placeholder
"

Fujifilm Instax

" araması için 362 sonuç listeleniyor

Fujifilm Instax

Fujifilm Instax ile Her Anı Ölümsüzleştirin!

Anıları yaşatmak için fotoğraf çekmek günün her dakikasında yapılan işlerden biridir. Fotoğraflarla anı ölümsüzleştirmek ve anıları depolamak için farklı cihazlar kullanılabilmektedir. Son teknolojinin ürünlerinden biri olan fotoğraf çekmeyi çok daha eğlenceli hale getiren Instax makinelerde kolaylığı sunmaktadır. Pratikliği, kolay taşınabilmesi ve çokça farklı özelliği sayesinde her daim yanınızda taşıyabileceğiniz Fujifilm Instax fotoğraf makineleri vazgeçilmezlerinizden biri olacak. Dilediğiniz anda saniyeler içerisinde fotoğraflar çekebilecek ve elinize alabileceksiniz. Kolaylığı sunan Fujifilm İnstax makineler hafifliği ile her yere taşınabilir. Ağırlık yapmaz ve her manzara da her ışıkta mükemmel fotoğraflar çekilebilirsiniz. İster akşam karanlıkta ister gün ışığında kullanmayı tercih edin her yerde sizlere harika görüntüler sunacaktır. Ufak olması her yere sığabilir olması sayesinde çantanızda taşıyabileceksiniz. Ağır fotoğraf makinelerinin aksine hafifliği son derece kolaylık sunmaktadır. Hızlıca çalışmaya hazır hale gelmesi de her anın kaybolmadan ölümsüzleşmesini sağlar. Hiçbir manzarayı kaçırmadan Instax makineniz ile fotoğraflar çekebilirsiniz. Fujifilm Instax fotoğraf makinesi her türlü kolaylığı sağlarken saniyeler içerisinde harika fotoğraflar elde etmenizi sağlar. Gün içerisinde yanınızda bulundurduğunuz makineniz sayesinde hem arkadaşlarınızla hem ailenizle unutulmaz anlara imza atabilirsiniz. Farklı ışık ayarları ve çekim modları sayesinde tek düzen bir film rulosu değil birbirinden farklı pozların bulunduğu fotoğraflar elde etmenizi sağlar. Loş ışıklı eski zamanları anımsatan ışık ayarlarının yanı sıra aydınlık ve ışıl ışıl bir ortam sağlayan görüntü ayarlarını da sunmaktadır. Bu sayede oldukça çeşitli fotoğraflar elde edebilirsiniz. Her anı farklı olarak en iyi şekilde yakalamanıza yardımcı olacaktır. Saniyeler içerisinde hem fotoğrafınızı çekebilir hem de çıkartarak direkt albümünüze ekleyebilirsiniz. Yeni nesil fotoğraf makinesi olan İnstax makineler teknolojinin tüm imkanlarını sunmaktadır. Dakikalar içerisinde kendinize yeni bir film rulosu oluşturabilirsiniz. Hem yeni fotoğraflar çekebilir hem de en net görüntüleri elde edebilirsiniz. Farklı ışık ayarları sayesinde karanlık ortamlarda net fotoğraflar çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra aydınlık bir konumda da karartılmış ve eskitilmiş fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Fujifilm Instax albüm oluştururken kolaylık sağlar. Arkadaşınıza hediye bir albüm yaparken kısa bir sürede fotoğraflar çekebilir ve albümünüzü hazır hale getirebilirsiniz. Sevdiklerinizle en güzel anlarınızı her daim hatırlanabilir kılacaksınız. Günün her saati sizle olabilecek ve yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Fujifilm Instax Mini Farklı Modelleri ile Kolaylık Sunuyor!

