İlgili Kategoriler
Etki
Hacim
Saç Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gliss Şampuan

" araması için 816 sonuç listeleniyor

Işıltılı Saçlar İçin Gliss Şampuan Çeşitleri Trendyol'da!

Saç bakımı, en az cilt bakımı kadar önemlidir ve kesinlikle göz ardı edilmemesi gerekir. Birçok kişi saçlarının yumuşak ve düz olmasını isterken, birçok kişi de hacimli bir görünüme sahip olmasını ister. Her iki seçenek için de farklı ürün gruplarına ihtiyaç duyulur. Ancak eğer belirli sebepler yüzünden zarar görmüş kıl kökleri ve uçlarınız varsa, bazı bakım ürünlerini tercih ederken ekstra dikkatli olabilirsiniz. Yoğun bir günlük hayatınız varsa, stres, hava ve çevre kirliliği kıl köklerinin sağlığını direkt olarak etkileyebilir. Ancak kıl köklerine ve diplerine en çok zarar veren durumların başında, boyama işlemleri gelir. Boyaların içerisinde birçok kimyasal madde bulunur ve bu maddeler kimileri için uygun değildir. Bu yüzden saç yapısında hasara yol açarlar. Bu durumda bu çeşitleri kullanabilirsiniz. Marka, dünyanın önde gelen bakım ürünleri markası olan Schwarzkopf’a bağlıdır. Schwarzkopf ise Almanya, Düsseldorf menşeili Henkel’in 1995 yılında ailesine katarak müşterilere tanıttığı bir markadır. Dünyanın en büyük marka ailesine ait olan marka, öncelikli olarak zarar görmüş saçlara sahip müşterilere yöneliktir. Gliss şampuan çeşitlerinin her biri farklı formüle sahiptir ve farklı ihtiyaçlara yöneliktir. Canlılığını yitirmiş, aşırı işlem görmüş kıl köklerinin yanı sıra kuruluk ve yıpranma problemleri için birbirinden farklı formüllere sahip bu seçenekler, kılların en hızlı şekilde dilediğiniz hacme ve şekle ulaşmasını sağlar. Düzenli kullanımda oldukça hızlı ve gözle görünür sonuçlar veren sarı ve Gliss siyah şampuan ilk bakışta aynı içeriklere sahipmiş gibi görünse de, detaylı bir şekilde incelendiğinde farklı kıl tiplerinde daha iyi sonuçlar verdiği fark edilir. Keratin ve çeşitli serumlar ile içeriği desteklenmiş Gliss parlaklık veren şampuan serisi, yıpranma problemi olanlara yönelik ürünleri ile karşınıza çıkar. Ürünlerinizi seçmeden önce tek yapmanız gereken sık sık karşılaştığınız ve genel sağlığınızı tehdit eden problemleri göz önünde bulundurmanız olacaktır. Bu sayede daha hızlı bir şekilde dilediğiniz buklelere kavuşabilir ve sizi rahatsız eden birçok problemden kurtulabilirsiniz.

