İlgili Kategoriler
Hacim
SPF
Fiyat
Ek Özellik
Tip
Özellik
Görünüm
Form
Satıcı Tipi
İçerik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Vücut Güneş Kremi

" araması için 3472 sonuç listeleniyor

Koruyucu Vücut Güneş Kremi Çeşitleri Trendyol’da!

Güneşten korunmak ve ciltteki yanıkları önlemek için kullanılan güneş kremi çeşitleri, özellikle yaz aylarında tercih edilir. Bu ürünler farklı cilt tiplerine göre formüle edilerek vücudun değişik bölgelerinde kullanılabilir. Bedeninizin sağlığını önemseyen önemli ürünlerden biri vücut güneş kremidir. Özellikle yaz aylarında oldukça kullanışlı olan ürünler birçok müşterinin öncelikli tercihi olur. Işınlar D vitamini kaynağıdır ve kemiklerinizin gelişimi için oldukça önemlidir. Ancak bu olumlu sonuçları size sağlarken bedeninize olumsuz etkilerde de bulunur. Güneş, radyoaktif özelliği bulunan ve cilde zarar veren ışınları bünyesinde bulundurur. Işınlar derinin alt tabakasına kadar etki ederek vücudunuzda yanık, yaşlanma belirtileri, kuruma ve uzun vadede cilt kanseri gibi sorunlara yol açabilir. Zararlı ışınlardan korunmak, özellikle yaz aylarında zor olabilir. Güneşten uzak durmak ise D vitamini eksikliği ya da halsizlik gibi birçok rahatsızlık yaratabilir. Hem ışınlardan yararlanabilmek hem de ışınların olumsuz etkilerinden kaçabilmek için vücut için güneş kremi kullanmanız gerekir. Markaların zararlı ultraviyole ışınlarına karşı geliştirdiği ürünler, cilt sağlığını korumayı hedefler. Herkesin günlük kullanabileceği seçeneklerin yanı sıra aşırı kuru ya da hassas ciltlere uygun güneş kremi çeşitleri de bulunur. Müşteriler kendilerine uygun olan çeşidi tercih edebilir. Bu çeşitler arasında oldukça tercih edilen güneş kremi sprey çeşitleri, kullanım kolaylığı ile dikkat çeker. Fısfıs şeklinde başlığı bulunan ürünün istenilen yüzeye sıkılması yeterlidir. Siz de cildiniz için sağlıklı desteği sunan bu koruyucu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yüksek Koruma Sağlayan Vücut Güneş Kremi

Yüksek Koruma Sağlayan Vücut Güneş Kremi

Güneş kremleri, UVA ve UVB gibi zararlı ışınları deri altına nüfus etmeden yansıtarak ışının geri dönmesini sağlayan ürünlerdir. Bu koruma güneş kremi özellikleri arasında bulunur. Ürünlerin cildi koruma düzeyini faktörleri belirler. Günlük kullandığınız çeşidin size uyumlu olabilen faktörü içermesi gerekir. Güneş kremi 15 faktör, 20 faktör, 40 faktör, 50 faktör, 80 faktör gibi değerlerde bulunabilir. Bu değer ne kadar büyük olursa ürünün cildinizi koruma oranı da o kadar yüksek olur. Biraz bronzlaşmak isteyen müşteriler düşük faktörlerdeki çeşitleri tercih edebilir. Beyaz tenli, hassas cilde sahip olan müşteriler yüksek faktör tercihinde bulunabilir. Bu iki durumda da bu ürünler cildiniz üzerindeki etkilerini gösterir. Kullanım sırasında dikkate alınması gereken önemli kriterlerden biri ürünün miktarıdır. Güneş kremi 100 ml, 150 ml, 200 ml gibi farklı miktarlarda bulunabilir. Uzun süreli kullanım için büyük seçenekleri tercih edebilirsiniz. Güneş kremi markaları kullanım amacına göre farklı ürünler formüle eder. Hamileler için vücut güneş kremi bu ürünlerden biridir. Ürünler, anne adaylarının hassas cildi için geliştirilir. Yağ ve paraben içermeyen formüller, suya oldukça dayanıklıdır. Cildi zararlı ışınlardan koruyan ve nemlendiren hamile ürünlerinin kokusu doğal bitkilerden elde edilir. Markaların sunduğu bir diğer ürün epilasyon sonrası güneş kremi çeşitleridir. Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulma işlemidir. Bu işlem tüy köklerini yakarak gerçekleştirilir. Genellikle epilasyon zamanlarında dışarı çıkılmaması gerekir. Ultraviyole ışınları, epilasyon sonrasında vücudunuzda lekeler bırakabilir veya bedeninize zarar verebilir. Bu noktada, geliştirilen epilasyon sonrası seçenekler bu etkilerin görülme oranını oldukça azaltır. Lazer sonrası güneş kremi de epilasyon sonrası için kullanılan çeşitlerle yaklaşık olarak aynı özelliktedir. Markalar, zararlı ışınlardan korunma ürünlerinin yanı sıra güneşe maruz kalan ve cildi üzerinde lekeler meydana gelen müşteriler için de seçenekler sunar. Güneş sonrası yanık kremi bu seçeneklerin başında gelir. UVA ışınlarına fazla maruz kalan vücutta kızarıklıklar ve yanıklar oluşur. Soyulmaya başlayan ve deride leke bırakan bu kızarıklıklar kimi zaman oldukça can yakabilir. Yanık formülleri bu kızarıklıkları iyileştirebilmek için kullanılır. Siz de dışarı her çıktığınızda kullanabileceğiniz çeşitleri Trendyol ayrıcalıkları ile keşfedebilirsiniz.

