapatıcı gözenek görünümü pürüzsüz hale getirir. Pek çok testten geçen bu ürünler her cilt yapısı ile uyum sağlar. Ürün açıklamalarında tüm ciltler için uygundur ya da yağlı, karma ciltler için uygundur ibareleri de yer alabilir. Ürünleri kullanmadan önce cildinizin temiz olması ve nemlendirilmesi de bu cilt malzemelerinin performansını arttırır. Makyaj zemininin tüm uygulamalar öncesi hazırlanması gerekir. Böylece herhangi bir sivilce sorununun da önüne geçilir. Mevcut sivilce problemleriniz için ise Flormar sivilce kapatıcı kullanabilirsiniz. Bunlar akne izlerini ya da yara izlerini örter. Bazıları renk düzenleyici olarak üretilir. Flormar kapatıcı renkleri oldukça çeşitlidir. Farklı renklerde bulunan bu ürünler kamuflaj ya da corrector olarak da bilinir. Yeşil renk kızarık görünümü ve sivilce izlerini nötrler. Mor renk ise yorgun görünümü siler. Kızıl ve turuncu tonda olanlar morluk lekelerini örtmeye yardımcı olur. Palet şeklinde satılanların bazılarında bu renkler bulunur. Akne izi probleminiz varsa ‌Flormar yeşil kapatıcı olan bir palet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda pek çok amaç için kullanabileceğiniz palet formunda olanlarla kendinize ve makyaj çantanıza yatırım yapabilirsiniz. Trendyol’da Flormar kapatıcı kullananlar ve satın alanların yorumlarını okuyabilir, dilediğiniz makyaj malzemesine kolayca ulaşabilirsiniz.