placeholder
"

Fujifilm

" araması için 490 sonuç listeleniyor

Fujifilm

Kaliteli Fotoğraflar Fujifilm ile Çekilir

Fujifilm merkezi Japonya olarak kurulan fotoğraf filmi üreticisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonraki yıllarda AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek sektörde gelişimini tamamlamıştır. Markanın optik, hassas kimyasal, dijital, film kaplama teknolojileri içeren geniş bir portföy de hizmet vermektedir. Kısa sürede faaliyetlerini dijital kamera, fotoğraf baskı, medikal sistemler, grafik sistemler, düz panelli ekran malzemeleri, yaşam bilimleri, ofis ürünleri gibi sektöründe iddialı olarak devam ettirmektedir. Hizmet vermiş olduğu sektörde devamlı yeni ürünler ile gelişme kaydeden markanın, aynı zamanda yeni ürünlere imza atmıştır. Firma hizmet verdiği bütün ülkelerde bilim, teknoloji, kültür, endüstri alanlarında ilerleme kaydetmektedir. Bunun yanı sıra çevre, sağlık kalitelerini yükselterek artırmayı amaçlamaktadır. Üretilen fotoğraf makinelerinin içinde yer alan renkli ve sevimli seriler Fujifilm instax makinelerinde birleşmiştir. Makinelerdeki pozlandırma kontrolleri, manuel, pozlama ölçekleri ile yapılmaktadır. LED göstergesi ile WB beyaz ayar kontrolü yapılabilir. Instant film, renkli tasarım mini serileri otomatik flaş ile çalışmaktadır. Ayrıca geri dönüşüm süreleri de yeni pil ile kullanıldığı için 0.2 sn. ile 6 sn. arasındadır. Fotoğraf makinelerindeki otomatik kapanma süreleri 5 dakika olarak ayarlanmıştır. Çekim mesafesi sonsuz olduğu için müthiş kalitede fotoğraf çekmektedir. Fotoğraf makinelerindeki kalan filmi görebilme özelliği ile kaç poz kaldığı görüntülenebilmektedir. Fotoğraf makinelerinin dış tasarım ve renkleri oldukça canlı ve şık tasarımlara sahiptir. Pembe, sarı, turkuaz, mor gri gibi canlı renkler ile dizayn edilmiştir. Fujifilm fotoğraf makinesi arasında yerini alan instax serisi, tekli ya da seri şeklinde de satışa sunulabilmektedir. Set olarak satışı sağlanan makineler, selfie aynası, yakın çekim lens eki, yüksek tuş modu, parlaklık ayarlama düğmesi, makine albüm askı ve kılıf çantası olarak içerik kazanmıştır. Çekilen fotoğraflar dijital olmadığı için şipşak çıkar. Nostaljik makineler arasında yerini almaktadır. Ayrıca dış tasarımları da bir hayli canlı ve taşınabilir derecede ergonomiktir. Fotoğraf makinelerinde selfie aynası çerçevesi, yakın çekim lens ekleri, yüksek tuş modu gibi özellikler yer almaktadır. İster set olarak ister tekli bir şekilde bu seriden faydalanabilmek mümkündür. Kaliteli ve şipşak fotoğraflar çekmek isteyenler için gezilip görülen yerler, ölümsüzleştirilebilir. Mini fotoğraf makineleri, yakın çekim yapabilme özellikleri de göstermektedir. Bu nedenle uzak ya da yakın çekim fotoğraflar çekebilmek mümkündür.