Pratik Vücut Güneş Kremi Kullanımı

Pratik Vücut Güneş Kremi Kullanımı

Zararlı ultraviyole ışınlarından korunmanın kolay yollarından biri güneş kremi kullanımıdır. Bu koruyucular sadece yaz aylarında kullanılan ürünler değildir. Işınlar bulutlu havalarda bile cildinize ulaşarak etki edebilir. Dışarıda vakit geçirdiğiniz her an, teninizin korunmaya ihtiyacı bulunur. Bu ürünler yalnızca yanıklardan korunmak için değil, cilt bakımı için de oldukça tercih edilir. Etkili bir kullanım için ürünün miktarı, uygulama zamanı ve şekli büyük önem taşır. Ürünleri kullanırken belli güneş kremi tavsiyelerinden yararlanmanız da mümkündür. Bunlardan biri cildinize uygun çeşidi tercih etmenizdir. Çok hızlı tahriş olan ve kimyasallara reaksiyon gösteren deri üzerinde hassas ciltler için vücut güneş kremi tercih edilmesi faydalı olur. Ürünleri, dışarı çıkmadan 10-15 dakika önce uygulamanız gerekir. Bu uygulamanın sebebi formülün cildinize etki etmesini sağlamak ve dışarıda koruma oranını artırmaktır. Ayrıca, güneş kremi faydalarını görebilmek için ürünlerin doğru zamanda kullanılması gerekir. Güneş kremi çocuklar için de çok önem taşır. Hassas bir cilde sahip olan çocukların vücutlarını korumak için üretilen çocuk seçenekleri mevcuttur. Bu sayede çocuğunuzun bedeninde kızarıklıklar ve lekeler oluşmaz. Güneş sonrası bakım kremi sayesinde cildinizi nemlendirebilir ve sağlıklı bir tene sahip olabilirsiniz. Bu ürünler vücudu UVA ve UVB gibi zararlı ışınlara karşı korur. Foto yaşlanmayı durdurarak cilt üzerindeki kırışıklıkları önleyebilir. Yanıklara engel olarak iltihaplanma gibi problemlerin görülme riskini azaltabilir. Güneş lekelerini iyileştirme özelliği bulunan ürünler, yeni lekelerin oluşmasını da engelleyebilir. Cilt kanseri riskini azaltabilen seçenekler, deriyi olabildiğince gençleştirir. Size birçok yarar sağlayan, farklı formüllere sahip seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Sağlıklı Vücut Kremi Çeşitleri Trendyol’da!

Sağlıklı Vücut Kremi Çeşitleri Trendyol’da!

Güneş kremi fiyatları ürünün miktarına, faktörüne ve kullanım alanına göre değişebilir. Her müşteriye ve beklentiye hitap eden geniş ürün yelpazesi Trendyol ayrıcalıkları ile sunulur. Siz de bu zengin ürün yelpazesi arasından cildinize uygun ürünü bulabilir ve sağlıklı bir tene kavuşabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen binlerce farklı seçeneğin güneş kremi önerilerine bakarak karşılaştırabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri özel filtreleme sistemini kullanarak listeleyebilir ve fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Böylece cildinizle uyumlu olan ürünü keşfedebilirsiniz. Güneş kremi kampanyalı fiyatlarla da müşterilere sunulur. Fiyat seçenekleri formüllerin faktör derecesine göre farklılık gösterebilir. Yüksek faktörlü bir çeşit ve düşük faktörlü olanlar arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Yüksek faktörlü olanlar, sizi ışınlardan iyi bir şekilde korurken düşük faktörlü seçenekler ise hafif bronzlaşmanızı sağlar. Bu farklı özelliklere sahip olan çeşitler her bütçeye uygun cazip fiyatlarla sunulur. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ürünün miktarıdır. İçerisinde fazla miktarda ürün bulunduran çeşitler oldukça tercih edilir. Miktarı fazla olan bu ürünler, raf ömrü de göz önünde bulundurularak uzun süre kullanılabilir. Geniş bir aileye sahip olanlar veya bu koruyucuları sıklıkla kullananlar, büyük tüplerdeki çeşitleri tercih edebilir. Trendyol, güneş kremi indirimli fiyatları ile müşterilere yardımcı olur. Güneş kremi kullananların yorumları sayesinde ise kullanım sıklığınıza uygun çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede güvenilir ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Güneş kremi yorumlarını okuyabilir ve kararınızdan emin olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sonra tekrar incelemek üzere favorilerinize ekleyebilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan güneş kremi çeşitlerini Trendyol sayesinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.