placeholder
"

Freshscarfs

" araması için 806 sonuç listeleniyor

Şık ve Kullanışlı Freshscarfs Modelleri Trendyol’da

Freshscarfs pek çok tarza uygun şal ve eşarp modeli üreten bir markadır. Kaliteli dokuya sahip şallarıyla ilgi odağı olan marka, boyut ve renk seçenekleriyle de avantajlar sunar. Altın, bej, beyaz, bordo, ekru, gri, gümüş, haki, kahverengi, kırmızı, mavi, lacivert, metalik, mor gibi pek çok renk seçeneğini inceleyerek ten renginize uygun olacak şekilde şal, eşarp ve bone tercihi yapabilirsiniz. Marka, yüksek kaliteli kumaş avantajlarıyla çeşitli dokulara sahip ürünlerini müşterilerin beğenisine sunar. Freshscarfs eşarp koleksiyonları organik içerikleriyle hem işlevsel hem de dekoratif bir kullanıma sahiptir. Bambu şal koleksiyonları uzun süreli yıkamalarda bile orijinalliğini bozmadan kullanılır. Bürümcük koleksiyonda ütüye ihtiyaç duymayan, kendiliğinden kırışıklı ürünler yer alır. Bu ürünleri farklı bağlama stilleriyle yüz tipinize uygun olacak şekilde kullanabilirsiniz. Freshscarfs bürümcük şal koleksiyonu hem kış hem de yaz aylarında kullanıma uygun olan ve farklı renk seçenekleri bulunan bir modeldir. Kaliteli kumaşıyla her mevsim rahatlıkla kullanılan bürümcük ve pamuklu dokuma şallar, müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Kaymaz yapısıyla bağlandıktan sonra uzun süre rahat ettiren Freshscarfs keten şal seçenekleri, geniş renk yelpazesiyle tarzınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Freshscarfs hamper şal ince dokumasıyla kolaylıkla şekil alan bir yapıya sahiptir. Her mevsim kullanıma uygun olan Freshscarfs caz şal tok duruşlu ve ütü istemeyen bir aksesuardır. Mevsimlik kumaşa sahip ürünler, özel dokusuyla şık ve zarif bir görünüm sunar. Markaya ait olan üm bu ürünleri ve daha fazlasını Trendyol’da detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Freshscarfs Şal ve Eşarp Modelleri

Freshscarfs Şal ve Eşarp Modelleri

Markaya ait düz şal seçenekleri içerisinde penye, ice cream, ince pamuk vual, pamuk keten, krinkıl jazz, comfy penye, krinkıl Medine ipeği, modal ipek, bambu ve organik pamuklu modeller bulunur. Bambu ya da pamuklu organik içeriklere sahip ürünler, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım sağlar. Kendiliğinden kırışık dokuya sahip, ütüye gerek duymayan desenli şal seçeneklerini gün boyu bozulmadan kullanıma uygundur. Desenli, Twill, natürel, pamuklu desenli ve çiçek dokumaları inceleyerek farklı tonlardaki şal ve eşarp modellerine günlük yaşamınızda yer verebilirsiniz. Zevkinize göre iş kıyafetlerinizle birlikte düz renkli desensiz modelleri, günlük hayatta veya özel günlerde karma desenli Freshscarfs şal modellerini kullanabilirsiniz. Karma desenler içerisinde buket desen, çiçek dallı, yoncalı, pastel çiçekli, gardenya desenli, çizgisel, bahar çiçek, mini zambak, kasımpatı, mini papatya ve lotus gibi baskılar yer alır. Düz veya karışık desenli pek çok koleksiyona ait eşarbı inceleyerek kıyafetlerinizle uyumlu şekilde bağlayabilirsiniz. Freshscarfs pamuk vual %100 pamuktan üretilen sağlıklı ve hafif bir ürün seçeneğidir. Pamuklu kumaşa sahip ürünler, hafiflikleriyle yaz aylarında kolay bir kullanım sağlar. Bu ince eşarplar sıcak havaların olumsuz etkisine karşı ferahlık hissi verir. Freshscarfs kalın pamuk vual ise kalın dokuma kumaşıyla kış aylarında sıcak tutar. Kulaklarınızın ve başınızın üşümesini önleyerek dilediğiniz şekli vermenize yardımcı olur. Seyrek dokumaya sahip vual modellerin yanında pamuklu kaygan ve parlak kumaşlı diğer kışlık modeller de bulunur. Freshscarfs Medine ipeği eşarp krep kumaş çeşidiyle kolaylıkla şekil alır. Farklı bağlama stillerini Medine ipeği kullanarak kendinize uyarlayabilirsiniz. Freshscarfs pamuk viskon kayın ağacından üretilen organik bir ürün seçeneğidir. Ürünler suyu ve nemi emen yapısıyla yaz aylarında terlemeyi en aza indirir. Freshscarfs çizgili, desenli şal, farklı dokuma ve renk çeşitliliğiyle her ten rengine uyum sağlar. Freshscarfs beyaz, roza şal renk tonları zamansız modasıyla her mevsimde tercih edilebilir. Açık renk kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz pek çok dokuda kumaş bulunur. 90x200, 95x99, 100x100, 70x180, 80x200, 90x90 gibi pek çok ebatta şal ve eşarp seçeneği mevcuttur. Trendyol’da kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabileceğiniz farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