Fujifilm’den Son Teknoloji Fotoğraf Makinelerini Keşfedin

Teknolojinin gelişimi ile birlikte fotoğraf çekimlerindeki kalitelerde bir hayli artmıştır. Fotoğrafları ve videoları üstün kaliteli olarak gerçekmiş gibi çekebilecek Fujifilm kamera modelleri bulunmaktadır. Lens ve çözünürlük özellikleri markanın kaliteli üretim yapısı ile birleşerek, ortaya profesyonel fotoğraflar ya da videolar çıkmaktadır. Çekim sonrası çıkan sonuçlar, net bir görünüm ile meydana gelmektedir. Üretilen kameralar, son teknolojik işlemler kullanılarak yapılmaktadır. Bu nedenle özel anlar, çekimler, organizasyonlarda içerikler kaliteli bir şekilde çıkmaktadır. Dünyanın en büyük görüntüleme ve aynı zamanda fotoğrafçılık cihazları üretimini sağlayan markanın, başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürdüğü söylenebilir. Fujifilm yarı profesyonel fotoğraf makinesi modelleri, kaliteli fotoğraflar çekebilmek için muhteşem ürünlerdir. Profesyonellik derecesi yarı olsa da net ve çözünürlüğü yüksek fotoğraf ve videolar elde edilmektedir. Zorlu hava koşullarına dayanıklı olan yapıda üretilmiş makinelerdir. Aynı zamanda kompakt ve hafif gövde yapıları taşınabilirliklerini artırmaktadır. İşlemci sistemleri makinelerin model özellikleri arasında değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte sensorun bütününde safha keşifli olarak pikseller yer almaktadır. Aynalı ya da aynasız olarak satışı sağlanan fotoğraf makineleri, profesyonel fotoğrafçılık anlamında yüksek bir verimlilik sağlar. Markanın yarı profesyonel makineleri sistemlerin evrimini sürdürerek, üretimi sağlanmaktadır. Ayrıca sınıfında en yüksek çözünürlüğe sahip olan dijital fotoğraf makineleri arasında yerini almaktadırlar. Optik teknolojinin en net görüntülendiği makineler olan yarı profesyonel fotoğraf makineleri, eşsiz bir birleşim ile dizayn edilmiştir. Fotoğraf makinelerinde büyük bir önemi olan lenslerin, makinelerin teknik donanımına göre belirlenebilmektedir. Fujifilm lens modelleri arasında olağanüstü resim kalitesine sahip ürünler bulunmaktadır. Lensler, asferik lens elemanı olarak farklı gruplardan oluşur. Bu kurulumlar ise sferik sapmalar ve bozuklukları en aza indirmeye yardımcı olur. Lensler, mükemmel resim çözülme performansı göstererek, zengin tonal reprodüksiyon oluşturulması sağlanır. Düşük soluklama olması da lenslerin özelliklerinden bir tanesidir. Film ve video çekimleri için muhteşem lens seçenekleri bulunmaktadır. Lensler, hafif ve kompakt tasarımlarda dizayn edilmiştir. Lenslerin ağırlığı modellerin yapılarına göre değişkenlik göstermektedir. Yüksek performanslı olarak tasarlanan lensler, dahili ve hafif odak elemanları ile donatılmıştır. Ayrıca sessiz ve hızlı çalışma sistemi ile dizayn edilen lens modelleri de seçenekler arasındadır. Lenslerin önünde yer alan özel camlar ve on yerden mühürlü olarak toza ve iklim etkilerine göre dayanıklıdır. Ayrıca bazı modellerdeki teknik özellikler ise -10 altındaki soğuklara bile dayanıklı olarak çalışmaktadır.