Instax fotoğraf makineleri farklı modelleri ve özellikleri sayesinde çeşitli görüntülerin kaydedilmesini kolaylaştırmaktadır. Fujifilm Instax mini daha da hafif ve küçük bir fotoğraf makinesi olarak her yere kolaylıkla sığmaktadır. Küçük çantalarınızın içine sığabilir ve her yere taşınabilir. Fotoğraf çekmek için büyük çantalar taşımanıza gerek kalmaksızın minik bir Instax ile her dakikanızı fotoğraflayabilirsiniz. Ultra hafif yapısı taşırken ve fotoğraf çekerken zorlanmanızın önüne geçer. Ağır yapısı ile fotoğraf çekerken kolunuz ağrımadan anı yakalamanızı sağlar. Gereksiz yükler taşımadan en iyi fotoğrafları elde edebileceksiniz. Fujifilm Instax 90 mini şipşak çekim yapma özelliğine sahiptir. Bu sayede saniyeler içinde fotoğrafınızı elinize alabilirsiniz. Renkli şipşak fotoğraflar çekerek albümünüze ekleyebilirsiniz. Dakikalar içerisinde hem en iyi fotoğrafı elde edebilecek hem de renkli ve canlı görüntüsüyle fotoğrafları elinize alabilirsiniz. Hareketli merceği sayesinde en iyi odağı sağlayıp net fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Makro modu ile hedef noktası seçer ve odak sağlar. Kalabalık bir alanda dahi dilediğiniz noktaya odak sağlayabileceksiniz. Uzaklık ayarı yaparak mesafelerin fotoğraflarınıza engel olmasını önleyebilirsiniz. Iraklık ayarları dilediğiniz ölçüde yakınlaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede de hem yakın hem de uzak çekim imkânınız bulunmaktadır. Gerçek görüntü bulucu özelliği bulunan Fujifilm Instax 90 mini en net fotoğrafların oluşmasını sağlamaktadır. Flu ve kötü görünen fotoğrafların oluşmasını önleyerek netliği yüksek fotoğraflar elde etmenizi kolaylaştırır. Tüm bunları otomatik olarak yaptığı içinde sizler fotoğraf çekerken vakit kaybı olmaz. Aynı zamanda bu özellik yakalayacağınız görüntünün kaybolmadan hızlı bir şekilde kaydedilmesini sağlar. Motor tarihli 3 aralıklı anahtarlanma özelliğine sahip odaklaması bulunmaktadır. Otomatik film besleme özelliği ile her fotoğraf çektiğinizde film eklemeniz gerekmez. Kendiliğinden boş filme geçiş yapar. Hızlı deklanşörü ile vakit kaybı olmaksızın fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır. Çektiğiniz bir fotoğrafın ardından beklemenize gerek kalmaksızın yeni görüntüler için hazır hale gelecektir. Fujifilm Instax mini 90 ampul modu ile oldukça aydınlık bir görünüm oluşmasını kolaylaştırmaktadır. Işık açıklığını düzenleyebilir ve karanlık görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Parlaklık ayarı fonksiyonu sayesinde karanlık ortamlarda otomatik flaş kullanımı gerçekleşir. Karanlık bir yerdeyken sürekli flaş açma kapamanıza gerek kalmaz kendiliğinden aktif hale gelir. Güçlü bataryası ile sürekli şarj etmenize gerek kalmadan saatlerce şarjı dayanır. Tamamen doldurduğunuz bataryasını gün boyunca her an açık bir şekilde kullanabilirsiniz. Elektrik olmayan yerler şarjınızı bitip anı kaçırmanızı engeller. Fotoğraf makinenizin keyfini çıkararak anı yakalama şansını da sizlere sunar. Hafifliği, uzun ömürlü bataryası ve farklı çekim pozları ile çok fonksiyonlu bir makinedir.

Fujifilm Instax Set ile Eksiksiz Fotoğraf Keyfi Sizlerin Oluyor!

