İlgili Kategoriler
Marka
Cilt Tipi
SPF
Fiyat
Hacim
Ek Özellik
Form
Görünüm
Kullanma Amacı
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Garnier Yüz Güneş Kremi

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Güvenilir Garnier Yüz Güneş Kremi Çeşitleri Trendyol’da!

Her mevsim güneşin tadını çıkarmak keyif ve neşe getirir. Ultraviyole ışınlarının cilde zararları keyifli zamanlarda birçok açıdan karşınıza çıkar. UVA, UVB ışınları cildiniz üzerinde önemli etkiler oluşturur. Uzun süre maruz kalınan güneş ışınları olumsuz reaksiyonlara yol açabilir. Yeterli tedbir alınmadığı takdirde; cildin erken yaşlanması, kahverengi lekeler, kırışıklıklar gibi çok sayıda olumsuz sonuç çıkarır. Garnier yüz güneş kremi patentli filtre sistemi sayesinde UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Garnier Ambre Solaire koyu leke karşıtı mineral pigmentleri içeren formülü ile pürüzleri kapatır ve eşit bir cilt tonu sağlar. Garnier güneş kremi yüz için düzenli kullanım etkin sonuçlar getirir.

Etkili İçeriğiyle Garnier Yüz Güneş Kremi Çeşitleri

Etkili İçeriğiyle Garnier Yüz Güneş Kremi Çeşitleri

Teninizi UV Işınlarının oluşturacağı reaksiyonlardan korumak için her mevsim, evde vakit geçirdiğiniz zamanlarda bile koruyucu ürünler kullanmanız gerekir. Cilt tipinize ve güneşe maruz kalma durumunuza göre SPF değerine karar verebilirsiniz. Garnier 50 faktör yüz güneş kremi açık ve hassas tenler için özel olarak geliştirilir. En ağır ışınlara karşı bile koruma sağlar. Garnier güneş koruyucu yüz kremi hassas tenlere uzun vadede zarar veren UV ışınlarına karşı üstün koruma gösterir. Beyazlık bırakmayan formülü sayesinde gün içinde rahatlıkla tazeleme yapılabilir. Yağlı his bırakmayan yapısı sayesinde pudralama gerektirmez, konforlu bir bitiş sunar. Kokusuz ve renksiz oluşuyla güvenli kullanım imkanı verir. Garnier kuruluk karşıtı süper UV nemlendirici formülü ile kalıcı bir şekilde besler ve kurumasını önler. Güneş yanıklarına sebep olan UVB ile erken yaşlanmaya yol açan UVA ışınlarına karşı korur. İnce dokusu sayesinde ürün hızlı bir şekilde emilir ve kolayca dağılır. Farklı cilt tipleri, özellikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak içeriği hazırlanır.

Uzun Süre Koruma Sunan Garnier Yüz Güneş Kremi

Uzun Süre Koruma Sunan Garnier Yüz Güneş Kremi

Ürünün etkisini artırmak için düzenli kullanım sağlamak ve gün içinde belirli aralıklarla tekrar sürülmesi önem taşır. Su ile teması sonrasında ya da terleme gibi durumlarda yenilenmesi gerekir. Garnier markasının güneş koruyucu yüz kremi kolay uygulanan formülü ile kullanım pratikliği yaşatır. Suya dayanıklı yapısı mevsim koşullarına uyum gösterir. Terleme ya da suyla temasınız sırasında korumaya devam eder. Yağsız dokulu koruyucu sprey pratik uygulanır. Yağlı bir his vermez, yapışmaz, kuruluk yapmaz. Güneş yanıklarına karşı anında koruma etkisiyle güven oluşturur. Uzun süreli zararlı etkilerle mücadele eder. Garnier yüz güneş kremi kullananlar kaliteli ürünün keyfini yaşar. Parlaklık verir, canlı bir görünüm oluşturur. Yumuşak yapısı teninizle bütünleşir. Çevre dostu olarak üretilir. Garnier yüz güneş kremi çeşitleri hafif ve kolay emilir olmasıyla avantaj oluşturur.

Garnier Yüz Güneş Kremi İndirim Fırsatı

Garnier Yüz Güneş Kremi İndirim Fırsatı

Hassas ciltli çocuklar için koruyucu güneş sütü, doğal bitkisel içeriğiyle dikkat çeker. Esneklik, yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Çocuk spreyin 80 dakikaya kadar suya dayanıklı formülü hassasiyetle hazırlanır. Patentli filtreleme sistemi bulunur. Fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunluğu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliğini korur. Sağlıklı bir şekilde bronzlaşma imkanı verir. C vitamini içeren koruyucu; 24 saat boyunca nemlendirir, doğal ışıltı sağlar ve renk tonunu eşitler. Yüz bölgesi için özel olarak geliştirilen formül, orta tondaki renkli yapısıyla yüksek koruma sağlar. Garnier yüz güneş kremi fiyat avantajı sağlayan Trendyol zengin içeriği ile seçim imkanı verir. İçerisinde renklendirici, parfüm ve paraben bulunmaz. Garnier yüz güneş kremi yorum kısmına değerlendirmenizi yazarak beğenilerinizi paylaşabilirsiniz. Yaz, kış dört mevsim güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Garnier yüz güneş kremi indirim fırsatını Trendyol değerlendirme kolaylığı sağlar.