İlgili Kategoriler
Uyumlu Marka
Renk
Model
Fiyat
Materyal
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

General Mobile Telefon Kılıfı

" araması için 20263 sonuç listeleniyor

Şık ve Koruyucu General Mobile Telefon Kılıfı Modelleri Trendyol’da!

İletişim özelliği sayesinde hayatınızın vazgeçilmezi haline gelen cep telefonlarınızı General Mobile kılıfları ile hem daha şık görünümlü hale getirebilir hem de dışarıdan gelebilecek zararlara karşı koruyabilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak telefonunuzu daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz. Birçok çeşit model seçeneği sunan General Mobile telefon kabı her zevke hitap eder. İnternete bağlanmanızı ve iletişim kurmanızı sağladığından hem iş hem sosyal hayatınızın vazgeçilmezi olan cep telefonlarınızı uzun süreli kullanabilmek için iyi korumalısınız. Telefon kılıfları korumanın yanı sıra telefonunuzu kişiselleştirmenize de yardımcı olur. Her zevke uygun modelleri ile General Mobile telefon kılıfları ile telefonunuzu hem koruyabilir hem de kişiselleştirebilirsiniz. Cihazınızın sadece arka kısmına takabileceğiniz kılıfların yanı sıra ön kapağını da koruyabileceginiz kapaklı modeller mevcuttur. Kapaklı kılıf denilen bu modeller ile çağrı geldiği zaman kapağı açmadan da cevap verebilirsiniz. Kapaklı modellerde ayrıca para ve kart koyabilme bölmeri mevcuttur. Telefon kabınızı cüzdan olarak da kullanabilmeniz pratiklik sağlar. Kapaklı cüzdan kılıf modelleri telefonunuzu sarıp olası kazalardan korur. Kılıfta bulunan yumuşak kapak özel tasarım olduğu için oldukça dayanıklıdır. Kapak kısmı cihazın arkasına doğru büküldüğünden stand görevi görür. Bu da cihazınızdan film veya video izlerken, oyun oynarken size kolaylık sağlar. Siz de telefonunuzu dışarıdan gelebilecek darbelerden korumak ve hoş bir görünüm elde elde etmek istiyorsanız General Mobile telefon kılıfı çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

General Mobile Telefon Kabı Fiyatları ve Yorumları

General Mobile Telefon Kabı Fiyatları ve Yorumları

Cam kaplı ileri teknoloji akıllı cihazları yere düşürmek büyük bir sorundur. Yere düşme sebebiyle kırılmalar olabileceği gibi gün içerisinde hiç ellerden düşmeyen cihazın ekranının çizilmesi de kaçınılmazdır. Cihazınız cepte, elde, masada kullanılırken yüzeyi de deforme olabilir. Farklı zevklere hitap eden, kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ve darbelere karşı koruyan birçok modele General Mobile telefon kılıfı sayesinde ulaşabilirsiniz. General Mobile kılıfları size birçok seçenek sunar. Bu seçenekler arasından hem ihtiyacınıza hem de tarzınıza uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Telefonu düşürmeye meyilli kişilerin tercihi özellikle kapaklı kılıflar olmaktadır. Kapaklı ürünler kasalarını korumanın yanı sıra ekranını da korur. Kapak sayesinde sadece kırılmaya değil çizilmeye karşı da koruma sağlar. Kapaklı modeller cihazın her yerini kapladığından temiz kalmasında da önemli rol oynar. Kapaklı çeşitlere bir diğer alternatif zırhlı modelidir. Zırh yapısı tam koruma sağlar çünkü cihazı sımsıkı tutar ve düşmesini engeller. Zırh sayesinde ultra koruma sağlanmış olur. Kaliteli malzemelerden üretilen zırh yapısı uzun ömürlüdür. Rahatça çıkarıp takabileceğiniz bu modelin kapaklı kılıflardan farkı cihazın ön yüzünü kapatmadan ekranını da korumasıdır. Silikon kılıflar yumuşak ve hafif yapılı olduğundan oldukça sık tercih edilirler. Hafif yapısı sayesinde cihaza ağırlık katmaz ve kullanım kolaylığı sağlar. Cebinize rahatça koyabileceğinizden pratik kullanım sağlar. Telefonunuzda kendi tarzınızı ortaya koymak ve farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız kılıflar size yardımcı olabilir. Mat, parlak, desenli birçok çeşit arasından istediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Telefonunuzu karakterinizi yansıtan bir General Mobile modelini kabı ile birlikte kullanarak siz de keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. General Mobile telefon kılıfı fiyatları ürünlerde kullanılan kaliteli malzemelere ve farklı tasarımlara göre belirlenir. İstediğiniz fiyat aralığını filtre kısmına yazabilir ve aradığınız kriterlere uygun olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece sadece zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ürün bilgiler kısmından ürünün materyali ve tasarımı hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Siz de kişisel tarzınıza uygun çeşitli modeller arasından istediğinizi seçmek ve telefonunuzu korumak için General Mobile kılıf modellerine Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Şık Tasarımlı General Mobile Telefon Kabı Modelleri

