İlgili Kategoriler
Model
Renk
Materyal
Cep Telefonu Modeli
Fiyat
Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

General Mobile Gm 21 Pro Kılıf

" araması için 4576 sonuç listeleniyor

Dayanıklı General Mobile GM 21 Pro Kılıf Seçenekleri Trendyol’da!

Telefon kılıfları cep telefonlarını olası darbelerden ve çiziklerden korur. Telefonun uzun süreli kullanımı için telefon kılıfları önem taşır. Teknoloji ile kaliteli şekilde üretilen telefon kılıfları farklı amaçlara ve zevklere uygun olarak dizayn edilir. Farklı markaların ürettiği kılıflar çeşitli yaş gruplarına uygun olarak sunulur. General Mobile markası ise cep telefonu ve diğer elektronik cihazları üreten şirkettir. Bu markanın ürettiği GM Pro serisi pek çok kişi tarafından kullanılır. Bu ürünleri olası darbelerden ve su gibi olumsuz etkilerden korumak için kılıfa ihtiyaç duyulur. General Mobile GM 21 Pro kılıf özellikle telefonun kasasını ve bataryasını korumayı amaçlayan ürünlerdir. Bu modellerin kasa koruma özelliklerinin yanı sıra ekran koruma özelliklerine sahip seçenekleri de bulunur. Bu sayede müşteriler kendi amaçlarına uygun ürünleri tercih edebilir. GM 21 Pro tank kılıf ürünlerin kasasını korumayı amaçlayan zırhlı bir modeldir. Ürünlerin tank olarak adlandırılması o ürünün dayanıklılığını ifade eder. Bu ürünler farklı desen de baskılarla kişiselleştirebilir özelliktedir. Müşteriler kendi zevk ve beğenilerine göre uygun olan kılıfları tercih edebilirler. Cüzdan kılıf modellerinden kapaklı kılıf modellerine pek çok ürün çeşitliliği bulunur. Tüm bu ürünlerin amacı olabildiğince telefonu korumadır. Uzun süreli koruma sağlayan General Mobile GM 21 Pro kılıf online olarak satın alınabilir. Farklı amaç ve zevklere uygun olan kılıflar bütçe dostu avantajlarla müşterilere sunulur. Çeşitli film kahramanlarından ünlü futbol takımlarına ve çizgi film karakterlerine kadar pek çok baskı çeşidi bulunur. Kendi amacınıza uygun ürünü General Mobile GM 21 Pro kılıf indirim fırsatları ile Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Çeşitli Dizaynlara Sahip General Mobile GM 21 Pro Kılıflar

Çeşitli Dizaynlara Sahip General Mobile GM 21 Pro Kılıflar

Son teknoloji ile üretilen akıllı cihazları yere düşürmek ve çizmek pek çok müşterinin sorunudur. Gün içerisinde sıklıkla kullanılan cep telefonları pek çok olumsuz etmene maruz kalır. Bu olumsuz durumları azaltmak için çeşitli General Mobile GM 21 Pro kılıf modelleri kullanılır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen bu ürünler müşterilerin cihazlarını suya düşme sert darbe alma gibi durumlardan korur. Bu ürünlerin farklı amaçlara göre çeşitli seçenekleri müşterilere sunulur. GM 21 Pro kılıf kamera korumalı seçenekleri sadece telefonun kasasını korumakla kalmaz aynı zamanda kameranın üzerinde de ekstra koruma sağlar. Bu kap modeli sayesinde herhangi bir düşme durumunda kameranın camının ve lensinin çatlaması önlenir. General Mobile GM 21 Pro telefon kılıfı kullanmak isteyenler camlarını da korumak isterlerse ekstradan kapaklı olan modelleri tercih edebilirler. Bu ürünlerin arka tarafı sertken kapak kısımlarının iç tarafı yumuşaktır. Yumuşak olan iç taraf düşme durumunda cihazın ekranının darbe almasını önler. Ayrıca arka tarafta bulunan sert kapak ise cihazın bataryasının zarar görmesini engeller. GM 21 Pro 360 kılıf seçenekleri ayrıca su geçirmez özellikleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. Cihazın herhangi bir suyla teması durumunda kapaklar suyu direkt olarak dışarıya iter ve bu sayede cihazın içerisine su geçmesi önlenir. Bu kılıf modellerinin bazısında arkada telefon tutmayı kolaylaştıracak yüzük seçenekleri de bulunur. Telefonun yüzük kısmı parmaklara geçirilerek telefonu rahat tutuşu sağlanır. Ayrıca bu yüzük kısmı katlanarak telefonun yatay konumda ya da dikey konumda düz durmasını sağlar. Bu yüzükler özellikle film ve dizi izlendiğinde kullanılabilir. Ürünler plastikten üretilebileceği gibi sert materyallerden de üretilebilir. Telefonunu hafif kullanmak isteyenlere daha ince ve plastik ürünler önerilir. Telefonuna tam koruma sağlamak isteyenler için zırhlı olanlar idealdir. Ayrıca telefonun kapağından ziyade ekranını da korumak isteyenler için kapaklı kılıflar tavsiye edilir. Bu ürünler çeşitli indirimlerle müşterilere sunulur. Farklı dizaynlara sahip ürünleri seçerek kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Trendyol’dan kendi zevkinize ve amacınıza uygun olan çeşidi satın alabilirsiniz.