Fujifilm Instax fotoğraf makineleri her türlü kolaylığı sunarken yüksek kaliteli fotoğraflar çekilmesini de sağlamaktadır. Hızlı bir şekilde en iyi görüntüyü elde etmenizi kolaylaştırırken içerisinde bulunan ürünler ile de eksiksiz bir şekilde fotoğraflarınızı oluşturmanıza imkan tanır. Fujifilm Instax set içerisinde fotoğraf makinesinin yanı sıra çokça farklı ürünler de bulunmaktadır. Bu sayede de her bir ihtiyacı tek tek almaktan kurtulup tek seferde hepsine erişim sağlayabileceksiniz. İçerisinde bir film ile çalışan bu makinelerin tüm gereksinimleri set içerisinde var olup kusursuz bir deneyim yaşatmaktadır. Fotoğraflarınızı oluştururken eksiklik hissetmeden anın keyfini çıkarabileceksiniz. Her daim sizlere kolaylık sunan Fujifilm bu makineleri ile rahatlığı en üst seviyeye taşımaktadır. Fujifilm Instax film ile çalışır ve böylelikle her anı kaydeder. Çektiğiniz fotoğrafları çıkarmak ve elde etmek için ihtiyaç duyacağınız filmler de bu setler içerisinde yer almaktadır. Yedekleri de bulunduğu için fotoğraf keyfiniz yarıda kalmadan anın tadını çıkarabileceksiniz. Set içerisinde özelliklerine göre farklı sayıda filmler bulunabilmektedir. 10’lu ,20’li gibi fotoğraf sayısınca birbirinden ayrılan filmler en kaliteli fotoğrafların sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Şipşak çekilen fotoğrafın çıkarılırken kaliteli kâğıda aktarılması ile görüntü çok daha net olmaktadır. Canlılığı sayesinde elinize aldığınızda anı yaşayacaksınız ve anılarınız her daim yeni kalacak. Set içerisinde aynı zamanda Instax makinenin pilleri de bulunmaktadır. Makinenizi çalıştırmak için pil almanıza gerek kalmadan kullanıma hazır hale gelecektir. Fujifilm Instax kağıt kalitesi sayesinde görüntülerin daha canlı görünmesini sağlamaktadır. Harika çekilen bir fotoğraf en kaliteli kağıtlara aktarılarak sizlere ulaşmaktadır. Dakikalar içerisinde hem fotoğrafı çekecek hem de elinize canlı olarak alabileceksiniz. Fujifilm Instax set içerisinde bulunan en önemli ürünlerden biri de makinenin çantasıdır. Fotoğraf makinenizin korunarak darbelere karşın dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Çantası sayesinde makine korunacak ve uzun ömürlü olacaktır. Herhangi bir çarpma ya da düşme anında hem mercek hem de deklanşör gibi önemli alanların zarar görmesi önlenecektir. Fujifilm Instax fotoğraf kağıdı ile çekilen fotoğraflar anında hazır hale gelmektedir. Çekimin ardından fotoğraflarınızı çıkararak albümünüze ekleyebilirsiniz. Vakitten de tasarruf sağlayan bu makineler şipşak çekimi her daim yanınızda bulundurmanızı sağlamaktadır. Eskitilmiş görüntü elde edebilecek ve sıra dışı fotoğraflar çekebileceksiniz.

Kaliteli Fujifilm Instax Kartuşlar Sayesinde Canlı Fotoğraflar

Fotoğrafların oluşmasında en önemli aşamalardan biri de çekilen görüntünün kâğıda aktarılmasıdır. En net çekilen fotoğraflar dahi kaliteli bir kâğıda kaliteli bir şekilde aktarılmazsa canlılığını kaybeder. Bu nedenle de fotoğraf kâğıdının ve makine kartuşunun kalitesi son derece önem taşımaktadır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için üretilen Fujifilm Instax kartuş en canlı fotoğrafların ilk adımını teşkil etmektedir. Makinenin kartuşu sayesinde yüksek kaliteyle çektiğiniz fotoğraflarınız en iyi haliyle sizlere ulaşacak. Tüm renkleri içeren kartuş ortamdaki detayların aksaksız bir şekilde kağıda işlenmesini sağlamaktadır. Rengarenk bir arka planınızı dahi capcanlı gösterecek ve tıpkı o anda gibi hissettirecektir. Fotoğraflara her baktığınızda canlılığı sonuna kadar hissedeceksiniz. Siyah, beyaz gibi renklerin yanı sıra sıcak ve soğuk tüm tonları da içeren kartuşlar fotoğrafın en iyi şekilde çıkarılmasını sağlar. Net ve iyi bir ışıkla çekilen fotoğraflar kartuş aracılığıyla kağıda aktarılırken canlılığını korur ve kalitesinden ödün vermez. Hem kaliteli kağıt hem de kaliteli Fujifilm kartuş bu canlılığı sağlayan etkenlerdendir. Makinenizin yüksek çözünürlüklü çekimi en başarılı şekilde filmlere ve oradan da kağıtlara işlenir. Instax mini kartuş ise minimal boyutlu makinelerde kullanım için uygundur. Mini Instax makineniz için oluşturulan bu kartuşlar boyutunun aksine büyük işler başarmaktadır. Fujifilm Instax mini film içerisinde bulunan fotoğraf mini kartuş sayesinde fotoğraf kağıtlarına aktarılır ve hazır hale gelir. Şipşak çektiğiniz fotoğraflara iyi kaliteli bir renk görünümü ile kavuşursunuz. Bu kaliteli kartuşlar aynı zamanda uzun ömürlü ürünlerdir. Dolayısıyla her çekimin ardından kartuşunuzun bitmesi durumuyla karşı karşıya kalmazsınız. Çokça fotoğrafı kağıda basmayı sağlar ve böylelikle anı yakalarken keyfiniz yarıda kalmaz. Çektiğiniz fotoğrafları aksaksız bir şekilde kağıda aktarır kusursuz bir çekim deneyimi yaşatır. Minik fotoğraflarınızı dekor olarak evinizde, iş yerinizde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz. Hediye hazırlamak istediğiniz arkadaşınıza ömrü boyunca unutamayacağı harika bir albümü dakikalar içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Fujifilm Instax Özellikleri ile Sıra Dışı Fotoğraflar Çekin!

