Marka
Avantajlı Ürünler
Saç Tipi
Etki
Fiyat
Hacim
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Elseve

" araması için 1439 sonuç listeleniyor

Saç Bakımında Fark Yaratan Elseve Ürünleri Trendyol'da!

Güzel görünüme sahip saçlar her zaman dikkat çekici yapısıyla kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur. Tellerinizin yapısını değiştiren çeşitli işlemler sağlıksız görünüme yol açarken doğru ürünleri kullanmak da tel yapınızın oldukça güçlü hal almasına yardımcı olur. Saç sağlığını korumak adına geliştirilen pek çok Elseve ürünü hem içeriği hem de kullanım kolaylığı ile müşterilerin memnuniyetini kazanır. Ürettiği ürünler ile tellerinize ipeksi yumuşaklık veren, görünümünü canlı hale getiren ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan marka ile siz de aradığınız kriterlere uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Markanın geliştirdiği Elseve şampuan seçenekleri farklı içerikleri sayesinde başınızın temizliğini gerçekleştirirken aynı zamanda beslenmesini de sağlar. Şampuanlar dipten uca temizlenmesini ve yağdan, kirden arınmasını sağlarken aynı zamanda bakımlı görünmesini de kolay hale getirir. Düzenli kullanımda pek çok müşterinin olumlu geri dönüşler yaptığı şampuan seçenekleri birden fazla seçeneğe sahip olması nedeniyle her müşterinin ihtiyacına hitap etmeyi başarır. Tellerin sağlığını koruma altına almak ve hoş kokuya sahip olmasını sağlamak isterseniz Elseve parfüm ürünlerini tercih edebilirsiniz. İçeriğindeki özel formül ile kökünden ucuna kadar beslenmesini sağlayan şampuan alternatiflerine yine markanın ürettiği krem seçenekleri eşlik eder. Kremleri de gerek duştan önce gerekse duştan sonra kullanıma uygun şekilde tasarlandığından siz de kendi kullanım ritüelinize uygun seçeneği bulup bakımınızı kesintisiz şekilde devam edebilirsiniz. Geliştirilen Elseve serum çeşitleri ile sunulan farklı alternatifler gün içine de dolgun bir görünüme sahip olmasını kolay hale getirir. Tellerin dolgun, canlı ve sağlıklı görünmesi için tercihinizi markanın şampuanları arasından yapabilirsiniz. Sadece saçlarınızın dolgun görünmesini değil aynı zamanda fazlasıyla doğal görünüme kavuşmasını da sağlayan marka sayesinde yıpranmış tellerin kolayca şekillenmesini ve parlak durmasını sağlayabilirsiniz. Markanın şampuanlarında kullandığı özel yağlar da gün içinde iyi bir görünüm olmasını sağlar. Elseve Hindistan cevizi yağı, argan yağı gibi pek çok yağı bir araya getirerek başınızın bakımlı durmasını sağlayan marka sayesinde ekstra bakım yağlarına para harcamadan mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Saç Rengini Koruyan Elseve Çeşitleri