Dikkat Çeken Sağlam Fujifilm Fotoğraf Makineleri

Fujifilm Türkiye üretimlerini kaliteli hizmet ve ürün ile yerine getirmektedir. Üretilen teknolojik fotoğraf makineleri ve aparatları, başarılı bir şekilde kullanıcılara sunulur. Türkiye pazarında 1989 yılında faaliyetlerine distribütör firma ile giriş yapmıştır. Başarılı bir dağıtım işlemi sağlayarak, Corporation bünyesine girdikten sonra Fujifilm Dış Tic. A.Ş adı altında devam etmiştir. Türkiye üretimleri, küresel anlamda strateji olarak belirlenmiş olan grafik sistemleri, medikal sistemler, fotoğraf baskı ürünleri, dijital fotoğraf makineleri üretimlerini hızlı bir büyüme ile devam ettirmiştir. Ayrıca Türkiye pazarlarına uyarlanmış olan markanın iddialı teknolojisi sayesinde fark yaratan üretimler yapılmaktadır. Markanın ulaşmış olduğu başarıların arkasında kullanıcıların yaşam kalitelerini artırmaya yarayan çözümler yer alır. Kullanıcılara, topluk içinde duyarlı olmak, adil olmak, şeffaf ve açık yönetim anlayışı ile operasyonel hizmetler verilir. Bu ilkeler doğrultusunda ise aynı bakış açısı ile teknolojik ve sanayi yapılarının gelişimlerine katkı sağlamaya yardımcı olan pazar ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler de sunar. Teknolojik bir üretim olan Fujifilm aynasız fotoğraf makineleri, modern tasarımlardan bir tanesidir. Bu ürünlerdeki teknik donanımlar, kadraj, izle, yarat sistemi ile çalışmaktadır. Günlük anları eşsiz yapmaya yardımcı olan basit faaliyetler ile özel anlar ölümsüzleştirilebilir. Fotoğrafçılığa yeni bir soluk ve heyecan katacak modellerden bir tanesidir. Aynasız modellerin, zamansız olarak gövdelerinin alt ve üst tabakaları tek parça olarak alüminyumdan frezlenmiştir. Berrak köşeye sahip olan makineler, rafine ve klasik bir gövdeye sahiptir. Aynı zamanda hoş bir aluminat saten kaplama sistemi ile donatılmıştır. Aynasız makinelerin ISO tekerleklerinde ve lens gövdelerinde kaymalara karşı olarak iyileştirmeler uygulanmıştır. Fotoğraf makineleri kullanım amaçları doğrultusunda değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Fujifilm makineler orta format, orta format kit, sistem gövde, sistem kit, kompakt, sualtı olarak değişkenlik göstermektedir. Orta formatta imal edilen fotoğraf makineleri, kompakt ve hafif olmasına rağmen günlük olarak çekimlerde muhteşem performans gösterirler. Orta format kit olarak imal edilen fotoğraf makineleri ise fotoğrafçılık ve videgrafçılık yapmayı düşünenler için muhteşem teknik özelliklere sahiptir. Profesyonel fotoğrafçılık ve videografçılık taleplerini tam anlamıyla karşılayacak makinelerdir. Sistem gövde olarak satışa sunulan fotoğraf makineleri, teknolojilerdeki yenilikler ile istikrarlı bir şekilde çalışma performansı gösterir. Temelde renkleri nasıl üreteceği ve yaratıcılıkları nasıl temsil edileceği ile ilgilenmiştir.

Fotoğraf ve Videolardaki Kalite Fujifilm ile Mümkün

Teknoloji devi olarak hizmet veren markanın, yenilikçi ve modern tasarımları kullanıcılara sunarak, çok sık tercih edildiği ifade edilebilir. Profesyonel çekimlerden amatör çekimlere kadar farklı alanlarda kullanım sağlanabilmesi için fotoğraf makinesi modelleri bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında yerini alan Fujifilm dijital fotoğraf makinesi çeşitleri, farklı formatlarda imal edilmektedir. Kompakt bir gövde ile tasarlanmış olan makineler, sıra dışı üretim kalitesi ile dikkat çekmektedir. Toz geçirmez oluşu ve uzun mesafelere rahatlıkla odaklanabilmesi muhteşem özelliklerdendir. Bu makinelerin darbelere karşı dayanıklı olan dış yapı malzemeleri bulunmaktadır. Böylece düşmelere ve bazı dış faktörlere karşı büyük bir direnç gösterecektir. Fotoğraf makinelerinin yanı sıra Fujifilm fotoğraf kâğıdı cihazların teknik özelliklerine göre üretilmektedir. Bu kâğıtlar, instax mini rainbow, instax mini stained glass, instax kare, instax mini air mail ve instax mini fotoğraf kağıdı olarak çeşitlilik göstermektedir. Film ölçüleri değişkenlik gösteren kağıtların, uyumlu modellerde de üretildiği söylenebilir. Boyutlar ise Mini 8, Mini 9, Mini 10, Mini 10, Mini 20, Mini 25, Mini 30i, Mini 50s, Neo 90 modelleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu kağıtlar, kaliteli malzeme yapısı ile üretildiği için uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir. Fotoğraf makinesi ve bileşenleri ile alakalı yapılan üretimlerde yer alan Fujifilm baskı işlemleri kısa yoldan yapılacak yöntemler vardır. Baskı çeşitleri, klasik baskı, kare baskı, Retro baskı, magnet, fujibox, fujibook olarak seçenekler bulunmaktadır. Klasik baskılar, 10x15 cm, 13x18, 15x21 cm olarak boyutlarda basılıyor. Kare baskılar ise 10x10 cm, 13x13 cm, 15x15 cm olarak boyutlarda tasarlanmıştır. Baskılar arasında yer alan fujiblok baskılar yer almaktadır. Duvarlar için tasarlanan ve basılan özel boyutlar ile imal edilmektedir. Ahşap çerçevelerde basılan ve güzelleştirilen karelerdir. Retro baskılar ise son zamanlarda moda haline gelen fotoğraf baskılarıdır. Bu baskılar, hediye olarak da sevilenlere verilebilmektedir. Üstelik altına yazılacak özel bir notla harika bir hediye olacaktır. Baskı modelleri arasında yer alan fujibas mıknatıslı baskılar yer almaktadır. Yeni ürünler arasında yer alan magnetler, buzdolaplarının üzerinde yerini almaktadır. En özel anılar ve fotoğrafları ölümsüzleştirebilmek mümkündür. Magnetlerin kaliteli malzeme yapıları herhangi bir solma ya da yıpranma durumlarını meydana getirmez.