Her Stile Uygun Freshscarfs Eşarpları

Her Stile Uygun Freshscarfs Eşarpları

Freshscarfs pamuklu şal kumaşlar ipeksi dokusu ile serinletici bir etkiye sahiptir. Yaz aylarında terletmeyen pamuk viskon kumaşlar ve pamuk vual tercih edilir. Bu tür kumaşlar, ince seyrek dokuma yapısıyla terleme yapmadan teninize uyum sağlayan bir kullanım sağlar. Şal boyutu, eşarba oranla daha geniş olan bir aksesuar çeşididir. Kaymaz ve kaygan seçeneklere sahip pek çok koleksiyonda eşarp bulunur. Freshscarfs pamuk eşarp %100 pamuklu dokumasıyla yaz aylarında terlemeyi önleyerek rahatlık sağlar. Zarif ve şık bir kullanıma sahip ipek eşarp modelleri kolaylıkla şekil aldığından farklı bağlama stillerine olanak tanır. Her mevsim rahatlıkla kullanılarak kıyafetlerle tamamlayıcı etki sağlanabilir. Medine ipeği, pamuk ipek, modal ipek, desenli pamuk dokuma gibi pek çok çeşitten oluşan eşarp modeli bulunur. Desenli pamuk ipek eşarplarında botanik, çiçek bahçesi, garden, lotus, Minnıe,Rubyi, BouQuet, Daısy ekose, Isla, Luna, Nova ve soft çiçek desenleri kullanılır. Çiçeksi dokumalarıyla ünlü olan marka, ürünlerinde soğuk ve sıcak pek çok renk tonuna yer verir. Freshscarfs çizgi dokuma şal düz desen, karma desen gibi çeşitli koleksiyonlar farklı tarzlara sahip müşterilere sunulur. Markaya ait bone, iç tülbent, topuz tokası gibi pek çok aksesuar eşarp ve şalların içerisinde kullanılır. Boneler, şalın kaymasını önlemek ve saçın dışarı çıkmasını engellemek gibi pek çok fayda sağlar. Freshscarfs bambu şal soğuk havalarda üşümeyi önleyen bir kumaş yapısına sahiptir. Bambu ipliğinden üretilen ürünler, çevreye ve insan sağlığına zararlı malzeme içermez. Bu ürün modeli %100 bambu ipliğiyle dokunur, doğal içeriğiyle sağlığı korumaya yardımcı olur ve yumuşak bir temas hissi sağlar. Farklı ebatlara sahip olan modelleri Trendyol’da inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Freshscarfs Modelleri

Uygun Fiyatlı Freshscarfs Modelleri

Freshscarfs Medine ipeği soğuk aylarda sıcak tutan, düz ve karışık desen seçeneklerine sahip bir modeldir. Tasarımlarında farklı stildeki kadınları göz önüne alır. Freshscarfs Elena şal şık ve zarif duruşa sahip bir modeldir. Modeller kaymaz yapısıyla yaygın olarak kullanılır. Günlük hayatta ve özel günlerde kullanabileceğiniz Freshscarfs krep şal modelleri, geniş renk yelpazesiyle her kıyafete uyum sağlar. Günlük yaşamda siyah, beyaz gibi renkleri sıklıkla kullanıyorsanız ve sadeliğe önem veriyorsanız buna uygun ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İpek, pamuk, polyester, şifon gibi çeşitli kumaş türleri, yumuşak dokuları ile her mevsim kullanışlılık sağlar. İç gösteren ve göstermeyen farklı tipte eşarplar bulunur. Freshscarfs şal fiyatları ürünün ebatlarına ve kumaş kalitesine göre farklılık gösterir. Kullanışlı yapıya sahip pek çok aksesuar, organik içeriğiyle hassas bir kullanıma sahiptir. Karma desen koleksiyonlar, pamuklu ipekler, çizgili dokumalar ve çiçek figürlü modelleri farklı kombinlerle birlikte değerlendirebilirsiniz. Jakarlı pamuk viskon, krinkıl jazz, Yoryo eşarp gibi pek çok seçeneği inceleyerek tarzınıza uygun bulduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Freshscarfs yorumlar ve müşteri değerlendirmeleri ürünler hakkında çok detaylı bilgi verebilir. Ayrıca eşarpların altına silikonlu bandana, bone, topuz tokası gibi pek çok aksesuarı da alarak stilinizi tamamlayabilirsiniz. Freshscarfs penye şal yorum ve müşteri değerlendirmelerini inceleyerek farklı kullanım şekilleri hakkında değişik görüşler alabilirsiniz. Freshscarfs şal kullananlar renk ve kumaş seçeneklerinden, ürünlerin yıkama sonrası solma veya çekme gibi yıpranma durumlarıyla karşılaşmadığını dile getirir. Siz de stilinize uygun pek çok ürünü Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun pek çok aksesuar seçeneği içerisinden beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.