Her Saç Tipine Uygun Gliss Şampuan Çeşitleri

Her Saç Tipine Uygun Gliss Şampuan Çeşitleri

Genel vücut sağlığınızın ve bakımınızın bir parçası olan saç bakımı çoğu zaman birçok kişi tarafından yeterince önemsenmez ve göz ardı edilir. Bunun en büyük sebebi günlük hayatınızın hızlı ve yorucu geçmesi olabilir. Ancak bakımınızı aksatmamalısınız, çünkü siz farketmeseniz de gün içerisinde kıl kökleri çeşitli hasar verici durumlara maruz kalır. Bu da her geçen gün yıpranmasına sebep olur. Saçlarınız girdiğiniz her ortamdan ciddi oranda etkilenirken, kullandığınız su, aşırı soğuk ve sıcak havalar, hava ve çevre kirliliği de yıpranmasına neden olur. Bunlarla en verimli şekilde savaşabilmek için doğru ürünü kullanıyor olmalısınız. Gliss şampuan seti çeşitleri, toplam 12 adet ürün ailesiyle sizlere sunulur. Bu ürün ailelerinin 10’u şampuan ve çeşitlerinden oluşurken diğer iki ürün ise bakım sütü ve kreminden oluşur. Markanın ürün ailelerinden biri olan Gliss Deep Repair şampuan içeriğinde bulunan Amino-Protein Serum ile kıl köklerini kısa sürede ve kolayca canlılık kazandırır ve yeniden yapılandırır. Keratin serumu ile güçlendirilmiş formülü ile kıl köklerini 1 hafta gibi kısa bir sürede ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturan, Gliss keratinli, sülfatsız, tuzsuz şampuan aynı zamanda esneklik de katar. Bu ürününü serinin diğer ürünleri ile desteklerseniz, kalıcı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Gliss Intense Therapy, Nutribalance şampuan ise, aşırı işlem görmüş ince teller için ideal bir üründür. Buklelerinizi sürekli olarak düzleştiriyor, fön çekiyorsanız veya kıl yapınıza uygun olmayan, ağır kimyasallara sahip boyaları kullanıyorsanız, koparak kırılma yoğun bir yıpranma gözlemlenir. Çoğu kişi için fön ve düzleştirme vazgeçilmez bir durum olduğu için kıl köklerini bakım ürünleri ile desteklemeyi tercih edebilirsiniz. Bu noktada Gliss Bio Tech şampuan imdadınıza yetişir. Kafa derisini ve kıl dokusunu derinlemesine onaran bu ürünler, markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi keratin serum içerir ve Omegaplex teknolojisi ile desteklenen bir formülü vardır. Bu teknolojiler sayesinde zarar görmüş kılları yeniden yapılandırılır ve kıl köklerinin kalitesi kalıcı olarak arttırılır. Markanın çeşitlerinin tamamı formülleriyle dikkat çeker. Keratin serumundan Omegaplex teknolojisine ve çeşitli proteinlere kadar dopdolu bir içeriğe sahip Gliss kıvırcık saçlar için şampuan ve krem çeşitleri, sağlığınız açısından oldukça önemli ürünlerdir. Omegaplex teknolojisi, markanın özel olarak geliştirdiği profesyonel kırılma karşıtı bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde düzenli kullanımda, koparak dökülme ve kırılmayı %90’a kadar azaltır ve parlaklık olarak da gözle görülür bir iyileşme sağlar. Bunların yanı sıra onarıcı özelliğe de sahip olan Omegaplex teknolojisi saçlarınızın rengini de sabitler. Marka, aynı zamanda renki koruyucu Gliss şeffaf şampuan çeşitleriyle de karşınıza çıkar. Eğer boya kullanıyorsanız ve boyanızın erkenden akıp gitmesinden şikayetçiyseniz, Gliss altın sarısı, yoğun parlaklık şampuan tercih edebilirsiniz.