Alışılagelmişin üstüne çıkmak ve sıradanlığı aşmak için Fujifilm Instax fotoğraf makinelerini kullanabilirsiniz. Sürekli aynı pozların aynı ışıkların ve aynı renklerin bulunduğu fotoğrafların aksine sıradışı fotoğraflar çekebileceksiniz. Karartılmış ışığı ile eskiyi anımsatırken odaklama özelliği farklı olan lensi sayesinde farklı pozlar elde edebilirsiniz. Fujifilm Instax özellikleri ile çokça farklı görünümde fotoğraflar oluşmasını sağlar. Çeşitli açılardan pozlama yaparak uzaklık derecesini ayarlamanıza imkan tanır. Uzaktaki bir noktayı son derece net bir şekilde tıpkı çok yakındaymış gibi çekebilirsiniz. Yakınlaştırma yaptığınızda netlik bozulmaz ve görüntü kalitesi düşmez. Böylelikle yine yüksek kaliteli fotoğraflara erişiminiz çok kolaydır. Işık ayarlarını da yapabileceğiniz makineniz ile karanlık bir ortamda flaş sayesinde aydınlık fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oldukça ışıklı bir ortamda loş görünümlü fotoğraflarda çekebilirsiniz. Tamamen sizlerin tercihine göre farklı fotoğraf çıkması sağlanır. Fujifilm Instax poz verirken oldukça kolaylık sağlamaktadır. Geniş açılı kadrajı ile kalabalığı da tüm fotoğrafa sığdırarak çekmektedir. Hem siz hem de sevdikleriniz anın tadını çıkaracak ve bir ömür keyifle bu anları hatırlayacaklar. Şipşak çekim özelliği ile yalnızca siz değil sevdikleriniz için de bu fotoğrafları çıkarabilirsiniz. Aynı anda hepiniz fotoğraflara erişim sağlayabilirsiniz. Fujifilm Instax 70 mini ufak boyutunun aksine çokça farklı özelliğe sahiptir. Otomatik ayarlanan flaşı karanlık olan ya da ışığın az bulunduğu net görüntü elde edilemeyen yerlerde kendiliğinden aktif hale gelecektir. Bu sayede de net ve canlı görünümlü fotoğraf kolaylıkla çekilecektir. Işığın az olduğu bir ortamda her fotoğraf çekişinde flaşı aktif hale getirmenize gerek kalmadan kusursuz fotoğraf deneyimi yaşatır. Anı kaybetmeden her bir saniyenin hatıra olarak kalmasını sağlar. Harika tasarımları ile beğenileri toplayan Fujifilm Instax fotoğraf makinelerinin farklı renkleri bulunmaktadır. Modeller itibariyle değişkenlik göstermekle beraber siyah, beyaz, mavi ve pembe gibi renkleri mevcut olmaktadır. Bebek mavisi rengi, pudra pembesi tonları oldukça farklı bir görünüm sunmaktadır. Bu renklerin yanı sıra gold, silver gibi sıra dışı renkleri de bulunmaktadır. Altın renkli Instax makineler kalitesini tarzı ile de ortaya koymaktadır. Fujifilm Instax mini 70 modelinin gold rengi de mevcuttur. Birbirinden farklı renkleri ile tarzınıza en uygun modeli bulmanıza yardımcı olur. Klasik görünümü sunan siyah renginin yanı sıra görüntüsü ile çokça sevilen mavi ve pembe renkleri de bulunmaktadır.