Saç Rengini Koruyan Elseve Çeşitleri

Markanın geliştirdiği formüller yalnızca tellerinizin yapısını olumlu etkilemekle kalmıyor aynı zamanda işlem görmüş yapıların da doğal bir görünüme sahip olmasını kolaylaştırır. Geliştirilen ürünlerde sunulan yüksek kalite saçlarınızın natürel bir görünüm sahip olmasını sağlarken aynı zamanda boyasının da uzun süre boyunca kullanıma uygun bir hale gelmesini kolaylaştırır. Markanın geliştirdiği Elseve turuncu, pembe şampuan seçeneği formülü ile özellikle sarı tonlarda olan müşterilerin vazgeçilmezi olur. Sarı tonlarının uzun süre kalıcı olmasını sağlayan bu formül ile kullanım sürecinizi uzun bir hale getirebilirsiniz. Markanın geliştirdiği bu formül profesyonel bir deneyimi sizlere sunmaya devam eder. Tellerinizde bulunan ışıltıların oldukça belirgin olmasını ya da sarı tonlarının uzun süre kalıcı olmasını sağlayan bu seçenek sayesinde saçlarınızın gittikçe canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Elseve 670 ml uzun süre kullanıma elverişli boyutu ile sizlere kullanım süreci boyunca tasarruf sağlar. Konforlu kullanım olanağı sunan ve bakım kremi ile tercih edildiğinde yüksek bir performans gösteren bu ürün sayesinde uzunluğu ne olursa olsun yüksek verim alabilirsiniz. Mor şampuan olarak adlandırılan bu ürün profesyonel kuaförlerin kullandığı çeşitleri markanın mükemmel formülü sayesinde sizlere ulaştırır. Bu sayede siz de profesyonel bir deneyim yaşama şansına sahip olabilecek ve saçlarınızın doğal bir sarıya sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bakım kremi ile birlikte kullanıldığında yumuşak ve parlak bir görünüme sahip olmanızı sağlayan markanın bu modeli ile her mevsim ahenkle dans etmesini kolaylaştırabilirsiniz. Popüler içerikleri arasında yer alan Elseve saç kremi de duştan önce ve duştan sonra sizlere eşlik eder. Duştan sonra tercih edeceğiniz modeller tellerin rahatlıkla taranmasını ve kolay şekil almasını sağlarken aynı zamanda dolgunluğunu da ideal seviyeye getirmeyi başarır. Her yapıya uygun alternatifi satışa sunmayı başaran marka sayesinde siz de kendi başınızın yapısını iyi bir şekilde ortaya çıkartan modeli bulabilirsiniz. Beklentinizi karşılayan Elseve online alışveriş imkanıyla karşınıza çıkar. Bakım kremleri konsantre yapısı ile anında güçlü bir etki sunduğundan pek çok müşterinin tercihi olmaya devam eder. Özellikle şampuan kullanımından sonra kullanabileceğiniz krem seçenekleri ile başınızın sağlığını ve görünümünü eşsiz bir hale getirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Şampuanlarında olduğu gibi bakım kremlerinde de farklı bakım yağlarına yer veren marka ürünlerinde sunduğu yüksek performans ile saçlarınızın yapısını olumlu yönde değiştirir. Elseve Wonder Water özel içeriği sayesinde eşsiz bir kullanım sunar. Saçların mükemmel bir şekilde uzamasını sağlayan bu seçeneklerle farkı deneyimleyebilirsiniz. Parlak ve canlı bir görünüm kazandıran bu ürünler zengin bir formüle sahiptir. Boyalı saçlar için koruyucu özelliğe sahip bu ürünleri günlük olarak kullanabilirsiniz.

Avantajlı Elseve Ürünleri

Avantajlı Elseve Ürünleri

Şampuanları ile başınızın temizliğini ve bakımını sağlayan marka aynı zamanda ürettiği Elseve bakım yağı seçenekleri ile de günlük kullanıma uygun içerikleri sizlerle buluşturur. Özellikle şekillendirmeden önce tercih edebileceğiniz bu Elseve tarak çeşitleri kolaylık sağlar. Destekleyen ürünler ile ısıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmasını kolaylaştırabilirsiniz. Geliştirilen formülde birden fazla yararlı yağa yer veren marka sayesinde siz de tellerinizi mükemmel bir şekilde besleyebilirsiniz. Formülünde yararlı yağlara yer veren marka düzenli kullanımda etkili bir görünüm ile sizleri buluşturur. Hindistan cevizi yağı, argan yağı ve tel sağlığına iyi gelen yağları bir araya getirerek aynı anda pek çok etkiyi hissetmenizi sağlayan markanın bakım yağı seçenekleri günlük kullanım için mükemmel bir tercih olmaya devam eder. Yıkadıktan sonra uygulayabileceğiniz bu ürünler gün boyu başınızı ağırlaştırmadan besler. Bakım yağlarında görülen büyük sorun yağların tellerinizi ağırlaştırması ve kısa süre içerisinde yağlı bir görünüme bürünmesine yol açmasıdır. Bu durum özensiz bir görüntü oluşturduğundan dolayı siz de ağırlık yapmayan formülü ile dolgun ve bakımlı durmasını sağlayan Elseve mucizevi yağ seçeneğini tercih edebilirsiniz. Markanın özel olarak geliştirdiği bu seride bakım kreminden şampuana kadar tüm içerikler aynı formülle sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Serinin sunduğu yağ seçeneği gün içinde kullanmanız için tasarlanır. Özellikle yüksek ısıyla çalışan maşa ve düzleştirici gibi şekillendirici seçeneklerini kullanmadan önce bakım yağını uygulayarak az bir yıpranma sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki özel formül yıpranmayı engellediği gibi aynı zamanda ısıya karşı koruma sağlamayı başarır. Bu sayede elde ettiğiniz bakımlı görünüm uzun süre boyunca sizlerle birlikte olur. Elseve 6 mucizevi yağ serisi 6 çiçek özü ile zenginleştirilmiş bir formülü sizlere sunarak hem onarıcı hem de besleyici bakım imkanını müşteriye sunmaya devam eder. Markanın geliştirdiği ve birden fazla müşteri tarafından tercih edilen bu ürün onarıcı Elseve saç spreyi ve bakım kremleri ile de memnuniyet kazanmaya devam eder. Uygulama noktasında kolaylık sunan marka sayesinde siz de aradığınız kritere uygun modelleri temin edebilir ve buklelerinizin sağlığını zahmetsiz bir şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Bakım için Elseve Seçenekleri