Gliss Boyalı Saçlar İçin Şampuan ile Canlı ve Bakımlı Saçlar

Gliss Boyalı Saçlar İçin Şampuan ile Canlı ve Bakımlı Saçlar

Boyalı ve röfleli saçlarınızda oluşabilecek boya akması problemi birçok kişi için olumsuz bir durumdur. Maddi açıdan da olumsuzluk yaratabilen bu durum için Gliss boyalı saçlar, ince telli saçlar, normal, yağlı saçlar için şampuan seçeneklerini sizlere sunar. Bu ürünlerin önemli ve dikkat çekici özelliği elbetteki sizlere sunduğu uzun süreli korumadır. 12 haftaya kadar renk koruması sağlayan Gliss yeni şampuan çığır açan bir teknolojiye sahiptir. İçeriğindeki 3D renk ışıltısı formülü, ince telleri güçlendirirken, göz alıcı parlaklık ve renk koruması sağlar. Markanın ürün çeşitleri birçok farklı probleme ve kıl tipine uygun üretildiği için, bu ürünleri alırken içeriklerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Örneğin; boyalı saçlarınız için renk koruması ve parlaklık sunan ürünleri, ince telli ve kırılgan kıl kökleri için ise yapılandırıcı ve güçlendirici bir ürünü tercih etmelisiniz. Gliss kuru, güneş sonrası, düzleştirici şampuan, hacmi sönmüş buklelerinize sıkarak kullandığınız ve banyo yapmak için fırsat bulamadığınız anlarda kurtarıcınız olan bir üründür. Doğru ürünleri tercih ettiğiniz takdirde, en doğru bakımı uygulamış olursunuz. Bu yüzden ürünlerinizi satın almadan önce, kıl tipiniz ve şikayetlerinizi listelerseniz sizin için daha kolay olabilir. Saçlarınız ve kıl kökleriniz için en iyi ürüne bu şekilde daha kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Gliss kepek şampuanı, etkili ürünler arasında yer alır ve problemin çözümü açısından uzman bir markadır. Trendyol üzerinden cazip fiyatlar sahip olabileceğiniz markanın çeşitleri, düzenli kullanımda kısa süre içerisinde sonuç vermeye başlar ve kalıcı sonuçlar verir. Neredeyse tüm bakım ürünlerinin kullanımı herkes için oldukça kolaydır. Avucunuza gerekli miktarda aldığınız ürünü, parmak uçlarınızla masaj yaparak ıslak saç diplerinize iyice yedirdikten sonra, ılık suyla yine masaj yaparak iyice durulamalısınız. Bu işlem oldukça basit olsa da özellikle uzun ve hacimli buklelere sahip müşterilerin durulama kısmına fazlasıyla dikkat etmesi gerekir. İyi durulanmamış kafa derisinde kepek ve kaşınma gözlemlenebilir. Bunu kısa sürede yapması sayesinde müşterilerin vakitten ve nakitten kazanç sağlamasına da yardımcı olur. Tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre ve yoğun parlaklık ürün önerileri doğrultusunda satın alacağınız çeşitleri düzenli kullanıldığında 1 hafta gibi kısa bir sürede gözle görülür sonuçlar verir.

Gliss Şampuan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gliss Şampuan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saçlarınız için en uygun bakımı ararken birçok farklı ürünle karşılaşabilirsiniz. Örneğin; kuruluk probleminiz varsa kepek problemi için içeriği özel olarak geliştirilmiş seçenekleri tercih etmelisiniz. Marka, kepek için özel ürünleri de sektöre sürer. Kuru saçlar için üretilmiş Gliss Ultimate Oil Elixir, Color Protect, Ultima Repair, Supreme Lenght şampuan seçeneklerinde 3 kat konsantre sıvı keratin vardır. Kuruluğun temel nedeni olan keratin eksikliğini tek bir ürünle hesaplı bir şeklinde giderebilirsiniz. Sadece kuruluk değil, matlık problemi de keratin eksikliği ve yanlış işlemler sebebiyle sıklıkla görülebilen bir problemdir. Matlık gözlemlenen buklelere nemlendirici özelliklere sahip içerikler tercih edilmelidir. Nemini yeterince alan kıl kökleri mat ve kırılgan görüntüsünden kurtulur ve daha kolay şekil verilebilen bir hale gelir. Bunun için Gliss mavi şampuan tercih edebilirsiniz. İçerisindeki formül sayesinde her bir tele maksimum parlaklık kazandırır ve derinlemesine onarır. Mor ise, boyama işleminden sonra sıklıkla kullanılan çeşit olma özelliği taşıyan bir üründür. Boyalı bukleleriniz için tercih edebilirsiniz. Mor şişe, sadece güçlendiren yapısıya değil şahane kokusuyla da dikkat çeken bir üründür. Kalıcı bir kokuya sahip olması sebebiyle bukleleriniz hem daha kuvvetli hem de daha etkileyici bir hal alır. Trendyol üzerinden Gliss saç bakım şampuanı çeşitlerini satın alabilirsiniz. Ürünlerle ilgili sorularınız olursa ve müşterilerin tecrübelerini okumak isterseniz, Gliss mor şampuan kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede daha verimli bir alışveriş yapmış olursunuz. Trendyol üzerinden Gliss şampuan çeşitleri ve bakım ürünlerine de ulaşabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen online alışveriş firmalarından biri olan Trendyol, yıllardır müşterilerine hesaplı alışveriş imkanları sunar. Trendyol üzerinden dilediğiniz kategorilerdeki istediğiniz alteratife kolayca ulaşabilir ve Trendyol müşterilerine özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Dünyaca ünlü bir marka olan Gliss de Trendyol’da yer alır. Birbirinden farklı kampanyalar ve cazip fiyatları ile Trendyol’da yer alan Gliss şampuan özellikleri ile dikkat çeker. Bakım için gerekli olan malzemelere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Güçlü Saçlar için Gliss Dökülme Karşıtı Şampuan