Avantajlı Fiyatlarla Fujifilm Instax Fotoğraf Makineleri Trendyol’da!

Fujifilm Instax 70 mini fotoğraf makinesi şipşak özelliği sayesinde ayrıcalıklı fotoğraf keyfi sunmaktadır. Oldukça farklı özellikleri ile çeşitli fotoğraflar çekebilmeniz için uygun ortam yaratmaktadır. Kaliteli lensi ve ayarları tek düzen fotoğrafları aşmanızı sağlar. Her daim farklı fotoğraflar çekerek albümünüz zenginleştirebilirsiniz. Fujifilm Instax neo 90 ayrıcalıklı bir fotoğraf makinesi olarak kolaylığı sizlere sunmaktadır. Yeni nesil şipşak fotoğraf makineleri her an yanınızda olacak ve anıları depolayacak. Saniyeler içerisinde çektiğiniz fotoğrafları hemen çıkararak albümünüze ekleyebilirsiniz. Klasik görüntüsü ile donanımdaki güçlülüğü ortaya koymaktadır. Normal makinelerin aksine farklı bir tasarıma sahiptir ki bu da sizleri ayrıcalıklı kılacaktır. Çift pozlama özelliği sayesinde ışığı en iyi şekilde yakalar ve kaliteli pozlar ortaya çıkarmaktadır. Çektiğiniz fotoğraflar yüksek çözünürlüklü ve net bir şekilde elde edilmektedir. Karanlık ortamların kurtarıcısı olan flaşlar içinde makro modu ve yüksek performanslı çalışma şekli bulunmaktadır. Gözlerin dahi nesneleri ayırt etmekte zorlandığı bir ışıkta flaş sayesinde hem tüm nesneler net bir şekilde görünür hem de fotoğrafa aktarılır. Flaş kullanımı görüntü kalitesini bozmaz aksine netliği artırır. Bu makineler özellikle gece manzaraları gibi çeşitli ışık durumlarının var olduğu zamanlarda profesyonelliğini ortaya koymaktadır. Tüm ışıkları en iyi şekilde yakalar. Hızlı çalışan deklanşörü sayesinde her fotoğraf sonrasında beklemenize gerek kalmaz. Bu sayede ise manzarayı ya da anı kaçırma durumu ortaya çıkmaz. En önemlisi de bu makinelerde çocuk modu bulunmaktadır. Çocuk modu hayvanlar ve çocuklar gibi hızına yetişilemeyen varlıkların en iyi şekilde fotoğraflanmasını sağlar. Sürekli hareket halinde olan bebeğinizi en şekilde çekilmesini sağlayarak fotoğrafa aktarır. Yine hayvanların da hızlı hareket hamlelerine karşılık olarak tasarlanan özelliklerden biridir. Makro modu ise yakınlaştırma ayarlarını dilediğiniz gibi yapma şansını sizlere sunar. Fujifilm Instax yorumlar da ne denli kullanım kolaylığı sunduğunu açıkça göstermektedir. Her daim kullanıcılarına pratikliği yaşatan şipşak fotoğraf makineleri zamandan tasarrufu da sağlamaktadır. Fujifilm Instax film fiyat performansı yüksek olan ürünlerdir. Kalitesi ile fotoğrafların en iyi şekilde işlenmesini sağlar. Yüksek çözünürlükle çekilen fotoğrafların kalitesi bozulmadan sizlere ulaşır. Instax mini uygun fiyat ile başarılı fotoğraf deneyimi sunmaktadır. Uygun fiyatının yanı sıra oldukça güçlü donanımı ile en iyi fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Fujifilm Instax fotoğraf makinelerine uygun fiyatlarla sahip olmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.