Bakım için Elseve Seçenekleri

Marka ürettiği bakım yağları ile tellerinizin oldukça canlı durmasını sağladığı gibi onarıcı ürünleri ile de fazla işlem görmüş saçlara sahip müşterilerin başında mükemmel bir etki bırakır. Fazla işlem gören gün içinde yüksek ısı ile şekillendirilen saçlar aynı zamanda boya uygulaması ile canlılığını kaybedebilir. Bu durumda kullanacağınız Elseve Hydra Hyaluronic saçlarınızın iyi bir görünüme sahip olmasını sağlar. Siz de markanın mükemmel formülüne güvenebilirsiniz. İçeriğindeki besleyici formül sayesinde her tipe hitap etmeyi başaran marka yağlı saçları nötrlerken kuru yapılı olanların da nemli kalarak sağlıklı görünmesini kolaylaştırır. Yağlı yapıya sahip müşterilerin tercih edeceği özel formül başınızın deriden uca kadar oldukça canlı görünmesini sağladığı gibi aynı zamanda yağlılık hissini de ortadan kaldırır. Bu sayede mükemmel bir görünüme sahip olabilecek ve tellerin yağlanma sorununa çözüm bulabilirsiniz. Yağlı yapı için geliştirilen formülü ile memnuniyet kazanan marka aynı zamanda kuru tiplerinin gönül rahatlığıyla kullanabileceği ürünleri ile de profesyonel bir deneyim yaşatır. Kuru yapıların nemli bir hal almasını sağlayan ürünler bu sayede tellerin kırılmasını da önler. Elseve yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Onarıcı bakım serileri arasından siz de kendi yapınıza hitap eden seçeneği değerlendirebilir ve tellerinizin daima parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Maskelemek de rutin bakımda mükemmel bir performans sunar. Yeni nesil üretimlerden biri olan Elseve 450 ml seçeneği hem bakım kremi hem de şampuanı bir araya getirerek ikili etkiyi sizlere sunmayı başarır. Bu sayede tellerinizi hızlı şekilde mükemmel görünüme kavuşturmanın yanı sıra temizliğini de gerçekleştirebilirsiniz. Bakım kremini ve şampuanı birleştiren özel formül dipleri beslemenin dışında kabarmayı da önler. Elseve 400 ml çeşitleri sayesinde doğal ve sağlıklı görünüm oluşturabilirsiniz. Markanın her tipe uygun formüllerinden yararlanarak siz de başınızın daima canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Elseve Kullananlar ve Önerileri

Sık Tercih Edilen Elseve Kullananlar ve Önerileri

Her dönem müşterilerin beğenisini kazanacak içerikleri ile kalitesini kanıtlayan marka tellerin sağlıklı şekilde uzamasını da sağlar. Saç sağlığını kontrol altına alan ve verimli şekilde uzamasını sağlayan özel formüllü seçenekler mevcuttur. Ayrıca her yaştan müşterinin 1 numaralı tercihi olmayı başaran Elseve keratin ürünleri sayesinde aradığınız seçeneği bulabilir ve yüksek kalitenin keyfini doyasıya çıkartma şansına sahip olabilirsiniz. İdeal formülü sayesinde hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmanızı destekleyen seçeneklere sahip olabilirsiniz. Gerek şampuan seçenekleri gerekse bakım kremi seçenekleri ile gün içinde de size yüksek performans sunan marka ile saçlarınız parlak görünüme ve canlılığa kavuşabilir. Her formülü ile memnuniyet kazanan Elseve kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilir. Bunları inceleyerek kendinize uygun olan seçeneklere sahip olabilirsiniz. Yalnız mucizevi yağ serisi ile değil, her serisi ile olumlu geri dönüşler almayı başaran marka sayesinde siz de kendi saç tipinize uygun modeli kolaylıkla bulabilir ve ideal boyutlara sahip olan şampuan, bakım kremi ve yağ seçenekleri ile uzun süreli kullanım avantajını yakalayabilirsiniz. Elseve yeni seri ürünleri sayesinde güçlü tellere sahip olabilirsiniz. Uygulayacağınız işlem ne olursa olsun başınızın sağlıklı görünmesini sağlayan seçenekler üreten markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerinde güçlü saçlara sahip olmanızı sağlayan özel formüle yer veren marka sayesinde yapınız ne olursa olsun tellerinizin kuvvetli ve kırılmaya karşı güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Marka sunduğu pek çok alternatifin yanı sıra uygun fiyat avantajı ile de memnuiyet kazanır. Elseve fiyat aralığı her müşterinin bütçesine hitap ettiğinden dolayı siz de kendi bütçenize uygun seçeneği bulabilir, tellerinizi oldukça kaliteli ürünlerle uzamasını sağlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Elseve Kampanya Fırsatları