Güçlü Saçlar için Gliss Dökülme Karşıtı Şampuan

Trendyol üzerinden ulaşabileceğiniz düzleştirici çeşitler, en pratik ve en hesaplı yoldan buklelerinizin bakımını yapmanızı mümkün kılar. Yıpranmış ve hasar görmüş kıl kök ve uçları için özel üretilmiş bu seçenekler birçok problemle savaşır. Bu problemlerin en başında koparak dökülme ve kırılma gelir. Gliss şampuan kullananlar ürünün performansından memnun kalır. Genellikle stres ve yoğun yaşam tarzı gibi dış etkenler sebebiyle gözlemlenen bu problem, hem erkek hem de kadınların kabusu olur. Dökülmesinin sebepleri birden fazla iken tedavisi ise oldukça basittir. Kıl köklerini güçlendirecek ve kuvvetli bir hale gelmesini sağlayacak bir formüle sahip bakım ürünleri, periyodik bir şekilde kullanıldığında çözüm verir. Gliss dökülme karşıtı şampuan üretir ve bunları müşterilere sunar. Gliss saç dökülmesine karşı şampuan çeşitlerini tercih edebilir ve özenle geliştirilmiş formülünün saçlarınıza olan etkisini görebilirsiniz. İyice duruladığınız saçlarınızı yıpratmayacak şekilde kurutmalı ve fazla ısıdan da uzak durmalısınız. Saçlarınızı yıkama sıklığına ise yağlanma ve kirlenme durumuna göre kendiniz karar verebilirsiniz. Hangi sıklıkta kullanılırsa kullanılsın, Gliss yeniden yapılandırıcı şampuan seçenekleri, saçlarınızda ve saç derinizde karşılaştığınız birçok problemle savaşır. Saçınızı derinden temizleyen ve onaran marka, uygun fiyatlara sahip ürünleri olması sebebiyle oldukça hesaplıdır. Trendyol üzerinden Gliss argan yağlı, gül sulu, hindistan cevizli, kayısı yağlı şampuan da dahil olmak üzere tüm bakım çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve dilediğiniz seçeneğe cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Gliss Şampuan Fiyatları