Her Amaca Uygun General Mobile GM 21 Pro Kılıf Tavsiyeleri

Her Amaca Uygun General Mobile GM 21 Pro Kılıf Tavsiyeleri

Telefonuna tam koruma sağlamak isteyenler için General Mobile GM 21 Pro kılıf tavsiye edilir. Sağlığa zararsız ve kaliteli malzemelerden üretilen ürünler rahatlıkla kullanılabilir. Mat renklerden soft renklere pek çok çeşit bulunur. Müşteriler kendi beğenilerine uygun olan ürünü seçebilir. Pratik ürünler kolay kullanım avantajına sahiptir. GM 21 Pro kapaklı kılıf direkt olarak cihazın arka kasasına yerleştirilebilir. Kapaklı olan modeller arkaya takıldıktan sonra ekranın üzerine kapak kapatılabilir. GM 21 Pro zırhlı kılıf ekstra koruma sağlamak isteyenler için önerilir. GM 21 Pro silikon kılıf 3 boyutlu tasarımlarla müşterilerin beğenisini kazanır. Bu üç boyutlu tasarımlar özellikle gençlerin beğenisini kazanır. Ürünlerin üzerinde 3 boyutlu olarak film kahramanları, kahramanların logoları ve çizgi film karakterleri yer alır. Farklı zevklere ve amaçları hitap eden modeller bütçe dostu fiyatlarla alınabilir. Elektronik cihazların uzun süre kullanımını sağlayan kılıflar farklı avantajlarla beğenileri kazanır. Her ihtiyacı olan kılıflar ısı ve toza karşı dirençlidir. Özellikle zırh kılıflar ve silikon olan modeller cihazın ısınmasını engeller. Kapaklı modeller ise ekranın güneşin zararlı ışıklarından korunmasını sağlar. Bu sayede ekranın dokunmatiğinin bozulması gibi durumlarında önüne geçilir. Farklı amaçlarla müşteriye sunulan modeller kişiselleştirilerek tercih edilebilir. Çeşitli renk skalasına sahip ürünleri Trendyol'dan alabilirsiniz.

İndirimli General Mobile GM 21 Pro Kılıf Fiyatları

İndirimli General Mobile GM 21 Pro Kılıf Fiyatları

Telefonları yüksekten düşmekten ve çeşitli çiziklerden koruyan kılıflar farklı özelliklerde üretilir. Her zevke uygun baskılı ve üç boyutlu olan modeller çeşitli yaş grupları tarafından tercih edilir. Her amaca ve çeşitli beğenilere uygun seçenekler bulunur. General Mobile GM 21 Pro kılıf fiyatları ürünün üretim markasına, kullanılan malzemeye, ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin bir ürünün ekstra korumaya sahip olması o ürünün fiyatını belirler. Ayrıca ürünün baskı ya da kabartmalı olması fiyat aralıklarını belirler. Ürünün kapaklı olması gibi çeşitli özellikler de fiyat aralıklarını belirleyen etkenlerdendir. Müşteriler geniş ürün skalasından kendi amaçlarına ve zevklerine uygun olan modeli rahatlıkla seçebilirler. Ürünler genellikle indirimli fırsatlarla müşterilere sunulur. Bütçe dostu modeller farklı amaçlarla çeşitli telefon modellerinde kullanılır. General Mobile GM 21 Pro kılıf kullananlar yorum kısmında ve geri bildirimlerinde ürünün farklı amaçlara hizmet eden geniş çeşitlerinden memnun kaldıklarını belirtirler. Müşteriler ayrıca ürünlerin yüksek seviyeli koruma sağlamasından dolayı telefonlarının düştüğünde de kolaylıkla çizilmediğini belirtirler. General Mobile GM 21 Pro kılıf yorum kısmında kapaklı ve tank modellerin telefonun kasasını tamamen sardığından ve telefonun kenarlarını darbelerden koruduğundan bahsederler. Ürünlerin geniş seçenek skalası farklı dizaynları içerir. Örneğin gençler için üretilen modeller filmlerden çeşitli kahramanları barındırır. Ayrıca modellerin tek renk ve birden fazla renkten üretilen modelleri de mevcuttur. Bu modeller sayesinde farklı beğenilere sahip olan müşteriler kendi zevklerine uygun olarak üretilen çeşitlerden yararlanırlar. Telefonlarına yüksek seviye koruma sağlamak isteyenler için zırhlı modeller mevcuttur. Bu modeller ekstra kalınlık sayesinde telefonun kasasını ve bataryasını genel olarak korur. Bütçe dostu ürünleri satın alarak telefonunuzu düşmekten ve çiziklerden koruyabilirsiniz. General Mobile GM 21 Pro kılıf satın almak için kendi amacınıza uygun modellere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.