Hayatı Kolaylaştıran Fujifilm Üretimleri

Birçok alanda faaliyetlerini sürdüren teknoloji devi olan Fujifilm’in fotoğrafçılık ve videografçılık alanındaki üretimleri bulunmaktadır. Fotoğraf makinelerindeki Fujifilm polaroid optik eksenleri birbirine bağlayan bir sistemdir. Son derece küçük olan ultramikroskopik kristaller sayesinde muhteşem fotoğraflar çekilmektedir. Polarmanların bileşenlerinde, bu filmler soğulurken diğer küçük kayıpları geçirir. Bu sistemin ekseni uygun olan bir doğrultuya getirmektedir. Aynı zamanda yansımalar sonucunda meydana gelen polarılmış olan ışığın gözü kamaştırmasını da önler. Yapay polarlıktaki incelik, plastik madde üstünde oturtulmuş şekilde tasarlanmıştır. Fotoğraf makinesi alanında gerekli olan bütün ürün gruplarını Fujifilm outlet bölümünden erişilebilir. Bu alanda fotoğraf makineleri, objektif, flaş ve ışık sistemleri, aksesuarlar, endüstriyel lensler, baskı işlemleri, eğitim planlamaları olarak hizmetler alınabilmektedir. Ayrıca kullanım alanlarını da destekleyici seçenekler yer almaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra dijital, hassas kimyasal, optik, film kaplama gibi hizmetlerde bir hayli popülerdir. Dünyaca verilen hizmetler arasında yer alan kaliteli üretim kategorisinden yararlanabilmek mümkündür. Fotoğraf makinelerinin birçok alanda başarılı bir şekilde kullanılabileceği söylenebilir. Profesyonel video çekimleri, düğünler, organizasyonlar, özel toplantılar, profesyonel ve amatör çekimler gibi farklı alanlarda kullanım sağlanabilir. “Fujifilm nasıl kullanılır?” şeklinde de yöneltilen birçok soru bulunmaktadır. Kullanım yapısı olarak tercih edilen fotoğraf makinelerinin farklı alanlara hitap etmesi nedeniyle kullanma talimatları değişkenlik göstermektedir. Fotoğraf makinelerinin çekim modları, teknik özellikler ve teknolojik yenilikleri kullanım işlemlerini etkileyen durumlar arasındadır. Fotoğraf makineleri, güç düğmelerinden açılarak, eğer lensli bir makine ise lensin odak noktası çekim işlemine göre ayarlanmalıdır. Fotoğraf makineleri şipşak ise güç düğmesine basıldıktan sonra çıkan fotoğraf sallanarak, ortaya çıkar. Kullanma talimatları genellikle fotoğraf makineleri, profesyonel kameralar ve teknolojik aletlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu konu hakkında verilen eğitimler de bulunmaktadır. X sistem eğitimleri, farklı kategorilerde verilmektedir. Bu kategoriler şu şekilde sıralanabilir: GFX-Workshop, X-Workshop, temelden fotoğraf eğitimleri, öğretici seminerler, ileri fotoğraf eğitimleri, canlı yayın programları, video çekim eğitimleri ile ilgili desteklerden de yardım alınabilir. Bu nedenle alınan fotoğraf makineleri ve aksesuarların kullanımları hiç olmadığı kadar kolay olacaktır. Firmanın bu anlamda verdiği eğitimler markanın üretim kategorisinde yer alan elektronik cihazları tam anlamıyla nasıl kullanılması gerektiğini öğretmektedir. Gelişim ve değişimlere önem veren markanın farklı kullanım alanlarına hitap ederek üretim faaliyetlerini sürdürdüğü söylenebilir.