Avantajlı Gliss Şampuan Fiyatları

Markanın çeşitleri sadece içerikleri ile değil uygun fiyatlarıyla da cazip hale gelir. Göz alıcı tasarımlara sahip gliss şampuan renkleri, fiyat performans açısından son derece verimlidir. Trendyol üzerinden yapılan çeşitli kampanyalar ile bu fiyatlar daha da cazip hale gelir. Trendyol üzerinden almak istediğiniz alternatifleri satın almadan önce Gliss şampuan yorum bölümünü okuyarak, müşterilerin ürünün performansı hakkında yaptıkları yorumlara ulaşabilirsiniz. Son derece pahalı bir bakım içeriği olan keratin ve çeşitli saç proteinleri içerisinde gelir. Gliss şampuan fiyat seçenekleri, bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda son derece uygun ve hesaplıdır. Gliss 500 ml şampuan ve büyüklü küçüklü seçenekleri olmak üzere farklı boyuttaki alternatifleri tercih ederken miligram değerlerine de dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu bakımdan alacağınız verimi arttırmak isterseniz, markanın saç kremlerini de deneyebilirsiniz. Ancak kremleri, saç tipinize ve şikayetlerinize dikkat ederek seçmelisiniz. Örneğin; koparak dökülme gözlemliyorsanız, dökülmesini arttıracak ve kolaylaştıracak kremlerden uzak durmalısınız. Bunun yerine duş sonrası kullanılan sıvı kremleri tercih edebilirsiniz. Uzun buklelerden vazgeçemeyen fakat bakımında çeşitli zorluklarla karşılaşan müşteriler gönül rahatlığıyla Gliss pembe şampuan serisini tercih edebilir. Supreme Length olarak da adlandırılan bu seri uzun ve gür saçlara sahip kişiler için üretilir. Saçlarınızı ağırlaştırmadan fazla yağlardan arındıran bu seri, tellerin parlak ve bakımlı görünmesini sağlar. Hem erkek hem de kadınlar kullanabilirler. Ayrıca sektöre sunulan bir Gliss erkek şampuan yoktur ancak marka cinsiyet gözetmeksizin üretim yapar. Erkek müşteriler de kadın müşteriler gibi bakım ve besleyici ürün için gereksinimlerini belirleyebilir ve bu doğrultuda uygun markanın seçeneklerini tercih edebilir.

Gliss Şampuan Faydaları ve Avantajlı Fiyatları

Gliss Şampuan Faydaları ve Avantajlı Fiyatları

Gliss yeşil şampuan faydaları çok fazladır. Bir yandan onarıcı bakım sağlarken bir yandan da pahalı bakım alternatifi keratini evlerinize getirir. Bunların yanı sıra Gliss şampuan türleri sadece kuruluk ve yıpranma yaşayan müşteriler için değil, aşırı yağlanma problemiyle karşı karşıya kalanlar için de seçenekler sunar. Yağlanma problemi yaşıyorsanız, markanın bu alandaki ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gliss renk koruyucu, hacim veren, kepeğe karşı, saç uzatan şampuan seri halinde müşterilere sunulur. Faydalarından biri boyaların tellerden akıp gitmesini önlemektir. Bu sayede daha uzun aralıklarla boyama işlemi yapabilirsiniz. Renk koruyucular arasında bir ilke imza atan Gliss güçlendirici, nemlendirici, onarıcı, güneş koruyucu şampuan, 12 haftaya kadar renk koruması sağlayan bir formüle sahiptir. Bu formülün içerisinde ayrıca UV filtresi ve güneşten koruma sağlayan birçok etken madde bulunur. 36 yıkamadan sonra bile %90 renk koruması sağlayan güneş sonrası ürünler ile bukleleriniz parlaklığı ile göz kamaştırır. Özellikle yaz aylarında dışarıda, sahilde ve deniz kenarında çok vakit geçiriyorsanız, güneş nedeniyle yıpranan saçlarınız için bu koruyucu çeşitleri kullanabilirsiniz. Uzatan seri olarak bilinen bu grup ise bir bu ürünlere ek olarak 1 adet krem ve sıvı saç kreminden oluşur. Halihazırda uzun buklelere sahip müşteriler tarafından yoğunlukla tercih edilse de sağlıklı bir şekilde uzamasını isteyen müşteriler tarafından da tercih edilebilir. Kıl köklerini derinlemesine beslerken sağlıklı ve uzun buklelere kolayca sahip olmanızı sağlar. Kıvırcık saçlı kişilerin yanı sıra düz ve ince telli saçlara sahip olan müşteriler de bu seçenekleri değerlendirebilir. Gliss şampuan indirim ve kampanya avantajları ile Trendyol üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.