Şık Tasarımlı General Mobile Telefon Kabı Modelleri

Cep telefonları gün içerisinde oldukça fazla kullanılan aletlerdir ve günün yoğun temposu sebebiyle cihazı düşürmek kaçınılmaz bir durumdur. Cihazının düşmesi gibi durumlarda kılıflar en büyük kurtarıcıdır. Yere düşme veya çarpma sebepli oluşabilecek çizikleri, hasarları önlemekte çok önemlidir. Kılıfların üretildikleri malzeme koruma özelliğini oldukça fazla etkiler. Silikon kılıflar esnek bir yapıya sahip olduklarından cihazınızı alabileceği herhangi bir darbeye karşı korur. Özellikle cihaz yere düştüğünde silikon kılıfların esnekliği telefonun alabileceği darbeyi büyük ölçüde azaltır. Silikon kılıfın bu avantajı sağlayabilmesi için yüksek kalitede silikon malzeme ile üretilmiş olması gerekir. Bu noktada telefon kılıfları General Mobile size istediğiniz kaliteyi sunar. Bu silikon modellerde kullanılan kaliteli malzeme sayesinde yüksek koruma performansı sağlanır. Silikon olması özelliğiyle kılıf cihaza da ağırlık vermez bu sayede rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça ince olduğundan kolaylıkla çantanıza, cebinize koyabilirsiniz. Silikon üzerindeki resim baskılı modelleriyle de kılıfı eğlenceli hale getirmektedir. Kendi tarzınıza uygun baskılar sayesinde telefonunuzu korurken aynı zamanda kişiselleştirmiş olursunuz. General Mobile’ın telefon modelleri oldukça şık renklere sahiptir. Mavi, pembe, gri gibi farklı renklere sahip cihazınızın görünmesini istiyor ve aynı zamanda sade bir görünüm arzuluyorsanız şeffaf modellere göz atabilirsiniz. Kılıfın şeffaf yapısı sayesinde cihazınızın kendi rengini korumuş olursunuz. Sade bir görünüm istiyor fakat aynı zamanda farklı renkleri denemeyi düşünüyorsanız mat renkli silikon modellere bakabilirsiniz. General Mobile ürünleri sağlığa zararsız maddelerden üretildiğinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli materyaller kolaylıkla temizlenebildiğinden kullanım sırasında size kolaylık sağlar. Siz de pek çok farklı çeşit General Mobile telefon kılıfına Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Telefon Kabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon Kabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akıllı telefon müşterileri son yıllarda hem iş hem özel hayatlarında İnterneti çok fazla kullanır. Bu sebeple yanlarından hiç ayırmadıkları cep telefonlarının korumaları gerekir. Telefonlar oldukça değerli ürünler olduğundan güçlü bir korumaya gerek duyarlar. Cihazınızın güvenliği için değişik modellerdeki telefon kılıflarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Gün içerisinde cihazınızı sık kullanıyorsanız ekran, arka kasa ve kenarı koruyan zırhlı kılıflara göz atabilirsiniz. Aynı zamanda bu kaplar cihazınıza estetik bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur, tamamiyle sizin stilinizi de yansıtır. Birçok renk ve modeldeki General Mobile kılıfı ile bu mümkündür. Koruma, estetik görünüm ve kolay kullanım imkanı sağlayan çeşitli modellerde kaplar, her türlü zevke ve ihtiyaca uygundur. Siz de tarzınıza uygun kaplar kullanarak cihazınızın kullanım süresini uzatarak tasarruf edebilirsiniz. Kılıfların bir diğer özelliği ise ısı ve toz direnci sağlamasıdır. Telefon kılıflarındaki düşük ısı iletkenliği cihazınızın hem sıcak hem de soğuk havalarda korunmasını sağlar. Böylece telefonunuzdan her koşulda maksimum derecede yararlanma imkanınız olur. Bazı modeller suya dayanıklılık da sağladığından oldukça önemlidir. Bir diğer düşünülmesi gereken husus ise cihazın ekran korumasıdır. Akıllı cihazlarda kullanılan ince ekranlar oldukça dayanıklı olsalar da çizilmelerini önlemek için ekstra koruma kullanmak önemlidir. Kapaklı olan modeller ekran korumasını sağladığından çok rağbet görür. Kapak yapısı sayesinde sadece cihazın arka tarafını korumakla kalmaz ön kısmını da korur. Şeffaf olan ön kapak sayesinde aramalarınızı görebilir ve rahatlıkla cevaplayabilirsiniz. Her zevke ve ihtiyaca uygun General Mobile telefon kabı modellerine Trendyol sayesinde güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz modelleri inceleyerek hem bütçenize hem de tarzınıza uygun olanlardan satın alabilirsiniz.