Bütçe Dostu Elseve Kampanya Fırsatları

Elseve bakım yağı saçlarınızı duştan önce besler ve bu sayede ipeksi yumuşaklığa sahip olmasını kolaylaştırır. Özel formülü üründe belirtilen süre boyunca bekleterek mükemmel etkiyi siz de gözlemleyebilirsiniz. Maske çeşitlerinde bulunan Hindistan cevizi yağı kökleri doğal şekilde besler. Diplerin iyi bir şekilde beslenmesi saçlarınızın sağlıklı şekilde uzamasını kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda elektriklenme sorununu da ortadan kaldırır. Saçların kabarmaması için siz de düzenli olarak Elseve saç maskesi uygulayabilir ya da yapınıza uygun şampuanı tercih edebilirsiniz. Eğer saç yapınız düz ise normal tiplere hitap eden seçenekleri tercih edebilir ve bakımınızı markanın bakım kremleri ile destekleyebilirsiniz. Fakat saç tipiniz dalgalı ya da kıvırcık ise siz de özel formüle sahip Elseve bukle çeşitlerini değerlendirerek dalgaların belirgin hal almasına yardımcı olabilirsiniz. Ürettiği ürünlerde şekillendirici içeriğe de yer veren marka ile belirgin bukleler sizi bekler. Zaman içerisinde işlem görerek kıvırcıklığını yitiren kıvırcık saçları eşsiz formülü ile canlı hale getiren Elseve ürünleri ile saçlarınız arzu ettiğiniz görünüme sahip olur. Bakım yağları ve kremlerinde sunduğu mükemmel performans ile uzun süreli kullanım fırsatını da değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz. Az miktarda uygulandığında dahi yüksek etki veren ürünler ile saçlarınızın bambaşka bir hal almasına yardımcı olabilirsiniz. Bakım maskesi arasında yer alan ve doğal formülü ile beğeni toplayan Elseve maske seçeneği de içeriğindeki kil ile saç diplerinizin oldukça temiz kalmasını sağlar. Bu durum aynı zamanda kepek oluşumunu önleyerek görünümü güzel bir hale getirir. Kepek sorununa karşı sunduğu bu çözümün yanı sıra doğal yağısı ile hızlı etki sağlayan kil maskesi seçeneği saçlarınızın gayet güzel görünmesini sağlarken aynı zamanda sağlıklı uzamasına da yol açar. Elseve kampanya fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Elseve İndirim Avantajları

Bütçenize Uygun Elseve İndirim Avantajları

Son dönemde geliştirdiği ürünler ile her yaş grubuna hitap eden marka saçlarınızın yapısı ne olursa olsun eşsiz bir görünüm sunar. Saç neredeyse her kadın için oldukça önemlidir. Saçlarınızın sağlıklı olması sizi de direkt olarak etkiler. Etkili, parlak, canlı saç görünüme sahip olmak kendinizi iyi hissettireceği gibi aynı zamanda görünümünüzü de etkiler. Yüzyıllardır her kadının gittikçe sağlıklı buklelere sahip olmak adına geliştirdiği formüller Elseve indirim seçenekleri ile birleşerek sizlere profesyonel deneyim yaşatır. Marka saç sağlığını koruma altına alan formülleri profesyonel üretim politikasıyla birleştirerek sizlere çok yönlü kullanım fırsatı tanır. Kaliteli içeriklere sahip seçeneklerde kullanıma bağlı olarak alerji, kaşıntı gibi istenmeyen durumlar gözlenmez. Uzun ve canlı tellere sahip olmak adına tercih edebileceğiniz Elseve Dream Long serisi sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olur. Saçlarınız uzarken uyguladığınız işlemlerden ötürü canlılığını kaybedebilir ve kırıklar oluşabilir. Bu durum saçlarınızı kestirmenize yol açar. Saçlarınızın kırık olmadan canlı şekilde büyümesi için siz de markanın geliştirdiği Dream Long şampuan modelini tercih edebilirsiniz. Hoş kokusu ile sizlere eşsiz bir duş deneyimi yaşatmayı başaran Elseve Long şampuan seçeneği aynı zamanda tellerin parlaklığını da arttırarak kökten uca besler. Bu sayede kırıkları onaran marka görünümü eşsiz bir hale getirirken aynı zamana uzun saçlarınızın güçlü olmasını da kolaylaştırır. Gerek kıvırcık olanlar için gerekse düz yapılı olanlar için birbirinden farklı içeriği bir araya getiren marka sayesinde oldukça uygun fiyatlı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bakım kremlerinden maskelere kadar uzanan geniş Elseve tavsiye seçenekleri arasından kendi bütçenize uygun seçeneği bulmak adına inceleme yapabilir ve dilediğiniz ürünü Trendyol güvencesi ile satın alabilirsiniz.