Fujifilm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Görüntüleme ve video kayıt hizmetleri alanında geniş bir kategoride hizmet veren firmanın, farklı alanlara dokunduğu ifade edilebilir. Bu ürünler; fotoğraf makineleri, GFX orta format ve kit, X-kompakt, sualtı fotoğraf makineleridir. Bununla birlikte flaş ve ışık sistemleri; profesyonel flaşlar, tepe flaşlar, tetikleyiciler, video led ışıklar, softbox şekillendiriciler, reflektörler, diğer ışık aksesuarlar olarak sıralanırken, fotoğraf makinesi bileşenleri arasında yer alan objektif çeşitleri; orta format GFX, sabit odaklı prime, değişken odaklı zoom, video ve sinema sistemi, dönüştürücüler olarak çeşitlilik göstermektedir. Aksesuar kısmında yer alan modeller de farklı kategorilerde tasarlanmıştır. Bu ürünler; Orta format GFX, askılar, bataryalar ve şarj cihazları, çantalar, kılıflar, aksesuar çeşitleri, dürbünler, koruyucu ekranlar, fenerler, filmler (analog), filtre çeşitleri, hafıza kartı ve aksesuarları, hand grip ve kitaplar, mikrofonlar, mikroskoplar, objektif aksesuarlar, özel giyim ürünleri, su altı ekipmanları, teleskoplar, temizlik malzemeleri, tripodlar ve monopodlar, uzaktan kumanda X serisi için özel aksesuarlar TV lensleri, cine lensler, CCTV lensleri popüler üretimler arasındadır. Ürün kategorisindeki çeşitlilikten kaynaklı olarak Fujifilm fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin teknik özellikleri, dış tasarımları, sürümleri ve benzeri durumlar fiyatta etken olarak belirleyicidir. Aynı zamanda fotoğraf makineleri arasında da farklı kullanım özelliklerine sahip modeller olduğu için fiyatsal anlamda farklılıklar bulunmaktadır. Fujifilm fotoğraf makinesi fiyatları lens özelliklerine, çekim işlemlerine, teknik donanımlara, çekim kalitesine, çözünürlük ve profesyonelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar herkesin alım gücüne hitap eden oranlamalardadır. Markanın farklı kategorilerdeki üretimleri kullanıcı dostu özellikler ile üretilmektedir. Foto ve kamera aksesuarları, aynasız kompakt SLR makineleri, çerçeve, çanta aksesuarlar, pil şarj cihazları birkaç teknolojik modeller arasındadır. Genel anlamda çok sık yöneltilen sorular arasında “Fujifilm nasıl şarj edilir?” yer almaktadır. Şarj işlemleri şarjlı olan cihazlara yapılan bir işlemdir. Fotoğraf makinelerinin şarj desteği ile güç kazandığı söylenebilir. Şarj işleminden sonra ise uzun süre şarjı bitmeden kullanım sağlanabilmektedir. Çünkü şarjlardaki sağlam malzeme yapısı ve dayanıklılık sayesinde uzun ömürlü bir pil ömrüne sahip olunabilmektedir. Farklı kategorilerdeki elektronik görüntüleme cihazları ve ekipmanları geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Bu genişliği ise sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.