İlgili Kategoriler
Fiyat
Boy
Yıl
Yükseklik
"

Geleneksel Türk Sanatları

" araması için 63 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Geleneksel Türk Sanatları Trendyol’da!

Geleneksel T ürk sanatları çeşitleri tablo, mukavva kağıt ya da sulu boya kağıdı üzerine nakış işlemeli alternatifler barındırır. Ayrıca tuval üzerine nakış işleme, kağıt üzerine dokuma, çini rölyef, sıraltı teknikli çini heykel, handtuft ve ebru çeşitleriyle göze hitap eden eserle mevcuttur. Sanatçıların çevresindeki materyallerden faydalanarak ortaya çıkardığı bu eserler ilgi toplar. İş yerlerinize, evlerinize yaptığı küçük dokunuşlarla ortamınıza farklı bir hava katan eserlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz. Klasik ya da modern çizgilerle oluşturan, sulu boya kağıdı üzerine nakış işlemeli panolar 20x20 cm boyutlarına sahip minimal alternatifler içerir. Doğaya dönüş teması ile ilgi çeken nakış panolar, mekanın havasını değiştirebilir. Trendyol’dan satın alabileceğiniz gelenekse l Türk sanatları ürünleri ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Özgün Tasarımlarla Geleneksel Türk Sanatları Modelleri

Günlük yaşamın sıradanlığından uzaklaştıran geleneksel Türk sanatı eserleri beğeninize sunulur. Geleneksel Türk sanatları tablo şeklinde işlenen farklı boyutlu seçeneklerle büyük ilgi uyandırır. Hayal gücünüzü harekete geçiren aynı zamanda duvarlarınızı renklendirecek olan tablolar, sulu boyayla yapılır ve farklı sanatçılar tarafından özenle tasarlanır. Sanatçıların yeteneği, hayal gücü ve yaratıcılıklarıyla birleştiğinde ortaya çıkan ürünler; müşterilere farklı dünyaların kapısını açar. Tavus kuşu figürlü geleneksel Türk el sanatları ebru tekniğiyle oluşturulan seçeneklerle sunulur. Kültürel değeri büyük olan tablo ya da objeler, yaşam alanlarının ambiyansını değiştirir. Tablo formlu eserler evinizin salonuna, balkonunuzun dekorasyonuna farklı bir hava katar. Boyutları 35x50 olarak üretilen eserler, ergonomisi ile her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Handtuft parçalar ilmek ipliklerin daha önceden hazırlanan özel solüsyonlara daldırılması ile yapılır. 80X115 cm ebatında, sadece iki renk kullanılarak yapılan ve benzeri olmayan denge temalı handtuft eserleri evinizde sergilemek üzere temin edebilirsiniz. Dünyada sadece sizin sahip olacağınız handtuft tasarımları arasında, ritüel temalı, zarif eserler de mevcuttur. Geleneksel Türk işleme sanatları ürünlerini Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Geleneksel Türk Sanatı Modelleri

İç dünyanızı zenginleştiren Geleneksel Türk sanatı modelleri ortamınızı renklendirir, hayal gücünü ve ruhu besler. Geleneksel Türk sanatları motifleri içeren çini rölyefler, geçmişin izlerini taşır. Farklı boyutlarda çini üzerine sıraltı tekniği kullanılarak üretilen alternatiflerin yanı sıra canlı ve uyumlu renklerle tasarlanan ürünlere yönebilirsiniz. Mekanların iç dekorasyonu için duvara asılabilen alternatifleri tercih edebilirsiniz. Çiniden yapılan, ergonomik tasarımlı, kuş figürlü heykeller; kültürel izleri yaşam alanlarına taşımak için idealdir. Geleneksel Türk süsleme sanatları arasında bulunan tuval üzerine dikiş ve sulu boya kağıdı üzerine yapılan nakış işlemeli eserler farklı seçeneklerle ilgi görür. Tuvallerin üzerine dikiş yöntemiyle işlenmiş 13x13 cm ve 70x50 cm olan panolar, üzerindeki nakış motifleri ile ev, iş yeri, restoran gibi mekanların dekorasyonuna estetik katar. Sadeliği ve zarif görünümleriyle geleneksel Türk dokuma sanatları çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Geleneksel Türk Sanatları Fiyat Aralıkları

Kağıt üzerine geometrik, soyut şekiller kullanılarak yapılmış nakış örnekleri Türk geleneksel sanatları arasında çok beğenilen bir tür olarak ortaya çıkar. Türk coğrafyasının kültür çeşitliliği Geleneksel Türk sanatı ürünleri oluşumuna büyük ilham kaynağı olur. Zamansız ve eşsiz olan bu tasarımlar renklerinin canlılığıyla ortamlara sıcaklık katar. Birbirinden yetenekli sanatçılar yaratıcılıklarıyla farklı malzemeler kullanarak eserleri meydana getirir. Bu tasarımlar sadece kumaş üzerine değil sulu boya kağıdı üzerinde yapılır. Zevkinize göre çerçeveli, çerçevesiz kullanımı mümkün olur. Geleneksel Türk sanatı nakış işlemeleri evlerinize samimi bir hava katar. Farklı boyut, renk ve materyallerle tasarlanmış bu güzel eserler sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir hediye seçeneği olur. Geleneksel Türk sanatları fiyat aralıklarını inceleyip bütçenize ve mekanınıza göre seçebilir, kısa sürede sahip olabilirsiniz. Kağıt oyma, nakış, dokuma şeklinde üretilen tasarımları özgün renk ve motifleriyle Trendyol’dan satın alabilirsiniz.